Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

Alfabetyczna lista championów

ALFABETYCZNA LISTA CHAMPIONÓW

Spis obejmuje 129  sheltie
Ostatnia aktualizacja 02..09.2014 r.
Prosimy o przesyłanie kopii uzyskanych championatów adres lovesome@interia.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

ACCA LARENTIA Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 59739; nr rej. 24109 / VII / 07; wł. M. i E. Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

ADHARA znad Antałowskiego Potoku
ur. 22.03.1999r; PKR I – 34593; nr rej. 2435 / XXVIII / 99; wł. Teraesa Trzebunia
— Champion Polski – 2006r

ALCIRA Rahandia
ur. 19.09.1999r; PKR I – 34688; nr rej. 21214 / II / 99; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r

ALERT DAREDEVIL Lohrien
ur. 02.09.2009; PKR I-65214; nr rej 28192 / II / 09; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2012r
 
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

ANKUS Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 60068; nr rej. 26582 / II / 07; wł. Małgorzata Musiałowicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I – 58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izabella Grzesiek
— Champion Litwy – 2009r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Serbii – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Węgier – 2012r

BAKS z Liszek
ur. 14.07.1994r; PKR I – 21134; nr rej. 5370 / V / 94; wł. Anna Górka
— Champion Polski – 1998r

BALMY Asketila
ur. 7.12 1993r; PKR I – 19111; nr rej. 15536 / VII / 93; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 1997r

BAŚNIOWA SILJE Djabelskie Rozdroże(FCI)
ur.24.06.2008r; PKR I – 62243; nr rej. 43869/VIII/08; wł. Małgorzata Janicka
— Młodzieżowy Championat Polski – 2009r

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Słowenii – 2005r
— Champion Czech – 2005r
— Champion Węgier – 2005r
— Interchampion – 2005r
— Champion Litwy – 2006r

BEAUTIFUL GAZELE Asketila
ur. 13.07.2003r; PKR I – 52836; nr rej. 27871 / XXII / 03; wł. Anita Sędłak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r
— Interchampion – 2009r

BEAUTIFUL MILKY MADAM Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54186; nr rej. 12474 / XV / 04; wł. Krystyna Dylong
— Champion Polski – 2007r

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r
— Interchampion – 2003r
— Champion Słowacji – 2005r

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2005r

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
— Champion Polski – 2005r

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr rej 9933 / XXIV / 07; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champon Polski – 2008r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r

BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

BETTI z Błękitnego Jeziora
ur. 23.10.2003r; PKR I – 52566; nr rej. 21851 / VII / 03; wł. Genowefa Markiewicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

 

BLUEJAY Pasada
ur. 12.06.2012; PKR.I-71041; 5510/XXXVI/12; wł. Anna Cholewińska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

BONA DEA Figa Ruminy
ur. 01.10.2008r; PKR I – 62723; nr rej. 27428 / II / 08; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2011r

BONI Pastelowy Raj
ur. 27.11.2000r; PKR I – 37766; nr rej. 2167 / XLII / 00; wł. Bożena Surdykowska
— Champion Polski – 2003r

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54511; nr rej. 12011 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2006r

CARMEN Polcolland
ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2009r

Cataway’s BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1995r
— Interchampion – 1996r
— Champion USA – 1998r

Cataway’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r
— Interchampion – 1998r
— Champion Niemiec – 1999r

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r
— Champion Rosji – 2001r
— Interchampion – 2002r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 2000r
— Interchampion – 2002r

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród
ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2007r

Cindahope KYLENE SHOW OFF
ur. 18.08.1991r; PKR I – LXXVI – 16071; nr rej. 47230 / I / 91; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1994r
— Interchampion – 1994r

DANAE DIVIDA Figa Ruminy
ur. 26.04.2011; PKR I-68416; nr rej 85546/I/11; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Rosji 2014

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2005r

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I – 56521; nr rej. 9402 / XXIV / 05; wł.
Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

DIANA SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 18.01.1998r; PKR I – 30674; nr rej. 6718 / V / 98; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2000r

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Czech – 2006r

DUKE Ursynowskie Jary
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 42032 / I / 91; wł. Jolanta Rutkowska
— Champion Polski – 1993r

EBERHARD BLACK Amoreno
ur. 12.08.2007r; PKR I – 61319; nr rej. 24656 / VII / 07; wł. Marek Skrzypiński
— Champion Mołdawii – 2011r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

ELEKTRA Asketila
ur. 28.01.1991r; PKR I –L-10298; nr rej. 16618 / VII / 95; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1996r
— Champion Polski – 1997r

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

EOWINA ze Zguby Elfów
ur. 30.05.2005r; PKR I – 56371; nr rej. 4273 / XXXVI / 05; wł. Alina Skupnik
— Champion Polski – 2008r

FAROS Yavanna
ur. 9.09.2000r; PKR I – 38049; nr rej. 572 / XLV / 00; wł. Marek Węgrzyn
— Champion Polski – 2003r

FELICJANO Amoreno
ur. 24.09.2008r; PKR I – 62872; nr rej. 80460 / I / 08; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Champion Polski – 2011r

FIDO Czar Południa
ur. 22.07.1997r; PKR I – 28960; nr rej. 2971 / XXXIV / 97; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Weteranów Słowacji – 2006r

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
— Champion Polski – 2005r

FOXY LADY Casidi
ur. 28.08.1997r; PKR I – 29071; nr rej.9153 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 2001r

GHANDI Surdykowska FCI
ur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

GLENCHARM SOFIE Lovely Funny
ur. 6.04.2001r; PKR I – 50122; nr rej. 26888 / XXII / 01; wł. L. Zboralska, N. Himich
— Champion Polski – 2003r

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r
— Interchampion – 2000r

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI
ur. 02.03.2008r; PKR I – 62375; nr rej. 10351 / XXIV / 08; wł. Anna Szulc, Anna Kowalska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

GUANTANAMERA Amoreno
ur. 12.02.2010; PKR I -665647; nr rej. 25790 / VII / 10; wł.Monika, Ewa Kubrak
Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r

GUSSI Asketila
ur. 3.05.1996r; PKR I – 26154; nr rej. 55416 / I / 96; wł. Anna Jarosz
— Champion Polski – 1998r
— Interchampion – 2000r

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. M. Wojciechowska
— Champion Polski – 2001r
— Champion Czech – 2002r

HIDALGO DE SANGRE Amoreno
ur. 19.08.2010; PKR I-66864; nr rej. 26106/VII/10; wł. Monika i Ewa Kubrak
— Champion Polski – 2012r

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29763; nr rej. 18246 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

HOKUS POKUS Magiczny Ogród
ur. 16.03.2010r; PKR I – 65821; nr rej. 28347 / II / 10; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski 2012r

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r
— Champion Rumunii – 2006r
— Interchampion – 2008r

IN FRAGANTI Amoreno
ur. 21.11.2011r; PKR I-69636; nr rej. 26892/VII/11; wł. Aleksandra Sawicka-Starosta
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

INDIA Wyznawcy Kali
ur. 14.05.2003r; PKR I – 52441; nr rej. 21827 / VII / 03; wł. Małgorzata Szot
— Champion Polski – 2006r

IVET Asketila
ur. 14.06.1997r; PKR I – 28863; nr rej. 18032 / VII / 97; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
— Młodzieżowy Champion polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Ukrainy – 2005r
— Interchampion – 2005r

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara
ur. 20.09.2007r; PKR I – 60418; nr rej. 77898 / I / 07; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

JEJMOŚCIANKA Nabram-Poraj
ur. 20.02.2011; PKR I – 68025; nr rej.; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Węgier – 2012r

JIM BEAM Perla z Polabi
ur. 17.04.2010r; PKR I – 66866; nr rej. 11249 / XXIV / 10 ; wł. Robert Kabała, Magdalena Kozek, Marcela Hejdukova
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Interchampion 2013r

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2006r

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2006r

KAMA Złocista Preła
ur. 11.04.2003r; PKR I – 53254; nr rej. 39315 / VIII / 03; wł. Andrzej Najdek
— Champion Polski – 2006r

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2008r
— Champion Czech – 2009r

KEEP THE FIRE BURNING Asketila
ur. 06.07.2011r ; PKR I – 69346; nr rej1204
/ XLIX / 11; wł. Sylwia Kucharska
— Champion Polski – 2013r

KEYTI z Kojca Coli 
ur. 17.10.2012; PKR I-72125; wł. Joanna Misiak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r

KLIWIA Asketila
ur. 21.01.1998r; PKR I – 30824; nr rej. 23222 / XXXII / 98; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2000r

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

LAIRD Wyspiarski Wiatr
ur. 15.08.2004r ; PKR I – 54584; nr rej. 71929 / I / 04; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2006r

LEO Wspólny Dom
ur. 21.10.2009r ; PKR I – 64867; nr rej 4954 / XXXVI / 09; wł. Arkadiusz Polaszek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2011r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r
— Interchampion 2013r

LEXUS Herbu Psia Łapa
ur. 03.10.2010r ; PKR I – 68106; nr rej 28968 / II / 10; wł. Magdalena Kordzi
— Champion Polski 2013r

LILLY Szetlandzka Gwiazda
ur. 20.04.2011; PKR I-68565; nr rej. 24781 / III / 11′ wł. Zbigniew Czarnecki
— Młodzieżowy Champion Polski 2013r
— Champion Polski 2013r

Lovesome CHERIE
ur. 18.05.2009r ; PKR I – 64789; nr rej. 10837 / XXIV / 09; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Polski – 2011r

Lovesome DREAMLIKE ROSE
ur. 23.04.2010; PKR I – 66956; nr rej. 11235 / XXIV / 10; wł. Robert Kabała/Anetta Smyk
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Mołdawii – 2013r

Lovesome DUKE OF DREAM-LAND
ur. 23.04.2010; PKR I – 66254; nr rej 7568 / XIV / 10; wł. Mariusz Podżus
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r

Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Szwecji – 2013r

Lovesome KISS FROM A ROSE
ur. 20.02.2012; PKR I – 70261; nr rej. 11868 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała

Młodzieżowy Champion San Marino – 2013r
Młodzieżowy Champion Turcji – 2013r
Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2013r
— Młodzieżowy Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Młodzieżowy Champion Gruzji – 2013r
— Młodzieżowy Champion Kaukazu – 2013r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion Polski – 2014r
— Champion Mołdawii – 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Champion Basarabii 2014r
— Champion Rumunii 2014r
— Grand Champion Rumunii 2014r

Lovesome KNIGHT
ur. 20.02.2012r ; PKR I – 71493; nr rej. 12051/XXIV/12; wł. Małgorzata Wesołowska
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013r

Lovesome MAGICAL ROSE
ur. 22.08.2012; PKR I – 71201; nr rej. 12001 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Młodzieżowy Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013

Lovesome MAGICAL BOY
ur. 22.08.2012; PKR I – 71634; nr rej. 36168 / XXII / 12; wł. Robert Kabała/ Katarzyna Marek 
Dyplom 0191,  wydany 04.10.2014
— Champion Mołdawii 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Grand Champion Mołdawii 2014r

Lunar Kingdom Present (FCI) FOREST DWARF  
ur. 08.03.2013; PKR I-72534; wł. Magdalena Kordzi

— Młodzieżowy Champion Polski 2014r

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61539; nr rej. 13496 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

MAM NADZIEJĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61540; nr rej. 13497 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Niemiec – 2009r
— Interchampion – 2011r

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
— Champion Polski – 2005r

MEGI Kropelka Oceanu
ur. 13.05.1992r; PKR I – LXXI – 15010; nr rej.7083 / XXI / 92; wł.Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2005r

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Federacji Rosyjskiej – 2008r
— Champion Rosji – 2008 r
— Champion Litwy – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 2006r
— Champion Rumunii – 2008r
— Grand Champion Rumunii – 2008r
— Interchampion – 2009r

NICOLA NOKIA Asketila
ur. 9.08.1999; PKR I – 36338; nr rej. 19763 / VII / 99; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 2002r

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Clubu Niemiec – 2009r
— Champion Niemiec – 2009r

NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07; wł. Maciej Babiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Litwy – 2012r
— Champion Rumunii – 2012r
— Interchampion – 2012r

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium
ur. 16.08.2001r; PKR I – 46754; nr rej. 7825 / XXIV / 01; wł. Robert Kabała
— Champion Polski – 2006r

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces
ur. 21.04.2004r; PKR I – 54105; nr rej. 71441 / I / 04; wł. Gracjana Kruszel
— Champion Polski – 2007r

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 51397; nr rej. 21256 / III / 02; wł. Danuta Sorek
— Champion Polski – 2007r

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
—Młodzieżowy Champion Polski – 2005r

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
— Champion Polski – 2005r

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2004r

Overtop OSKAR
ur.2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
—Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Litwy – 2009r
— Interchampion – 2010r

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Litwy – 2005r
— Interchampion – 2006r
— Champion Clubu Niemiec – 2007r
— Champion Rosji – 2007r
— Champion Austrii – 2008r
— Champion Niemiec – 2008r
— Champion Czech – 2008r
— Champion Węgier – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Grand Champion Rumunii – 2009r

Quashee OPERATION CHAOS
ur. 31.08.2009; PKR I-65667 (NHSB 2659745); nr rej 11111/XXIV/09; wł. Robert Kabała, Gracjana Kurszel
— Młodzieżowy Champion Białorusi – 2010r
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Młodzieżowy Champion Serbii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2010r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2010r
Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Rumunii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r

— Champion Polski – 2012r
— Interchampion – 2012r
— Champion Ukrainy – 2013r

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
— Champion Polski – 2003r
— Interchampion – 2005r

RAMZES Rahandia
ur. 10.06.1998r; PKR I – 31789; nr rej. 20389 / II / 98; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r

REALLY WITH YOU Asketila
ur. 07.08.2012; PKR.I-71292; wł. Piotr Horczak
— Champion Polski – 2014r

REAGGE Domi Pearl (FCI)  
ur. 21.02.2013; PKR I-72735; wł. Monika Chudecka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

ROSA Polly z M-3
ur. 15.07.1991; PKR I – LX – 12254; nr rej. 3089 / VII / 91; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 1997r

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2009r

SHARON Kropelko Oceanu
ur. 19.07.1997r; PKR I – 28961; nr rej.9089 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski 1997r
— Interchampion – 2003r

Smedjenas MARIKA
ur. 3.09.1994r; PKR I – 20000; nr rej. 50767 / I / 94; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1995r
— Champion Polski – 1996r

Smedjenas ORIGO
ur. 25.04.1986r; PKR I – XXXVIII – 8323; nr rej. 39751 / I / 86; wł. J. Adamowska
— Champion Polski – 1992r

SOMETHING ABOUT CRAZY GURL Asketila
ur. 11.08.2012; PKR I-71353; nr rej. 25135/III/12, wł. Sylwia Kucharska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

SPLENDID Xantina
ur. 14.06.2005r; PKR I – 56372; nr rej. 22492 / III / 05; wł. A. Kowalska, M. Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

TIMON z Łańcuta
ur. 20.09.2005; PKR I-58396; nr rej. 26004 / II / 05; wł. Ewa Puławska-Łazarz
— Champion Polski – 2008

Turmaja’s LOVESOME ROSE
ur. 17.09.2008r; PKR I – 62796; nr rej. 10525 / XXIV / 08; wł. Robert Kabała/Ewa Kalendova
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Champion Klubu Czech – 2010r 
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r

UNCAS z Puli Szczęścia
ur. 10.05.2011r; PKR I – 68449′ nr rej 1583 / XXXV / 11; wł. Ryszard Sarzyński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Macedonii – 2012r
— Champion Czarnogóry – 2012r
— Champion Gruzji – 2012r
— Champion Montenegro – 2012r
— Champion Polski – 2013r
— Champion Serbii – 2013r
— Champion Danii – 2014r
— Interchampion – 2014r

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2008r
— Champion Litwy – 2009r

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12.2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2009r
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Słowacji – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Champion Polski – 2010r
— Champion Czech – 2010r
— Champion Litwy – 2010r
— Champion Słowacji – 2010r
— Champion Białorusi – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Serbii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Litwy – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Macedonii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Azerbejdżanu – 2013r

— Grand Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Champion Gruzji – 2013r
— Champion Kaukazu – 2013r,
— Super Grand Champion Mołdawii 2013r

Vanilla Hills ON THE MOVE
ur. 14.09.2009; PKR I – 65480; nr rej. 25742 / VII / 09; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Mołdawii – 2011 r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

VOLAND SWEET BOY Metamorfoza
ur. 29.05.2006; PKR I – 59309; nr rej. 23147 / III / 06; wł. Zuzanna Lison
— Champion Polski – 2009r

XTREME DARK PLAYER Vom Ohmtalteufel
ur.
10.10.08; PKR I -62750; nr rej.13769/XXI/08; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2010r

YANKO z Puli Szczęścia  
ur. 08.0d.2013; PKR I-72523; wł. Paulina Sarzyńska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r
— Młodzieżowy Champion Słowenii – 2014r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2014r

YESTERDAY YET z Dablovy Studanky
ur. 7.07.2000r; PKR I – 46446; nr rej. 25934 / XXII / 00; wł. Lucyna Zboralska
— Champion Polski – 2002r

YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora
ur. 11.05.2012r; PKR I-66428; nr rej. 2257 / XLIV / 10; wł. Agata Zaborowska
— Champion Polski – 2012r 

Zarvo’s JINGLE JEWEL IN BLUE
ur. 14.09.1988r; PKR I – XLI – 8323; nr rej. 40319 / I / 88; wł. Joanna Adamowska
— Champion Polski – 1991r
— Interchampion – 1996r

Zavro’s MAGIC STARDUST
ur. 5.07.1992r; PKR I – LXV – 13326; nr rej. 45314 / I / 92; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1993r
— Champion Ploski – 1994r
— Interchampion – 1996r

Dodaj komentarz

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Tags