Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

SPIS SHELTIE

Spis psów z tytułem championa, urpawnieniami reproduktora, a także importowanych do Polski

Mioty 2009

STATYSTYKA

Liczba miotów 22
Liczba szczeniąt 77

Liczba psów 41 (śniade – 34; tricolor – 7; blue-merle – 1; bi-color – 1)
Liczba suk 36 (śniade – 28; tricolor – 7; blue-merle – 1; bi-color – 0)
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Serdecznie prosimy o dalsze przysyłanie danych na adres lovesome@interia.pl


Mioty 2009


O/GRUDZIĄDZ

Hodowla: GRAZULA FCI
Właściciel: Grażyna Wojtkowiak
Data urodzenia szczeniąt: 01.09.2009r
o: Int.Ch,Ch.Pl,Mł.Ch.Pl Overtop OSCAR – śniady z białym
m: SCARLETT MY LOVE vom Ohmtalteufel – śniada z białym
Liczba szczeniąt : 2, w tym 2 psy
, 0 suczek
— pies – śniady z białym ALEX ALEXANDER
— pies – śniady z białym ASTRO ASTERIX


O/LUBLIN

Hodowla: BLUE MOND
Właściciel: Małgorzata Jargiło
Data urodzenia szczeniąt: 10.05.2009r
o: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl Dawnville ZETOS FOR LOVESOME – tricolor
m: Ch.PL NIKE Luizjana – tricolor
Liczba szczeniąt : 1, w tym 0 psy
, 1 suczka
— suczka – tricolor NUTKA

Hodowla: LOVESOME
Właściciel: Robert Kabała
Data urodzenia szczeniąt: 18.05.2009r
o: Mł.Ch.LT,PL,RO,SK,Mł.Zw.Kl SK, Mł.Zw.PL,RO, Zw.GP SK Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME – blue-merle
m: Ch.PL OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium – tricolor
Liczba szczeniąt : 1, w tym 0 psy
, 1 suczka
— suczka – blue-merle CHERIE

O/ŁÓDŹ

Hodowla: LOHRIEN
Właściciel: Beata Ziemnicka
Data urodzenia szczeniąt: 17.01.2009r
o: Int.Ch.,Ch.PL,RKF,LT,Mł.Ch.PL Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY – tricolor

m: IMPRESJA GOLDEN ART Lohrien – śniada
Liczba szczeniąt : 9, w tym 5 psów
, 4 suczki
— piesek
– tricolor – ZORRO
— piesek – tricolor – ZULUZ
— piesek – tricolor – ZODIAK STAR
— piesek – śniady z białym – ZEUS
— piesek – śniady z białym – ZACK
— suczka – śniada z białym ZOYA
— suczka – śniada z białym – ZIKI
— suczka – tricolor – ZUZA
— suczka – tricolor – ZIZI

 

O/PRZEMYŚL

Hodowla: Z PULI SZCZĘŚCIA
Właściciel: Jarosław Bajczyk
Data urodzenia szczeniąt: 20.05.2009r
o: Mł.Ch.PL,Ch.PL Overtop OSKAR – śniady z białym
m: JETTA z Puli Szczęścia – śniada
Liczba szczeniąt : 4, w tym 2 psy
, 2 suczki
— piesek – śniady -R
— piesek – śniady R
— suczka
śniada – R
— suczka śniada – R

Hodowla: Z PULI SZCZĘŚCIA
Właściciel: Jarosław Bajczyk
Data urodzenia szczeniąt: 30.05.2009r
o: Mł.Ch.PL,Ch.PL Overtop OSKAR – śniady z białym
m: Ch.PL,Mł.Ch.PL,Zw.KL. EMI z Puli Szczęścia – śniada
Liczba szczeniąt : 5, w tym 3 psy
, 2 suczki
— piesek – śniady – SID
— piesek – śniady – S
— piesek – śniady S
— suczka
śniada – SALI MALI
— suczka śniada – SAMI

O/OLSZTYN

Hodowla: GA-NU-TI FCI
Właściciel: Bogusława Walczak
Data urodzenia szczeniąt: 01.04.2009r
o: Ch.Pl Morwood HOT NEWS – śniady z białym
m: GALA Surdykowska – śniada
Liczba szczeniąt : 3, w tym 1 pies
, 2 suczki
— piesek – tricolor ARCHIBALD SETH
— suczka
śniada z białym – ARABELLA
— suczka śniada z białym – ALOA BEAUTY


O/RYBNIK

Hodowla: ZE ZGUBY ELFÓW
Właściciel: Alina Skupnik
Data urodzenia szczeniąt: 23.03.2009r

o: Int.Ch.,Ch.PL,RKF,RUS.LT,Mł.Ch.PL Morwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY – tricolor
m: Ch.PL EOWINA ze Zguby Elfów – śniada
Liczba szczeniąt : 4, w tym 1 pies
, 3 suczki
— piesek – tricolor JARED
— suczka
śniada z białym – JORA
— suczka śniada z białym – JUWANA
— suczka śniada z białym – JASMINE

Hodowla: ZE ZGUBY ELFÓW
Właściciel: Alina Skupnik
Data urodzenia szczeniąt: 05.10.2009r
o: Int.Ch.CH.DK,PL,Zw.Kopenhagi Goodtime’s BLAZIN HOT MOMENTS – śniady
m: AMIDALA ze Zguby Elfów – śniada
Liczba szczeniąt : 5, w tym 5 psów
, 0 suczek
— piesek – śniady KHAI
— piesek – śniady KAIDEN
— piesek – śniady KENNO
— piesek – śniady KAVEN
— piesek – śniady KELLAR

O/RZESZÓW

Hodowla: HERBU PSIA ŁAPA
Właściciel: Mariusz Podżus
Data urodzenia szczeniąt: 08.01.2009r
o: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl Dawnville ZETOS FOR LOVESOME – tricolor
m: ZORZA z Łańcuta – śniada
Liczba szczeniąt : 5, w tym 1 pies
, 4 suczki
— piesek śniady z białym NORTH
— suczka
śniada z białym NEVADA
— suczka
tricolor NOCKA
— suczka tricolor NUKA
— suczka śniada z białym NIWA

Hodowla: LOST IN LOVE
Właściciel: Agata Niedbałowska
Data urodzenia szczeniąt: 15.06.2009r
o: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl Dawnville ZETOS FOR LOVESOME – tricolor
m: NIKE z Puli Szczęścia – śniada
Liczba szczeniąt : 3, w tym 1 pies
, 2 suczki
— piesek śniady z białym APOLLO
— suczka
śniada z białym AFRODYTA
— suczka
śniada z białym ATHENA from LOVESOME to

Hodowla: LOST IN LOVE
Właściciel: Agata Niedbałowska
Data urodzenia szczeniąt: 03.12.2009r
o: Ch.DK,PL Goodtime’s BLAZIN HOT MOMENTS – śniady z białym
m: BIEDRONKA Velvet – śniada
Liczba szczeniąt : 4, w tym 2 psy
, 2 suczki
— piesek śniady z białym BEIJING HILL
— piesek śniady z białym BRAVEHEART
— suczka
śniada z białym BE MY SHOW STAR
— suczka
śniada z białym BEAUTIFUL PRINCESS


O/SZCZECIN

Hodowla: ABRANERA
Właściciel: Adrianna Agaciak
Data urodzenia szczeniąt: 14.03.2009r
o: Archos Canis TEBO – tricolor
m: Anuwa ABRAKADABRA – śniada z białym
Liczba szczeniąt : 1, w tym 0 psów
, 1 suczka
— suczka śniada z białym ARASI QUEEN

O / WARSZAWA

Hodowla: VERAMENTE
Właściciel: Agnieszka Sobczak
Data urodzenia szczeniąt: 28.01.2009r
o: JCh. Kapalakoplan HARLEY QUINN
– bi merle
m:Ml.Ch.PL,Ch.PL Archos Canis VESNA LENA – tricolor

Liczba szczeniąt : 2, w tym 2 psy, 0 suczki
— piesek – bi black – PIECE OF MY HEART
— piesek – blue-merle – PIECE OF MY SOUL


Hodowla: ARCHOS CANIS
Właściciel: Agata Piotrowska
Data urodzenia szczeniąt: 16.04.2009r
o: Ch.PL,Mł.Ch.PL PIKSEL Wspólny Dom
– śniady z białym
m:Archos Canis TILL – tricolor

Liczba szczeniąt : 4, w tym 3 psy, 1 suczka
— piesek –
śniady z białym – SUPEŁ
— piesek –
śniady z białym – STAR GATE
— piesek –
śniady z białym – SKYWALKER
— suczka – śniada z białym – SOMBRA TILA

Hodowla: Z BRODZIEŃSKIEGO GRODU
Właściciel: Luiza Rębkowska
Data urodzenia szczeniąt: 27.05.2009r
o:Ch PL LAIRD Wyspiarski Wiatr – śniady z białym
m:GRACJA BLACK Kulczyna Chatka – bi-color
Liczba szczeniąt : 5, w tym 4 psy
, 1 suczka
— piesek śniady z białym DRAGON
— piesek śniady z białym DUDI
— piesek
śniady z białym DANDI
— piesek śniady z białym – DANGER
— suczka śniada z białym DŻASMINA

Hodowla: DI’LEILA’S SHELTIE
Właściciel: Dagmara Modzelewska
Data urodzenia szczeniąt: 7.06.2009r
o:Ch.Goodtimes BLAZIN’ HOT MOMENTS – śniady z białym
m:ETNA ze Zguby Elfów – śniada
Liczba szczeniąt : 6, w tym 3 psy
, 3 suczki
— piesek tricolor OTELLO FROM BLAZE
— piesek śniady ONASIS FROM BLAZE
— piesek
śniady z białym ORKAN FROM BLAZE
— suczka
tricolor ORSINI FROM BLAZE
— suczka śniada ORINOKO FROM BLAZE
— suczka śniada ORIGATO FROM BLAZE


O/WROCŁAW

Hodowla: ASKETILA
Właściciel: Jadwiga Wiśniewska
Data urodzenia szczeniąt: 26.05.2009r
o: MEMUS Mandelspaun – złoty
m: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila FCI – tricolor
Liczba szczeniąt : 3, w tym 2 psy
, 1 suczka
— pies – śniady – BRAVERY BRADO
— pies – śniady BRAVERY BALOO
— suczka śniada BRAVERY BRAWURKA

Hodowla: ASKETILA
Właściciel: Jadwiga Wiśniewska
Data urodzenia szczeniąt: 27.05.2009r
o: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl Dawnville ZETOS FOR LOVESOME – tricolor
m: Ch.Pl,Mł.Ch.Pl TIFFANY TRIUMF Asketila FCI – śniada
Liczba szczeniąt : 2, w tym 0 psów, 2 suczki
— suczka tricolor – DREAM OF HEAVEN
— suczka tricolor – DARK SIDE OF HEAVEN

Hodowla: ASKETILA
Właściciel: Jadwiga Wiśniewska
Data urodzenia szczeniąt: 28.05.2009r
o: MEMUS Mandelspaun – złoty
m: ALHAMBRA Asketila FCI – tricolor
Liczba szczeniąt : 2, w tym 1 pies
, 1 suczka
— pies – śniady – CHUPACHUPS
— suczka śniada – CHIKITA

Hodowla: ASKETILA
Właściciel: Jadwiga Wiśniewska
Data urodzenia szczeniąt: 28.05.2009r
o:
MEMUS Mandelspaun – złoty
m: ALHAMBRA Asketila FCI – tricolor
Liczba szczeniąt : 2, w tym 1 pies
, 1 suczka
— pies – śniady – CHUPACHUPS
— suczka śniada – CHIKITA

Hodowla: VENTORA
Właściciel: Jacek Piątek, Patrycja Mazur
Data urodzenia szczeniąt: 6.11.2009r
o: Ch.Sensusan
KOH-I-JUS – śniady z bialym
m: Int.Ch.Ch.PL,ROM,Zw.Transylwanii,Mł.Ch.PL ORIYANTI Ventora – śniada z białym
Liczba szczeniąt : 2, w tym 2 psy
, 0 suczek
— pies – śniady – WERMUTH SEASONED
— pies – śniady – WHISKY EKWIWALENT

Hodowla: Z KOJCA COLI
Właściciel: KRYSTYNA KIWAK
Data urodzenia szczeniąt: 22.04.2009r
o: Mł.Ch.PL,Ch.PL Overtop OSKAR
– śniady z bialym
m: Mł.Ch.PL,Ch.PL PRIMAVERA z Kojca Coli – śniada
Liczba szczeniąt : 1, w tym 1 pies
, 0 suczek
— pies – śniady – KUBUŚ

O/ZAKOPANE

Hodowla: ZNAD ANTAŁOWSKIEGO POTOKU
Właściciel: Teresa Trzebunia
Data urodzenia szczeniąt: 09.11.2009r
o: Ch.BANDIT z Dablovy studanky – złoty
m: BOUDICCA znad Antałowskiego Potoku – tricolor
Liczba szczeniąt : 4, w tym 1 pies
, 3 suczki
— pies – śniady – GRYF
— suczka – śniada GREYA
— suczka śniada GAILA
— suczka – tricolor – GOGA



 

 

Zdobywcy CACIB 2008

Zdobywcy CACIB w 2008 roku

Zestawienie przygotowała Marzena Woźniak

 

 

9 – 10.02.2008r
Rzeszów / międzynarodowa

pies

suka

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

KENIA Raj dla Zwierząt

28 – 30.03.2008r
Katowice / międzynarodowa

pies

suka  

VOLAND SWEET BOY VAMPO Metamorfoza

Lustrous LAMBERTA

26 – 27.04.2008r
Opole / międzynarodowa

pies 

suka

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

ROXA Asketila

3 – 4.05.2008r
Łódź / międzynarodowa

pies

suka

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

31 – 1.06.2008r
Leszno / międzynarodowa

pies

suka

Overtop OSCAR

ROXA Asketila

22.06.2008r
Szczecin / międzynarodowa

pies

suka

YASHICO vom Ohmtalteufel —- pies zagraniczny

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

29.06.2008
Kraków / Międzynarodowa

pies

suka

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

KENIA Raj dla Zwierząt

11 – 13.07.2008r
Warszawa / międzynarodowa

pies

suka

Romashev`s DASHILING DREAMFLIGHT

BAJA Wspólny Dom

10.08.2908 
Sopot / międzynarodowa

pies

suka

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

31.08.2008r
Białystok / międzynarodowa

pies

suka

TEDDYBAR Shelteam —- pies zagraniczny

HAPPY MASTER`S I`M AFAIRY —- suka zagraniczna

27.09.2008
Wrocław / międzynarodowa

pies

suka

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

ROXA Asketila

9.11.2008 Poznań / międzynarodowa

pies

suka

Sunsweet STEPPING STONE —-pies zagraniczny

GOLDEN MOONLIGHT Vwsca Montana

 

 

 

 

 

Sheltie na BOG i BIS 2008

 


Zestawienie zwycięstw owczarków szetlandzkich w konkurencjach finałowych na grupie i wyborach BIS poszczególnych wystaw w kraju

ALCIRA Rahandia

10.02.08 CACIB Rzeszów

BIS W II

30.03.08 CACIB Katowice

BIS W III

20.04.08 Kraj. Częstochowa

BIS W II

27.04.08 CACIB Opole

BIS W III

11.05.08 Kraj. Krosno

BIS W I

18.05.08 Kraj. Bytom

BIS W III

27.07.08 Kraj. Będzin

BOG II

BIS W III

3.08.08 Kraj. Zakopane

BIS W I

17.08.08 Kraj. Nowy Targ

BIS W III

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

18.05.08 Kraj. Jelenia Góra

BOG I

15.06.08 Kraj. Kalisz

BOG II

21.09.08 Klub. Łódź

BIS I

BEST GOLDEN LOVE
Vesca
Montana FCI

30.03.08 CACIB Katowice

BIS J II

20.04.08 Kraj. Lublin

BOG II

BIS J II

13.07.08 CACIB Warszawa

BOG II

1.05.08 Kraj. Dobre Miasto

BIS J III

BLACK DIAMOND
Vesca
Montana FCI

2.05.08 Kraj. Bydgoszcz

BOG II

BRIGHT AND BREZZY
Vesca
Montana FCI

27.01.08 Kraj. Głogów

BOG III

8.06.08 Kraj. Gorzów Wlkp.

BOG II

HASSAN
Strażnica Kaszebstwa

27.07.08 Kraj. Chojnice

BIS J III

GOLDEN GIRL
Vesca Montana

20.04.08 Kraj. Lublin

BIS W I

 

1.05.08 Kraj.Dobre Miasto

BOG II

BIS W I

27.07.08 Kraj. Włocławek

BIS W II

GOLDEN PHENIX
Vesca
Montana

17.11.08 Kraj. Kielce

BIS Sz II

GOLDEN STAR
Vesca Montana

8.06.08 Kraj. Lublin

BIS W II

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

20.04.08 Kraj. Lublin

BIS Sz III

IVET Asketila

13.09.08 Kraj. I Gr Chorzów

BIS W III

KLIWIA Asketila

20.09.08 Kraj. Łódź

BIS W II

KOSTEK z Puli Szczęścia

9.03.08 Kraj. Jarosław

BOG II

MAM NADZIEJE Casidi

21.09.08 Klub. Łódź

BIS Sz II

Moorwood HOT NEWS

27.07.08 Kraj. Włocławek

BOG I

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

17.02.08 Kraj. Bydgoszcz I

BOG III

11.05.08 Kraj. Płock

BOG II

NANCY XANTINA Iskierka Szetlandu

21.09.08 Klub. Łódź

BIS Baby I

NICOLA NOKIA Asketila

27.01.08 Kraj. Głogów

BIS W II

15.06.08 Kraj. Kalisz

BIS W III

7.06.08 Kraj. Wrocław

BIS W II

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

7.09.08 Kraj. Słupsk

BOG I

BIS III

ORIN Ventora

7.06.08 Kraj. Wrocław

BIS J III

21.09.08 Klub. Łódź

BIS J III

SHARON Kropelka Oceanu

6.07.08 Kraj. Koszalin

BOG III

BIS W I

22.06.08 CACIB Szczecin

BIS W I

SWEET BABY GIRL Asketila

13.09.08 Kraj. I Gr Chorzów

BIS J II

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

22.06.08 CACIB Szczecin

BIS Sz II

13.09.08 Kraj. I Gr Chorzów

BIS Sz II

BEAUTIFUL BLACK VENA VENTORA Asketila

20.09.08 Kraj. Łódź

BIS Sz II

 

Zestawienie przygotowała Marzena Woźniak

Championy – rok 2009

Lista psów które w 2009 roku uzyskały tytuł Mł.Ch.Polski, Ch. Polski , Int.Ch. i inne championaty – wpisów 26
(ostatnia aktualizacja 31.03.2010 r.)

Młodzieżowy Champion Polski 2009r

FELICJANO Amoreno

ur. 24.09 2008r; PKR I – 62872; nr rej.
80460 /I / 08; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 14180 wydany 23.12 2009r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 29.08.2009 Białystok Sędzia Andrzej Zamo-yski
– wystawa krajowa 13.09.2009
Chorzów Sędzia Brian Hawkins
– wystawa krajowa 23.08.2009 Toruń Sędzia Aleksandra Lubaszka

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61539; nr rej. 13496 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
Nr Dypolomu 13790 wydany 15.10.2009
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 25.04.2009, Opole, sędzia Paweł Szemraj
– wystawa
krajowa 14.02.2009, Bydgoszcz, sędzia Beata Klawińska
– wystawa krajowa 08.03.2009, Zielona Góra, sędzia Iwona Matuszewska

MAM NADZIEJĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61540; nr rej. 13497 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
Nr Dypolomu 13791 wydany 15.10.2009
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 14.02.2009, Bydgoszcz, sędzia Beata Klawińska
– wystawa międzynarodowoa 23.05.2009, Leszno, sędzia Ludmila Nikitina
– wystawa krajowa 08.03.2009, Zielona Góra, sędzia Iwona Matuszewska

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12 2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 13027 wydany 29.05 2009r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 14.09.2008 Chorzów Sędzia Charlotte Hoier
– wystawa międzynarodowa 08.11.2008 Poznań Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa 19.04.2009 Inowrocław Sędzia Beata Klawińska



Champion Polski 2009r

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izbella Grzesiek
Nr dyplomu 33343 wydany 22.12.2009r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 24.08.2008r Radom, Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa międzynarodowa 20.06.2009r Szczecin Sędzia Anna Kochan
– wystwaw krajowa 04.10.2009r Rybnik Sędzia Krystyna Szulc

CARMEN Polcolland

ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
Nr dyplomu 32161 wydany 14.07.2009r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 20.04.2008r Częstochowa Sędzia Krystyna Opara
– wystawa międzynarodowa 28.06.2008r Kraków Sędzia Erwin Deutscher
– wystwaw międzynarodowa 2.05.2009r Łódź Sędzia Jaroslav Matyas

NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07; wł. Maciej Babiński
Nr dyplomu 31441 wydany 16.04.2009r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 27.07.2008r Będzin Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa krajowa 7.09.2008r Przemyśl Sędzia Miroslav Vaclavik
– wystawa międzynarodowa 7.02.2009r Rzeszów Sędzia Natalia Nekrosiene

VOLAND SWEET BOY Metamorfoza
ur. 29.05.2006r; PKR I – 59309; nr rej 23147 / III / 06; wł. Zuzanna Lison
Nr dyplomu 31699 wydany 28.05.2009r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 30.03.2008r Katowice Sędzia Natalia Nekrosiene
– wystawa krajowa 27.07.2008r Będzin Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa międzynarodowa 22.03.2009r Katowice Sędzia Alessandra Giuseppe


Interchampion 2009r

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I-54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wl. Jadwiga Wiśniewska
Dyplom wydany 11.03.2009
Na podstawie wyników wystaw
Wystawa międzynarodowa Katowice 26.03.2006
Wystawa międzynarodowa Leszno 27.05.2006
Wystawa międzynarodowa Opole 28.04.2007
Wystawa międzynarodowa Leszno 02.06.2007
Wystawa międzynarodowa Kraków 24.06.2007
Wystawa międzynarodowa Bratislava 18.08.2007
Wystawa międzynarodowa Wrocław 29.09.2007
Wystawa międzynarodowa Poznań 10.11.2007
Wystawa międzynarodowa Kielce 17.11.2007
Wystawa międzynarodowa Brno 09.02.2008
Wystawa międzynarodowa Rzeszów 10.02.2008
Wystawa międzynarodowa Opole 26.04.2008

 

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I-37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wl. Jadwiga Wiśniewska
Dyplom wydany 11.03.2009
Na podstawie wyników wystaw
Wystawa międzynarodowa Leszno 24.05.2003
Wystawa międzynarodowa Kielce 18.11.2006
Wystawa międzynarodowa Katowice 18.03.2007
Wystawa międzynarodowa Opole 28.04.2007
Wystawa międzynarodowa Leszno 02.06.2007
Wystawa międzynarodowa Szczecin 16.06.2007
Wystawa międzynarodowa Bratislava 18.08.2007
Wystawa międzynarodowa Wrocław 29.09.2007
Wystawa międzynarodowa Poznań 10.11.2007
Wystawa międzynarodowa Brno 09.02.2008
Wystawa międzynarodowa Opole 26.04.2008
Wystawa międzynarodowa Leszno 31.05.2008


Championaty innych krajów 2009r


Młodzieżowy Champion Litwy

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12 2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
Na podstawie dyplomu z dnia 9.03 2009r

Młodzieżowy Champion Clubu Niemiec

MAM NADZIEJĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61540; nr rej. 13497 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany dnia 11.07.2009r



Młodzieżowy Champion Rumunii

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12 2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
Na podstawie dyplomu – nr serii / data wydania – 75 / 2.05.2009r

Turmaja’s LOVESOME ROSE
ur. 17.09 2008r; PKR I – 62796; nr rej. 10525 / XXIV / 08; wł. Robert Kabała & Ewa Kalendova
Na podstawie dyplomu – nr serii / data wydania – 306 / 04.10.2009r


Młodzieżowy Champion Słowacji

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12 2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 406/2009 wydany 16.09.2009r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa
Nitracanis 01.11.2008r
– wystawa krajowa
Nitracanis 29.03.2009r
– wystawa klubowa Nitra 07.06.2009r



Champion Czech

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Na podstawie dyplomu z dnia 4.05.2009r

Champion Litwy

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izbella Grzesiek
Na podstawie dyplomu z dnia 14.09.2009r


Vanilla Hills MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. Gracjana Kruszel & Grażyna Sztanka
Na podstawie dyplomu z dnia 24.10.2009r


PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Na podstawie dyplomu z dnia 30.10.2009r


Champion Clubu Niemiec

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04;
wł. Monika Tuiszewska
Na podstawie dyplomu wydanego dnia 03.10.2009


Champion Niemiec (VDH)

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04;
wł. Monika Tuiszewska
Dyplom wydany dnia 12.11.2009, Dormnund
Na podstawie wyników wystaw:

01.04.2006 – Berlin – sędzia: Heintz
25.03.2007 – Berlin – sędzia: Steinmetz
12.10.2008 – Rostock – sędzia: Andersson
13.09.2009 – Leipzig (nat.) – sędzia Korozs
03.10.2009 – Rostock – sędzia Frankenberger

Champion Rumunii

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 514760; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
D
yplom wydany dnia 18.02.2009r
Na podstawie dyplomu – nr serii / dawa wydania – 53 / 25.04.2009r

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12 2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
Na podstawie dyplomu – nr serii / data wydania – 813 / 04.10.2009r

GrandChampion Rumunii

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 514760; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
D
yplom wydany dnia 18.02.2009r
Na podstawie dyplomu – nr serii / dawa wydania – 19 / 26.04.2009r

Champion Słowacji

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izbella Grzesiek
D
yplom wydany dnia 10.12.2009r
Na podstawie wyników wystaw:
CAC1 NV Kosice 13.07.2008
CAC2 MV Trencin 24.01.2009
CAC3 CV Senec 05.06.2009
R.CAC1 MV Nitracanis 01.11.2008
R.CAC2 MV Nitracanis 05.12.2009
R.CAC3 MV Nitracanis 06.12.2009

Champion Węgier

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 514760; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
D
yplom wydany dnia 18.02.2009r
Na podstawie wyników wystaw:
Shombatheley 2005.07.30 – Balazsovits J-ne
Tata 2006.04.22 – Muzslai I
Tata 2006.04.23 – B.Kremser
Kecskemet 2006.09.10 – Harsanyi P


HODOWLE SHELTIE W POLSCE

Hodowle owczarka szetlandzkiego SHELTIE w Polsce

Spis alfabetyczny hodowli znajdujacych się na terytorium Polski

 

 

Abranera – Adrianna Agaciak, Szczecin http://www.szetland.com/
Ad-Sa – Sabina Powol, O/Zabrze
Algrazis – Grażyna Sztanka, Warszawa, http://www.piksel.waw.pl

Alkantara – Joanna Adamowska, Warszawa, http://www.alkantara.republika.pl
Amber Sun FCI – Alina Drogosz, Pniewy k/Poznania, http://www.amber-sun.fc.pl/
Amoreno FCI – Ewa i Monika Kubrak, Wrocław, http://amoreno.com.pl
Amor Fati – Bożena Krzyżewska, Ożarów Mazowiecki, http://www.amorfati.pl/
Anois FCI – Małgorzata Kucnerowicz, Komorniki k. Poznania, http://www.anois.eu
Antoria FCI – Anna Legieć, Bydgoszcz

Anuwa – Dorota Kaczmarczyk, Warszawa, http://www.sheltie.anuwa.webpark.pl
Archos Canis – Agata Piotrowska, Babice Stare k. Warszawy, http://shetland.pl
Armetarius FCI – Joanna Stroba, Katowice, http://sheltie.republika.pl
Asketila FCI– Jadwiga Wiśniewska, Wrocław www.asketila.pl
Basa Kosy – Barbara Kuś, Gryfino,: http://basakosy.webpark.pl
Beardedkowo z Szetlandu – Iwona Milewicz, O/Katowice
Bialkan – Anna Hryniewicka, Białystok
Caramel Melange FCIJoanna Kaczmarek, Wrocław, http://colliesheltie.pl

Casidi – Monika Tuliszewska, Nowogard, http://casidi.republika.pl
Di’Leila’s Shelties FCI– Dagmara Modzelewska, Halinów k. Warszawy, http://www.dileilassheltie.pl
Diabelskie Rozdroże – Małgorzata Janicka, Poznań, http://www.diabelskierozdroze.eu
Donariada FCI – Donata Rdzanek, Elbląg, http://www.sheltie.fc.pl/
Double Vision FCI– Anna Jarosz,Grodzisk Mazowiecki,www.doublevision.pl
Duma TaryUrszula, Krzysztof Kacperscy, Wrocław
Ewmardo – Ewa Dobak, Gostyń, http://www.ewmardo.republika.pl
Ekwiwalent Aleksandra Lubaszka, Wrocław, http://ekwiwalent.pl
Excellens Vivarium – Anna, Katarzyna Górka, http://sheltie.pl
Fidelis Cordis FCI– Barbara Ocios, Piaseczno k. Warszawy, http://www.fideliscordis.pq.pl
Figa Ruminy FCI – Ewa Sroga, Kraków, http://www.figaruminy.pl
Forest Land Chilabo FCI – Elwira, Łukasz Noras, Ryczów k. Wadowic, http://www.pastuchybrytyjskie-chilabo.pl
Fulfilled Dream FCI – Ewa Łazicka, Ciechanów, www.sheltie.net.pl
Ga-Nu-Ti – Bogusława Walczak, Knopin koło Olsztyna, http://www.ganuti.pl/

Grazula FCI – Grażyna Wojtkowiak, Grudziądz, http://grazula.prv.pl
Herbu Psia Łapa – Mariusz Podżus, Dębica, http://www.herbupsialapa.pl/sheltie.html
Iskierka Szetlandów – Małgorzata Segiet, Tychy, http://iskierkaszetlandówfci.republika.pl
Iskrariss – Elżbieta Kiczkajło, Kruzy k/Olsztyna, http://iskrariss.kiczkajlo.pl
Jettie’s Dream – Mariola Żółkiewska, Kraków, http://jettiesdream.republika.pl
Kasaleme – Małgozrata Sobolewska, Tychy, http://www.kasaleme_pastuchy.republika.pl/
Ko-To-Ra – Lucyna Zboralska, Rogów k. Łodzi, http://www.kotora-collies.com
Kropelka Oceanu – Władysław,Barbara Cisowscy, Bytom
Kulczyna Chatka – Małgorzata Wojciechowska, Kielce
Life Stream FCI – Alina Malec, okolice Warszawy

Limitless Love FCI – Ewa Iwańczyk, Olsztyn, http://www.limitlesslove.yoyo.pl/
Lohrien – Beata Ziemnicka, Łódź, http://www.lohrien.eu/index.htm
Lost in Love – Agata Niedbałowska, okolice Tarnowa  http://sheltiekennel.webs.com/    
Love.Log FCI – Anna Jagieło, Rybnik, http://szetland.info
Lovesome FCI – Helena i Robert Kabała, Lublin, http://www.sheltie.com.pl
Lucky Time – Jolanta Sadowska-Niedomagała, Łódź, http://www.luckytime.republika.pl
Magiczny Ogród – Ewa Kudukis, Łódź, http://www.magicznyogrod.republika.pl
Metamorfoza– Bożena Maślanka, Bielsko-Biała, http://www.owczarkiszetlandzkie.pl
Moda na sukces – Agata Brust, Brzesko, http://modanasukces.fm.interia.pl
Molto Bellissimi – Lucyna Nowak, http://www.sheltie.ocom.pl

Morvoren FCIAnna Kulawiak, Gdańsk, http://sheltia.yoyo.pl
Nabram-Poraj – Izabela Grzesiek, Gliwice
Nasza Piękność – Mariola Przybyła, Knurów

Navarette FCI – Emilia Najdek, Poznań, http://www.navarette.republika.pl
Nowoczesna – Magdalena Tomczak, Racibórz

Od Kieliszka – Ilona Kieliszkowska, Bydgoszcz
Od Szelki – Jolanta , Marcin Bielscy, Lublin, http://www.odszelki.lol.pl/
Pasada – Maria Pacynska, Rozajny Małe

Pastelowy RajIwona Chalińska
Pogoda Ducha – Joanna Ogińska-Czaja, Bydgoszcz
Polcolland FCI – Agnieszka Fortaszewska,Pabianice k.Łodzi, http://www.polcolland.pl
Polinezja – Ochaby (niedaleko Wisły)
Polly z M-3 – Kazimierz Ślusarek, Nędza, http://www.psy-raciborz.com.pl/www/h…/polly_z_m.htm
Quoys FCI – Aleksandra Stańczak, Kędzierzyn-Koźle http://www.quoys.pl

Rahandia – Marzena Woźniak, Kraków
Raj dla zwierząt – Iwona Tatera, Jeziorki
Sassura FCI Agata Zaborowska, Głogów
http://www.sassurasheltie.eu/
Serenczas – Sławomira Rozwadowska, Poznań, www.serenczas.com
Shel-Coll MerleJustyna Szymańska, Warszawa, http://www.shelcoll.tsx.pl/
Soulmate Forever Katarzyna Marek – okolice Łodzi
Stajnia Nowogród – Karolina Borys-Piotrkowska, Golub-Dobrzyń

Stanica Marwita – Władysław Witkowski, Lublin
Strażnica Kaszebstwa FCI – Franciszek Bones, Chojnice, http://www.sheltie.strona.pl
Suerte FCI – Dagmara Kobylańska, http://www.sheltiehilary.republika.pl
Surdykowska FCI – Bożena Surdykowska, Pruszcz Gdański, http://www.surdykowska.pl
Szafranowa Polana – Izabela Pisula, Kamińsko, http://www.shelties.fc.pl

Szelmowe Niewiniątko – Małgorzata Wojtysiak, Lublin
Szetlandzka Gwiazda – Wioletta Czarnecka,Dąbrowa Górnicza, http://owczarek_sheltie.republika.pl/
Szetlandzkia Ostoja – Andrzej Krzysztofczyk,
Szetlandzkia Przygoda – Arkadiusz Polaszek, Rybnik www.szetlandzkaprzygoda.pl
Śniada Maskotka – Iwona Kowalczyk, Warszawa
Tarantoga – Natalia Hally, Warszawa
Vangeldis – Ewa Peretjatkowicz, Warszawa/Grodzisk Mazowiecki, http://vangeldis.w.interia.pl
Vanilla Hills FCI – Gracjana Kruszel, Warszawa, http://www.vanillahills.eu
Vela LukaJarosław Czubak, Warszawa
Velvet– Krystyna Deląg, Opole, http://hodowla-velvet.blog.onet.pl
Ventora FCI – Patrycja, Jacek Piątek, Miłocice Małe (k. Wrocławia), http://ventora.com.pl
Veramente FCI – Agnieszka Sobczak, Warszawa, http://veramente.pq.pl
Vesca Montana – Anna Szulc, okolice Warszawy, http://vescamontana.nazwa.pl
Vicanella – Joanna Kuczer, Chełm, http://www.cyzmen.ovh.org
Voewick FCI– Monika Walczak, Plewiska k. Poznania, http://voewick.republika.pl
Wspólny Dom – Anna Tomczyk, Warszawa
Wyspiarski Wiatr FCI – Joanna Kapkowska,Warszawa, http://www.wyspiarskiwiatr.republika.pl/
Xantina FCI – Anna Kowalska, Radzyń Podlaski
Z Błękitnego Jeziora – Dorota Lesińska, okolice Wrocławia
Z Brodzieńskiego Grodu – Luiza Rębkowska, Warszawa, www.sheltie-hodowla.pl
Z Gwiazdy Porannej – Kinga Gadzała, Warszawa, http://www.gadzala.waw.pl/kiara.htm
Z Kojca Coli – Krzysztof, Krystyna Kiwak, Domaszczyn k. Wrocławia, http://www.zkojcacoli.pl
Z Łańcuta – Maria Stopyra, Rzeszów/Łańcut, http://www.zlancuta.dog.pl
Z Magicznego Wzgórza – Dorota Lesińska, O/Wrocław
Z Ogródka Ufoludka– Edyta Sorek, http://astorika.eu.interia.pl/stronaglowna.html
Z Puli Szczęścia FCI – Jarosław Bajczyk, Jarosław, http://www.zpuliszczescia.cba.pl/
Z Ratownika – Halina Pierzchała, Śląsk

Z Solnej ZiemiBartosz Janowski, Wieliczka, https://www.facebook.com/HodowlaOwczarkowSzetlandzkichZSolnejZiemi
Z Tucholskiego Boru – Marzena Stryszowska, Legbąd (gm. Tuchola)
Zguba Elfów – Alina Skupnik, Orzesze, http://www.zgubaelfow.szetland.info/
Znad Antałowskiego Potoku – Teresa Trzebunia, Zakopane, www.mojeszetlandy.pl

STRONY O SHELTIE:

OLIVER SWEET BOY METAMORFOZA http://www.sheltie22.republika.pl
PIKSEL WSPÓLNY DOM (Warszawa)http://www.piksel.waw.pl
STRONA ADIEGO (Lublin)http://amberadeling.freehost.pl/index.htm
STRONKA O GAPCI I AISHY http://szetlandzki_raj.republika.pl

Alfabetyczna lista championów

ALFABETYCZNA LISTA CHAMPIONÓW

Spis obejmuje 129  sheltie
Ostatnia aktualizacja 02..09.2014 r.
Prosimy o przesyłanie kopii uzyskanych championatów adres lovesome@interia.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

ACCA LARENTIA Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 59739; nr rej. 24109 / VII / 07; wł. M. i E. Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

ADHARA znad Antałowskiego Potoku
ur. 22.03.1999r; PKR I – 34593; nr rej. 2435 / XXVIII / 99; wł. Teraesa Trzebunia
— Champion Polski – 2006r

ALCIRA Rahandia
ur. 19.09.1999r; PKR I – 34688; nr rej. 21214 / II / 99; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r

ALERT DAREDEVIL Lohrien
ur. 02.09.2009; PKR I-65214; nr rej 28192 / II / 09; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2012r
 
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

ANKUS Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 60068; nr rej. 26582 / II / 07; wł. Małgorzata Musiałowicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I – 58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izabella Grzesiek
— Champion Litwy – 2009r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Serbii – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Węgier – 2012r

BAKS z Liszek
ur. 14.07.1994r; PKR I – 21134; nr rej. 5370 / V / 94; wł. Anna Górka
— Champion Polski – 1998r

BALMY Asketila
ur. 7.12 1993r; PKR I – 19111; nr rej. 15536 / VII / 93; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 1997r

BAŚNIOWA SILJE Djabelskie Rozdroże(FCI)
ur.24.06.2008r; PKR I – 62243; nr rej. 43869/VIII/08; wł. Małgorzata Janicka
— Młodzieżowy Championat Polski – 2009r

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Słowenii – 2005r
— Champion Czech – 2005r
— Champion Węgier – 2005r
— Interchampion – 2005r
— Champion Litwy – 2006r

BEAUTIFUL GAZELE Asketila
ur. 13.07.2003r; PKR I – 52836; nr rej. 27871 / XXII / 03; wł. Anita Sędłak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r
— Interchampion – 2009r

BEAUTIFUL MILKY MADAM Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54186; nr rej. 12474 / XV / 04; wł. Krystyna Dylong
— Champion Polski – 2007r

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r
— Interchampion – 2003r
— Champion Słowacji – 2005r

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2005r

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
— Champion Polski – 2005r

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr rej 9933 / XXIV / 07; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champon Polski – 2008r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r

BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

BETTI z Błękitnego Jeziora
ur. 23.10.2003r; PKR I – 52566; nr rej. 21851 / VII / 03; wł. Genowefa Markiewicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

 

BLUEJAY Pasada
ur. 12.06.2012; PKR.I-71041; 5510/XXXVI/12; wł. Anna Cholewińska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

BONA DEA Figa Ruminy
ur. 01.10.2008r; PKR I – 62723; nr rej. 27428 / II / 08; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2011r

BONI Pastelowy Raj
ur. 27.11.2000r; PKR I – 37766; nr rej. 2167 / XLII / 00; wł. Bożena Surdykowska
— Champion Polski – 2003r

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54511; nr rej. 12011 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2006r

CARMEN Polcolland
ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2009r

Cataway’s BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1995r
— Interchampion – 1996r
— Champion USA – 1998r

Cataway’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r
— Interchampion – 1998r
— Champion Niemiec – 1999r

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r
— Champion Rosji – 2001r
— Interchampion – 2002r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 2000r
— Interchampion – 2002r

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród
ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2007r

Cindahope KYLENE SHOW OFF
ur. 18.08.1991r; PKR I – LXXVI – 16071; nr rej. 47230 / I / 91; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1994r
— Interchampion – 1994r

DANAE DIVIDA Figa Ruminy
ur. 26.04.2011; PKR I-68416; nr rej 85546/I/11; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Rosji 2014

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2005r

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I – 56521; nr rej. 9402 / XXIV / 05; wł.
Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

DIANA SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 18.01.1998r; PKR I – 30674; nr rej. 6718 / V / 98; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2000r

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Czech – 2006r

DUKE Ursynowskie Jary
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 42032 / I / 91; wł. Jolanta Rutkowska
— Champion Polski – 1993r

EBERHARD BLACK Amoreno
ur. 12.08.2007r; PKR I – 61319; nr rej. 24656 / VII / 07; wł. Marek Skrzypiński
— Champion Mołdawii – 2011r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

ELEKTRA Asketila
ur. 28.01.1991r; PKR I –L-10298; nr rej. 16618 / VII / 95; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1996r
— Champion Polski – 1997r

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

EOWINA ze Zguby Elfów
ur. 30.05.2005r; PKR I – 56371; nr rej. 4273 / XXXVI / 05; wł. Alina Skupnik
— Champion Polski – 2008r

FAROS Yavanna
ur. 9.09.2000r; PKR I – 38049; nr rej. 572 / XLV / 00; wł. Marek Węgrzyn
— Champion Polski – 2003r

FELICJANO Amoreno
ur. 24.09.2008r; PKR I – 62872; nr rej. 80460 / I / 08; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Champion Polski – 2011r

FIDO Czar Południa
ur. 22.07.1997r; PKR I – 28960; nr rej. 2971 / XXXIV / 97; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Weteranów Słowacji – 2006r

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
— Champion Polski – 2005r

FOXY LADY Casidi
ur. 28.08.1997r; PKR I – 29071; nr rej.9153 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 2001r

GHANDI Surdykowska FCI
ur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

GLENCHARM SOFIE Lovely Funny
ur. 6.04.2001r; PKR I – 50122; nr rej. 26888 / XXII / 01; wł. L. Zboralska, N. Himich
— Champion Polski – 2003r

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r
— Interchampion – 2000r

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI
ur. 02.03.2008r; PKR I – 62375; nr rej. 10351 / XXIV / 08; wł. Anna Szulc, Anna Kowalska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

GUANTANAMERA Amoreno
ur. 12.02.2010; PKR I -665647; nr rej. 25790 / VII / 10; wł.Monika, Ewa Kubrak
Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r

GUSSI Asketila
ur. 3.05.1996r; PKR I – 26154; nr rej. 55416 / I / 96; wł. Anna Jarosz
— Champion Polski – 1998r
— Interchampion – 2000r

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. M. Wojciechowska
— Champion Polski – 2001r
— Champion Czech – 2002r

HIDALGO DE SANGRE Amoreno
ur. 19.08.2010; PKR I-66864; nr rej. 26106/VII/10; wł. Monika i Ewa Kubrak
— Champion Polski – 2012r

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29763; nr rej. 18246 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

HOKUS POKUS Magiczny Ogród
ur. 16.03.2010r; PKR I – 65821; nr rej. 28347 / II / 10; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski 2012r

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r
— Champion Rumunii – 2006r
— Interchampion – 2008r

IN FRAGANTI Amoreno
ur. 21.11.2011r; PKR I-69636; nr rej. 26892/VII/11; wł. Aleksandra Sawicka-Starosta
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

INDIA Wyznawcy Kali
ur. 14.05.2003r; PKR I – 52441; nr rej. 21827 / VII / 03; wł. Małgorzata Szot
— Champion Polski – 2006r

IVET Asketila
ur. 14.06.1997r; PKR I – 28863; nr rej. 18032 / VII / 97; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
— Młodzieżowy Champion polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Ukrainy – 2005r
— Interchampion – 2005r

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara
ur. 20.09.2007r; PKR I – 60418; nr rej. 77898 / I / 07; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

JEJMOŚCIANKA Nabram-Poraj
ur. 20.02.2011; PKR I – 68025; nr rej.; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Węgier – 2012r

JIM BEAM Perla z Polabi
ur. 17.04.2010r; PKR I – 66866; nr rej. 11249 / XXIV / 10 ; wł. Robert Kabała, Magdalena Kozek, Marcela Hejdukova
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Interchampion 2013r

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2006r

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2006r

KAMA Złocista Preła
ur. 11.04.2003r; PKR I – 53254; nr rej. 39315 / VIII / 03; wł. Andrzej Najdek
— Champion Polski – 2006r

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2008r
— Champion Czech – 2009r

KEEP THE FIRE BURNING Asketila
ur. 06.07.2011r ; PKR I – 69346; nr rej1204
/ XLIX / 11; wł. Sylwia Kucharska
— Champion Polski – 2013r

KEYTI z Kojca Coli 
ur. 17.10.2012; PKR I-72125; wł. Joanna Misiak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r

KLIWIA Asketila
ur. 21.01.1998r; PKR I – 30824; nr rej. 23222 / XXXII / 98; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2000r

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

LAIRD Wyspiarski Wiatr
ur. 15.08.2004r ; PKR I – 54584; nr rej. 71929 / I / 04; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2006r

LEO Wspólny Dom
ur. 21.10.2009r ; PKR I – 64867; nr rej 4954 / XXXVI / 09; wł. Arkadiusz Polaszek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2011r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r
— Interchampion 2013r

LEXUS Herbu Psia Łapa
ur. 03.10.2010r ; PKR I – 68106; nr rej 28968 / II / 10; wł. Magdalena Kordzi
— Champion Polski 2013r

LILLY Szetlandzka Gwiazda
ur. 20.04.2011; PKR I-68565; nr rej. 24781 / III / 11′ wł. Zbigniew Czarnecki
— Młodzieżowy Champion Polski 2013r
— Champion Polski 2013r

Lovesome CHERIE
ur. 18.05.2009r ; PKR I – 64789; nr rej. 10837 / XXIV / 09; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Polski – 2011r

Lovesome DREAMLIKE ROSE
ur. 23.04.2010; PKR I – 66956; nr rej. 11235 / XXIV / 10; wł. Robert Kabała/Anetta Smyk
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Mołdawii – 2013r

Lovesome DUKE OF DREAM-LAND
ur. 23.04.2010; PKR I – 66254; nr rej 7568 / XIV / 10; wł. Mariusz Podżus
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r

Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Szwecji – 2013r

Lovesome KISS FROM A ROSE
ur. 20.02.2012; PKR I – 70261; nr rej. 11868 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała

Młodzieżowy Champion San Marino – 2013r
Młodzieżowy Champion Turcji – 2013r
Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2013r
— Młodzieżowy Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Młodzieżowy Champion Gruzji – 2013r
— Młodzieżowy Champion Kaukazu – 2013r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion Polski – 2014r
— Champion Mołdawii – 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Champion Basarabii 2014r
— Champion Rumunii 2014r
— Grand Champion Rumunii 2014r

Lovesome KNIGHT
ur. 20.02.2012r ; PKR I – 71493; nr rej. 12051/XXIV/12; wł. Małgorzata Wesołowska
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013r

Lovesome MAGICAL ROSE
ur. 22.08.2012; PKR I – 71201; nr rej. 12001 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Młodzieżowy Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013

Lovesome MAGICAL BOY
ur. 22.08.2012; PKR I – 71634; nr rej. 36168 / XXII / 12; wł. Robert Kabała/ Katarzyna Marek 
Dyplom 0191,  wydany 04.10.2014
— Champion Mołdawii 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Grand Champion Mołdawii 2014r

Lunar Kingdom Present (FCI) FOREST DWARF  
ur. 08.03.2013; PKR I-72534; wł. Magdalena Kordzi

— Młodzieżowy Champion Polski 2014r

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61539; nr rej. 13496 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

MAM NADZIEJĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61540; nr rej. 13497 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Niemiec – 2009r
— Interchampion – 2011r

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
— Champion Polski – 2005r

MEGI Kropelka Oceanu
ur. 13.05.1992r; PKR I – LXXI – 15010; nr rej.7083 / XXI / 92; wł.Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2005r

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Federacji Rosyjskiej – 2008r
— Champion Rosji – 2008 r
— Champion Litwy – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 2006r
— Champion Rumunii – 2008r
— Grand Champion Rumunii – 2008r
— Interchampion – 2009r

NICOLA NOKIA Asketila
ur. 9.08.1999; PKR I – 36338; nr rej. 19763 / VII / 99; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 2002r

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Clubu Niemiec – 2009r
— Champion Niemiec – 2009r

NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07; wł. Maciej Babiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Litwy – 2012r
— Champion Rumunii – 2012r
— Interchampion – 2012r

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium
ur. 16.08.2001r; PKR I – 46754; nr rej. 7825 / XXIV / 01; wł. Robert Kabała
— Champion Polski – 2006r

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces
ur. 21.04.2004r; PKR I – 54105; nr rej. 71441 / I / 04; wł. Gracjana Kruszel
— Champion Polski – 2007r

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 51397; nr rej. 21256 / III / 02; wł. Danuta Sorek
— Champion Polski – 2007r

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
—Młodzieżowy Champion Polski – 2005r

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
— Champion Polski – 2005r

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2004r

Overtop OSKAR
ur.2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
—Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Litwy – 2009r
— Interchampion – 2010r

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Litwy – 2005r
— Interchampion – 2006r
— Champion Clubu Niemiec – 2007r
— Champion Rosji – 2007r
— Champion Austrii – 2008r
— Champion Niemiec – 2008r
— Champion Czech – 2008r
— Champion Węgier – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Grand Champion Rumunii – 2009r

Quashee OPERATION CHAOS
ur. 31.08.2009; PKR I-65667 (NHSB 2659745); nr rej 11111/XXIV/09; wł. Robert Kabała, Gracjana Kurszel
— Młodzieżowy Champion Białorusi – 2010r
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Młodzieżowy Champion Serbii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2010r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2010r
Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Rumunii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r

— Champion Polski – 2012r
— Interchampion – 2012r
— Champion Ukrainy – 2013r

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
— Champion Polski – 2003r
— Interchampion – 2005r

RAMZES Rahandia
ur. 10.06.1998r; PKR I – 31789; nr rej. 20389 / II / 98; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r

REALLY WITH YOU Asketila
ur. 07.08.2012; PKR.I-71292; wł. Piotr Horczak
— Champion Polski – 2014r

REAGGE Domi Pearl (FCI)  
ur. 21.02.2013; PKR I-72735; wł. Monika Chudecka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

ROSA Polly z M-3
ur. 15.07.1991; PKR I – LX – 12254; nr rej. 3089 / VII / 91; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 1997r

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2009r

SHARON Kropelko Oceanu
ur. 19.07.1997r; PKR I – 28961; nr rej.9089 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski 1997r
— Interchampion – 2003r

Smedjenas MARIKA
ur. 3.09.1994r; PKR I – 20000; nr rej. 50767 / I / 94; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1995r
— Champion Polski – 1996r

Smedjenas ORIGO
ur. 25.04.1986r; PKR I – XXXVIII – 8323; nr rej. 39751 / I / 86; wł. J. Adamowska
— Champion Polski – 1992r

SOMETHING ABOUT CRAZY GURL Asketila
ur. 11.08.2012; PKR I-71353; nr rej. 25135/III/12, wł. Sylwia Kucharska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

SPLENDID Xantina
ur. 14.06.2005r; PKR I – 56372; nr rej. 22492 / III / 05; wł. A. Kowalska, M. Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

TIMON z Łańcuta
ur. 20.09.2005; PKR I-58396; nr rej. 26004 / II / 05; wł. Ewa Puławska-Łazarz
— Champion Polski – 2008

Turmaja’s LOVESOME ROSE
ur. 17.09.2008r; PKR I – 62796; nr rej. 10525 / XXIV / 08; wł. Robert Kabała/Ewa Kalendova
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Champion Klubu Czech – 2010r 
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r

UNCAS z Puli Szczęścia
ur. 10.05.2011r; PKR I – 68449′ nr rej 1583 / XXXV / 11; wł. Ryszard Sarzyński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Macedonii – 2012r
— Champion Czarnogóry – 2012r
— Champion Gruzji – 2012r
— Champion Montenegro – 2012r
— Champion Polski – 2013r
— Champion Serbii – 2013r
— Champion Danii – 2014r
— Interchampion – 2014r

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2008r
— Champion Litwy – 2009r

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12.2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2009r
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Słowacji – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Champion Polski – 2010r
— Champion Czech – 2010r
— Champion Litwy – 2010r
— Champion Słowacji – 2010r
— Champion Białorusi – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Serbii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Litwy – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Macedonii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Azerbejdżanu – 2013r

— Grand Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Champion Gruzji – 2013r
— Champion Kaukazu – 2013r,
— Super Grand Champion Mołdawii 2013r

Vanilla Hills ON THE MOVE
ur. 14.09.2009; PKR I – 65480; nr rej. 25742 / VII / 09; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Mołdawii – 2011 r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

VOLAND SWEET BOY Metamorfoza
ur. 29.05.2006; PKR I – 59309; nr rej. 23147 / III / 06; wł. Zuzanna Lison
— Champion Polski – 2009r

XTREME DARK PLAYER Vom Ohmtalteufel
ur.
10.10.08; PKR I -62750; nr rej.13769/XXI/08; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2010r

YANKO z Puli Szczęścia  
ur. 08.0d.2013; PKR I-72523; wł. Paulina Sarzyńska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r
— Młodzieżowy Champion Słowenii – 2014r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2014r

YESTERDAY YET z Dablovy Studanky
ur. 7.07.2000r; PKR I – 46446; nr rej. 25934 / XXII / 00; wł. Lucyna Zboralska
— Champion Polski – 2002r

YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora
ur. 11.05.2012r; PKR I-66428; nr rej. 2257 / XLIV / 10; wł. Agata Zaborowska
— Champion Polski – 2012r 

Zarvo’s JINGLE JEWEL IN BLUE
ur. 14.09.1988r; PKR I – XLI – 8323; nr rej. 40319 / I / 88; wł. Joanna Adamowska
— Champion Polski – 1991r
— Interchampion – 1996r

Zavro’s MAGIC STARDUST
ur. 5.07.1992r; PKR I – LXV – 13326; nr rej. 45314 / I / 92; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1993r
— Champion Ploski – 1994r
— Interchampion – 1996r

Championy – rok 2008

Rok 2008
Lista psów które w 2008 roku uzyskały tytuł Mł.Ch.Polski, Ch. Polski , Int.Ch. i inne championaty – wpisów 16
(ostatnia aktualizacja 12.03.2010 r.)

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2008 ROK

ACCA LARENTIA Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 59739; nr rej. 24109 / VII / 07; wł. M. i E. Kubrak
Nr dyplomu 12668 wydany 15.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 8.06.2008r Wałbrzych – Sędzia Anna Pulikowska-Klimonda
– wystawa krajowa 20.09.2008r Łódź – Sędzia Helena Borisova
– wystawa międzynarodowa 27.09.2008r Wrocław – Sędzia Karel Horak

ANKUS Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 60068; nr rej. 26582 / II / 07; wł. Małgorzata Musiałowicz
Nr dyplomu 12149 wydany 9.09 2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 28.06 2008r Kraków – Sędzia Erwin Deutscher
– wystawa międzynarodowa 11.07 2008r Warszawa – Sędzia Per Svarstad
– wystawa krajowa 20.07.2008r Nowy Sącz – Sędzia Ewa Bukład

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr erj. 9933 / XXIV / 07 wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 11577 wydany 20.05.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 5.04.2008 Legionowo – Sędzia Piotr Król
– wystawa międzynarodowa 28.03.2008 Katowice – Sędzia Natalia Nekrosiene
– wystawa krajowa 20.04 2008 Lublin – Sędzia Katarzyna Fiszdon

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara
ur. 20.09.2007r; PKR I – 60418; nr rej. 77898 / I / 07; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 12670 wydany 15.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 9.08.2008r Sopot – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa krajowa 12.09.2008r Warszawa – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa krajowa 17.11.2008r Kielce – Sędzia Katarzyna Fiszdon


NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07
Nr dyplomu 12349 wydany 16.10.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 5.07.2008r Olsztyn – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa 8.06.2008r Lublin – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa międzynarodowa 10.11.2007r Poznań – Sędzia Natalia Nekrosiene

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
Nr dyplomu 11346 wydany 29.01.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 15.09.2007r Chorzów – Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa krajowa 1.12.2007r Nowa Ruda – Sędzia Anna Kochan

CHAMPION POLSKI – 2008 ROK

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I
58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
Nr dyplomu 28987 wydany 29.05.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 8.09.2007r Warszawa
Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce
Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa międzynarodowa 28.03.2008r Katowice
Sędzia Natalja Nekrosiene

EOWINA ze Zguby Elfów
ur. 30.05.2005r; PKR I – 56371; nr rej. 4273 / XXXVI / 05; wł. Alina Skupnik
Nr dyplomu 30532 wydany 2.12 2008r
Na podsrawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.10.2006r Rybnik – Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa 28.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa 5.10.2008r Rybnik – Sędzia Anna Redlicka


GHANDI Surdykowska FCIur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
Nr dyplomu 29560 wydany 24.07.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa międzynarodowa 9.02.2008r Rzeszów – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 7.06.2008r Wrocław – Sędzia Livia Vaitkeviciene

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 30534 wydany 2.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 9.03.2008r Jarosław – Sędzia Piotr Król
– wystawa międzynarodowa 31.05.2008r Leszno – Sędzia Lars Adeheimer
– wystawa krajowa 5.10.2008r Rybnik – Sędzia Anna Redlicka

TIMON z Łańcuta
ur. 20.09.2005r; PKR I
58396; nr rej. 26004 / II / 05; wł. Ewa Puławska-Łazarz
Nr dyplomu 29270 wydany 30.06.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 15.07.2007r Nowy Targ
Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa krajowa 22.07.2007r Nowy Sącz
Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa
10.02.2008r Rzeszów Sędzia Krystyna Szulc

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
Nr dyplomu 29554 wydany 24.07.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.12.2007r Nowa Ruda – Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa 31.05.2008r Leszno – Sędzia Lars Adeheimer
– wystawa krajowa 8.06.2008r Wałbrzych – Sędzia Anna Pulikowska-Klimonda

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
Nr dyplomu 30252 wydany 28.11.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa championów 24.02.2008r Leszno – Sędzia Hans Müller
– wystawa międzynarodowa 11.07.2008r Warszawa – Sędzia Petr Svarstad
– wystawa międzynarodowa 27.09.2008r Wrocław – Sędzia Karel Horak


INTERCHAMPION 2008r


KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 239207 / II / 03; wł. Ewa SrogaDyplom wydany 25.06.2008r

Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 6.11.2004r Nitra
– wystawa międzynarodowa 29.01.1005r Trencin
– wystawa międzynarodowa 30.04.2005r Praha
– wystawa międzynarodowa 2.09.2006r Mlada Boleslav
– wystawa międzynarodowa 10.02.2008r Rzeszów


IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Dyplom wydany 4.03.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 6.11.2005r Poznań
– wystawa międzynarodowa 23.07 2006r Oberwart
– wystawa międzynarodowa 6.08.2006r targu Mures
– wystawa międzynarodowa 18.03.2007r Katowice

CHAMPIONATY INNYCH KRAJÓW 2008r

Championat Litwy

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I /05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 19.09.2008r

Championat Rosji

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 13.04.2008r


Championat Rumunii

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Dyplom wydany 19.04.2008r

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 27.09.2008r

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr erj. 9933 / XXIV / 07 wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.09.2008r

Grand Champion Rumunii

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.09.2008r

Championat Czech

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Na podstawie
dyplomu wydanego 07.04.2008r

Championat Austrii

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 17.09.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
1.10.2005r – Tulln
2.10.2005r – Tulln
13.08.2006r – Pinkafeld
30.09.2006r – Tulln
1.10.2006r – Tulln

Championat Niemiec

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 17.09.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
10.04.2005r – Berlin
9.10.2005r – Rostock
11.12.2005r – Kassel
1.04.2006r – Berlin
20.05.2006r – Bad Salzhausen

Championy – rok 2007

 Lista psów które w 2007 roku uzyskały tytuł Mł.Ch.PL, Ch.PL, Int.Ch i inne championaty.
Wpisów 21
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2007 ROK

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I – 58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
Nr dyplomu 10287 wydany 29.06.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.04.2007r Legionowo – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa krajowa 22.04.2007r Lublin – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa 5.05.2007r – Jaroslav Matyas

CARMEN Polcolland
ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
Nr dyplomu 11119 wydany 11.12.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 16.09.2007r Chorzów – Sędzia Tomas Rohlin
– wystawa krajowa – 22.09.2007r Łódź – Sędzia Ildiko Muzsalai
– wystawa międzynarodowa – 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród
ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 10119 wydany 8.05.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.10.2005r Legionowo – Sędzia Grzegorz Robak
– wystawa krajowa 15.10.2006r Zabrze – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa międzynarodowa 18.03.2007r – Sędzia Barbara Müller

GHANDI Surdykowska FCI
ur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
Nr dyplomu 10286 wydany 29.06.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 22.04.2007r Lublin – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa 6.05.2007r Łódź – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa 20.05.2007r Radom – Sędzia Marek Słowik

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 10909 wydany 11.10.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski
– wystawa krajowa 10.03.2007r Jarosław – Sędzia Joanna Adamowska
– wystawa międzynarodowa 28.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
Nr dyplomu 10597 wydany 23.08.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 27.05 2007r Wałbrzych – Sędzia Eugeniusz Giczela
– wystawa międzynarodowa – 23.06 2007r Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa międzynarodowa – 7.07.2007r Warszawa – Sędzia Andrzej Zamoyski

SPLENDID Xantina
ur. 14.06.2005r; PKR I – 56372; nr rej. 22492 / III / 05; wł. A. Kowalska, M. Segiet
Nr dyplomu 9880 wydany 10.01.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 26.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa krajowa – 4.06.2006r Gorzów Wlkp – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa krajowa – 10.09.2006r Przemyśl – Sędzia Barbara Wójcik

CHAMPION POLSKI – 2007 ROK

BEAUTIFULL MILKY MADAM Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54186; nr rej. 12474 / XV / 04; wł. Krystyna Dylong
Nr dyplomu  27379 wydany 10.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 28.08.2005r Racibórz – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa 24.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa 05.08.2007r Legnica – Sędzia Grzegorz Robak

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 278532 wydany 15.11.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 31.03.2007r Legionowo – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa międzynarodowa 11.08.2007r Sopot – Sędzia Andrzej Stępiński
– wystawa krajowa 7.10.2007r Legionowo – Sędzia Anna Kochan

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I-56521; nr rej. 9402/XXIV/05, wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 26313 wydany 19.04.2007 r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 23.07.2006 Nowy Sącz – Sędzia Justyna Jeziernicka-Kulik
– wystawa krajowa – 27.08.2006 Nowy Targ – Sędzia Marek Czerniakowski
– wystawa championów – 25.02.2007 Leszno – Sędzia Ewa Bukład

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 26261 wydany 20.04.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 12.05.2006r Sopot – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 23.09.2006r Wrocław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa krajowa – 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 8492 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa klubowa 17.09.2006r Łódź – Sędzia Petr Harsanyi
– wystawa championów 25.02.2007r Leszno – Sędzia Ewa Bukład

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces
ur. 21.04.2004r; PKR I – 54105; nr rej. 71441 / I / 04; wł. Gracjana Kruszel
Nr dyplomu 27075 wydany 31.07.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 22.04.2006r Grudziądz – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa krajowa – 23.04.2006r Inowrocław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 16.06.2007r Szczecin – Sędzia Judit Korozs Papp

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 51397; nr rej. 21256 / III / 02; wł. Danuta Sorek
Nr dyplomu 26245 wydany 2.04.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 9.10.2005r Zabrze – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 20.11.2005r Kielce – Sędzia Barbara Larska
– wystawa międzynarodowa – 18.11.2006r Kielce – Sędzia Blaz Kavcic

Overtop OSKAR
ur. 2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
Nr dyplomu 26466 wydany 17.05.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 6.08.2006r Legnica – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda
– wystawa klubowa 17.09.2006r Łódź – Peter Harsanyi
– wystawa międzynarodowa 17.03.2007r Katowice – Barbara Müller

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Nr dyplomu 27560 wydany 28.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 10.12.2005r Nowy Dwór Maz. – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa – 11.02.2006r Bydgoszcz – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa międzynarodowa – 25.08.2007r Białystok – Sędzia Zygmunt Jakubowski

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 27527 wydany 27.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski
– wystawa międzynarodowa – 23.06.2007r Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa krajowa – 5.08..2007r Zakopane – Sędzia Anna Dominiak

INTERCHAMPION – 2007 ROK

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.11.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 13.08.2006r Sopot
– wystawa międzynarodowa 24.09.2006r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 21.04.2007r Czeskie Budziejowice
– wystawa międzynarodowa 29.07.2007r Kalinigrad
– wystawa międzynarodowa 3.08.2007r Palanga
– wystawa międzynarodowa 4.08.2007r Palanga
– wystawa międzynarodowa 25.08.2007r Białystok

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany07.11.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 1.04.2006r Berlin
– wystawa międzynarodowa 29.04.2006r Opole
– wystawa międzynarodowa 17.06.2006r Szczecin
– wystawa międzynarodowa 12.08.2006r Sopot
– wystawa międzynarodowa 25.03.2007r Berlin
– wystawa międzynarodowa 4.08. 2007r Palanga

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2007 ROK

Championat Klubu Niemiec

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany: marzec 2007r

Championat Rosji

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany: 13.03.2007r

Championat Federacji Rosyjskiej

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 08.10.2007r

Championy – rok 2006

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2006 ROK
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I– 56521; nr rej. 9402 / XXiV / 05; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 9209 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 12.03.2006r Jarosław – Sędzia Justyna Jezieniecka-Kulik
– wystawa krajowa – 14.05.2006r Chybie – Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa międzynarodowa – 17.06.2006r Szczecin – Sędzia Lei Herman Wilberg

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 9324 wydany 11.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa międzynarodowa – 29.04.2006r Opole – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Otakar Vondorous

Overtop OSKAR
ur.2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
Nr dyplomu 9030 wydany 28.07.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 21.01.2006r Głogów – Sędzia Bożena Czempas
– wystawa krajowa – 21.05.2006r Bytom – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 27.05.2006r Leczno – Sędzia Zvi Kupferberg

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 9710 wydany 29.11.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 20.08.2006r Rzeszów – Sędzia Anna Kochan
– wystawa krajowa – 3.09.2006r Częstochowa – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa klubowa – 17.09.2006r Łódź – Sędzia Peter Harsanyi

CHAMPION POLSKI – 2006 ROK

ADHARA znad Antałowskiego Potoku
ur. 22.03.1999r; PKR I – 34593; nr rej. 2435 / XXVIII / 99; wł. Teresa Trzebunia
Nr dyplomu 23558 wydany 17.03.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 30.06.2001r Kraków – Sędzia Jones Hudh
– wystawa krajowa – 6.10.2001r Kraków – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 28.08.2005r Nowy Targ – Sędzia Anna Kochan

ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003; PKR I-52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
Nr dyplomu 23336 wydany 27.01.2006
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005 Łódź – Sędzia Jose Francisko Cabrera
– wystawa międzynarodowa – 25.06.2005 Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa krajowa – 10.12.2005 Legionowo – Sędzia Krystyna Szulc

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
Nr dyplomu 24529 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.05.2005r Jelenia Góra – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 12.06.2005r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa Międzynarodowa – 29.04.2006r Opole – Sędzia Ewa Bukład

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 24530 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa -24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa międzynarodowa – 27.05.2006r Leszno – Sędzia Zvi Kupferberg

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54511; nr rej. 12011 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 24386 wydany 21.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa championów 26.02.2006r Leszno – Sędzia Sandor Szabo
– wystawa krajowa 21.05.2006r Słupsk – Sędzia Anna Redlicka

INDIA Wyznawcy Kali
ur. 14.05.2003r; PKR I – 52441; nr rej. 21827 / VII / 03; wł. Małgorzata Szot
Nr dyplomu 23345 wydany 3.02.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 23.04.2005r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa – 15.05.2005r Jelenia Góra – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 6.11.2005r Poznań – Sędzia Aleksandra Lubaszka

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
Nr dyplomu 23951 wydany 19.06.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 6.03 2005r Rzeszów – Sędzia Anna Pulikowska – Klimonda
– wystawa krajowa – 6.03.2005r Jarosław – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa międzynarodowa – 26.03 2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke

KAMA Złocista Preła
ur. 11.04.2003r; PKR I – 53254; nr rej. 39315 / VIII / 03; wł. Andrzej Najdek
Nr dyplomu 24574 wydany 5.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 11.09.2006r Zielona Góra – Sędzia Anna Dominiak
– wystawa krajowa 11.02.2006r Bydgoszcz – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa międzynarodowa 27.05.2006r Leszno – Sędzia Zvi Kupferberg

LAIRD Wyspiarski Wiatr
ur. 15.08.2004r ; PKR I – 54584; nr rej. 71929 / I / 04; wł. Joanna Kapkowska
Nr dyplomu 24677 wydany 12.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 10.12.2005r Legionowo – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 21.05.2006r Radom – Sędzia Krystyna Opara
– wystawa międzynarodowa 24.06.2006r Kraków – Sędzia Jadwiga Niciewicz

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 25322 wydany 18.12.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 8.04.2006r Nowy Dwór Mazowiecki – Sędzia Anna Dominiak
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Vondrous Otokar
– wystawa krajowa – 15.10.2006r Zabrze – Sędzia Jaroslav Matyas

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium
ur. 16.08.2001r; PKR I – 46754; nr rej. 7825 / XXIV / 01; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 25344 wydany 27.12.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 11.03.2006r Jarosław – Sędzia Justyna Jezienicka
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Vondrous Otokar
– wystawa międzynarodowa – 18.11.2006r Kielce – Sędzia Blaz Kavcic

INTERCHAMPION – 2006 ROK

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 239206 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Dyplom wydany 31.10.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 12.02.2005r Bron
– wystawa międzynarodowa 26.03.2006r Katowice
– wystawa międzynarodowa 19.08.2006r Bratysława
– wystawa międzynarodowa 20.08.2006r Bratysława

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 10.03.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 25.09.2004r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 10.04.2005r Berlin
– wystawa międzynarodowa 23.04.2005r Opole
– wystawa międzynarodowa 26.06.2005r Kraków
– wystawa międzynarodowa 6.08.2005r Trakai
– wystawa międzynarodowa 3.09.2005r Mlada Bolesław
– wystawa międzynarodowa 2.10.2005r Tulln
– wystawa międzynarodowa 9.10.2005r Rostock
– wystawa międzynarodowa 5.11.2005r Nitra
– wystawa międzynarodowa 6 11.2005r Poznań

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2006 ROK

Championat Czech

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Dyplom wydany 23.11.2006r

Championat Słowacji

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 618 / 2006 wydany 30.08.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 6.11.2004r Nitracanis
– wystawa 29.01.2005r Trencin
– wystawa 8.05.2005r Banska Bystrica
– wystawa 7.05.2006r Banska Bystrica

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 619 / 2006 wydany 30.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa 4.11.2004r Nitracanis
– wystawa 29.01.2005r Trencin
– wystawa 8.05.2005r Banska Bystrica
– wystawa 19.08.2006r Bratislava
– wystawa 20.08.2006r Bratislava
– wystawa 16.07.2006r Kosice

Championat Litwy

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 16.03.2006 r.
Zatwierdzony przez przewodniczącego LKD p. Komelija Butrimova.

Championat Rumunii

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Nr i data wydania dyplomu 495 / 20.12.2006r

CHAMPION WETERANÓW (INNYCH KRAJÓW) – 2006 ROK

Championat Słowacji

FIDO Czar Południa
ur. 22.07.1997r; PKR I – 28960; nr rej. 2971 / XXXIV / 97; wł. Izabela Grzesiek
Nr dyplomu 19 / 2006 wydany 7.11.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 5.11.2005r Nitracanis
– wystawa 18.03.2006r Nitracanis
– wystawa 4.11.2006r Nitracanis

Championy – rok 2005

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2005 ROK
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
Nr dyplomu 7674 wydany 23.05.2005r.
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.07.2004r Warszawa – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Nowy Dwór Mazowiecki – Sędzia Terrie Cousins
– wystawa międzynarodowa – 20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
Nr dyplomu 7475 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Legnica – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa klubowa – 19.09.2004r Łódź – Sędzia Tibor Gellen

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 8009 wydany 9.09.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa -20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Cabrera
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 7474 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.04.2004r Opole – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa krajowa – 29.08.2004r Białystok – Sędzia Paweł Szemraj

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 8492 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 18.06.2005r Szczecin – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa 9.07.2005r Warszawa – Sędzia Zbigniew Jakubowski
– wystawa krajowa 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
Nr dyplomu 8141 wydany 30.09.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Słupsk – Sędzia Iwona Matuszewska
– wystawa międzynarodowa – 10.07.2005r Warszawa – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa krajowa – 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Nr dyplomu 8244 wydany 2.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.06.2005r Płock – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 13.08.2005r Sopot – Sędzia Freddie Klindrup
– wystawa krajowa – 21.08 2005r Toruń – Sędzia Adam Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 2005 ROK

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
Nr dyplomu 21640 wydany 12.04.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa 13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 23003 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa 28.08.2005r Białystok – Sędzia Barbara Wójcik

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
Nr dyplomu 21239 wydany 21.01.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 2.04.2004r Warszawa – Sędzia Brita Scheel
– wystawa krajowa 17.04.2004r Kwidzyn – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 17.10.2004r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 22999 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa championów – 27.02.2005r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa 12.06.2005r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
Nr dyplomu 21389 wydany 10.02.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.06.2003r Kraków – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 24.08.2003r Rzeszów – Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa krajowa – 16.05.2004r Kielce – Sędzia Barbara Wójcik

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 23311 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 13.07.2003r Ustroń – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa krajowa 15.05.2005r Chybie – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 22820 wydany 7.11.2005r
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa krajowa – 21.08.2005r Rzeszów – Sędzia Paweł Szemraj

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 21736 wydany 17.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.09.2004r Chorzów – Sędzia Daniel Stanko
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r – Sędzia Elke Peper

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 22819 wydany 7.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 26.06.2004r Kraków – Sędzia Lilian Hanniste
– wystawa krajowa 4.07.2004r Ustroń – Sędzia Bożena Czempas
– wystawa krajowa 3.07.2005r Ustroń – Sędzia Krystyna Szulc

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
Nr dyplomu 21228 wydany 14.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 3.08.2003r Zakopane – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
Nr dyplomu 21933wydany 17.06.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 17.08.2003r Toruń – Sędzia Piotr Król
– wystawa krajowa – 12.10.2003r Legionowo – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Jose Cabrera

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
Nr dyplomu 22117 wydany 12.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.2004r Łódź – Sędzia Hans Bierwolf
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Bytom – Sędzia Anna Redlicka

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Nr dyplomu 21738 wydany 19.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 29.05.2004r Leszno – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa krajowa – 4.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała

INTERCHAMPION – 2005 ROK

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 1.07.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Ljubljana 28.03.2004r
– wystawa międzynarodowa Miskolc 11.04 2004r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1.05.2004r
– wystawa międzynarodowa Kaliningrad 24.07.2004r
– wystawa międzynarodowa Poznań 7.11.2004r
– wystawa międzynarodowa Ljubliana 15.01.2005r
– wystawa międzynarodowa Subotica 10.04.2005r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04.2000r; PKR I – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 15.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.01.2004r Trencin
– wystawa międzynarodowa 24.07.2004r Kaliningrad
– wystawa międzynarodowa 14.08.2004r Uzhgorod
– wystawa międzynarodowa 29.01.2005r Trencin

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
Dyplom wydany 28.07.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 30.03.2003r Katowice
– wystawa międzynarodowa 6.04.2003r Warszawa
– wystawa międzynarodowa 26.04.2003r Opole
– wystawa międzynarodowa 4.09.2004r Mlada Bolesław
– wystawa międzynarodowa 20.08.2005r Bratysława

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2005 ROK

Championat Czech

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 29.03.2005r

Championat Litwy

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 18.08.2005r

Championat Słowacji

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 8.02.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 13.03.2004r Nitracanis
– wystawa 9.05.2004r Banská Bystrica
– wystawa 29.01.2005r Trenčin

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Dyplom wydany 10.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 4.11.2000r Nitracanis
– wystawa 12.05.2001r Zvolen
– wystawa 19.08.2001r Bratislava
– wystawa 30.09.2001r Prešov

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 8.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 29.01.2005r Trenčin
– wystawa 12.03.2005r Nitracanis
– wystawa 8.05.2005r Banská Bystrica

Championat Słowenii

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 10.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 28.03.2004r Ljubljana
– wystawa 15.01.2005r Ljubljana
– wystawa 15.01. 2005r Ljub-spec
– wystawa 16.04.2005r Vrtojba

Championat Ukrainy

JANTAR Polly z M-3

ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Numer dyplomu D092/05 wydany 2005r

Championat Węgier

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 2.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 10.04.2004r Miskolc – Sędzia D. Harsányi
– wystawa 11.04.2004r Miskolc – Sędzia S. Szabó
– wystawa 9.04. 2005r Szeged – Sędzia T. Gellén
– wystawa 21.05.2005r Kiskunfélhegyháza – Sędzia P. Szabó B.

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Tags