Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2013

X RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2013    
organizowany przez portal o sheltie „Little Star”
Wyniki liczyła Paula Czeko-Sarzyńska,  za co serdecznie dziękujemy 

(nadsyłanie wyników z wystaw zagranicznych jest dobrowolne, dziękujemy tym którzy wyniki nadesłali)
 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym punkty za:
wystawy krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ Sklasyfikowano 69 szczeniąt (22 psy i 47 suczek)

1

LICENCE TO WIN Silvello

170/ 7

 

2

YANKO z Puli Szczęścia

140/ 6

 

3

Cassabar’s MALA MAGGIE

138/ 8

 

4

Lunar Kingdom Present FOREST DWARF

136/ 5

 

5

ANGELIC BEAUTY FOR ALBADORJA Love.Log

128/ 5

 

6

FUNNY ANGEL Diabelskie Rozdroże

110/ 4

 

7

Casidi SATISFACTION DLA ISKIEREK

100/ 4

 

8

– SEX BOMB Fullfilled Dream
– Lovesome MAESTRO

96/ 4
96/ 6

 

9

SOMETHING ABOUT CRAZY GIRL Asketila

80/ 3

 

10

Lovesome MAGICAL ROSE

76/ 3

 

Kategoria: MŁODY PIES Sklasyfikowano 21 psów z klasy młodzieży

1

BLUEJAY Pasada

308/ 10

238/8 + 70/2

2

HARRY POTTER Lohrien

216/ 7

 

3

Starsong CRIMSON PIRATE

140/ 3

 

4

– LICENCE TO WIN Silvello
– THUNDER TOUGH Asketila

123/ 5
123/ 5

103/4 + 20/1 

5

– IN FRAGANTI Amoreno
– Lovesome KNIGHT
– Lovesome MAESTRO

85/ 3
85/ 3
85/ 3

 

6

MONTEVERDI Navarette

77/ 3

 

7

FIRST PLAY Ko-To-Ra

60 / 2

 

8

HADD znad Antałowskiego Potoku

55/ 1

 

9

BETTER THAN A DREAM Love.Log

54 / 3

 

10

– MODEL LIMITOWANY Fulfilled Dream
– WHITTY z Puli Szczęścia

24/ 2
24/ 2

 

Kategoria: MŁODA SUKA Sklasyfikowano 33 suk z klasy młodzieży

1

Lovesome KISS FROM A ROSE

1007/ 21

140/3 + 867/18 

2

Lovesome MAGICAL ROSE

304/ 8

84/4 + 220/4

3

Casidi UNCHAIN MY HEART

283 / 7

235/5 + 48/2 

4

SOMETHING ABOUT CRAZY GIRL Asketila

224 / 6

 

5

Casidi SATISFACTION DLA ISKIEREK  

168 / 7

8/1  +  160/3 

6

REALLY WITH YOU Asketila

167 / 9

 

7

Lovesome MILKY ROSE FOR PLATERO PRIMUS

161 / 4

 

8

SAY KOTORA Fervidus

135/ 3

 

9

QUIET BEFORE THE STORM Veramente

134/ 5

 

10

Di Leila’s Sheltie SECRET OF MALLORCA 

97/ 4

 

Kategoria: DOROSŁY PIES Sklasyfikowano 60 psów z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

Japaro WITH VESCAMONTANA

675/ 10

 

2

INFINITY Fullfilled Dream

641/ 12

 

3

KEEP THE FIRE BURNING Asketila

615/ 14

 500/12 + 115/2  

4

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

532/14

0/0 + 532/14

5

UNCAS z Puli Szczęścia

505/ 12

310/9  +195/3

6

JIM BEAM Perla z Polabi

487/ 10

177/4 +310/6

7

Lovesome KNIGHT

441/ 9

66/3 + 375/6

8

IN FRAGANTI Amoreno

240/ 9

139/5 + 101/4 

9

ALERT DARDEVIL Lohrien

229/ 8

 

10

CARLO PONTI Ventora

228/ 7

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA Sklasyfikowano 93 suczki z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

QUIET BEFORETHE STORM Veramente

580/ 10

65/2  + 515/8

2

LILLY Szetlandzka Gwiazda

 460 / 10

 

3

NEVERENDING STORY Asketila

 426 / 13

    221/9+205/4

4

Lovesome DREAMLIKE ROSE

418/ 9

 0/0 + 418/9

5

DANAE DIVIDA Figa Ruminy

 413/ 10

92/4 + 321/6

6

CHERRY CANADIAN DREAM Lohrien

309/ 6

 

7

EATIE z Brodzieńskiego Grodu

275 / 8

 

8

ALL WANT IS YOU Szetlandzka Perła

270/ 8

165/6 + 105/2

9

COCO CRAZY Grazula

264/ 9

 

10

Casidi Team UNCHAIN MY HEART

250/ 5

160/4 + 90/1

Kategoria: WETERAN Sklasyfikowano 18 psów i suk z klasy weteranów (6 psów i 12 suk)

1

BEAUTIFULL MARVELLOUS MAN Asketila

320 / 12

 240/11  + 80/1

2

KENIA Raj dla Zwierząt

242 / 9

 

3

TIFFANY TRIUMF Asketila

230/ 9

 

4

PRIMA GLORIA z Kojca Coli  

148/ 7

 

5

DOVER Vision

143/ 6

 

6

NUKA Śniada Maskotka

106/ 6

 

7

BONI Pastelowy Raj

88/ 4

 

8

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana

70/ 3

 

9

CELINKA Surdykowska
DARK Kolyba u Grapy

36/ 3
36 / 3

 

10

INDI z Puli Szczęścia
Moorwood CARIBBENA NIGHT TROPHY
PIKSEL Wspólny Dom

20/ 1
20/ 1
20/ 1

 

 
Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

 

Kategoria: HODOWLA Sklasyfikowano 64 hodowle

1

Lovesome

4291 / 14

 

2

Asketila

2747/ 13

 

3

Casidi/Casidi Team

2177/ 11

 

4

Lohrien

1202/ 9

 

5

Figa Ruminy

880/ 5

  

6

Fulfilled Dream  

847/ 5

 

7

z Puli Szczęścia

 843/ 10

 

8

Amoreno

794/ 6

 

9

Veramente

714/ 1

 

10

Di Leila’s Sheltie 

  654/ 10

 

Kategoria: REPRODUKTOR Sklasyfikowano 55 psów-reproduktorów

1

Shellove JUST ON THE ROCKS

3078 / 18

 

2

Quashee OPERATION CHAOS

2746/ 15

 

3

Grandgables JUST ANOTHER HERO

1152/ 10

 

4

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

1126/ 9

 

5

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu  

992/ 6

 

6

Laureate CONTINUUM

756 / 6

 

7

SID z Puli Szczęścia

715/ 4

 

8

Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH

614/ 7

 

9

Dawnville ZETOR FOR LOVESOME

532/ 1

 

10

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi

429/ 10

 

Kategoria:SUKA HODOWLANASklasyfikowano 139 suk-matek

1

Lovesome DREAMLIKE ROSE

1848 / 4

 

2

Turmaja’s LOVESOME ROSE

1641/ 8

 

3

MAM NADZIEJĘ Casidi

1030/ 4

 

4

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila

831 / 2

 

5

BONA DEA Figa Ruminy

735/ 4

 

6

Kapalakoplan SPRITE

714/ 1

  

7

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana

694/ 5

 

8

SEA BREEZE Casidi

677/ 4

 

9

TWISTED CAMPARI Asketila

675/ 5

 

10

JUST ANGEL ze Skalni Vyhlidky

671/ 3

 

 

NAJLEPSZY REPREZENTANT WYSTAW ZAGRANICZNYCH’2009

  Int.Ch.Multi.Ch.Multi.Mł.Ch. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
 Lista 10-ciu najlepszych owczarków szetlandzkich reprezentujących nasz kraj na wystawach  zagranicznychInt.Ch, Multi Ch. Merlin (Lovesome Sheltie)


 

 

1. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME 863 /17
2. Mam Nadzieję Casidi 562 / 10
3. Vanilla Hills MINI STROM AHEAD  504 / 12NAJLEPSZY REPREZENTANT WYSTAW ZAGRANICZNYCH’2009
4. Turmaja’s LOVESOME ROSE 491 /14
5. AZRA z Magicznego Wzgórza
472 / 13
6. Platero z Kojca Coli
455 / 8
7. BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
432 / 6
8. GOLDEN PHOENIX Vesca Montana 407 / 6
9. Nancy Xantina Iskierka Szetlandów 315 / 8
10. Oriyanti Ventora
300 / 4

 


VI RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2009

VI RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2009
organizowany przez portal o sheltie „Little Star”

WERSJA DLA INTERNET EXPLORER TUTAJ

 

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym punkty za:
wystawy krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ Sklasyfikowano 43 szczeniąt (13 psów i 30 suczek)

1

TIMON Ventora

270 / 9

140 / 6 + 130 / 3

2

Turmaja’s LOVESOME ROSE

240 / 7

20 / 1 + 220 / 6

3

 

FAWORYTKA Amoreno

202 / 9

70 / 5 + 132 / 4

4

  

Magical Moondance By Vanilla Hills

198 / 8

 

116 / 5 + 82 / 3  

5

 

XTREME DARK PLAYER vom Ohmtalteufel

130 / 4

 

6

 SEA BREEZE Casidi

100 / 4

 

7

 

JUST ANGEL ze Skalni Vyhlidky

90 / 4

 

8

Kapalakoplan SPRITE

80 / 3

 

60 / 2 + 20 / 1

9

BONA DEA Figa Ruminy

72 / 4

 

 

10

-ZIZI Lohrien
-NOCKA Herbu Psia Łapa

60 / 2
 60 / 3

 

 

Kategoria: MŁODY PIES Sklasyfikowano 21 psów z klasy młodzieży

1

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI

485 / 9

355/7 + 130/2

2

XTREME DARK PALYER vom Ohmtalteufel

382 / 11

265/6 + 117/5

3

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

215 / 5

30 /1 + 185/4

4

FELICJANO Amoreno FCI

152 / 10

 

5

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi

135 / 3

 

6

BANJO Polly z M-3

122 / 9

 

7

SAYMON Kasaleme

100 / 10

 

8

JUMANJI Polcolland

93 / 3

 

9

RANDE’S VOUS Ventora

76 / 4

 

10

KARMES Basa Kosy

65 / 6

 

Kategoria: MŁODA SUKA Sklasyfikowano 74 suki z klasy młodzieży

1

NANCY XANTINA Iskerka Szetlandów

 446 / 16

 

131/8 + 315/8

2

MAM NADZIEJĘ Casidi

423 / 8

157/4 + 266/4

3

Turmaja’s LOVESOME ROSE

280 / 8

75 /2 + 205/6

4

JUST ANGEL ze Skalni Vyhlidky

195 / 7

 

5

BAŚNIOWA SILJE Diabelskie Rozdroże FCI

169 / 12

 

6

TWISTED CAMPARI  Asketila FCI

166 / 12


7

MAGICAL MONDANCE by Vanilla Hills

153/ 7

48 /4 + 105/3

8

TWISTED BACCARDI Asketila FCI

141 / 11

 

9

JESSOMINE IN BLUE Polcolland

136 / 6

 

10

FABIANA FRIDA Magiczny Ogród

135 / 9


Kategoria: DOROSŁY PIES Sklasyfikowano 67 psów z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

813 / 17

135/4 +678/13

2

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI

652 / 10

375/6 +277/4

3

Vanilla Hills MINI STROM AHEAD

648 / 21

144/9  +504/12

4

PLATERO z Kojca Coli

627 / 14

172/6 +455/8

5

-BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila FCI
-Overtop OSCAR

327 / 7
327 / 9

292/7  +  35/1
117/5 + 210/4

6

PIKSEL Wspólny Dom

257 / 7

0/0   + 257/7

7

 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

216 / 6

140/4 + 76/2

8

 NOBEL z Puli Szczęścia

192 / 13

185/11 +  7/2

 

 

9

  Moorwood HOT NEWS

185 / 4

90/3   + 95/1

 

 

10

DŻEF Strażnica Kaszebstwa

183 / 5

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA Sklasyfikowano 124 suczki z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

 BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

1140 / 19

708/13 + 432/6

2

MAM NADZIEJĘ Casidi

621 / 14

355/8 + 266/5

3

  

AZRA z Magicznego Wzgórza  

602 / 18

130/5 + 472/13

4

 ORIYANTI Ventora

570 / 9

 

270/5 + 300/4

5

 PRIMA GLORIA z Kojca Coli   

 300 / 8

120/5 + 180/4

6

  

PARIS Ventora

240 / 4

 

145/3 + 95/1

7

PALOMARES DEL RIO Excellens Vivarium

213 / 10

 

 


8

 ROXA Asketila

208 / 5

158/4 + 50/1

9

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

200 / 5

 

 

10

INDIANA z Pulu Szczęścia

178 / 15

 

Kategoria: WETERAN Sklasyfikowano 19 psów i suk z klasy weteranów (2 psy i 17 suk)

1

KLIWIA Asketila FCI

418 / 10

 

2

ALCIRA Rahandia

390 / 15

 

3

ROXA Asketila FCI

368 / 11

 

4

NIKOLA NOKIA Asketila FCI

184 / 11

 

5

IVET Asketila FCI

68 / 8

 

6

YOKO ONO ze Shetlandu

52 / 3

 

7

GOLDEN EYE Ventora

46 / 2

 

8

BIANKA Mireuszka

36 / 3

 

9

CORA z Pałacyku Szustra

22 / 3

 

10

-AMIS z Błekitnego Jeziora
-LITTLE QUEEN Bialkan

20 / 1
20
/ 1

 

Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

Lokata

Nazwa psa / hodowli

Ilość punktów / ilość psów

 

Kategoria: HODOWLA Sklasyfikowano 69 hodowli

1

Vesca Montana

2717 / 11

2

Casidi

2543 / 8

3

Asketila

2352 / 18

4

Vanilla Hills

1841 / 3

5

Ventora

1784 / 14

6

z Kojca Coli

935 / 4

7

z Puli Szczęścia

734 / 18

8

Polcolland

655 / 10

9

z Magicznego Wzgórza

602 / 1

10

Iskierka Szetlandów

597 / 3

Kategoria: REPRODUKTOR Sklasyfikowano 46 psów-reproduktorów  

1

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

4219 / 45

2

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

2679 / 11

3

Moorwood HOT NEWS

2011 / 10

4

Overtop OSCAR

1883 / 20

5

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME

1329 / 5

6

Valerina Ross DANISH BREEZE

837 / 15

7

Cataway´s RISING SUN

765 / 17

8

Cindahope KYLENE SHOW OFF

486 / 2

9

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza

481 / 5

10

SHOW ON Casidi

355 / 6

Kategoria: SUKA HODOWLANA Sklasyfikowano 112 suk-matek

1

GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana

2466 / 4

2

NIE TRAĆ NADZIEJI Casidi

2145 / 5

3

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces

1841 / 3

4

GOLDEN EYE Ventora

1476 / 10

5

IVET Asketila

938 / 3

6

QUANTI OLIVE Asketila

935 / 3

7

BETTI z Błękitnego Jeziora

602 / 1

8

SPLENDID Xantina

597 / 3

9

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

547 / 4

10

CIRCA Gwiazda Zatraty

486 / 2

Wyróżnienia i nagrody z V Rankingu Sheltie

 W tym roku mamy już V RANKING WYSTAWOWY SHELTIE, tym razem za sezon 2008. Jak co roku, na wystawie międzynarodowej w Katowicach w dniu 22 marca 2009 roku o godz. 9.00, odbędzie się uroczyste rozdanie nagród ufundowanych przez sponsorów. Przede wszystkim to do nich skierowane są bardzo serdeczne podziękowania

(lista sposnorów jest alfabetyczna, nie uwzględnia wysokości wpłat):
 
Adamowska Joanna

Kabała Robert
Kubrak Ewa
Kucnerowicz Robert

Lubaszka Aleksandra
Maślanka Bożena
Mazur Patrycja
Pacyńska Maria
Pierzchała Halina

Ruskowiak Lidia

Skupnik Alina
Skrzypiński Marek

Sroga Ewa
Szulc Anna i Krystyna

Wiśniewska Jadwiga

– puchary dla pierwszych trzech lokat oraz grawertony dla interchampionów 2008 i 2003

Haratyk Anna
– puchar "SZERINKI" dla najlepszego reprezentanta na wystawach zagranicznych

 Woźniak Marzena
– dyplomy  

 

Jagieło Anna

– rozety dla baby oraz dla najlepszego Sheltie rankingu

Kowalska Anna
– puchar dla najlepszego sheltie rankingu

 

Stroba Joanna
– przygotowanie grawertonów

Bez sponsorów nie byłoby uroczystości wręczenia nagród, jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni.

Podziękowania należą się też osobom, które wiele wysiłku włożyły w jak najdokładniejsze wyliczenie punktacji dla wszystkich uczestników rankingu, a ponownie były to:

Monika i Ewa Kubrak – liczyły wystawy zagraniczne
Marzena Woźniak – wystawy krajowe, podsumowanie rankingu, statystyki i podliczenia końcowe

LISTA NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ: pierwsze trzy lokaty w każdej kategorii rankingu

Szczenię (31 szczeniąt)
1. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME     114/6
2.
BEAUTIFUL BLACK VENA VENTORA Asketila            92/8
3.
MAM NADZIEJĘ Casidi                                             91/4
Młody Pies (21 psów)
1. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME     311/9
2. HASSAN Strażnica Kaszebstwa                              222/9
3. ORIN Ventora                                                         198/4
Młoda Suka (51 suk)
1.
BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI                456/10                       
2.
PARIS Ventora                                                       215/7
3. ARRA MINI Vangledis                                              151/10
Dorosły Pies (54 psy)
1. BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila                   987/18
2. Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY                   890/19
3.
PIKSEL Wspólny Dom                                             726/14
Dorosła Suka (92 suki)
1.
NIE TRAĆ NADZIEI Casidi                                       679/10
2. ROXA Asketila                                                         670/16
3.
BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI                560/12
Weteran (14 psów i suk)
1. ALCIRA Rahandia                                                   372/15
2. GOLDEN GIRL Vesca
Montana                                152/10
3. IVET Asketila                                                         138/12
Reproduktor (50 psów)
1. Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY                   3623/29
2. HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu                            3420/12
3. Cataway´s RISING SUN                                        2377/21
Suka Hodowlana (104 suki)
1. IVET Asketila                                                          1651/3
2. GOLDEN MOONLIGHT Vesca
Montana FCI              1523/6
3.
OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces            1025/3
Hodowla (64 hodowle)
1. Asketila                                                                  2449/15
2. Vesca Montana                                                      2054/10
3. Ventora                                                                  1265/ 7

Wyróżnienia Specjalne:

Interchampion, który dostał dyplom

w 2008 roku
-IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
(pies) – wł. Bożena Maślanka
KENIA Raj dla Zwierząt (suka) – wł. Ewa Sroga

oraz w 2003 roku
BELLA Kropelka Oceanu (suka) – wł. B. Cisowska (Kropelka Oceanu)
SHOW ON Casidi (pies)- wł. M. Tuliszewska (Casidi)
GOLDEN PRINCESS Vesca Montana (suka) – wł. M. Przepiórka (Vesca Montana)
GOLDEN QUEEN Vesca Montana (suka) – wł. M. Przepiórka (Vesca Montana)
 (grawertony)

Najlepszy Reprezentant Polski na Zagranicznych Wystawach 2008 r
-PIKSEL Wspólny Dom                                               
Najlepszy Reprezentant Polski na Zagranicznych Wystawach 2004 r
BEAUTIFUL BONNIE Asketila

(puchary i dyplomy)

 

— Najlepszy Owczarek Szetlandzki Rankingu Wystawowego 2008r

– BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

(puchar, dyplom i rozeta)

— Najmłodszy owczarek szetlandzki V Rankingu Wystawowego 2008r
Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME (pies)

– BEAUTIFUL BLACK VENA VENTORA Asketila (suczka)

– BAUTIFUL BLUE STAR Asketila (suczka)

– NANCY XANTINA ISKIERKA SZETLANDÓW (suczka)

 (dyplomy rozety dla czterech najlepszych baby)

 

 

 

Zestawienie najlepszych psów RANKINGU SHELTIE 2009

ImageNajlepsze owczarki szetlandzkie rankingu wystawowego za sezon 2008

NAJLEPSZY OWCZAREK SZETLANDZKI RANKINGU WYSTAWOWEGO 2008

 

Ch. BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
1. BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana  1016 / 21                    
(456 / 10 młoda suka; 215 / 6 dorosła suka; 345 / 5 wystawy zagraniczne)

BEAUTIFULL MARVELLOUS MAN Asketila
2. BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila  987 / 18                 
(713 / 15 wystawy polskie; 274 / 3 wystawy zagraniczne)    


Int.Ch.Moorwood CARIBBEAN NIHT TROPHY
3.
Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 890 / 19                    
(562 / 15 wystawy polskie; 328 / 4 wystawy zagraniczne)

Ch.PIKSEL Wspólny Dom
4. PIKSEL Wspólny Dom 726 / 14                                              
( 32 / 2 wystawy polskie; 694 / 12 wystawy zagraniczne)


Int.Ch. ROXA Asketila
5. ROXA Asketila 680 / 17                                                          
(510 / 13 dorosła suka; 10 / 1 weteran; 160 / 3 wystawy zagraniczne)

Int.Ch. NIE TRAC NADZIEI Casidi
6. NIE TRAĆ NADZIEI Casidi 679 / 10                                        
( 277 / 5 wystawy polskie; 402 / 5 wystawy zagraniczne)


Ch.Vanilla Hills MINI STROM AHEAD
7. Vanilla Hils MINI STROM AHEAD 582 / 19                              
( 327 / 12 wystawy polskie; 255 / 7 wystawy zagraniczne)

Ch. PLATERO z Kojca Coli
8. PLATERO z Kojca Coli 515 / 18                                             
(116 / 9 wystawy polskie; 399 / 9 wystawy zagraniczne)

Mł.Ch. PARIS Ventora
9. PARIS Ventora 503 / 15                                                         
(127 / 5 młoda suka; 83 / 5 dorosła suka; wystawy polskie
(88 / 2 młoda suka wystawy zagraniczne; 205 / 3 dorosła suka wystawy zagraniczne)

J.Ch. Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
10. Vanila Hils NO STRINGS ATTACHED LOVESOME  426 / 15  
(94 / 5 szczenię; 115 / 4 młody pies, wystawy polskie

20 / 1 szczenię wystawy zagraniczne; 196 / 5 młody pies wystawy zagraniczne)

 

NAJLEPSZY REPREZENTANT POLSKI NA ZAGRANICZNYCH WYSTAWACH

 PIKSEL Wspólny Dom  694 / 12

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi 402 / 5

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana 345 / 5

PLATERO z Kojca Coli 339 / 9

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 328 / 4

PARIS Ventora 293 / 5       (88 / 2 młoda suka; 205 / 3 dorosła suka)

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila 274 / 3

Vanilla Hils MINI STROM AHEAD 255 / 7

PRIMA GLORIA z Kojca Coli 239 / 4

Moorwood HOT NEWS 232 / 3

Vanilla Hils NO STRINGS ATTACHED LOVESOME  216 / 6     (20 / 1 szczenię; 196 / 5 młody pies)

ORIYANTI Ventora 180 / 6

ROXA Asketila 160 / 3

Archos Canis VESNA LENA 106 / 4

AZRA z Magicznego Ogrodu 106 / 3

Overtrop OSKAR 87 / 2

KOSTEK z Puli Szczęścia 57 / 3

NOBEL z Puli Szczęścia 47 / 2

ACCA LARENTIA Figa Ruminy 26 / 3

MAM NADZIEJĘ Casidi 25 / 1

BUTTERFLY Ko-To-Ra 13 / 2

Lovesome BLACK PEARL FOR VICANELLA 12 / 1

STATYSTYKA

 — Ogółem sklasyfikowano 221 owczarków szetlandzkich w tym 76 psów i 145 suczek.

 — Liczba sklasyfikowanych psów w poszczególnych kategoriach:

Najlepszy Młody Pies         — 21

Najlepszy Dorosły Pies      — 54

Najlepsza Młoda Suka        — 51

Najlepsza Dorosła Suka      — 92

Najlepsze Szczenię            — 34 w tym 13 psów i 21 suczek

Najlepszy Weteran             — 14 w tym 4 psów i 10 suczek

Najlepsza Hodowla             — 64

Najlepszy Reproduktor       — 50

Najlepsza Suka Matka       — 104

 

— 22 owczarki szetlandzkie uzyskały punkty na zagranicznych wystawach w tym 10 psów i 12 suczek.

 

Zestawienie przygotowała Marzena Woźniak

 

 

 

 

 

 

 

V RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2008

RankingV RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2008
organizowany przez portal o sheltie "Little Star 
Wyniki liczyły Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak, za co im serdecznie dziękujemy  

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym punkty za:
wystawy krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ Sklasyfikowano 31 szczeniąt (13 psów i 21 suczek)

1

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

114 / 6

94 / 5 + 20 / 1

2

BEAUTIFUL BLACK VENA VENTORA Asketila

92 / 8

 

3

MAM NADZIEJĘ Casidi

91 / 4

66 / 3 + 25 / 1

4

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana

78 / 5

 

5

BEAUTIFUL BLUE STAR Asketila

52 / 7

 

6

NANCY XANTINA Iskierka Szetlandów  

40 / 1

 

7

RENNY Ventora

36 / 4

 

8

PALOMARES DEL RIO Excellens Vivarium

30 / 2

 

9

Archso Canis YUCCA VEL COGIE

28 / 3

 

10

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

26 / 2

 

Kategoria: MŁODY PIES Sklasyfikowano 21 psów z klasy młodzieży

1

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME

311 / 9

115/4 + 196/5

2

HASSAN Strażnica Kaszebstwa

222 / 9

 

3

ORIN Ventora

198 / 4

 

4

BLACK DIAMOND Vesca Montana FCI

163 / 5

 

5

BLACK STONE Vesca Montana FCI

162 / 10

 

6

ANKUS Figa Ruminy FCI

142 / 5

 

7

NOBEL z Puli Szczęścia

129 / 6

 

8

Marvithall SPLENDID

75 / 2

 

9

DALI Magiczny Ogród

55 / 1

 

10

Archos Canis XTREME LOVER BOY SNICKERS

38 / 9

 

Kategoria: MŁODA SUKA Sklasyfikowano 51 suk z klasy młodzieży

1

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

456 / 10

 

2

PARIS Ventora

215 / 7

127/5 + 88/2

3

ARRA MINI Vangeldis

151 / 10

 

4

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara

141 / 6

 

5

ORIYANTI Ventora  

132 / 5

 

6

AYKA GOLD STAR Raj Dla Zwierząt

115 / 5

 

7

SMILE OF HEAVEN Bialkan

AZRA z Magicznego Wzgórza

112 / 9

112 / 14

 

8

ACCA LARENTIA Figa Ruminy

111 / 8

 

9

PALOMARES DEL RIO Excellens Vivarium

76 / 8

 

10

SORAYA SHILOH NOUVEL from Beardedkowo z Szetlandu  

74 / 9

 

Kategoria: DOROSŁY PIES Sklasyfikowano 54 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

987 / 18

713/15 +274/3

2

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

890 / 19

562/15 +328/4

3

PIKSEL Wspólny Dom

726 / 14

32/2  +694/12

4

Vanilla Hills MINI STROM AHEAD

582 /19

327/12 +255/7

5

PLATERO z Kojca Coli

515 / 18

116/9  +399/9

6

Moorwood HOT NEWS

410 / 10

178/7 +232/3

7

KOSTEK z Puli Szczęścia

277 / 12

220/9 + 57/3

8

GHANDI Surdykowska FCI

199 / 12

 

9

DALI Magiczny Ogród

191 / 9

 

10

Overtop OSCAR

178 / 4

91/2 +87/2

Kategoria: DOROSŁA SUKA Sklasyfikowano 92 suczki z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

679 / 10

277/ 5 + 402/5

2

ROXA Asketila

670 / 16

510/13+160/ 3

3

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI

560 / 12

215/ 6 + 345/6

4

CARMEN Polcolland

337 / 23

 

5

Archos Canis VESNA LENA

 291 / 15

185/11 + 106/4

6

PARIS Ventora

ORIYANTI Ventora

288 /  8

 288 / 12

83/ 5 + 205/3

108/ 6 + 180/6

7

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

284 / 4

 

8

PRIMA GLORIA z Kojca Coli 

283 / 6

44/ 2 + 239/4

9

KENIA Raj dla Zwierząt

211 / 4

 

10

BAJA Wspólny Dom

191 / 5

 

Kategoria: WETERAN Sklasyfikowano 14 psów i suk z klasy weteranów (4 psy i 10 suk)

1

ALCIRA Rahandia

372 / 15

 

2

GOLDEN GIRL Vesca Montana

152 / 10

 

3

IVET Asketila

138 / 12

 

4

KLIWIA Asketila

Cataway`s RISING SUN

108 / 5

108 / 8

 

5

SHIRLEY GOLDEN GIRL Bialkan

102 / 8

 

6

NICOLA NOKIA Asketila

82 / 5

 

7

SHARON Kropelka Oceanu

76 / 2

 

8

GOLDEN STAR Vesca Motana

26 / 2

 

9

MEGAN BIS Casidi

20 / 2

 

10

HERO Tedor z Kleni CS

JANTAR Polly z M-3
ROXA Asketila

10 / 1

10 / 1

10 / 1

 

         

 Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

W tym punkty za: wystawy krajowe + zagraniczne

Kategoria: HODOWLA Sklasyfikowano 64 hodowle

1

Asketila

2449 / 15

2015 + 434

2

Vesca Montana

2054 / 10

1709 + 345

3

Ventora

1265 / 7

792 + 473

4

Wspólny Dom

1159 / 7

465 + 694

5

Vanilla Hills

1025 / 3

554 + 471

6

z Kojca Coli  

1015 / 5

377 + 638

7

Casidi

810 / 4

363 + 447

8

Polcolland

804 / 8

 

9

z Puli Szczęścia   

785 / 9

681 + 104

10

Archos Canis   

623 / 8

463 + 106

Kategoria: REPRODUKTOR Sklasyfikowano 50 psów-reproduktorów  

1

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

3623 / 29

2589 + 1034

2

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

3430 / 12

2358 + 1072

3

Cataway´s RISING SUN

2377 / 21

1281 + 1096

4

Valerina Ross DANISH BREEZE

1293 / 15

1236 + 57

5

Overtop OSCAR

1212 / 10

985 + 227

6

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

700 / 9

 

7

SHOW ON Casidi

677 / 7

366 +311

8

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME

521 / 3

293 + 228

9

Landover BLACK ASH

506 / 4

387 + 119

10

Moorwood HOT NEWS

357 / 3

254 + 106

Kategoria: SUKA HODOWLANA Sklasyfikowano 104 suki-matki

1

IVET Asketila

1651 / 3

1308 + 434

2

GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana

1523 / 6

1178 + 345

3

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces

1025 / 3

554 + 471

4

QUANTI OLIVE Asketila

1015 / 5

377 + 638

5

GULDEN EYE Ventora

748 / 5

568 + 180

6

EMI z Puli Szczęścia

727 / 6

623 + 104

7

CYGA Wspólny Dom

726 / 1

32 + 694

8

FOXY LADY Casidi

679 / 1

277 + 402

9

EMMANUELLE BLUE Kulczyka Chatka

453 / 5

347 + 106

10

POPKINS MARRY Polcolland

512 / 7

 

 

STATYSTYKI RANKINGÓW SHELTIE

Statystyka rankinów sheltie za okres 2004-2008 przygotowana przez Marzenę Woźniak. puchar
W poszczególnych latach mamy podaną ilość psów startujących w poszczególnych kategoriach, co daje nam obraz zmian w ilości wystawianych psów w poszczególnych latach
.

STATYSTYKA DO RANKINGÓW WYSTAWOWYCH

 

 

2004r

 

 

2005r

 

 

2006r

 

 

2007r

 

 

2008r

 

 

 

NAJLEPSZY MŁODY PIES

 

 

13

 

 

17

 

 

17

 

 

21

 

 

21

 

 

 

NAJLEPSZA MŁODA SUKA

 

 

27

 

 

23

 

 

23

 

 

31

 

 

51

 

         

 

NAJLEPSZY DOROSŁY PIES

 

 

42

 

 

42

 

 

54

 

 

52

 

 

54

 

 

 

NAJLEPSZA DOROSŁA SUKA

 

 

76

 

 

80

 

 

80

 

 

74

 

 

92

 

 

 

NAJLEPSZY SZCZENIAK

 

 

 

 

18 (6p; 12s)

 

 

14 (3p; 11s)

 

 

33 (12p; 21s)

 

 

34 (13p; 21s)

 

 

 

NAJLEPSZY WETERAN

 

 

12 (4p; 8s)

 

 

15 (8p; 7s)

 

 

18 (9p; 9s)

 

 

17 (6p; 11s)

 

 

14 (4p; 10s)

 

 

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

 

47

 

 

49

 

 

54

 

 

58

 

 

64

 

 

 

NAJLEPSZY REPRODUKTOR

 

 

30

 

 

29

 

 

39

 

 

44

 

 

50

 

 

 

NAJLEPSZA SUKA MATKA

 

 

64

 

 

74

 

 

81

 

 

89

 

 

104

 

 

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA

 

 

 

 

169 (61p; 108s)

 

 

179 (71p; 108s)

 

 

198 (80p; 118s)

 

 

221 (76p; 145s)

 

 

 

PUNKTY Z ZAGRANICZNYCH WYSTAW

 

 

 

 

12 (7p; 5s)

 

 

11 (6p; 5s)

 

 

10 (4p; 6s)

 

 

22 (10p; 12s)

 

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2007

IV RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2007 – organizowany przez portal o sheltie "Little Star" Wyniki liczyły Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak za co im serdecznie dziękujemy

Lokata Nazwa psa Ilość punktów / ilość wystaw W tym: wystawykrajowe + zagraniczne
Kategoria: SZCZENIĘ Sklasyfikowano 33 szczenięta (12 psów i 21 suczek)
1 AZRA z Magicznego Wzgórza 118 / 9  
2 BLACK STONE Vesca Montana FCI 60 / 2  
3 Lovesome FCI BLACK PEARL FOR VICANELLA 52 / 4  
4 CARMEN Polcolland
PRECIOSO z Kojca Coli
50 / 4
50 / 4
 
5 GRACJA BLACK Kulczyna Chatka 46 / 4  
6 NOBEL z Puli Szczęścia 44 / 3  
7 ORIYANTI Ventora 40 / 3  
8 FREEMAN Polcolland
PARIS Ventora
PLATERO z Kojca Coli
PRIMAVERA z Kojca Coli
30 / 2
30 / 2
30 / 2
30 / 2
 
9 BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana FCI 28 / 2  
10 ANKUS Figa Ruminy FCI
LIWIA Lohrien
MY SWEET BELLA Navarette
NIKE z Puli Szczęścia
ZORZA z Łańcuta
20 / 1
20 / 1
20 / 1
20 / 1
20 / 2
 
Kategoria: MŁODY PIES Sklasyfikowano 21 psów z klasy młodzieży
1 PRECIOSO z Kojca Coli 149 / 9  
2 PLATERO z Kojca Coli 142 / 8  
3 GHANDI Surdykowska FCI 117 / 7  
4 ELVIS ze Strażnicy Kaszebstwa 111 / 5  
5 Vanilla Hills MINI STORM AHEAD 99 / 5  
6 KOSTEK z Puli Szczęścia 91 / 4  
7 DALI Magiczny Ogród 66 / 3  
8 Odyssey PICASSO 60 / 4  
9 VOLAND SWEET BOY VAMPO Metamorfoza 55 / 2  
10 FARYS Surdykowska (FCI) 46 / 4  
Kategoria: MŁODA SUKASklasyfikowano 31 suk z klasy młodzieży
1 PRIMAVERA z Kojca Coli 228 / 7 163 / 6 + 65 / 1  
2 FRANIA Surdykowska FCI 153 / 9  
3 CARMEN Polcolland 147 / 8  
4 Archos Canis VESNA LENA 133/ 7  
5 BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra 91 / 6  
6 GABI Surdykowska FCI 86 / 7  
7 PRYMULA DLA PAWŁA z Kojca Coli 75 / 3  
8 ENYA Strażnica Kaszebstwa 64 / 4  
9 DAYSY Magiczny Ogród 60 / 4  
10 MY SWEET BELLA DONNA Navarette 55 / 2  
Kategoria: DOROSŁY PIES Sklasyfikowano 54 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów
1 BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila 998 / 17 808/15+190/2
2 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 901 / 19 565/15+336/4
3 PIKSEL Wspólny Dom 445 / 17 323/14+122/3
4 Moorwood HOT NEWS 410 /11  
5 Dawnville ZETOS FOR LOVESOME 351 / 12 347 /11 + 4 / 1
6 ONE OF THE BOYS Vesca Montana 217 / 8  
7 Romashev’s DASHLING DREAMFLIGHT 138 / 7  
8 UNIKAT Stanica Marwita 121 / 5  
9 TIMON z Łańcuta 110 / 5  
10 IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza 95 / 1  
Kategoria: DOROSŁA SUKA Sklasyfikowano 74 suczek z klasy otwartej, pośredniej i championów
1 ROXA Asketila 871 / 16 661/14+210/ 2
2 NIE TRAĆ NADZIEI Casidi 666 / 8 346/ 5 + 320/3
3 WHISPER ze Shetlandu 471 / 17  
4 BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana 412 / 7 371/6+ 41/1
5 CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród 233 / 9  
6 BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra 195 / 9  
7 ANGEL Kropelka Oceanu v 191 / 4  
8 PRIMA GLORIA z Kojca Coli 169 / 4  
9 Archos Canis U HAZE BLUE 167 / 9 155/8+ 12/1
10 OCTAWIA LILAC WHISPER Moda na Sukces 130 / 7 98/5+ 32/2
Kategoria: WETERAN Sklasyfikowano 17 psów i suk z klasy weteranów (6 psów i 11 suk)
1 IVET Asketila 210 / 13  
2 GOLDEN GIRL Vesca Montana 202 / 11  
3 Cataway`s RISING SUN 166 / 11  
4 BALMY Asketila 150 / 11  
5 FIDO Czar Południa 130 / 11  
6 SHARON Kropelka Oceanu 116 / 3  
7 Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda 92 / 8  
8 ELEKTRA Asketila 72 / 7  
9 FOXY LADY Casidi 60 / 4  
10 KLIWIA Asketila 56 / 3  

 Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 Lokata Nazwa psa Ilość punktów / ilość psów W tym punkty za wystawykrajowe + zagraniczne
Kategoria: HODOWLA Sklasyfikowano 58 hodowli
1 Asketila 3095 / 18 2356 + 739
2 Vesca Montana 975 / 8 934 + 41
3 z Kojca Coli 931 / 7 866 + 65
4 Surdykowska FCI 926 / 12  
5 Casidi 754 / 3 434 + 320
6 Wspólny Dom 628 / 7 506 + 122
7 Archos Canis 476 / 5 464 + 12
8 ze Strażnicy Kaszebstwa 459 / 4  
9 Magiczny Ogród 420 / 4  
10 Kropelka Oceanu 393 / 4  
Kategoria: REPRODUKTOR Sklasyfikowano 44 psy-reproduktory
1 HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu 3187 / 17 2722 + 465
2 Cataway´s RISING SUN 2440 / 27 1659 + 781
3 SHOW ON Casidi 1209 / 10 1035 + 174
4 Valerina Ross DANISH BREEZE 958 / 12 923 + 35
5 Cindahope KYLENE SHOW OFF 748 / 8  
6 Landover BLACK ASH 494 / 2  
7 BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila 448 / 8  
8 PRINCE POLO Moda na Sukces 432 / 9 400 + 32
9 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY 365 / 11  
10 QUEST KING Asketila 353 / 6  
Kategoria: SUKA HODOWLANA Sklasyfikowano 86 suk-matek
1 IVET Asketila 1967 / 4 1567 + 400
2 QUANTI OLIVE Asketila 931 / 7 866 + 65
3 BONI Pastelowy Raj 676 / 9  
4 FOXY LADY Casidi 666 / 1 346 + 320
5 GOLDEN QUEEN Vesca Montana 659 / 3 618 + 41
6 CIRKA Gwiazda Zatraty 488 / 4  
7 EMMANUELLE BLUE Kulczyka Chatka 467 / 5 455 + 12
8 POPKINS MARRY Polcolland 459 / 4  
9 KLIWIA Asketila 420 / 4  
10 ROXA Asketila 387 / 2  

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2006

III RANKING WYSTAWOWY SHELTIE za sezon wystawowy 2006 – organizowany przez portal o sheltie "Little Star" Wyniki liczyły Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak za co im serdecznie dziękujemy

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym: wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ

Sklasyfikowano 14 szczeniąt, w tym 11 z klasy szczeniąt (3 pieski i 11 suczek) i 3 z klasy baby*

1

LOVELY Ventora

116 / 8

 

2

Archos Canis U-HAZE BLUE

50 / 3

 

3

WHISPER ze Shetlandu

48 / 3

 

4

BUTTERFLY BLUE Ko-To-Ra

43 / 2*

 

5

ENYA Strażnica Kaszebstwa

42 / 3

 

6

ELVIS ze Strażnicy Kaszebstwa

40 / 3

 

7

ALHAMBRA Asketila

38 / 3*

 

8

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

36 / 2

 

9

EL ENIGMA Strażnica Kaszebstwa

32 / 1

 

10

KOSTEK z Puli Szczęścia

26 / 2

 

Kategoria: MŁODY PIES

Sklasyfikowano 17 psów z klasy młodzieży

1

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

357 / 9

 

2

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME

161 / 9

 

3

Romashev`s DASHLING DREAMFLIGHT

119 / 5

 

4

Overtop OSCAR

107 / 5

 

5

DŻEF ze Strażnicy Kaszebstwa

103 / 5

 

6

DODIX Wspólny Dom

85 / 6

 

7

SEQUAPARK HOLD THAT DREAM from Borderkowo z Szetlandu

75 / 3

 

8

SILAVIC HASHEESH from Borderkowo z Szetlandu

56 / 5

 

9

DINKY ze Skalni Vyhlidky

54 / 4

 

10

Lovesome F.C.I. AMBER ADELING

46 / 3

 

Kategoria: MŁODA SUKA

Sklasyfikowano 23 suki z klasy młodzieży

1

WHISPER ze Shetlandu

231 / 11

 

2

BAJA Wspólny Dom

127 / 6

 

3

DEJA ze Strażnicy Kaszebstwa

120 / 4

 

4

ANGEL Kropelka Oceanu

SPLENDID Xantina

87 / 5

87 / 5

 

5

ALLY MC BILL Polcolland

75 / 3

 

6

Archos Canis U HAZE BLUE

74 / 5

68 / 4 + 6 / 1

7

EOWINA Ze Zguby Elfów

66 / 6

 

8

BEJRA Pogoda Ducha

44 / 4

 

9

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

40 / 2

 

10

BRITA Wspólny Dom

38 / 2

 

Kategoria: DOROSŁY PIES

Sklasyfikowano 54 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

645 / 15

633 / 14 + 12 /1

2

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza

382 / 6

65 / 1 + 317 / 5

3

Moorwood HOT NEWS

312 / 10

 

4

JON BON JOVI Ventora

271 / 9

186 / 7+85 / 2

5

Valerina Ross DANISH BREEZE

250 / 6

 

6

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

240 / 5

 

7

PIKSEL Wspólny Dom

217 / 12

 

8

SMALL PRINCE Kropelka Oceanu

150 / 4

 

9

Cataway`s RISING SUN

124 / 7

 

10

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza

95 / 3

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA

Sklasyfikowano 80 suk z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

1349 / 26

343/12+1006/14

2

KAMA Raj dla Zwierząt

624 / 17

384/12 + 240/5

3

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

592 / 9

450/8 + 142/1

4

KENIA Raj dla Zwierząt

424 / 15

236/11+ 188/4

5

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

266 / 9

 

6

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium

182 / 8

 

7

BLACK PRINCESS Polcolland

174 / 4

 

8

ROXA Asketila

166 / 4

 

9

OCTAWIA LILAC WHISPER Moda na Sukces

158 / 10

 

10

GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana

152 / 5

 

Kategoria: WETERAN

Sklasyfikowano 18 psów i suk z klasy weteranów (9 psów i 9 suk)

1

BALMY Asketila

211 / 11

 

2

FIDO Czar Południa

153 / 9

92/ 7 + 61 / 2

3

IVET Asketila

120 / 10

 

4

SHARON Kropelka Oceanu

111 / 5

 

5

HERO TEDOR z Kleni CS

108 / 6

 

6

ELEKTRA Asketila

84 / 9

 

7

Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda

56 / 4

 

8

GOLDEN STAR Vesca Montana

40 / 3

 

9

SHOW ON Casidi

38 / 2

 

10

BELLA Kropelka Oceanu

36 / 2

 

 

Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

W tym punkty za wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: HODOWLA

Sklasyfikowano 54 hodowli

1

Asketila

1858 / 20

1739 + 119

2

z Kojca Coli

1434 / 4

376 + 1058

3

Raj dla Zwierząt

1048 / 2

620 + 428

4

Wspólny Dom

788 / 10

 

5

Casidi

698 / 3

556 + 142

6

Vesca Montana

598 / 8

 

7

Kropelka Oceanu

579 / 6

 

8

Metamorfoza

578 / 5

261 + 317

9

Polcolland

462 / 6

 

10

Ventora

459 / 4

374 + 85

Kategoria: REPRODUKTOR

Sklasyfikowano 39 psów-reproduktorów

1

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

4061 / 21

2478 + 1583

2

Cataway´s RISING SUN

2738 / 36

2079 + 659

3

SHOW ON Casidi

944 / 10

748 + 196

4

Valerina Ross DANISH BREEZE

601 / 9

 

5

Cindahope KYLENE SHOW OFF

538 / 7

 

6

Laveli Endzhel VASILEK

436 / 9

 

7

Trademark’s RUN FOR THE ROSES

351 / 9

 

8

PRINCE POLO Moda na Sukces

312 / 7

 

9

Cataway`s MOST HAPPY FELLA

298 / 3

 

10

QUEST KING Asketila

277 / 6

 

Kategoria: SUKA HODOWLANA

Sklasyfikowano 81 suk-matek

1

QUANTI OLIVE Asketila

1454 / 4

376 + 1058

2

FESTINA LANTE Duma Tary

1048 / 2

620 + 428

3

IVET Asketila

848 / 4

836 + 12

4

FOXY LADY Casidi

592 / 1

450 + 142

5

ENYA Ventora

441 / 3

356 + 85

6

CIRKA Gwiazda Zatraty

415 / 3

 

7

POPKINS MARY Polcolland

399 / 5

 

8

GOLDEN QUEEN Vesca Montana

380 / 4

 

9

ALL MY LOVE Metamorfoza

382 / 1

65 + 317

10

PATRICIA z Szetlandu

329 / 6

 

RANKING WYSTAWOWY SHELTIE 2005

II Ranking wystawowy Sheltie przeprowadzony przez Portal o Sheltie "Little Star".

Ranking liczyły: Marzena Woźniak oraz Ewa i Monika Kubrak, za co im serdecznie dziękujemy.

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość wystaw

W tym: wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: SZCZENIĘ

Sklasyfikowano 18 szczeniąt, w tym 15 z klasy szczeniąt i 3 z klasy baby*

1

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

32 / 1

 

2

BEAUTIFUL FARINA FROM Asketila

TEEBO Archos Canis

30 / 2

30 / 2

 

3

JETTA z Puli Szczęścia

26 /2

 

4

ALLY MC BILL Polcolland

DŻEF Strażnica Kaszebstwa

DEJA Strażnica Kaszebstwa

Moorwood HOT NEWS

NELA Śniada Maskotka

NUKA Śniada Maskotka

20 / 1

20 / 1*

20 / 1*

20 / 1

20 / 1

20 / 1

 

5

BEAUTIFUL FIONA FROM Asketila

18 / 2

 

6

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY

FESTINA LANTE Excellens Vivarium

16 / 1*

16 / 1

 

7

ATINA Stanica Marwita

BEZA Wspólny Dom

ŁACUŚ Polly z M-3

TILL Archos Canis

10 / 1

10 / 1

10 / 1

10 / 1

 

8

BEAUTIFUL FANTAZJA FROM Asketila

2 / 1

 

Kategoria: MŁODY PIES

Sklasyfikowano 17 psów z klasy młodzieży

1

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila

302 / 9

 

2

PIKSEL Wspólny Dom

139 / 6

 

3

ONE OF THE BOYS Vesca Montana

107 / 5

 

4

MILKY WAY iz Grafskogo Pomiestia

103 / 6

 

5

Moorwood HOT NEWS

96 / 4

 

6

LAIRD Wyspiarski Wiatr

88 / 5

 

7

SMALL PRINCE Kropelka Oceanu

71 / 4

 

8

SHAGGY SHARK from Beardedkowo ze Szetlandu

58 / 3

 

9

COREK Surdykowska

55 / 2

 

10

INDI z Puli Szczęścia

50 / 3

 

Kategoria: MŁODA SUKA

Sklasyfikowano 23 suki z klasy młodzieży

1

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi

309 / 9

 

2

BRIGHT AND BREZZY Vesca Montana

301 / 7

 

3

BLACK PRINCESS Polcolland

119 / 7

 

4

SAMBA SALISSANTE from Beardedkowo ze Szetlandu

60 / 4

 

5

LUCY IN THE SKY WITH DIAMOND Vesca Montana

55 / 3

 

6

BABE IN THE WOOD Vesca Montana

INDIANA z Puli Szczęścia

52 / 3

52 / 4

 

7

ALFA z Brodzieńskiego Grodu

35 / 1

 

8

Lustrous LAMBERTA

34 / 3

 

9

NUKA Śniada Maskotka

30 / 2

 

10

Bright Marrybrook ABROAD LOVE

LILU MY LADY Asketila

28 / 2

28 / 2

 

Kategoria: DOROSŁY PIES

Sklasyfikowano 42 psy z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

Cataway´s RISING SUN

449 / 7

 

2

JANTAR Polly z M-3

422 / 12

70 / 3 + 352 / 9

3

JON BON JOVI Ventora

401 / 13

116 / 5+ 285 / 8

4

POKI z Kojca Coli

335 / 12

 

5

DON PEDRO Kulczyna Chatka

289 / 9

209 / 7 + 80 / 2

6

Valerina Ross DANISH BREEZE

283 / 7

 

7

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza

260 / 5

 

8

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza

170 / 6

109 / 4 + 61 / 2

9

HOOLIGAN Polcolland

167 / 7

 

10

DARING DOG Asketila

141 / 4

 

Kategoria: DOROSŁA SUKA

Sklasyfikowano 80 suk z klasy otwartej, pośredniej i championów

1

PRIMA GLORIA z Kojca Coli

1389 / 21

427 /9+ 962 /12

2

ALCIRA Rahandia

596 / 14

 

3

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

552 / 10

20 / 1 + 532 / 9

4

KENIA Raj dla Zwierząt

421 / 12

169 / 7+ 252 / 5

5

KAMA Raj dla Zwierząt

265 / 12

111 / 7+ 154 / 5

6

GOLDEN GIRL Vesca Montana

250 / 5

 

7

BERGENIA Magiczny Ogród

219 / 7

 

8

BETTI z Błękitnego Jeziora

152 / 7

102 / 6 + 50 / 1

9

INDIA Wyznawcy Kali

150 / 6

 

10

ALFA z Brodzieńskiego Grodu

148 / 5

 

Kategoria: WETERAN PIES

Sklasyfikowano 8 psów z klasy weteranów

1

FIDO Czar Południa

123 / 7

88 / 6 + 35 / 1

2

HERO TEDOR z Kleni CS

102 / 8

 

3

SHOW ON Casidi

86 / 5

 

4

Cindahope Kylene SHOW OFF

66 / 3

 

5

GOLDEN STAR Vesca Montana

Cataway´s MOST HAPPY FELLA

Peblu BURNISHED GOLD from Ileyda

VEST Kropelka Oceanu

20 / 1

20 / 1

20 / 1

20 / 1

 

Kategoria: WETERAN SUKA

Sklasyfikowano 7 suk z klasy weteranów

1

BALMY Asketila

104 / 8

 

2

ELEKTRA Asketila

78 / 6

 

3

Cataway´s BORN TO BE WILD

56 / 3

 

4

IVET Asketila

32 / 2

 

5

JENNY Kropelka Oceanu

20 / 2

 

6

HOLKA Polly z M-3

12 / 1

 

7

FOXY LADY Casidi

10 / 1

 

 

 

Konkurencje hodowlane obejmowały 3 kategorie:

 

Lokata

Nazwa psa

Ilość punktów / ilość psów

W tym punkty za wystawy

krajowe + zagraniczne

Kategoria: HODOWLA

Sklasyfikowano 49 hodowli

1

Asketila

2107 / 24

1505 + 602

2

z Kojca Coli

1754 / 3

792 + 962

3

Vesca Montana

895 / 7

 

4

Raj dla Zwierząt

797 / 4

391 + 406

5

Casidi

648 / 4

 

6

Metamorfoza

627 / 7

566 + 61

7

Rahandia

596 / 1

 

8

Ventora

530 / 3

245 + 285

9

Polly z M–3

480 / 5

128 + 352

10

Kulczyna Chatka

459 / 4

379 + 80

Kategoria: REPRODUKTOR

Sklasyfikowano 29 psów-reproduktorów

1

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu

5414 / 25

3159 + 2255

2

Cataway´s RISING SUN

3523 / 39

1988 + 1535

3

SHOW ON Casidi

878 / 7

774+ 104

4

Cindahope Kylene SHOW OFF

739 / 9

 

5

Trademark´s RUN FOR THE ROSES

579 / 11

 

6

QUEST KING Asketila

578 / 6

 

7

Laveli Endzhel VASILEK

504 / 7

 

8

FIDO Czar Południa

422 / 1

70 + 352

9

SPARK Stanica Marwita

401 / 7

 

10

HANDSOM BLACK ze Shetlandu

289 / 1

209 + 80

Kategoria: SUKA HODOWLANA

Sklasyfikowano 75 suk-matek

1

QUANTI OLIVE Asketila

1754 / 3

792 + 962

2

IVET Asketila

1242 / 8

640 + 602

3

FESTINA LENTE Duma Tary

797 / 4

391+ 406

4

CONNIE Ho–Vinto

596 / 1

 

5

GOLDEN QUEEN Vesca Montana

550 / 4

 

6

ENYA Ventora

530 / 3

245 + 285

7

AMATA ASTRA Kulczyna Chatka

459 / 4

379 + 80

8

BLACK FIRST LADY Smafta

444 / 3

92 + 352

9

PATRYCJA ze Shetlandu

416 / 4

 

10

CYGA Wspólny Dom

355 / 3

 

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Tags