Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

RANKINGI

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2007

IV RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2007 – organizowany przez portal o sheltie "Little Star" Wyniki liczyły Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak za co im serdecznie dziękujemy

Lokata Nazwa psa Ilość punktów / ilość wystaw W tym: wystawykrajowe + zagraniczne
Kategoria: SZCZENIĘ Sklasyfikowano 33 szczenięta (12 psów i 21 suczek)
1 AZRA z Magicznego Wzgórza 118 / 9  
2 BLACK STONE Vesca Montana FCI 60 / 2  
3 Lovesome FCI BLACK PEARL FOR VICANELLA 52 / 4  
4 CARMEN Polcolland
PRECIOSO z Kojca Coli
50 / 4
50 / 4
 
5 GRACJA BLACK Kulczyna Chatka 46 / 4  
6 NOBEL z Puli Szczęścia 44 / 3  
7 ORIYANTI Ventora 40 / 3  
8 FREEMAN Polcolland
PARIS Ventora
PLATERO z Kojca Coli
PRIMAVERA z Kojca Coli
30 / 2
30 / 2
30 / 2
30 / 2
 
9 BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI 28 / 2  
10 ANKUS Figa Ruminy FCI
LIWIA Lohrien
MY SWEET BELLA Navarette
NIKE z Puli Szczęścia
ZORZA z Łańcuta
20 / 1
20 / 1
20 / 1
20 / 1
20 / 2
 
Kategoria: MŁODY PIES Sklasyfikowano 21 psów z klasy młodzieży
1 PRECIOSO z Kojca Coli 149 / 9  
2 PLATERO z Kojca Coli 142 / 8  
3 GHANDI Surdykowska FCI 117 / 7  
4 ELVIS ze Strażnicy Kaszebstwa 111 / 5  
5 Vanilla Hills MINI STORM AHEAD 99 / 5  
6 KOSTEK z Puli Szczęścia 91 / 4  
7 DALI Magiczny Ogród 66 / 3  
8 Odyssey PICASSO 60 / 4  
9 VOLAND SWEET BOY VAMPO Metamorfoza 55 / 2  
10 FARYS Surdykowska (FCI) 46 / 4  
Kategoria: MŁODA SUKASklasyfikowano 31 suk z klasy młodzieży
1 PRIMAVERA z Kojca Coli 228 / 7 163 / 6 + 65 / 1  
2 FRANIA Surdykowska FCI 153 / 9  
3 CARMEN Polcolland 147 / 8  
4 Archos Canis VESNA LENA 133/ 7  
5 BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra 91 / 6  
6 GABI Surdykowska FCI 86 / 7  
7 PRYMULA DLA PAWŁA z Kojca Coli 75 / 3  
8 ENYA Strażnica Kaszebstwa 64 / 4  
9 DAYSY Magiczny Ogród 60 / 4  
10 MY SWEET BELLA DONNA Navarette 55 / 2  
Kategoria: DOROSŁY PIES Sklasyfikowano 54 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów
1 BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila 998 / 17 808/15+190/2
2 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 901 / 19 565/15+336/4
3 PIKSEL Wspólny Dom 445 / 17 323/14+122/3
4 Moorwood HOT NEWS 410 /11  
5 Dawnville ZETOS FOR LOVESOME 351 / 12 347 /11 + 4 / 1
6 ONE OF THE BOYS Vesca Montana 217 / 8  
7 Romashev’s DASHLING DREAMFLIGHT 138 / 7  
8 UNIKAT Stanica Marwita 121 / 5  
9 TIMON z Łańcuta 110 / 5  
10 IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza 95 / 1  
Kategoria: DOROSŁA SUKA Sklasyfikowano 74 suczek z klasy otwartej, pośredniej i championów
1 ROXA Asketila 871 / 16 661/14+210/ 2
2 NIE TRAĆ NADZIEI Casidi 666 / 8 346/ 5 + 320/3
3 WHISPER ze Shetlandu 471 / 17  
4 BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana 412 / 7 371/6+ 41/1
5 CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród 233 / 9  
6 BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra 195 / 9  
7 ANGEL Kropelka Oceanu v 191 / 4  
8 PRIMA GLORIA z Kojca Coli 169 / 4  
9 Archos Canis U HAZE BLUE 167 / 9 155/8+ 12/1
10 OCTAWIA LILAC WHISPER Moda na Sukces 130 / 7 98/5+ 32/2
Kategoria: WETERAN Sklasyfikowano 17 psów i suk z klasy weteranów (6 psów i 11 suk)
1 IVET Asketila 210 / 13  
2 GOLDEN GIRL Vesca Montana 202 / 11  
3 Cataway`s RISING SUN 166 / 11  
4 BALMY Asketila 150 / 11  
5 FIDO Czar Południa 130 / 11  
6 SHARON Kropelka Oceanu 116 / 3  
7 Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda 92 / 8  
8 ELEKTRA Asketila 72 / 7  
9 FOXY LADY Casidi 60 / 4  
10 KLIWIA Asketila 56 / 3  

 Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 Lokata Nazwa psa Ilość punktów / ilość psów W tym punkty za wystawykrajowe + zagraniczne
Kategoria: HODOWLA Sklasyfikowano 58 hodowli
1 Asketila 3095 / 18 2356 + 739
2 Vesca Montana 975 / 8 934 + 41
3 z Kojca Coli 931 / 7 866 + 65
4 Surdykowska FCI 926 / 12  
5 Casidi 754 / 3 434 + 320
6 Wspólny Dom 628 / 7 506 + 122
7 Archos Canis 476 / 5 464 + 12
8 ze Strażnicy Kaszebstwa 459 / 4  
9 Magiczny Ogród 420 / 4  
10 Kropelka Oceanu 393 / 4  
Kategoria: REPRODUKTOR Sklasyfikowano 44 psy-reproduktory
1 HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu 3187 / 17 2722 + 465
2 Cataway´s RISING SUN 2440 / 27 1659 + 781
3 SHOW ON Casidi 1209 / 10 1035 + 174
4 Valerina Ross DANISH BREEZE 958 / 12 923 + 35
5 Cindahope KYLENE SHOW OFF 748 / 8  
6 Landover BLACK ASH 494 / 2  
7 BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila 448 / 8  
8 PRINCE POLO Moda na Sukces 432 / 9 400 + 32
9 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 365 / 11  
10 QUEST KING Asketila 353 / 6  
Kategoria: SUKA HODOWLANA Sklasyfikowano 86 suk-matek
1 IVET Asketila 1967 / 4 1567 + 400
2 QUANTI OLIVE Asketila 931 / 7 866 + 65
3 BONI Pastelowy Raj 676 / 9  
4 FOXY LADY Casidi 666 / 1 346 + 320
5 GOLDEN QUEEN Vesca Montana 659 / 3 618 + 41
6 CIRKA Gwiazda Zatraty 488 / 4  
7 EMMANUELLE BLUE Kulczyka Chatka 467 / 5 455 + 12
8 POPKINS MARRY Polcolland 459 / 4  
9 KLIWIA Asketila 420 / 4  
10 ROXA Asketila 387 / 2  

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2006

III RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2006 – organizowany przez portal o sheltie "Little Star" Wyniki liczyły Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak za co im serdecznie dziękujemy

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym: wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ

Sklasyfikowano 14 szczeniąt, w tym 11 z klasy szczeniąt (3 pieski i 11 suczek) i 3 z klasy baby*

1

LOVELY Ventora

116 / 8

 

2

Archos Canis U-HAZE BLUE

50 / 3

 

3

WHISPER ze Shetlandu

48 / 3

 

4

BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra

43 / 2*

 

5

ENYA Strażnica Kaszebstwa

42 / 3

 

6

ELVIS ze Strażnicy Kaszebstwa

40 / 3

 

7

ALHAMBRA Asketila

38 / 3*

 

8

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

36 / 2

 

9

EL ENIGMA Strażnica Kaszebstwa

32 / 1

 

10

KOSTEK z Puli Szczęścia

26 / 2

 

Kategoria: MŁODY PIES

Sklasyfikowano 17 psów z klasy młodzieży

1

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

357 / 9

 

2

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME

161 / 9

 

3

Romashev`s DASHLING DREAMFLIGHT

119 / 5

 

4

Overtop OSCAR

107 / 5

 

5

DŻEF ze Strażnicy Kaszebstwa

103 / 5

 

6

DODIX Wspólny Dom

85 / 6

 

7

SEQUAPARK HOLD THAT DREAM from Borderkowo z Szetlandu

75 / 3

 

8

SILAVIC HASHEESH from Borderkowo z Szetlandu

56 / 5

 

9

DINKY ze Skalni Vyhlidky

54 / 4

 

10

Lovesome F.C.I. AMBER ADELING

46 / 3

 

Kategoria: MŁODA SUKA

Sklasyfikowano 23 suki z klasy młodzieży

1

WHISPER ze Shetlandu

231 / 11

 

2

BAJA Wspólny Dom

127 / 6

 

3

DEJA ze Strażnicy Kaszebstwa

120 / 4

 

4

ANGEL Kropelka Oceanu

SPLENDID Xantina

87 / 5

87 / 5

 

5

ALLY MC BILL Polcolland

75 / 3

 

6

Archos Canis U HAZE BLUE

74 / 5

68 / 4 + 6 / 1

7

EOWINA Ze Zguby Elfów

66 / 6

 

8

BEJRA Pogoda Ducha

44 / 4

 

9

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

40 / 2

 

10

BRITA Wspólny Dom

38 / 2

 

Kategoria: DOROSŁY PIES

Sklasyfikowano 54 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

645 / 15

633 / 14 + 12 /1

2

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza

382 / 6

65 / 1 + 317 / 5

3

Moorwood HOT NEWS

312 / 10

 

4

JON BON JOVI Ventora

271 / 9

186 / 7+85 / 2

5

Valerina Ross DANISH BREEZE

250 / 6

 

6

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

240 / 5

 

7

PIKSEL Wspólny Dom

217 / 12

 

8

SMALL PRINCE Kropelka Oceanu

150 / 4

 

9

Cataway`s RISING SUN

124 / 7

 

10

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza

95 / 3

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA

Sklasyfikowano 80 suk z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

1349 / 26

343/12+1006/14

2

KAMA Raj dla Zwierząt

624 / 17

384/12 + 240/5

3

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

592 / 9

450/8 + 142/1

4

KENIA Raj dla Zwierząt

424 / 15

236/11+ 188/4

5

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

266 / 9

 

6

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium

182 / 8

 

7

BLACK PRINCESS Polcolland

174 / 4

 

8

ROXA Asketila

166 / 4

 

9

OCTAWIA LILAC WHISPER Moda na Sukces

158 / 10

 

10

GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana

152 / 5

 

Kategoria: WETERAN

Sklasyfikowano 18 psów i suk z klasy weteranów (9 psów i 9 suk)

1

BALMY Asketila

211 / 11

 

2

FIDO Czar Południa

153 / 9

92/ 7 + 61 / 2

3

IVET Asketila

120 / 10

 

4

SHARON Kropelka Oceanu

111 / 5

 

5

HERO TEDOR z Kleni CS

108 / 6

 

6

ELEKTRA Asketila

84 / 9

 

7

Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda

56 / 4

 

8

GOLDEN STAR Vesca Montana

40 / 3

 

9

SHOW ON Casidi

38 / 2

 

10

BELLA Kropelka Oceanu

36 / 2

 

 

Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

W tym punkty za wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: HODOWLA

Sklasyfikowano 54 hodowli

1

Asketila

1858 / 20

1739 + 119

2

z Kojca Coli

1434 / 4

376 + 1058

3

Raj dla Zwierząt

1048 / 2

620 + 428

4

Wspólny Dom

788 / 10

 

5

Casidi

698 / 3

556 + 142

6

Vesca Montana

598 / 8

 

7

Kropelka Oceanu

579 / 6

 

8

Metamorfoza

578 / 5

261 + 317

9

Polcolland

462 / 6

 

10

Ventora

459 / 4

374 + 85

Kategoria: REPRODUKTOR

Sklasyfikowano 39 psów-reproduktorów

1

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

4061 / 21

2478 + 1583

2

Cataway´s RISING SUN

2738 / 36

2079 + 659

3

SHOW ON Casidi

944 / 10

748 + 196

4

Valerina Ross DANISH BREEZE

601 / 9

 

5

Cindahope KYLENE SHOW OFF

538 / 7

 

6

Laveli Endzhel VASILEK

436 / 9

 

7

Trademark’s RUN FOR THE ROSES

351 / 9

 

8

PRINCE POLO Moda na Sukces

312 / 7

 

9

Cataway`s MOST HAPPY FELLA

298 / 3

 

10

QUEST KING Asketila

277 / 6

 

Kategoria: SUKA HODOWLANA

Sklasyfikowano 81 suk-matek

1

QUANTI OLIVE Asketila

1454 / 4

376 + 1058

2

FESTINA LANTE Duma Tary

1048 / 2

620 + 428

3

IVET Asketila

848 / 4

836 + 12

4

FOXY LADY Casidi

592 / 1

450 + 142

5

ENYA Ventora

441 / 3

356 + 85

6

CIRKA Gwiazda Zatraty

415 / 3

 

7

POPKINS MARY Polcolland

399 / 5

 

8

GOLDEN QUEEN Vesca Montana

380 / 4

 

9

ALL MY LOVE Metamorfoza

382 / 1

65 + 317

10

PATRICIA z Szetlandu

329 / 6

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2005

II Ranking wystawowy Sheltie przeprowadzony przez Portal o Sheltie "Little Star".

Ranking liczyły: Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak, za co im serdecznie dziękujemy.

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym: wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ

Sklasyfikowano 18 szczeniąt, w tym 15 z klasy szczeniąt i 3 z klasy baby*

1

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

32 / 1

 

2

BEAUTIFUL FARINA FROM Asketila

TEEBO Archos Canis

30 / 2

30 / 2

 

3

JETTA z Puli Szczęścia

26 /2

 

4

ALLY MC BILL Polcolland

DŻEF Strażnica Kaszebstwa

DEJA Strażnica Kaszebstwa

Moorwood HOT NEWS

NELA Śniada Maskotka

NUKA Śniada Maskotka

20 / 1

20 / 1*

20 / 1*

20 / 1

20 / 1

20 / 1

 

5

BEAUTIFUL FIONA FROM Asketila

18 / 2

 

6

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

FESTINA LANTE Excellens Vivarium

16 / 1*

16 / 1

 

7

ATINA Stanica Marwita

BEZA Wspólny Dom

ŁACUŚ Polly z M-3

TILL Archos Canis

10 / 1

10 / 1

10 / 1

10 / 1

 

8

BEAUTIFUL FANTAZJA FROM Asketila

2 / 1

 

Kategoria: MŁODY PIES

Sklasyfikowano 17 psów z klasy młodzieży

1

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

302 / 9

 

2

PIKSEL Wspólny Dom

139 / 6

 

3

ONE OF THE BOYS Vesca Montana

107 / 5

 

4

MILKY WAY iz Grafskogo Pomiestia

103 / 6

 

5

Moorwood HOT NEWS

96 / 4

 

6

LAIRD Wyspiarski Wiatr

88 / 5

 

7

SMALL PRINCE Kropelka Oceanu

71 / 4

 

8

SHAGGY SHARK from Beardedkowo ze Szetlandu

58 / 3

 

9

COREK Surdykowska

55 / 2

 

10

INDI z Puli Szczęścia

50 / 3

 

Kategoria: MŁODA SUKA

Sklasyfikowano 23 suki z klasy młodzieży

1

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

309 / 9

 

2

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

301 / 7

 

3

BLACK PRINCESS Polcolland

119 / 7

 

4

SAMBA SALISSANTE from Beardedkowo ze Szetlandu

60 / 4

 

5

LUCY IN THE SKY WITH DIAMOND Vesca Montana

55 / 3

 

6

BABE IN THE WOOD Vesca Montana

INDIANA z Puli Szczęścia

52 / 3

52 / 4

 

7

ALFA z Brodzieńskiego Grodu

35 / 1

 

8

Lustrous LAMBERTA

34 / 3

 

9

NUKA Śniada Maskotka

30 / 2

 

10

Bright Marrybrook ABROAD LOVE

LILU MY LADY Asketila

28 / 2

28 / 2

 

Kategoria: DOROSŁY PIES

Sklasyfikowano 42 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

Cataway´s RISING SUN

449 / 7

 

2

JANTAR Polly z M-3

422 / 12

70 / 3 + 352 / 9

3

JON BON JOVI Ventora

401 / 13

116 / 5+ 285 / 8

4

POKI z Kojca Coli

335 / 12

 

5

DON PEDRO Kulczyna Chatka

289 / 9

209 / 7 + 80 / 2

6

Valerina Ross DANISH BREEZE

283 / 7

 

7

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza

260 / 5

 

8

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza

170 / 6

109 / 4 + 61 / 2

9

HOOLIGAN Polcolland

167 / 7

 

10

DARING DOG Asketila

141 / 4

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA

Sklasyfikowano 80 suk z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

1389 / 21

427 /9+ 962 /12

2

ALCIRA Rahandia

596 / 14

 

3

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

552 / 10

20 / 1 + 532 / 9

4

KENIA Raj dla Zwierząt

421 / 12

169 / 7+ 252 / 5

5

KAMA Raj dla Zwierząt

265 / 12

111 / 7+ 154 / 5

6

GOLDEN GIRL Vesca Montana

250 / 5

 

7

BERGENIA Magiczny Ogród

219 / 7

 

8

BETTI z Błękitnego Jeziora

152 / 7

102 / 6 + 50 / 1

9

INDIA Wyznawcy Kali

150 / 6

 

10

ALFA z Brodzieńskiego Grodu

148 / 5

 

Kategoria: WETERAN PIES

Sklasyfikowano 8 psów z klasy weteranów

1

FIDO Czar Południa

123 / 7

88 / 6 + 35 / 1

2

HERO TEDOR z Kleni CS

102 / 8

 

3

SHOW ON Casidi

86 / 5

 

4

Cindahope Kylene SHOW OFF

66 / 3

 

5

GOLDEN STAR Vesca Montana

Cataway´s MOST HAPPY FELLA

Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda

VEST Kropelka Oceanu

20 / 1

20 / 1

20 / 1

20 / 1

 

Kategoria: WETERAN SUKA

Sklasyfikowano 7 suk z klasy weteranów

1

BALMY Asketila

104 / 8

 

2

ELEKTRA Asketila

78 / 6

 

3

Cataway´s BORN TO BE WILD

56 / 3

 

4

IVET Asketila

32 / 2

 

5

JENNY Kropelka Oceanu

20 / 2

 

6

HOLKA Polly z M-3

12 / 1

 

7

FOXY LADY Casidi

10 / 1

 

 

 

Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

W tym punkty za wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: HODOWLA

Sklasyfikowano 49 hodowli

1

Asketila

2107 / 24

1505 + 602

2

z Kojca Coli

1754 / 3

792 + 962

3

Vesca Montana

895 / 7

 

4

Raj dla Zwierząt

797 / 4

391 + 406

5

Casidi

648 / 4

 

6

Metamorfoza

627 / 7

566 + 61

7

Rahandia

596 / 1

 

8

Ventora

530 / 3

245 + 285

9

Polly z M–3

480 / 5

128 + 352

10

Kulczyna Chatka

459 / 4

379 + 80

Kategoria: REPRODUKTOR

Sklasyfikowano 29 psów-reproduktorów

1

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

5414 / 25

3159 + 2255

2

Cataway´s RISING SUN

3523 / 39

1988 + 1535

3

SHOW ON Casidi

878 / 7

774+ 104

4

Cindahope Kylene SHOW OFF

739 / 9

 

5

Trademark´s RUN FOR THE ROSES

579 / 11

 

6

QUEST KING Asketila

578 / 6

 

7

Laveli Endzhel VASILEK

504 / 7

 

8

FIDO Czar Południa

422 / 1

70 + 352

9

SPARK Stanica Marwita

401 / 7

 

10

HANDSOM BLACK ze Shetlandu

289 / 1

209 + 80

Kategoria: SUKA HODOWLANA

Sklasyfikowano 75 suk-matek

1

QUANTI OLIVE Asketila

1754 / 3

792 + 962

2

IVET Asketila

1242 / 8

640 + 602

3

FESTINA LENTE Duma Tary

797 / 4

391+ 406

4

CONNIE Ho–Vinto

596 / 1

 

5

GOLDEN QUEEN Vesca Montana

550 / 4

 

6

ENYA Ventora

530 / 3

245 + 285

7

AMATA ASTRA Kulczyna Chatka

459 / 4

379 + 80

8

BLACK FIRST LADY Smafta

444 / 3

92 + 352

9

PATRYCJA ze Shetlandu

416 / 4

 

10

CYGA Wspólny Dom

355 / 3

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2004

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2004 przeprowadzony przez Portal o Sheltie "Little Star"

Ranking powstał na podstawie wyników uzyskanych przez psy w ciągu całego sezonu wystawowego 2004.

Kategorie rankingu to:

Młody Pies/Suka z największymi sukcesami osiągniętymi na ringach wystawowych 2004,

Dorosły Pies/Suka z największymi sukcesami osiągniętymi na ringach wystawowych 2004,

Weteran Pies/Suka z największymi sukcesami osiągniętymi na ringach wystawowych 2004,

Reproduktor, którego potomstwo osiągnęło największe sukcesy na ringach wystawowych 2004

Suka Hodowlana, której potomstwo osiągnęło największe sukcesy na ringach wystawowych 2004

Hodowla, której potomstwo osiągnęło największe sukcesy na ringach wystawowych 2004

Klasyfikacji psów dokonano na podstawie punktacji zaczerpniętej z czasopisma "Liski", po dokonaniu niewielkich zmian (zgłoszonych przez hodowców i wystawców shetlie): Zobacz więcej

W ciągu dwóch tygodni od umieszczenia rankingu na portalu (tj. do 10 lutego 2005 roku) przyjmujemy reklamacje dotyczące punktacji i lokat. Po tym terminie wyniki rankingu uznaje się za oficjalnie przyjęte.

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach w dniu 20.03.2005 r. planowane jest wyróżnienie zwycięzców. W związku z tym prosimy koniecznie o przybycie wszystkich zdobywców pierwszych trzech miejsc. Obecność pozostałych wystawców także bardzo mile widziana.
Przypominamy, że zgłoszenia psów na wystawę w Katowicach przyjmowane są do 31 stycznia 2005 roku. Serdecznie zapraszamy.

KATEGORIA: MŁODY PIES

1. JON BON JOVI Ventora………………………………………………………..144/6
2. JONY WALKER Ventora………………………………………………………..108/5
3. SHAGGY SHARK From Beardedkowo z Szetlandu………………………….48/2
4. SHREK SHOULD From Beardedkowo z Szetlandu………………………….46/2
5. STARSONG Polar Moon…………………………………………………………40/1
6. BRONCO Surdykowska…………………………………………………………..30/1
7.APRYLIS Pogoda Ducha………………………………………………………….20/1
— PETER PAN Bialkan……………………………………………………………….20/1
— SWANG SONG z Cerne Hlasky…………………………………………………20/1
— YASHICO v. Ohmtalteufel………………………………………………………20/1
8. PARYS z Kojca Coli……………………………………………………………….16/1
9. HUFFLEPUFF Polcolland…………………………………………………………12/1
10. HARNAŚ Halne Wzgórze……………………………………………………….10/1

KATEGORIA: DOROSŁY PIES

1. DON PEDRO Kulczyna Chatka………………………………………………..509/13
2. JON BON JOVI Ventora…………………………………………………………439/16
3. JANTAR Polly z M-3…………………………………………………………….328/5
4. Cataway's RISING SUN………………………………………………………..299/8
5. ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza………………………………………..287/8
6. PARYS z Kojca Coli……………………………………………………………..219/6
7. MACZO z Hultajskiej Trójki…………………………………………………..188/5
8. DARING DOG Asketila…………………………………………………………177/6
9. Laveli Endzhel VASILEK……………………………………………………….140/3
10. POKI z Kojca Coli……………………………………………………………..139/5
11. BEST FRIEND Vision………………………………………………………….111/5
12. Excellent Choice NEW FIGHTER……………………………………………..95/1
13. RISS Asketila…………………………………………………………………..88/3
14. OUR LITTLE BOY ze Shetlandu……………………………………………..83/2
15. ABSOLUTE MAN Kropelka Oceanu………………………………………….75/1
16. HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu…………………………………………..73/3
17. QUEST KING Asketila………………………………………………………..70/2
18. ZODIAK Lustrous……………………………………………………………..66/4
19. FAROS Yavanna………………………………………………………………58/3
20. GOLDEN STAR Vesca Montana……………………………………………..51/3
21. CORNER Hajan…………………………………………………………………50/1
22. KARAT Polly z M-3…………………………………………………………….44/3
23. COLLIN Kropelka Oceanu……………………………………………………41/2
24. FURBY z Puli Szczęścia………………………………………………………39/2
25. ISTAR Polly z M-3……………………………………………………………..31/1
— Moorwood ORANGE CRAFTSMAN……………………………………………..31/1
— SHOW ON Casidi……………………………………………………………….31/1
26. JONY WALKER Ventora………………………………………………………..30/1
— FIGIEL z Liszek………………………………………………………………….30/2
27. AMIS z Błękitnego Jeziora……………………………………………………20/1
— ARAMIS Baltic Amber………………………………………………………….20/1
— HIPOPOTAMUS vom Birkenwappen…………………………………………20/1
— KANDAHAR Polly z M-3………………………………………………………..20/1
28. DARK Kolyba u Grapy…………………………………………………………18/2
29. OLIVER SWEET BOY Metamorfoza…………………………………………16/1
30. DATHI znad Antałowskiego Potoku……………………………………….14/2
31. BRES znad Antałowskiego Potoku…………………………………………10/1
32. FIDO Czar Południa……………………………………………………………8/1
— HERMELIN BLUE z Dablovy Studanky………………………………………..8/1
— WIKO Cień Szetlanda………………………………………………………….8/1
33. INTER REX Excellens Vivarium……………………………………………….6/1
34. Valerina Ross DANISH BREEZE……………………………………………….3/1 + 489/8 (karty ocen dosłane po zamknięciu rankingu)

KATEGORIA: WETERAN PIES

1. Cindahope KYLENE SHOW OFF………………………………………………..115/8
2. HERO TEDOR z Kleni…………………………………………………………….42/4
3. SHOW ON Casidi…………………………………………………………………40/3
4. Cataway's MOST HAPPY FELLA………………………………………………..20/1

Continue reading

Regulamin Rankingu Wystawowego Owczarków Szetlandzkich

little-star.pl

Ranking Wystawowy Owczarków Szetlandzkich organizowany jest przez

Portal o Sheltie “Little Star” wg poniższego regulaminu:

 

 

REGULAMIN RANKINGU:
(obowiązuje od roku 2012) 

 

I. KATEGORIE

1. Indywidualne (6 kategorii):

  •  
    • Szczenięta (klasa szczeniąt + baby – psy i suki razem)
    • Młody Pies/Suka
    • Dorosły Pies/Suka
    • Weteran (psy i suki razem)

2. Konkurencje hodowlane (3 kategorie – liczone na podstawie wyników indywidualnych):

  •  
    • Pies reproduktor
    • Suka hodowlana
    • Hodowla

3. Konkurencje sportowe (1 kategoria)

  •  
    • Psie sporty

II. UDZIAŁ

  1. W rankingu mogą brać udział owczarki szetlandzkie i ich hodowle zarejestrowane w ZK.
  2. Do rankingu liczy się okres od momentu zgłoszenia się do rejestracji w ZK. Wystawy z okresu gdy pies/suka nie był zarejestrowany w ZK (np. był własnością zagranicznego hodowcy) nie są liczone do rankingu.
  3. Do konkurencji hodowlanych liczy się punkty potomstwa przebywającego za granicą pod warunkiem nadesłania kopii kart ocen z wystaw FCI w wymaganym terminie.
  4. W konkurencjach sportowych liczy się udział owczarków szetlandzkich z rodowodem.

III. PUNKTACJA

Ranga wystawy

V

V 4

V 3

V 2

V 1

CWC/CAC

Zw.Mł/CAJC

Mł.Zw.Klubu

Res.CAC/

Res.CAJC

NPwR/NSwR

(BOS), NJwR

NWwR,NSzwR

Zw. Klubu

CACIB

Res.CACIB

BOB

Krajowa
(Nationale Show)

2

4

6

8

10

10

5

10

10

Championów
(Champion Show)

3

6

9

12

15

15

10

15

15

Międzynarodowa i Klubowa
(Internationale
& Club Show)

4

8

12

16

20

15

10

20

20

15

20

Światowa i Europejska
(World Dog Show
& European Dog Show)

5

10

15

20

25

20

15

25

25

20

25

  •  
    • Tytuł Zw. Polski, Mł. Zw. Polski (ew. odpowiedni zagraniczny) – dodatkowo po 10 punktów.
    • Zagraniczna wystawa specjalistyczna liczona jest jak wystawa rangi klubowej.
    • Za wnioski dodatkowe uprawniające do zdobycia tytułu championa (np. VDH) doliczane będą dodatkowe punkty wg punktacji za CWC zgodnie z rangą wystawy, zaś kwalifikacje na Crufta zgodnie z punktacją BOB;
    • Za I lokatę z oceną doskonałą na zagranicznych wystawach w klasie honorowej dla championów (bez prawa przyznawania CAC) – doliczane będą dodatkowe punkty w wysokości odpowiadającej ilości punktów za CAC na tej wystawie.
    • Za tytuł Best Dog / Best Female – 1, 2, 3, 4, 5 będą przyznawane punkty odpowiednio jak za lokaty na danej wystawie (v1, v2 itd)
    • W przypadku braku przyznania na wystawie zagranicznej tytułu BOS lub NJwR, punkty za taki tytuł przyznawane będą psu/suce która:
      • w klasie pośredniej, otwartej lub championów: na wystawie międzynarodowej otrzyma CACIB, a na wystawie krajowej V1, CAC (w przypadku przyznawania na wystawie tytułu np. Zw.Słowacji, który dostaje najlepszy pies lub suka w rasie, punkty za BOS należą się tylko temu psu/suce).
      • w klasie młodzieży otrzyma Zwycięstwo Młodzieży
      • w klasie weteranów/szczeniąt otrzyma v1/wo1
      • na wystawach w kraju, gdzie taki tytuł nie jest przyznawany, punkty dla weterana i szczeniaka będą liczone zgodnie z regulaminem wystaw zagranicznych.
    • Każdy pies reproduktor/suka matka zbierają punkty swoich potomków.
    • Każda hodowla zbiera punkty wszystkich wystawianych psów z własnym przydomkiem.
    • W konkurencji Psie Sporty wygrana we własnej klasie traktowana jest równorzędnie z BOS, zaś wygranie całych zawodów jak BOB. Punkty z tej kategorii nie są wliczane do kategorii hodowlanych.

IV. DOKUMENTOWANIE UCZESTNICTWA I WYNIKÓW

  1. Udokumentowaniem udziału w wystawach krajowych są karty ocen psa (lub w przypadku ich braku sprawdzane i potwierdzone wyniki wystaw zbierane na portalu o sheltie).
  2. Potwierdzeniem udziału w wystawach zagranicznych jest karta oceny psa nadesłana do końca roku kalendarzowego (za dany sezon wystawowy – do 31 grudnia).
  3. Potwierdzeniem udziału w psich zawodach jest kserokopia dyplomu otrzymanego na zawodach (nadesłana do 31 grudnia danego roku).

V. NAGRODY

Nagrody fundowane są wyłącznie w formie rzeczowej. Fundatorami nagród są sponsorzy.

VI. OGŁOSZENIE WYNIKÓW

  1. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu o sheltie.
  2. Przez okres 2 tygodni od ogłoszenia wyników rankingu można zgłaszać reklamacje dotyczące wyników rankingu. Po tym okresie ranking uznaje się za obowiązujący i rozdane nagrody nie zostaną cofnięte.
  3. Reklamacje można zgłaszać wyłącznie w formie pisemnej wraz z załączonym kompletem kserokopii kart ocen psa.
     

 

 

Wczesniej obowiązujący regulamin można zobaczyć tu:   REGULAMIN DO ROKU 2011

 

 

Continue reading
październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Tags