Książka o sheltie

W październiku ukaże się książeczka o owczarkach szetlandzkich. Jest to prezentacja rasy dla „laików” nie hodowców.
Dotychczas ukazały się książeczki o następujących rasach: Jamnik, Labrador, Beagle, Mastif tybetański, Yorkshire terier. W przygotowaniu są następne rasy.


Dystrybucję serii książeczek o psach rasowych wydawca prowadzi przez ogólnopolską sieć kiosków RUCH SA oraz KOLPORTER SA na terenie całej Polski oraz w sklepach zoologicznych między innymi w sieci Kakadu. Wydawca książki proponuje wydruk modułów reklamujących hodowle lub reproduktory tej rasy, zapewnia również informację o zgłoszonych hodowlach na swojej stronie internetowej  www.wydawnictwokocur.pl 
wg poniższego wzoru :

1. http://wydawnictwokocur.pl/oferta.php?a=of_mastif
2. http://wydawnictwokocur.pl/oferta.php?a=/hodowle/mastif/bagmati.

Dane wymagane do modułu reklamowego:
Nazwa hodowli,
strona www
ewentualnie e-mail,
telefony kontaktowe.

Zainteresowanych proszę o kontakt z wydawcą:
Wydawnictwo Kocur sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
Tel. 055 234 34 42
Kom. 507 187 394
e-mail biuro@wydawnictwokocur.pl
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na szetlandy@gmail.com

Formą rozliczenia za umieszczenie reklamy jest zakup co najmniej 20 egzemplarzy książki w cenie okładkowej (7,90zł/szt.) bez żadnych dodatkowych opłat. Płacą więc Państwo za realnie otrzymany produkt, który można praktycznie wykorzystać, np. dołączając do sprzedawanych szczeniąt.
Projekt – książeczka, format A5, papier kredowy błyszczący 130g/m2. Przewidywany nakład to 5 tys. egz. około 20.10.2008r. i 5 tys. pod koniec roku w cenie okładkowej 7,90 zł/szt. Autorką tekstu jest
Joanna Adamowska.
 
Niektórzy z Państwa, uczestnicy wystawy klubowej w Łodzi, mieli okazję zapoznać się z wydawaną serią książeczek na przykładzie pozycji „Mastif Tybetański”.

Dodaj komentarz