Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

Wystawa klubowa w Danii

DANSK SHETLAND SHEEPDOG KLUB’S
CERTIFIKATUDSTILLING
VANDEL  29.11.2008

Judge: Joanna Adamowska (PL)

 

( 80 entries)

Dogs baby class

VP 1, Best Baby Poulsgaards Ironside, DK13856/2008, 03.06.08, Sable
(GBCH Japaro By Design – DKCH Poulsgaards Take My Heart)
b & o: Tove Winckler Poulsgaard

VP 2 Zarvo's Iceblue Loveable One, DK15742/2008, 04.07.08, Blue Merle (Zarvo's Thunder 'n' Lighting –  Wynset's Into Thin Air)
b: Bianca Rosenkilde. o: Henrik Nielsen Bøgelund

P 3 Poulsgaards Brother John, DK13374/2008, 12.06.08, Tricolour
(Tunmark's Mc Coy –  Poulsgaards Mischief)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Ulla Larsen

 

Bitches baby class

VP 1 Poulsgaards I'm Are Unice, DK13854/2008, 03.06.08, Sable
(GBCH Japaro By Design – DKCH Poulsgaards Take My Heart)
O & E: Tove Winckler Poulsgaard

P Troldeskov's Golden Kimberly, DK15822/2008, 12.07.08, Sable
( Danbrets C. Mr. Nice Guy –  Troldeskov's Black Heike)
b: Mette & Egon Tanghus. o: Inge Mouritsen Gissel

P Hanfgarn's Charme, DK15828/2008, 14.07.08, Sable
( Troldeskov's Black Indy –  Troldeskov's Golden Gloria)
b: Inge Jepsen. o: Lone Kimose Mouritsen

P Bubbly Miss Money Penny, DK16550/2008, 18.07.08, Sable
(SECH Crumb's Barito –  Bubbly Mandy)
b & o: Anne Kirsten Jensen

Dogs puppy class

 

VP Vaderne Unick Bakin, DK10717/2008, 01.05.08, Sable
( Danbrets C. Mr. Nice Guy –  Danbrets Unick Sorba)
b & o: Anne Marie Møller

VP Grandgables Caribbean Cocktail, DK18279/2008, 24.04.08, Blue Merle
(CACH Moorwood Caribbean Blue At Sunsweet –  Grandgables Schoolgirl Crush)
b: Guy A PJeavons & Mark S. Houston-Mcmillan. o: Bianca Rosenkilde

VP Shellove Just On-The Rocks, DK10490/2008, 04.05.08, Sable
(DKCH Goodtimes Blazin' Hot Moments –  Leigh-Hi's On The Rocks)
b & o: Hans Iver Staugaard

VP Shellove Bobby The Magic, DK10589/2008, 12.04.08, Sable
(DKCH Goodtimes Blazin' Hot Moments –  Shellove Honey Bee)
b: Hans Iver Staugaard. o: Nadine Sørensen

VP Ahl's Pi Pascal, DK10077/2008, 26.04.08, Blue Merle
(Blue Krispin Only for You vom Ohmtalteufel –  Ahl's Frk. Fønix Feo)
b: Karin, Ivan & Christine Ahl Nielsen. o: Ina Masanneck & Svend Nielsen

LP Poulsgaards Mr. Zacco, DK07336/2008, 25.03.08, Sable
(NOCH DKCH Mainland's Powerpoint –  Enigma Ze Shetlandu)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Jeanett Romer Jensen

 Uglebjerg Symfoni, DK05170/2008, 01.03.08, Sable
( Request Discovery World –  Danbrets Hazy Ann' Mari)
b: Joan Uglebjerg Bach. o: Line Fonager & David Cooper

 

Bitches puppy class

 

VP 1, Best Puppy Poulsgaards Delightfúll Matop, DK10071/2008, 24.04.08, Tricolour
(Poulsgaards Terriwood Stormy Nik – DKCH SECH Poulsgaards High Fidelity)
b & o: Tove Winckler Poulsgaard

VP 2 Shellove Honeymoon, DK10586/2008, 12.04.08, Sable
(DKCH Goodtimes Blazin' Hot Moments –  Shellove Honey Bee)
b & o: Hans Iver Staugaard

VP 3 Bakkelandet's Dreaming Bailey, DK09547/2008, 20.04.08, Tricolour
( Yrry Snezny Tygr –  Qeen Valentine Moravia Classic)
b: Susan Lejsgaard. o: Britta Vestergaard Pedersen

VP 4 Vaderne Unick Bjanka, DK10721/2008, 01.05.08, Sable
( Danbrets C. Mr. Nice Guy –  Danbrets Unick Sorba)
b: Anne Marie Møller. o: Kirsten Th Blichfeldt

P Firehøje's Super Suleime, DK05903/2008, 10.03.08, Sable
( Danbrets Leslie –  Bubbly Mille Madonna)
b & o: Lone Rehder Jørgensen

P Bakkelandet's C. Kække Knutsen, DK09548/2008, 15.04.08, Sable
(Yrry Snezny Tygr –  Danbrets C. Hello Dolly)
b & o: Susan Lejsgaard

P  Poulsgaards Croup Castella, DK12631/2008, 06.05.08, Sable
(NOCH DKCH Mainland's Powerpoint –  Poulsgaards Classic Rose)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Iris Jepsen

P Ksassi Four Aces High, DK08072/2008, 05.04.08, Sable
( Ksassi Yang –  Poulsgaards Steals A Kiss)
b: Vibeke Midlander. o: Jane Kjelst Jensen

P Rambye's Secret Fiance, DK06492/2008, 22.03.08, Sable
(INTCH Secret-D'amour Dit Dan Des Romarins De Mayerling –  Une Poupee

Russe Des Romarins De Mayerling)
b: Ruth Kudahl Hansen. o: Birgitte Langvad

Jenner Shiva Dawn, DK06978/2008, 02.04.08, Sable
(RUCH MDCH DKCH NOCH INTCH SECH Valerina Ross London –  Wiegun Ice-T)
b & o: Gunvor Jenner Jensen

Jenner Tica Dawn, DK06979/2008, 02.04.08, Sable
(RUCH MDCH DKCH NOCH INTCH SECH Valerina Ross London –  Wiegun Ice-T)
b & o: Gunvor Jenner Jensen

DOGS


Dogs champion class

 

VP 1, Club CAC NOCH DKCH Mainland's Powerpoint, N 24429/04, 08.10.04, Tricolor
(GBCH SECH NOCH Edglonian The Real Mccoy – NOCH Moorwood Sweet Sensation)
b: Finn Helge Olsen. o: Finn H. Olsen & Tove W. Poulsgaard

VP 2 DKCH Goodtimes Blazin' Hot Moments, DK01749/2007, 03.02.06, Sable
(Goodtimes Too Hot To Handle –  Goodtime Precious Moments)
b: Joy P. Good. o: Hans Iver Staugaard

VP 3 DKCH Pomking Dream Come True, 17269/2004, 26.06.04, Blue Merle
(SECH DKCH NORDCH Bermarks Drum Major –  Smedjenäs Black Velvet)
b: Renathe Ringström. o: Lone Pedersen

Dogs youth class

V 1, CAC, BOB Poulsgaards Hot In The City, DK23470/2007, 13.11.07, Sable
(NCH SECH DKCH NORDCH VV08 Lundecock's Fiddler On The Roof – DKCH Poulsgaards Take My Heart)
b & o: Tove Winckler Poulsgaard

V 2 Troldeskov's Blue Iceman, DK23263/2007, 15.11.07, Blue Merle
(BCH Lux.CH Zayko Little Fantasy –  Troldeskov's Blue Bonnie)
b & o: Mette & Egon Tanghus

V 3 Poulsgaards Man On The Moon, DK21770/2007, 25.10.07, Blue Merle
(Tunmark's Mc Coy –  Poulsgaards Beautiful Moonshine)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Tove Winckler Poulsgaard & Tove Jeppesen

V 4 Princeaslan, DK15137/2007, 10.07.07, Sable
(RUCH MDCH DKCH NCH INTCH SECH Valerina Ross London –  Alexiaaustralienpearl)
b: Anni Birgitte Nielsen. o: Kasper Hedelund Højen & Sanne Kristine Andersen

VG Belmar's N Lakewood's Midnite Blue Boomer, DK21137/2008, 27.02.08, Blue Merle
( Echowyn American Idol –  Belmar Country Girl)
b: Linda Griffith & Billie Jo Adams. o: Bianca Rosenkilde

VG Zarvo's American Golden Fairytale, DK01713/2008, 02.01.08, Sable
( Wynset Ahead Of His Time –  Zarvo's American Classic Image)
b: Bianca Rosenkilde. o: Malene Velbæk

VG Belmar's N Lakewood's Bi Blue Coope, DK21136/2008, 27.02.08, Blue Merle
( Echowyn American Idol –  Belmar Country Girl)
b: Linda Griffith & Billie Jo Adams. o: Bianca Rosenkilde

VG Troldeskov's Black Ike, DK23266/2007, 15.11.07, Tricolour
(BECH LUCH Zayko Little Fantasy –  Troldeskov's Blue Bonnie)
b: Mette & Egon Tanghus. o: Bent Madsen

VG Mainland's X-Thriller, DK20368/2008, 28.12.07, Tricolour
(NCH SECH DKCH NORDCH VV08 Lundecock's Fiddler On The Roof – NCH SECH Mainland's Queen Bee)
b: Finn Helge Olsen. o: Tove Winckler Poulsgaard

G Voicy Bunnahabhain Sunrise, DK15786/2007, 20.07.07, Sable
( Supersunny –  Ahl's Lykke-Lyn)
b: Louise Møller. o: Preben Møller

Disq. Wiegun Miró, DK01409/2008, 27.12.07, Sable
( Harry –  Wiegun Vanilla Sky)
b: Birgit Gunborg Wielandt. o: Vivian & Torben Nielsen

Poulsgaards Strolling Storm, DK21747/2007, 13.10.07, Sable
(DKCH Poulsgaards Heyland Laird –  Poulsgaards Countrey Girl)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Gunvor Jenner Jensen

Dogs intermediate class

V 1 Danbrets C. Mr. Nice Guy, DK01352/2007, 24.12.06, Sable
( Amor Amor Douglas Des Romarins De Mayerling –  Danbrets Red Hot Chili)
b & o: Birgit Vestergaard Knudsen

V 2 Poulsgaards Fit For Fight, DK04209/2007, 15.02.07, Blue Merle
( Poulsgaards Be My Bodyguard –  Poulsgaards Beautiful Moonshine)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Lotte Skriver & Kurt Kristensen

V 3 Rambye's Quentin, DK03415/2007, 09.02.07, Sable
( Rambye's Nachtmusik –  Rambye's Haute Couture)
b: Ruth Kudahl Hansen. o: Valdemar Skals

VG 4 Danbrets Fætter Kras, DK15351/2007, 07.07.07, Sable
( Archi Craquant T. D. R. Des Romarins De Mayerling –  Danbrets Bronze Estrella)
b: Birgit Vestergaard Knudsen. o: Susan Lejsgaard

Dogs open class

V 1 Poulsgaards Fighting For Freedom, 12837/2005, 15.06.05, Sable
(DKCH Poulsgaards Heyland Laird –  Enigma Ze Shetlandu)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: T. & P.Jeppesen & T.W.Poulsgaard

V2 Poulsgaards Terriwood Stormy Nik, 07635/2006, 16.04.06, Tricolour
(NOCH DKCH Tunmark's I Am The Boss –  Francisca Ze Shetlandu)
b: Tove W. Poulsgaard. o: Tove Winckler Poulsgaard

V 3 Troldeskov's Black Leopol, 21550/2006, 14.11.06, Tricolour
( Troldeskov's Black Barnie –  Troldeskov's Golden Kiki)
b & o: Mette & Egon Tanghus

V 4 Tunmark's Mc Coy, DK14292/2007, 06.11.05, Blue Merle
(NOCH DKCH Tunmark's I Am The Boss –  Tunmark's Anny Get Your Gun)
b: Norunn Jakobsen Morvik. o: Tove Winckler Poulsgaard

VG Supersunny, 06906/2006, 30.03.06, Sable
( Toven The Full Monty – DKSPCH DKAGCH Zarvo's American Wild Wendy)
b: Hanne Svejstrup. o: Louise Møller

VG Bubbly Calvin Klein, DK11398/2007, 27.05.07, Tricolour
(Bech Xcalibur Of The Golden Fir –  Bubbly Senta)
b: Jensen, Anne Kirsten. o: Birgit Vestergaard Knudsen

Dogs  working  class

 

Wynset Ahead Of His Time, 21466/2006, 10.07.05, Sable
(USCH CACH Kelnook's Devil To Pay –  Caledon Timeless)
b: Gary Whitmore. o: Bianca Rosenkilde & Gary Whitmore

BITCHES

Bitches champion class

V 1 DKCH SECH Mianet's Hot Melody Of Melba, 11161/2001, 08.06.01, Sable
(DECH DEVDHCH INTCH Excellent Choice Impish Fire –  Mianet's Krystal Hot Chili)
b & o: Kirsten & Gert Klitsgaard

Bitches youth class

V 1 Elverlamshuset's Rosalinde, DK01868/2008, 04.01.08, Sable
(DKCH Poulsgaards Heyland Laird –  Elverlamshuset's Isabella)
b & o: Lotte Skriver & Kurt Kristensen

V 2 Ami, DK01433/2008, 04.01.08, Sable
( Wynset Ahead Of His Time –  Zarvo's American Bi Black Angel)
b: Hanne Carlsson. o: Bianca Rosenkilde

V 3 Poulsgaards Follou Á Dream, DK14296/2007, 26.06.07, Blue Merle
( Tunmark's Mc Coy –  Graciella Ze Shetlandu)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Anni Birgitte Nielsen

V 4 Uglebjerg Beyond Paradise, DK03433/2008, 02.02.08, Tricolour
( Uglebjerg Black Heins –  Poulsgaards Beautefull Dreamer)
b: Joan Uglebjerg Bach. o: Linda Viuf

VG Patricia, DK15138/2007, 10.07.07, Sable
(RUCH MDCH DKCH NOCH INTCH SECH Valerina Ross London –  Alexiaaustralienpearl)
b & o: Anni Birgitte Nielsen

VG Aja, DK13631/2007, 16.06.07, Sable
( Troldeskov's Black Barnie –  Ballsy)
b & o: Mette Nielsen

VG Bødskov's Oline, DK19386/2007, 15.09.07, Sable
( Archi Craquant T. D. R. Des Romarins De Mayerling –  Bødskov's Karen)
b: Marianne Bødskov Rasmussen. o: Lone Hansen

VG  Ammy, DK15329/2007, 04.07.07, Sable
( Wynset Ahead Of His Time –  Cookie)
b & o: Birgitte Fly

VG  Zarvo's American Jessie Torres, DK01717/2008, 02.01.08, Sable
( Wynset Ahead Of His Time –  Zarvo's American Classic Image)
b: Bianca Rosenkilde. o: Pia Frosch

G Voicy B Lucky, DK15789/2007, 20.07.07, Tricolour
( Supersunny –  Ahl's Lykke-Lyn)
b: Louise Møller. o: Pia Metz

G Voicy Busy Being Black, DK15787/2007, 20.07.07, Tricolour
( Supersunny –  Ahl's Lykke-Lyn)
b: Louise Møller. o: Kirsten Hansen

Bitches intermediate class

V 1 Mianet's Famous Flower Maybe, DK08280/2007, 08.04.07, Sable
(DKCH SECH FINCH Grandgables Say It Again Sam –  Moorwood Shaded Flower)
b: Kirsten & Gert Klitsgaard. o: Susanne Nielsen

V 2 Wiegun Laica, DK01617/2007, 05.01.07, Sable
( Amor Amor Douglas Des Romarins De Mayerling –  Wiegun Cherri)
b: Birgit Gunborg Wielandt. o: Else Friis Nielsen

V 3 Palmestranden's Angelica, DK07943/2007, 21.04.07, Blue Merle
( Poulsgaards Be My Bodyguard –  Poulsgaards Be My Natasja)
b & o: Irmelin & Bent Ole Madsen

VG 4 Zarvo's American Smashing Impact, DK09594/2007, 26.04.07, Sable
( Wynset Ahead Of His Time –  Zarvo's American Classic Image)
b & o: Bianca Rosenkilde

Bitches open class

V 1, CAC, BOS Shellove A Winter's Tale, 20729/2005, 21.10.05, Blue Merle
( Toven The Full Monty –  Shellove Blå Flamme)
b & o: Hans Iver Staugaard

V 2 Qeen Valentine Moravia Classic, 22150/2006, 19.06.06, Sable
( Milesend Broomhouse Antique Gold –  Norica Gold Moravia Classic)
b: Jirí Hemelík. o: Susan Lejsgaard & Steffen Greve

V 3 Poulsgaards Just A Second, 16604/2006, 16.08.06, Blue Merle
(NOCH DKCH Tunmark's I Am The Boss – DKCH SECH Poulsgaards High Fidelity)
b & o: Tove Winckler Poulsgaard

V 4 Poulsgaards Delightfull Touch, 12834/2005, 08.06.05, Tricolour
( Follow Frenchi Ze Shetlandu – DKCH Poulsgaards Just A Dream)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: T. & P.Jeppesen & T.W.Poulsgaard

V Firehøje's Fancy Fanny, DK02657/2007, 17.01.07, Sable
( Amor Amor Douglas Des Romarins De Mayerling –  Danbrets One Of A Dreamteam)
b & o: Lone Rehder Jørgensen

V Nancy Von Der Wildkoppel, DK09543/2008, 01.05.05, Sable
(DECH DEVDHCH INTCH Excellent Choice Impish Fire –  Danbrets Dancing Dee-Dee)
b: Ursula & Manfred Teske. o: Henriette & Jesper Kjær

V Poulsgaards Take Me To Heaven, 16771/2004, 26.07.04, Sable
(RUCH MDCH DKCH NOCH INTCH SECH Valerina Ross London – DKCH Poulsgaards Just A Dream)
b: Tove Winckler Poulsgaard. o: Tove Jeppesen

V DKAGCH DKSPCH Zarvo's American Rose Macy, 18575/2001, 13.10.01, Sable
(USCH CACH Wynstones Midnite Confession – DKCH Rainbeau's Rose Garden)
b: Bianca K. Rosenkilde. o: Louise Møller

V Bubbly Carmen, 02237/2006, 21.01.06, Tricolour
( Colroy Crystal Lad –  Bubbly Senta)
b: Anne Jensen. o: Anne Kirsten Jensen

V Hvidebro Zobel, 15471/2006, 05.08.06, Sable
( Amor Amor Douglas Des Romarins De Mayerling –  Godt Nok Afrodithe)
b: Jens Hagen. o: Anna Larsen

VG Firehøje's Fey Bonnie, DK02659/2007, 17.01.07, Sable

(Amor Amor Douglas Des Romarins De Mayerling –  Danbrets One Of A Dreamteam)
b: Lone Rehder Jørgensen. o: Birgit Witt Christensen

G Ballsy, 02857/2005, 05.02.05, Sable
(INTCH Snabswood Status Symbol –  Tving Edda)
b: Mette Christiansen. o: Mette Nielsen

Bitches veteran class

V 1, Best Veteran  Poulsgaards Heartbracking Jennie, 00950/99, 18.12.98, Sable
(DKCH Poulsgaards Symphoni Of Strauss –  Concordia's Galizia V. Zitadellengraben)
b: Tove Holmboe. o: Anni Birgitte Nielsen

Wyniki i opracowanie: Joanna Adamowska

 

Dodaj komentarz

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Tags