Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

Inne osiągniecia

Najlepszy Junior w Rasie 2008

 NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE


Zestawienie przygotowała Marzena Woźniak

 

25 – 27.01.2008r
Głogów / krajowa

PARIS Ventora

9 – 10.02.2008r
Rzeszów / międzynarodowa

 

DALI Magiczny Ogród

16 – 17.02.2008r
Bydgoszcz / krajowa

SMILE OF HEAVEN Bialkan

24.02.2008r
Leszno / championów

9.03.2008r
Jarosław / krajowa

ZORZA z Łańcuta

28 – 30.03.2008r
Katowice / międzynarodowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

5 – 6.04.2008r
Legionowo / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

19.04.2008r
Grudziądz / krajowa

BLACK STONE Vesca Montana

20.04.2008r
Częstochowa / krajowa

AZRA z Magicznego Wzgórza

20.04.2008r
Lublin / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

20.04.2008r
Inowrocław / krajowa

BLACK STONE Vesca Montana FCI

26 – 27.04.2008r
Opole / międzynarodowa

Marvithal SPLENDID

1.05.2008r 
Dobre Miasto / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

2.05.2008r
Bydgoszcz / krajowa

BLACK DIAMOND Vesca Montana

3 – 4.05.2008r
Łódź / międzynarodowa

BLACK DIAMOND Vesca Montana

11.05.2008r
Płock / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

11.05 2008r
Krosno / krajowa

PALOMARES DEL RIO Exellent Vivarium

11.05.2008r
Bytom / krajowa

18.05.2008r
Jelenia Góra / Krajowa

PARIS Ventora

25.05.2008r
Radom / krajowa

PALOMARES DEL RIO Exellent Vivarium

31 – 1.06.2008r
Leszno / międzynarodowa

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

7.06.2008r
Wrocław / krajowa

ORIN Ventora

8.06.2008r
Wałbrzych / krajowa

ACCA LARENTIA Figa Ruminy

8.06.2008r
Gorzów Wlkp. / krajowa

AIKA GOLD STAR Raj dla Zwierząt

8.06.2008r
Lublin / Krajowa

SMILE OF HEAVEN Bialkan

15.06.2008r
Kalisz / krajowa

ARRA MINI Vangeldis

15.06.2008r
Racibórz / krajowa

ORIYANTI Ventora

22.06.2008r
Szczecin / międzynarodowa

AIKA GOLD STAR Raj dla Zwierząt

29.06.2008
Kraków / Międzynarodowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

6.07.2008 
Bielsko-Biała / krajowa

CYNTIA SWEET GIRL Metamorfoza

6.07.2008r
Koszalin / krajowa

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

6.07.2008 
Olsztyn / krajowa

NOBEL z Puli Szczęścia

11 – 13.07.2008r
Warszawa / międzynarodowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

20.07 2008r
Gdynia / krajowa

SHELLBY Di`Leilas Sheltie

20.07.2008r
Nowy Sącz / krajowa

ANKUS Figa Ruminy

27.07 2008r
Będzin / krajowa

SORAYA SHILH NOUVEL from Beardedkowo z Szetlandu

27.07.2008r
Chojnice / krajowa

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

27.07.2008r

Włocławek / krajowa

3.08.2008r
Legnica / krajowa

ORIN Ventora

3.08.2008r
Zakopane / krajowa

AZRA z Magicznego Wzgórza

10.08.2908 
Sopot / międzynarodowa

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

17.08.2008r
Nowy Targ / Krajowa

17.08.2008
Toruń / krajowa

24.08.2008
Radom / krajowa

ARRA MINI Vangeldis

31.08.2008r
Białystok / międzynarodowa

7.09.2008r
Przemyśl / krajowa

7.09.2008
Słupsk / krajowa

13.09.2008
Warszawa / krajowa

JASMINE BLUE QUINESSENCE ALKANTARA

13.09.2008
Chorzów / krajowa 1 Gr

SWEET BABY GIRL Asketila

14.09.2008
Chorzów / krajowa

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

20.09.2008
Łódź / krajowa

ACCA LARENTIA Figa Ruminy

21.09.2008
Łódź / klubowa

ORIN Ventora

21.09.2008
Zielona Góra / krajowa

27.09.2008
Wrocław / międzynarodowa

ORIN Ventora

5.10.2008

Rybnik / krajowa

 

ORONOKO MY LIFE Excellens Vivarium

12.10.2008

Legionowo NDM / krajowa

 

SHELBY Di`Leilas Sheltie

12.10.2008

Zabrze / krajowa

 

ASTON MARTIN Aramentarius

9.11.2008
Poznań / międzynarodowa

 

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

17.11.2008
Kielce / krajowa

 

JASMINE BLUE QUINESSENCE Alkantara

7.12.2008
Nowa Ruda / krajowa

 

BEAUTIFUL BLUE STAR Asketila

 

 

 

Zestawienie alfabetyczne psów

 

ACCA LARENTIA Figa Ruminy

8.06.2008r Wałbrzych / krajowa

 

20.09.2008 Łódź / krajowa

 

 

 

AIKA GOLD STAR Raj dla Zwierząt

8.06.2008r Gorzów Wlkp. / krajowa

 

22.06.2008r Szczecin / międzynarodowa

 

 

 

ANKUS Figa Ruminy

20.07.2008r Nowy Sącz / krajowa

 

 

 

ASTON MARTIN Aramentarius

12.10.2008 Zabrze / krajowa

 

 

 

ARRA MINI Vangeldis

15.06.2008r Kalisz / krajowa

 

24.08.2008 Radom / krajowa

 

 

 

AZRA z Magicznego Wzgórza

20.04.2008r Częstochowa / krajowa

 

3.08.2008r Zakopane / krajowa

 

 

 

BEAUTIFUL BLUE STAR Asketila

7.12.2008 Nowa Ruda / krajowa

 

 

 

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana

28 – 30.03.2008r Katowice / międzynarodowa

 

5 – 6.04.2008r Legionowo / krajowa

 

20.04.2008r Lublin / krajowa

 

1.05.2008r  Dobre Miasto / krajowa

 

11.05.2008r Płock / krajowa

 

29.06.2008 Kraków / Międzynaordowa

 

11 – 13.07.2008r Warszawa / międzynarodowa

 

 

 

BLACK DIAMOND Vesca Montana

2.05.2008r Bydgoszcz / krajowa

 

3 – 4.05.2008r Łódź / międzynarodowa

 

 

 

BLACK STONE Vesca Montana

19.04.2008r Grudziądz / krajowa

 

20.04.2008r Inowrocław / krajowa

 

 

 

CYNTIA SWEET GIRL Metamorfoza

6.07.2008  Bielsko-Biała / krajowa

 

 

 

DALI Magiczny Ogród

9 – 10.02.2008r Rzeszów / międzynarodowa

 

 

 

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

31 – 1.06.2008r Leszno / międzynarodowa

 

6.07.2008r Koszalin / krajowa

 

27.07.2008r Chojnice / krajowa

 

 

 

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

10.08.2908  Sopot / międzynarodowa

 

13.09.2008 Warszawa / krajowa

 

17.11.2008 Kielce / krajowa

 

 

 

Marvithal SPLENDID

26 – 27.04.2008r Opole / międzynarodowa

 

 

 

NOBEL z Puli Szczęścia

6.07.2008  Olsztyn / krajowa

 

 

 

ORIN Ventora

7.06.2008r Wrocław / krajowa

 

3.08.2008r Legnica / krajowa

 

21.09.2008 Łódź / klubowa

 

27.09.2008 Wrocław / międzynarodowa

 

 

 

ORONOKO MY LIFE Excellens Vivarium

5.10.2008 Rybnik / krajowa

 

 

 

ORIYANTI Ventora

15.06.2008r Racibórz / krajowa

 

 

 

PALOMARES DEL RIO Exellent Vivarium

11.05 2008r Krosno / krajowa

 

25.05.2008r Radom / krajowa

 

 

 

PARIS Ventora

25 – 27.01.2008r Głogów / krajowa

 

18.05.2008r Jelenia Góra / Krajowa

 

 

 

SHELLBY Di`Leilas Sheltie

20.07 2008r Gdynia / krajowa

 

12.10.2008 Legionowo NDM / krajowa

 

 

 

SMILE OF HEAVEN Bialkan

16 – 17.02.2008r Bydgoszcz / krajowa

 

8.06.2008r Lublin / Krajowa

 

 

 

SORAYA SHILH NOUVEL from Beardedkowo z Szetlandu

27.07.2008r Będzin / krajowa

 

 

 

SWEET BABY GIRL Asketila

13.09.2008 Chorzów / krajowa 1 Gr

 

 

 

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

14.09.2008 Chorzów / krajowa

 

9.11.2008 Poznań / międzynarodowa

 

 

 

ZORZA z Łańcuta

9.03.2008r Jarosław / krajowa

 

 

 

ZWYCIĘZCY RASY 2008

ZWYCIĘZCY RASY 2008

Zestawienie przygotowała Marzena Woźniak

25 – 27.01.2008r
Głogów / krajowa

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

– klasa championów

9 – 10.02.2008r
Rzeszów / międzynarodowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

– klasa championów

16 – 17.02.2008r
Bydgoszcz / krajowa

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

– klasa championów

24.02.2008r
Leszno / championów

Vanilla Hills MINI STROM AHEAD

– klasa championów

9.03.2008r
Jarosław / krajowa

KOSTEK Z Puli Szczęścia

– klasa otwarta

28 – 30.03.2008r
Katowice / międzynarodowa

Lustrous LAMBERTA

– klasa otwarta

5 – 6.04.2008r
Legionowo / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

– klasa młodzieży

19.04.2008r
Grudziądz / krajowa

BLACK STONE Vesca Montana FCI

– klasa młodzieży

20.04.2008r
Częstochowa / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

20.04.2008r
Lublin / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

– klasa młodzieży

20.04.2008r
Inowrocław / krajowa

Lustrous DUMBLODOR

– klasa otwarta

26 – 27.04.2008r
Opole / międzynarodowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

– klasa championów

1.05.2008r 
Dobre Miasto / krajowa

GOLDEN GIRL Vesca Montana

– klasa weteranów

2.05.2008r
Bydgoszcz / krajowa

BLACK DIAMOND Vesca Montana FCI

– klasa młodzieży

3 – 4.05.2008r
Łódź / międzynarodowa

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

– klasa championów

11.05.2008r
Płock / krajowa

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

– klasa championów

11.05 2008r
Krosno / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

11.05.2008r
Bytom / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

18.05.2008r
Jelenia Góra / Krajowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

klasa championów

25.05.2008r
Radom / krajowa

GHANDI Surdykowska

– klasa pośrednia

31 – 1.06.2008r
Leszno / międzynarodowa

ROXA Asketila

– klasa championów

7.06.2008
Wrocław / krajowa

ORIN Ventora

– klasa młodzieży

8.06.2008r
Wałbrzych / krajowa

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

– klasa championów

8.06.2008r
Gorzów Wlkp / krajowa

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

– klasa championów

8.06.2008r
Lublin / Krajowa

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

– klasa championów

15.06.2008r
Kalisz / krajowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

– klasa championów

15.06.2008r
Racibórz / krajowa

CARMEN Polcolland

– klasa pośrednia

22.06.2008r
Szczecin / międzynarodowa

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

– klasa championów

29.06.2008
Kraków / międzynaordowa

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

– klasa championów

6.07.2008 
Bielsko-Biała / krajowa

I`M DESSERT ROSE Excellent Vivarium

– klasa otwarta

6.07.2008r
Koszalin / krajowa

SHARON Kropelka Oceanu

– klasa weteranów

6.07.2008r 
Olsztyn / krajowa

NOBEL z Puli Szczęścia

– klasa młodzieży

11 – 13.07.2008r
Warszawa / międzynarodowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

– klasa młodzieży

20.07.2008r
Gdynia / krajowa

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

– klasa championów

20.07.2008r
Nowy Sącz / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

27.07 2008r
Będzin / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

27.07.2008r
Chojnice / krajowa

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

– klasa młodzieży

27. 07.2008r
Włocławek / krajowa

Moorwood HOT NEWS

– klasa championów

3.08.2008r
Legnica / krajowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

– klasa championów

3.08.2008r
Zakopane / krajowa

ALCIRA Rahandia FCI

– klasa weteranów

10.08.2008  Sopot / międzynarodowa

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

– klasa championów

17.08.2008r
Nowy Targ / Krajowa

ALCIRA Rahandia

– klasa weteranów

17.08.2008
Toruń / krajowa

BAJA Wspólny Dom

– klasa championów

24.08.2008
Radom / krajowa

DODIX Wspólny Dom

– klasa championów

31.08.2008
Białystok / międzynarodowa

TEDDYBEAR Shelteam ——- pies zagraniczny

– klasa otwarta

7.09.2008r
Przemyśl / krajowa

ROSA z Łańcuta

– klasa otwarta

7.09.2008
Słupsk / krajowa

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

– klasa championów

13.09.2008
Warszawa / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

– klasa pośrednia

13.09.2008
Chorzów / krajowa 1 Gr

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

klasa championów

14.09.2008
Chorzów / krajowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

klasa championów

20.09.2008
Łódź / krajowa

ROXA Asketila

klasa championów

21.09.2008
Łódź / klubowa

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

klasa championów

21.09.2008
Zielona Góra / krajowa

27.09.2008
Wrocław / międzynarodowa

ALCIRA Rahandia

– klasa weteranów

5.10.2008
Rybnik / krajowa

KOSTEK z Puli Szczęścia

klasa otwarta

12.10.2008
Legionowo NDM / krajowa

ZUZI Czar Podbeskidzia

– klasa otwarta

12.10.2008
Zabrze / krajowa

TEDDYBEAR Shelteam ——- pies zagraniczny

klasa otwarta

9.11.2008
Poznań / międzynarodowa

KLIWIA Asketila

– klasa weteranów

17.11.2008
Kielce / krajowa

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

klasa championów

7.12.2008
Nowa Ruda / krajowa

—————— pies zagraniczny

klasa championów

 

 

 

ALCIRA Rahandia FCI

20.04.2008r Częstochowa / krajowa                                        

– klasa weteranów

 

11.05 2008r Krosno / krajowa                                                   

– klasa weteranów

 

11.05.2008r Bytom / krajowa                                                     

– klasa weteranów

 

20.07.2008r Nowy Sącz / krajowa

– klasa weteranów

 

27.07 2008r Będzin / krajowa

– klasa weteranów

 

3.08.2008r Zakopane / krajowa

– klasa weteranów

 

17.08.2008r Nowy Targ / Krajowa

– klasa weteranów

 

27.09.2008 Wrocław / międzynarodowa

– klasa weteranów

 

 

 

BAJA Wspólny Dom

17.08.2008 Toruń / krajowa

– klasa championów

 

 

 

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

9 – 10.02.2008r Rzeszów / międzynarodowa                      

– klasa championów

 

26 – 27.04.2008r Opole / międzynarodowa

– klasa championów

 

18.05.2008r Jelenia Góra / krajowa

klasa championów

 

15.06.2008r Kalisz / krajowa

klasa championów

 

3.08.2008r Legnica / krajowa

klasa championów

 

13.09.2008 Chorzów / krajowa 1 Gr

klasa championów

 

14.09.2008 Chorzów / krajowa

klasa championów

 

21.09.2008 Łódź / klubowa

klasa championów

 

 

 

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

5 – 6.04.2008r Legionowo / krajowa

– klasa młodzieży

 

20.04.2008r Lublin / krajowa

– klasa młodzieży

 

11 – 13.07.2008r Warszawa / międzynarodowa

– klasa młodzieży

 

13.09.2008 Warszawa / krajowa

– klasa pośrednia

 

17.11.2008 Kielce / krajowa

klasa championów

 

 

 

BLACK DIAMOND Vesca Montana FCI

2.05.2008r Bydgoszcz / krajowa

– klasa młodzieży

 

 

 

BLACK STONE Vesca Montana FCI

19.04.2008r Grudziądz / krajowa

– klasa młodzieży

 

 

 

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

25 – 27.01.2008r Głogów / krajowa

– klasa championów

 

3 – 4.05.2008r Łódź / międzynarodowa

– klasa championów

 

8.06.2008r Gorzów Wlkp / krajowa

– klasa championów

 

22.06.2008r Szczecin / międzynarodowa

– klasa championów

 

 

 

CARMEN Polcolland

15.06.2008r Racibórz / krajowa

– klasa pośrednia

 

 

 

DODIX Wspólny Dom

24.08.2008 Radom / krajowa

klasa championów

 

 

 

GHANDI Surdykowska

25.05.2008r Radom / krajowa

– klasa pośrednia

 

 

 

GOLDEN GIRL Vesca Montana

1.05.2008r  Dobre Miasto / krajowa

– klasa weteranów

 

 

 

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

27.07.2008r Chojnice / krajowa

– klasa młodzieży

 

 

 

I`M DESSERT ROSE Excellent Vivarium

6.07.2008  Bielsko-Biała / krajowa

– klasa otwarta

 

 

 

KLIWIA Asketila

9.11.2008 Poznań / międzynarodowa

– klasa weteranów

 

 

 

KOSTEK Z Puli Szczęścia

9.03.2008r Jarosław / krajowa

– klasa otwarta

 

5.10.2008 Rybnik / krajowa

– klasa otwarta

 

 

 

Lustrous LAMBERTA

28 – 30.03.2008r Katowice / międzynarodowa

– klasa otwarta

 

 

 

Moorwood HOT NEWS

27.07.2008r Włocławek / krajowa

– klasa championów

 

 

 

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

16 – 17.02.2008r Bydgoszcz / krajowa

– klasa championów

 

11.05.2008r Płock / krajowa

– klasa championów

 

8.06.2008r Lublin / Krajowa

– klasa championów

 

29.06.2008 Kraków / Międzynaordowa

– klasa championów

 

 

 

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

20.07 2008r Gdynia / krajowa

– klasa championów

 

10.08.2908  Sopot / międzynarodowa

– klasa championów

 

7.09.2008 Słupsk / krajowa

– klasa championów

 

 

 

NOBEL z Puli Szczęścia

6.07.2008  Olsztyn / krajowa

– klasa młodzieży

 

 

 

ORIN Ventora

7.06.2008r Wrocław / krajowa

– klasa młodzieży

 

 

 

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

8.06.2008r Wałbrzych / krajowa

– klasa championów

 

 

 

ROXA Asketila

31 – 1.06.2008r Leszno / międzynarodowa

– klasa championów

 

0.09.2008 Łódź / krajowa

– klasa championów

 

 

 

ROSA z Łańcuta

7.09.2008r Przemyśl / krajowa

– klasa otwarta

 

 

 

SHARON Kropelka Oceanu

6.07.2008r Koszalin / krajowa

– klasa weteranów

 

 

 

TEDDYBEAR Shelteam ——- pies zagraniczny

31.08.2008 Białystok / międzynarodowa

– klasa otwarta

 

12.10.2008 Zabrze / krajowa

– klasa otwarta

 

 

 

Vanilla Hills MINI STROM AHEAD

24.02.2008r Leszno / championów

– klasa championów

 

 

 

ZUZI Czar Podbeskidzia

12.10.2008 Legionowo NDM / krajowa

– klasa otwarta

 

 

 

————— pies zagraniczny

7.12.2008 Nowa Ruda / krajowa

– klasa championów

 

BOB 2006

Chybie – wystawa ras pasterskich, sędzia Ireneusz Picheta (PL)
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (pies – klasa młodzieży)
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME "Zefi"
ZWYCIĘZCY RASY 2006 (Best of Breed 2006)

21 – 22. 02.2006 Głogów (O/Legnica) – wystawa krajowa, sędzia Bożena Czempas (Pl)
Ch.PL,LV Mł.Ch.PL Zw.PL’05 PRIMA GLORIA z Kojca Coli (suka – klasa championów)
Prima

LUTY

11–12.02.2006 Bydgoszcz – wystawa krajowa, sędzia Andrzej Tyburczyk (Pl)
DEJA ze Strażnicy Kaszebstwa (suka – klasa młodzieży)
Deja

26.02.2006 Leszno – wystawa championów, sędzia Sandor Szabo(H)
BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana (suka – klasa championów)

MARZEC

11-12.03.2006 Jarosław (O/Przemyśl), sędzia Justyna Jeziernicka-Kulik(PL)
INDI z Puli Szczęścia (pies – klasa pośrednia)
Indi

24-26.03.2006 Katowice – wystawa międzynarodowa, sędzia Peter Fricke (Niemcy)
Mł.Ch.PL, Ch.PL KAMA Raj dla Zwierząt (suka – klasa otwarta)

KWIECIEŃ

9.04.2006 Nowy Dwór Mazowiecki (O/Legionowo) – wystawa krajowa, sędzia Anna Dominiak(PL)
Moorwood HOT NEWS (pies – klasa pośrednia)

22.04.2006 Grudziądz – wystawa krajowa, sędzia Paweł Szemraj(PL)
HOOLIGAN Polcolland (pies – klasa otwarta)

23.04.2006 Inowrocław – wystawa krajowa, sędzia Mariola Sejmik(PL)
DINKY ze Skalni vyhlidky (pies – klasa młodzieży)

29-30.04.2006 OPOLE – wystawa międzynarodowa, sędzia Ewa Bukład(PL)
Mł.Ch.PL, Ch.PL NIE TRAĆ NADZIEI Casidi (suka – klasa pośrednia)

MAJ

01.05.2006 Dobrym Mieście (O/Olsztyn) – wystawa krajowa, sędzia Mariola Sejmik(PL)
Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY (pies – klasa młodzieży)
Sony

03.05.2006 Bydgoszcz – wystawa krajowa, sędzia Barbara Wójcik(PL) / Andrzej Kaźmierski (PL)
RASTY Wspólny Dom (pies – klasa otwarta)

06-07.05.2006 Łódź – wystawa międzynarodowa, sędzia Otakar Vondrous (Czechy)
Int.Ch.,Mł.Ch.Rus, Ch.PL.,Rus Valerina Ross DANISH BREEZE (pies – klasa championów)
Gienek

14.05.2006 Jelenia Góra – wystawa krajowa, sędzia Jadwiga Niciewicz(PL)
BRITA Wspólny Dom (suka – klasa młodzieży)

14.05.2006 Chybie – wystawa ras pasterskich, sędzia Ireneusz Picheta (PL)
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (pies – klasa młodzieży)
Zefi

21.05.2006 Bytom – wystawa krajowa, sędzia Krystyna Łukasiewicz (PL)
SMALL PRINCE Kropelka Ocean (pies – klasa otwarta)

21.05.2006 Radom – wystawa krajowa, sędzia Krystyna Opara (PL)
Moorwood HOT NEWS (pies – klasa pośrednia)

21.05.2006 Słupsk – wystawa krajowa, sędzia Anna Redlicka (PL)
BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana (suka – klasa otwarta)

27.05.2006 Leszno – wystawa międzynarodowa, sędzia Zvi Kupferberg-Izrael (ISR)
Mł.Ch.PL,Ch.PL BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila (pies – klasa otwarta)

Continue reading

BOB 2007

Nowy Targ wystawa krajowa, sędzia Jerzy Prywiński (PL)
Ch.PL, Mł.Ch.PL Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (pies klasa championów) Zefi
27– 28. 01.2007 Głogów (O/Legnica) – wystawa krajowa, sędzia Jerzy Olszewski (Pl)
Ch.PL,LV Mł.Ch.PL Zw.PL’05 PRIMA GLORIA z Kojca Coli (suka – klasa championów)
Prima

3.02.2006 Rzeszów – wystawa krajowa, sędzia Jerzy Olszewski (Pl)
Mł.Ch.Pl Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY (pies – klasa pośrednia)
Sony

11.02.2007 Bydgoszcz – wystawa krajowa, sędzia Paweł Szemraj (Pl)
Mł.Ch.Pl DŻEF ze Strażnicy Kaszebstwa (pies – klasa otwarta)

25.02.2007 LESZNO – wystawa championów, sędzia Ewa Bukład (Pl)
Mł.Ch.Pl NIE TRAĆ NADZIEI Casidi (suka klasa championów)

11.03.2007 Jarosław – wystawa krajowa, sędzia Joanna Adamowska (Pl)
Mł.Ch.Pl SPLENDID Xantina (suka klasa pośrednia)
Sonia

16-18.03.2007 KATOWICE – wystawa międzynarodowa, sędzia Barbara Müller (CH)
Ch.Pl. IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza (pies klasa championów)

31.03-1.04.2007 Nowy Dwór Mazowiecki (O/Legionowo), wystawa krajowa, sędzia Zygmunt Jakubowski (Pl)
Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY (pies klasa pośrednia)

21.04.2007 Grudziądz, wystawa krajowa, sędzia Ewa Bukład (Pl)
Ch.Pl. KAMA Złocista Perła (suka klasa championów)

22.04.2007 Lublin wystawa krajowa I, II i III grupy FCI, sędzia Jerzy Prywiński (Pl)
Mł.Ch.Pl Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (pies klasa otwarta)
Zefi

28-29.04.2007 OPOLE wystawa międzynarodowa, sędzia Ewa Pyrchała (Pl)
Mł.Ch.Pl, Ch. Pl BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila (pies klasa championów)
Magik

1.05.2007 Dobre Miasto (O/Olsztyn) wystawa krajowa, sędzia Dariusz Skorek (Pl)
Mł.Ch.Pl, Ch.Pl DARING DOG Asketila (pies klasa championów)

3.05.2007 Bydgoszcz wystawa krajowa, sędzia Andrzej Stępiński (Pl)
Int.Ch, Ch.Pl, Mł.Ch.Pl GOLDEN GIRL Vesca Montana (suka klasa weteranów)
Goldi

5-6.05.2007 ŁÓDŹ wystawa międzynarodowa, sędzia Jaroslav Matyáš (SK)
Mł.Ch.Pl, Ch. Pl. BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana (suka klasa championów)
Shiri

12.05.2007 Płock wystawa krajowa, sędzia Livija Vaitkeviciene (Litwa)
Mł.Ch.Pl, Ch. Pl. Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY (pies klasa otwarta)
Sony

13.05.2007 Płock wystawa krajowa, sędzia Elżbieta Chwalibóg (Pl)
Ch.Pl. Moorwood HOT NEWS (pies klasa championów)
Domino

13.05.2007 Jelenia Góra wystawa krajowa, sędzia Janez Plasternjak (Słowenja)
Int.Ch, PL,LT,Ros,D-Club.Ch, Mł.Ch.Pl, Zw.PL, Zw.Klubu PL,D,Cs,A PRIMA GLORIA z Kojca Coli (suka klasa championów)

13.05.2007 Krosno wystawa krajowa, sędzia Anna Redlicka (Pl)
Mł.Ch.Pl. WHISPER ze Shetlandu (suki klasa pośrednia)

20.05.2007 Bytom wystawa krajowa, sędzia Anna Dominiak (Pl)
Mł.Ch.Pl., Ch. Pl. Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (pies klasa championów)
Zefi

20.05.2007 Radom wystawa krajowa, sędzia Marek Słowik (Pl)
NELA Śniada Maskotka (suki klasa otwarta)

26.05.2007 Wrocław wystawa krajowa psów pasterskich, sędzia Anatolij Zhuk (Białoruś)
Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila (pies klasa championów)
Magik

Continue reading
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Tags