Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

LISTA CHAMPIONÓW SHELTIE

Alfabetyczna lista championów sheltie, a także spis uzyskanych championatów w poszczególnych latach

Championy – rok 2005

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2005 ROK
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
Nr dyplomu 7674 wydany 23.05.2005r.
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.07.2004r Warszawa – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Nowy Dwór Mazowiecki – Sędzia Terrie Cousins
– wystawa międzynarodowa – 20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
Nr dyplomu 7475 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Legnica – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa klubowa – 19.09.2004r Łódź – Sędzia Tibor Gellen

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 8009 wydany 9.09.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa -20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Cabrera
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 7474 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.04.2004r Opole – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa krajowa – 29.08.2004r Białystok – Sędzia Paweł Szemraj

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 8492 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 18.06.2005r Szczecin – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa 9.07.2005r Warszawa – Sędzia Zbigniew Jakubowski
– wystawa krajowa 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
Nr dyplomu 8141 wydany 30.09.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Słupsk – Sędzia Iwona Matuszewska
– wystawa międzynarodowa – 10.07.2005r Warszawa – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa krajowa – 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Nr dyplomu 8244 wydany 2.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.06.2005r Płock – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 13.08.2005r Sopot – Sędzia Freddie Klindrup
– wystawa krajowa – 21.08 2005r Toruń – Sędzia Adam Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 2005 ROK

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
Nr dyplomu 21640 wydany 12.04.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa 13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 23003 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa 28.08.2005r Białystok – Sędzia Barbara Wójcik

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
Nr dyplomu 21239 wydany 21.01.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 2.04.2004r Warszawa – Sędzia Brita Scheel
– wystawa krajowa 17.04.2004r Kwidzyn – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 17.10.2004r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 22999 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa championów – 27.02.2005r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa 12.06.2005r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
Nr dyplomu 21389 wydany 10.02.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.06.2003r Kraków – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 24.08.2003r Rzeszów – Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa krajowa – 16.05.2004r Kielce – Sędzia Barbara Wójcik

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 23311 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 13.07.2003r Ustroń – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa krajowa 15.05.2005r Chybie – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 22820 wydany 7.11.2005r
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa krajowa – 21.08.2005r Rzeszów – Sędzia Paweł Szemraj

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 21736 wydany 17.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.09.2004r Chorzów – Sędzia Daniel Stanko
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r – Sędzia Elke Peper

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 22819 wydany 7.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 26.06.2004r Kraków – Sędzia Lilian Hanniste
– wystawa krajowa 4.07.2004r Ustroń – Sędzia Bożena Czempas
– wystawa krajowa 3.07.2005r Ustroń – Sędzia Krystyna Szulc

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
Nr dyplomu 21228 wydany 14.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 3.08.2003r Zakopane – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
Nr dyplomu 21933wydany 17.06.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 17.08.2003r Toruń – Sędzia Piotr Król
– wystawa krajowa – 12.10.2003r Legionowo – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Jose Cabrera

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
Nr dyplomu 22117 wydany 12.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.2004r Łódź – Sędzia Hans Bierwolf
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Bytom – Sędzia Anna Redlicka

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Nr dyplomu 21738 wydany 19.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 29.05.2004r Leszno – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa krajowa – 4.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała

INTERCHAMPION – 2005 ROK

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 1.07.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Ljubljana 28.03.2004r
– wystawa międzynarodowa Miskolc 11.04 2004r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1.05.2004r
– wystawa międzynarodowa Kaliningrad 24.07.2004r
– wystawa międzynarodowa Poznań 7.11.2004r
– wystawa międzynarodowa Ljubliana 15.01.2005r
– wystawa międzynarodowa Subotica 10.04.2005r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04.2000r; PKR I – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 15.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.01.2004r Trencin
– wystawa międzynarodowa 24.07.2004r Kaliningrad
– wystawa międzynarodowa 14.08.2004r Uzhgorod
– wystawa międzynarodowa 29.01.2005r Trencin

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
Dyplom wydany 28.07.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 30.03.2003r Katowice
– wystawa międzynarodowa 6.04.2003r Warszawa
– wystawa międzynarodowa 26.04.2003r Opole
– wystawa międzynarodowa 4.09.2004r Mlada Bolesław
– wystawa międzynarodowa 20.08.2005r Bratysława

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2005 ROK

Championat Czech

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 29.03.2005r

Championat Litwy

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 18.08.2005r

Championat Słowacji

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 8.02.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 13.03.2004r Nitracanis
– wystawa 9.05.2004r Banská Bystrica
– wystawa 29.01.2005r Trenčin

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Dyplom wydany 10.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 4.11.2000r Nitracanis
– wystawa 12.05.2001r Zvolen
– wystawa 19.08.2001r Bratislava
– wystawa 30.09.2001r Prešov

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 8.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 29.01.2005r Trenčin
– wystawa 12.03.2005r Nitracanis
– wystawa 8.05.2005r Banská Bystrica

Championat Słowenii

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 10.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 28.03.2004r Ljubljana
– wystawa 15.01.2005r Ljubljana
– wystawa 15.01. 2005r Ljub-spec
– wystawa 16.04.2005r Vrtojba

Championat Ukrainy

JANTAR Polly z M-3

ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Numer dyplomu D092/05 wydany 2005r

Championat Węgier

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 2.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 10.04.2004r Miskolc – Sędzia D. Harsányi
– wystawa 11.04.2004r Miskolc – Sędzia S. Szabó
– wystawa 9.04. 2005r Szeged – Sędzia T. Gellén
– wystawa 21.05.2005r Kiskunfélhegyháza – Sędzia P. Szabó B.

Championy – rok 2004

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2004 ROK
BEAUTIFUL GAZELE Asketila
ur. 13.07.2003r; PKR I – 52836; nr rej. 27871 / XXII / 03; wł. Anita Sędłak
Nr dyplomu 7129 wydany 18.10.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.2004r Łódź – Sędzia Hans Bierwolf
– wystawa krajowa – 23.05.2004r Radom – Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa krajowa – 5.09.2004r Włocławek – Sędzia Jadwiga Niciewicz

BETTI z Błękitnego Jeziora
ur. 23.10.2003r; PKR I – 52566; nr rej. 21851 / VII / 03; wł. Genowefa Markiewicz
Nr dyplomu 7401 wydany 30.12.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 26.09.4004r Wrocław – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa 10.10.2004r Zabrze – Sędzia Anna Kochan
– wystawa krajowa 17.10.2004r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 6877 wydany 5.08.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 17.04.2004r Kwidzyń – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa międzynarodowa – 29.05.2004r Leszno – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa 13.06.2004r Wałbrzych – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
Nr dyplomu 6720, wydany 22.06.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 7.03.2004r Jarosław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 21.03.2004r Katowice – Sędzia Andras Korozs
– wystawa międzynarodowa – 24.04.2004r Opole – Sędzia Jadwiga Niciewicz

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 7261, wydany 18.11.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 16.05.2004r Kielce – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa międzynarodowa – 26.06.2004r Kraków – Sędzia Lilian Hanniste
– wystawa krajowa – 22.08.2004r Rzeszów – Sędzia Anna Redlicka

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Nr dyplomu 6607, wydany 19.04.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 9.11.2003r Poznań – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa – 6.12.2003r Nowa Ruda – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 24.01.2004r Głogów – Sędzia Petr Rehanek

CHAMPION POLSKI – 2004 ROK

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Nr dyplomu 19351 wydany 9.01.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.05.2003r Leszno – Sędzia Iwona Matuszewska
– wystawa międzynarodowa – 9.08.2003r Sopot – Sędzia Barbara Müller
– wystawa krajowa – 6.12.2003r Nowa Ruda – Sędzia Piotr Śliwka

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Nr dyplomu 19850, wydany 17.05.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 14.09.2003r Zielona Góra – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa -9.11.2003r Poznań – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa międzynarodowa – 21.03.2004r Katowice – Sędzia Andreas Korozs

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 20343 wydany 5.08.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.12.2002r Poznań – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matysa
– wystawa krajowa – 17.04.2004r Kwidzyń – Sędzia Krystyna Szulc

INTERCHAMPION – 2004 ROK

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
Dyplom wydany 12.10.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 2.11.2002r Nitra
– wystawa międzynarodowa 29.06.2003r Kraków
– wystawa międzynarodowa 9.08.2003r Sopot
– wystawa międzynarodowa 11.10.2003r Budapeszt
– wystawa międzynarodowa 28.03.2004r Ljubljana
– wystawa międzynarodowa 4.04. 2004r Warszawa

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2004 ROK

Championat Rosji

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 21.09.2004r
Na podstawie dyplomu wydanego przez Sekretariat RKF i podpisanego przez
M. Smietanina

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 21.09.2004r
Na podstawie dyplomu wydanego przez Sekretariat RKF i podpisanego przez
M. Smietanina

 

Championy – rok 2003

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2003 r
BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Nr dyplomu 5761 wydany 22.05.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 6.10.2002r Rybnik – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 20.10.2002r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa międzynarodowa – 4.04.2003r Warszawa – Sędzia Theo Kjellstrom

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
Nr dyplomu 5947 wydany 9.08.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 1.05.2003r Dobre Miasto – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa – 15.06.2003r Ostróda – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa – 21.06.2003r Szczecin – Sędzia Jaroslav Matyas

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Nr dyplomu 5859, wydany 30.07.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.03.2003r Katowice – Sędzia Luis Pinto Texeira
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jarosław Matyas
– wystawa krajowa – 11.05.2003r Jelenia Góra – Sędzia Paweł Szemraj

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 5581 wydany 22.01.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.09.2002r Wrocław – Sędzia P. Zimmer
– wystawa krajowa – 12.05.2002r Jelenia Góra – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 13.10.2002r Zabrze – Sędzia Andrzej Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 2003 r

BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
Nr dyplomu 18205, wydany 19.05.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 14.07.2002r Warszawa – Sędzia Joanna Pożarowszczyk
– wystawa międzynarodowa – 1.12.2002r Poznań – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 4.04.2003r Warszawa – Sędzia Theo Kjellstrom

BONI Pastelowy Raj
ur. 27.11.2000r; PKR I – 37766; nr rej. 2167 / XLII / 00; wł. Bożena Surdykowska
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 21.07.2002r Gdynia – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa międzynarodowa – 10.08.2002r Sopot – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 20.07.2003r Gdynia – Sędzia Piotr Król

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa 18.08.2002r Rzeszów Sedzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 1.12.2002r Poznań Sędzia Mirosław Redlickli
– wystawa międzynarodowa 28.03 2003r Katowice Sędzia Luis Pinto Teixeira

FAROS Yavanna
ur. 9.09.2000r; PKR I – 38049; nr rej. 572 / XLV / 00; wł. Marek Węgrzyn
Nr dyplomu 18971 wydany 1.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10.08.2002r Sopot – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 13.07.2003r Koszalin – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 09.08.2003r Sopot – Sędzia Hans Müller

GLENCHARM SOFIE Lovely Funny
ur. 6.04.2001r; PKR I – 50122; nr rej. 26888 / XXII / 01; wł. L. Zboralska, N. Himich
Nr dyplomu 19302 wydany 19.12.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 12.04.2003r Grudziądz – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa klubowa – 21. 09.2003r Łódź – Sędzia Ildko Muzslai
– wystawa krajowa – 19.10.2003r Częstochowa – Sędzia Jadwiga Niciewicz

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 18294 wydany 9.06.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 16.06.2002r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa krajowa – 16.02.2003r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
Nr dyplomu 18600 wydany 28.07.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 4.08.2002r Legnica – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa krajowa – 6.10.2002r Legionowo – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas

INTERCHAMPION – 2003 r

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Dyplom wydany 9.09.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 29.04.2000r Opole
– wystawa międzynarodowa 17.06.2000r Szczecin
– wystawa międzynarodowa 4.11.2000r Nitra
– wystawa międzynarodowa 14.04.2001r Szilvasvarad
– wystawa międzynarodowa 28.04.2001r Opole
– wystawa międzynarodowa 19.04.2003r Szilvasvarad
– wystawa międzynarodowa 26.04.2003r Opole

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR – I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany 6.02.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystaw międzynarodowa 12.10.1997r Kraków
– wystaw międzynarodowa 14.08.1999r Sopot
– wystaw międzynarodowa 12.03.2000r Katowice
– wystaw międzynarodowa 3.04.2000r Berlin
– wystaw międzynarodowa 19.04.2000r Opole
– wystaw międzynarodowa 17.06.2000r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 12.05.2001r Leszno
– wystaw międzynarodowa 16.06 2001r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 11.08.2001r Sopot
– wystaw międzynarodowa 22.06.2002r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 24.08.2002r Bratislava
– wystaw międzynarodowa 25.08.2002r Bratislava

Championy – rok 2002

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2002 r
BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
Nr dyplomu 5054, wydany 27.07.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 5.04.2002r Warszawa – Sędzia Mariola Semik
– wystawa krajowa – 12.05.2002r Kielce – Sędzia Janusz Opara
– wystawa krajowa – 26.05.2002r Radom – Sędzia Jadwiga Niciewicz

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa 9.06.2002r Lublin – Sędzia Joanna Pożarowszczyk
– wystawa międzynarodowa 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal
– wystawa krajowa 21.07.2002r Krosno – Sędzia Ewa Bukład

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 4919 wydany 5.06.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.12.2001r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 19.01.2002r Głogów – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002r Opole – Sędzia Barbara Wójcik

CHAMPION POLSKI – 2002 ROK

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Nr dyplomu 17120, wydany 20.09.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 6.10.2001 Kraków – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 17.02.2002 Leszno – Tomasz Borkowski
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002 Opole – Barbara Wójcik

NICOLA NOKIA Asketila
ur. 9.08.1999; PKR I – 36338; nr rej. 19763 / VII / 99; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 16566 wydany 6.06.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Jelenia Góra – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa krajowa – 5.08.2001r Legnica – Sędzia Anna Pulikowska-Kilmonda
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002r Opole – Sędzia Barbara Wójcik

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
Nr dyplomu 17010 wydany 3.09.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Bielsko-Biała – Sędzia Barbara Wójcik
– wystaw międzynarodowa – 22.03.2002r Katowice – Sędzia Uwe Fischer
– wystaw międzynarodowa – 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 16354 wydany 18.04.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Jelenia Góra – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa klubowa – 23.09.2001r Łódź – Sędzia Teresa Stupnicka
– wystawa krajowa – 19.01.2002r Głogów – Sędzia Ewa Bukład

YESTERDAY YET z Dablovy Studanky
ur. 07.07.2000r; PKR I – 46446; nr rej. 25934 / XXII / 00; wł. Lucyna Zboralska
Nr dyplomu 16900 wydany 23.08.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10.11.2001r Poznań – Sędzia Janusz Opara
– wystawa międzynarodowa – 22.03.2002r Katowice – Sędzia Uwe Fischer
– wystawa międzynarodowa – 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal

INTERCHAMPION – 2002 r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
Dyplom wydany 14.02.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 25.09.1999r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 10.10.1999r Kraków
– wystawa międzynarodowa 16.10.1999r Chorzów
– wystawa międzynarodowa 8.04.2000r Berlin
– wystawa międzynarodowa 2.07.2000r Kraków
– wystawa międzynarodowa 23.09.2000r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 8.04.2001r Wieselburg
– wystawa międzynarodowa 1.07.2001r Kraków

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 5.02.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa Warszawa 2000r
– wystawa międzynarodowa Wilno 2001r
– wystawa międzynarodowa Opole 2001r
– wystawa międzynarodowa Katowice 2001r
– wystawa międzynarodowa Mińsk 2001r
– wystawa międzynarodowa Łódź 2001r
– wystawa międzynarodowa Kaliningrad 2001r

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2002 ROK

Champion Czech

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. Małgorzata Wojciechowska
Dyplom wydany dnia 24.01.2002r

Championy – rok 2001

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2001 ROK
JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Nr dyplomu 4703, wydany 26.10.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 30.06.2001 Kraków – Sędzia Hugh Jones
– wystawa krajowa -15.07.2001r Bielsko-Biała – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa krajowa – 2.09.2001r Przemyśl – Sędzia Anna Pulikowska-Klimowa

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 4559 wydany 6.09.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 3.06.2001r Racibórz – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa międzynarodowa – 9.06.2001r Wrocław – Sędzia A. Speeding
– wystawa międzynarodowa – 1.07.2001r Kraków – Sędzia Hugh Jones

CHAMPION POLSKI – 2001 r

ALCIRA Rahandia
ur. 19.09.1999r; PKR I – 34688; nr rej. 21214 / II / 99; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 16067, wydany 28.12.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 16.03.2001 Katowice – Sędzia Tomasz Borkowski
– wystawa krajowa – 29.07.2001 Nowy Sącz – Sędzia J. Jezieniecka-Kulik
– wystawa krajowa – 14.10.2001 Chorzów – Sędzia Aleksandra Lubaszka

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Nr dyplomu 14662 wydany 17.01.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 29.04.2000 Opole – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 17.06.2000 Szczecin – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 2.12.2000 Nowa Ruda – Sędzia Jaroslav Matyas

FOXY LADY Casidi
ur. 28.08.1997r; PKR I – 29071; nr rej. 9153 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 14790, wydany 28.02 2001r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 26.06 1999r Szczecin – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa krajowa – 29.08 1999r Białystok – Sędzia Tomasz Borkowski
– wystawa międzynarodowa – 12.08.2000r Sopot – Sędzia Jaroslav Matyas

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. Małgorzata Wojciechowska
Nr dyplomu 15202 wydany 21.06.2001r.
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 30.07.2000 Jelenia Góra – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa międzynarodowa – 23.09.2000 Wrocław – Sędzia Lucienne Jasica
– wystawa międzynarodowa – 12.05.2001 Leszno – Sędzia Hans Wiblishauser

RAMZES Rahandia
ur. 10.06.1998r; PKR I – 31789; nr rej. 20389 / II / 98; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 15915, wydany 16.11.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 20.08.2000 Rzeszów – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa krajowa – 29.07.2001 Nowy Sącz – Sędzia J. Jezieniecka-Kulik
– wystawa międzynarodowa – 29.09.2001 Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 14642, wydany 15.01.2001r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 25.05.2000r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 8.07.2000r Warszawa – Sędzia Raita Ritva
– wystawa krajowa – 2.12.2000r Nowa Ruda – Sędzia Jarosław Matysa

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2001 r

Championat Rosji

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 2001r
Na podstawie dyplomu wydanego przez Sekretariat RKF i podpisanego przez M. Smietanina

Championy – rok 2000

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2000 ROK
ALCIRA Rahandia
ur. 19.09.1999r; PKR I – 34688; nr rej. 21214 / II / 99; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 4059, wydany 5.10.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 30.07.2000 Nowy Sącz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa krajowa – 20.08.2000 Rzeszów – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa międzynarodowa – 23.09.2000 – Sędzia L. Dirtoorts Jasica

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 2855, wydany 28.06.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.05 2000r Sieradz – Sędzia Tomasz Śpiewankiewicz
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2000r Łódź – Sędzia E. Wierbitskij
– wystawa międzynarodowa – 17.06.2000r Szczecin – Sędzia Jadwiga Niciewicz

CHMPION POLSKI – 2000 r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
Nr dyplomu 12222, wydany 12.02.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.04.1999r Opole – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa międzynarodowa – 9.10.1999r Kraków – Sędzia Lucienne Jasica
– wystawa krajowa – 22.01.2000r Legnica – Sędzia Sandor Szabo

DIANA SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 18.01.1998r; PKR I – 30674; nr rej. 6718 / V / 98; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 13063 wydany 24.08.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 9.10.1999r Kraków – Sędzia Lucienne Jasica
– wystawa międzynarodowa – 16.10.1999r Chorzów – Sędzia C. P. Fricke
– wystawa międzynarodowa – 1.07.2000r Kraków – Sędzia Vladimir Mojzis

KLIWIA Asketila
ur. 21.01.1998r; PKR I – 30824; nr rej. 23222 / XXXII / 98; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 12114, wydany 5.01.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.1999r Łódź – Sędzia Anatoli J. Zhuk
– wystawa klubowa – 12.09.1999r Łódź – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 6.11.1999r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz

INTERCHAMPION – 2000 r

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 2.03.2000r
Na podstawia wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Łódź 1998r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1999r
– wystawa międzynarodowa Mińsk 1999r
– wystawa międzynarodowa Uzhorod 1999r

GUSSI Asketila
ur. 3.05.1996r; PKR I – 26154; nr rej. 55416 / I / 96; wł. Anna Jarosz
Dyplom wydany 7.12.2000r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 15.03.1998r Katowice
– wystawa międzynarodowa 26.09.1998r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 25.09.1999r Arad
– wystawa międzynarodowa 9.04.2000r Mińsk

 

Championy – rok 1999

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 1999 rok
BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Nr dyplomu 2485 wydany 29.09.1999r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 12.03.1999 Katowice – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 29.05.1999 Bytom – Sędzia W.S. Wierbicki
– wystawa krajowa – 19.09.1999 Zabrze – Sędzia Krystyna Łukasiewicz

KLIWIA Asketila
ur. 21.01.1998r; PKR I – 30824; nr rej. 23222 / XXXII / 98; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 2267, wydany 30.06.1999r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 7.11.1998r Poznań – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 20.03.1999r Warszawa – Sędzia Marek Słowik
– wystawa krajowa – 11.04.1999r Sieradz – Sędzia Dorota Sobolta

RAMZES Rahandia
ur. 10.06.1998r; PKR I – 31789; nr rej. 20389 / II / 98; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 2380, wydany 18.08.1999r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystaw międzynarodowa – 12.03.1999 Katowice – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 1.08.1999 Zakopanem – Sędzia Andrzej Drożdż
– wystawa krajowa – 8.08.1999 Nowy Sącz – Sędzia Andrzej Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 1999 r

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 10879, wydany 29.03.1999r
Na podstawia wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 18.04.1998r Opole – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 2.05.1998r Łódź – Sędzia W.S.Wierbicki
– wystawa krajowa – 28.01.1999r Konin – Sędzia Andrzej Zamoyski

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29763; nr rej. 18246 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
Nr dyplomu 11997, wydany 2.12.1999r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 28.03.1999r Konin – Sędzia Andrzej Zamojski
– wystawa międzynarodowa – 25.09.1999r Wrocław – Sędzia Hugh Jones
– wystawa międzynarodowa – 16.10.1999r Chorzów – Sędzia Claus Peter Fricke

IVET Asketila
ur. 14.06.1997r; PKR I – 28863; nr rej. 18032 / VII / 97; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 11072 wydany 30.04.1999r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 26.09.1998r Wrocław – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 12.03.1999r Katowice – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 24.04.1999r Opole – Sędzia Barbara Wójcik

SHARON Kropelko Oceanu
ur. 19.07.1997r; PKR I – 28961; nr rej.9089 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 11829, wydany 26.08.1999r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 7.11.1998r Poznań – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 29.05.1999r Bytom – Sędzia W.S.Werbickij
– wystawa międzynarodowa – 26.06.1999r Szczecin – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 1999 r

Champion Niemiec

Catawa’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany 10.05.1999r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa – 26.05.1996r Halbestadt
– wystawa – 13.08.1996r Berlin
– wystawa – 24.10.1998r Hannover
– wystawa – 21.01.1999r Berlin

 

Championy – rok 1998

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 1998 r

FOXY LADY Casidi
ur. 28.08.1997r; PKR I – 29071; nr rej.9153 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 1842, wydany 7.09.1998r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 27.06.1998r Szczecin – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 19.07.1998r Koszalin – Sędzia Jerzy Olszewski
– wystawa międzynarodowa – 15.08.1998r Sopot – Sędzia Andrzej Drożdż

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 1537, wydany 30.03.1998r
Na podstawia wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 21.09 1997r Chorzów – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa międzynarodowa – 8.11.1997r Poznań – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa międzynarodowa – 21.03.1998r Warszawa – Sędzia Mariola Semik

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29763; nr rej. 18246 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
Nr dyplomu 2026, wydany 1.12.1998r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 20.09.1998r Zielona Góra – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 26.09.1998r Wrocław – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 10.10 1998r Kraków – Sędzia Jaroslav Matyas

IVET Asketila
ur. 14.06.1997r; PKR I – 28863; nr rej. 18032 / VII / 97; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 1592 wydany 15.05.1998r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 13.03.1998r Katowice – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 26.04.1998r Lublin – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa krajowa 10.05.1998r Kalisz – Sędzia Andrzej Zamoyski

SHARON Kropelko Oceanu
ur. 19.07.1997r; PKR I – 28961; nr rej.9089 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 1841, wydany 7.09.1998r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 18.04.1998r Opole – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 24. 05.1998r Bytom – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 26.07.1998r Gdynia – Sędzia Katarzyna Fiszdon

CHAMPION POLSKI – 1998 r

BAKS z Liszek
ur. 14.07.1994r; PKR I – 21134; nr rej. 5370 / V / 94; wł. Anna Górka
Nr dyplomu 10162, wydany 15.07.1998r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 23.06.1996r Kraków – Sędzia Tomasz Borkowski
– wystawa krajowa – 15.09.1996r Chorzów – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 23.05.1998r Bytom – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

GUSSI Asketila
ur. 3.05.1996r; PKR I – 26154; nr rej. 55416 / I / 96; wł. Anna Jarosz
Nr dyplomu 10547, wydany 20.11.1998r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 21.03.1998r Warszawa – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 11.07.1998r Warszawa – Sędzia Eliana Haapaniemi
– wystawa międzynarodowa – 27.09.1998r Wrocław – Sędzia Piotr Śliwka

INTERCHAMPION – 1998 rok

Catawa’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany 12.05.1998r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Opole 1996r
– wystawa międzynarodowa Sopot 1996r
– wystawa międzynarodowa Wrocław 1996r
– wystawa międzynarodowa Poznań 1996r
– wystawa międzynarodowa Praga 1997r
– wystawa międzynarodowa Szczecin 1997r
– wystawa międzynarodowa Bratysłava 1997r
– wystawa międzynarodowa Wrocław 1998r

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 1998 r

Championat USA

Cataway's BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
Na podstawie: CERTYFIKAT AMERICAN KENNEL CLUB z dnia 14.11.1998r

Championy – rok 1997

CHAMPION POLSKI – 1997r

BALMY Asketila
ur. 7.12 1993r; PKR I – 19111; nr rej. 15536 / VII / 93; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 9372 wydany 10.11.1997r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 10.06.1996r Częstochowa – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 13.09.1997r Zielona Góra – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa 27.09.1997r Wrocław – Sędzia C.P. Fricke

Cataway’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
nr dyplomu 8421, wydany 5.01.1997r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 16/17.03.1996r Katowice – Sędzia Andrzej Drożdż
– wystawa międzynarodowa – 24/25.08.1996r Sopot – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 9/10. 11.1996r Poznań Sędzia Piotr Śliwka

ELEKTRA Asketila
ur. 12.03.1995r; PKR I – 23082; nr rej. 16618 / VII / 95; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 8937 wydany 21.07.1997r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 9.11.1996 Poznań – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa -11.05.1997r Kalisz – Sędzia Piotr Pawłowski
– wystawa krajowa – 8.06.1997r Wałbrzych – Sędzia Katarzyna Fiszdon

MEGI Kropelka Oceanu
ur. 13.05.1992r; PKR I – LXXI – 15010; nr rej.7083 / XXI / 92; wł.Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 9383, wydany 14.11.1997r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.06.1991r Szczecin – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa krajowa – 19.09.1993r Zielona Góra – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa krajowa – 18.05.1997r Bydgoszcz – Sędzia Piotr Śliwka

ROSA Polly z M-3
ur. 15.07.1991; PKR I – LX – 12254; nr rej. 3089 / VII / 91; wł. Anna Haratyk
Nr dyplomu 9174, wydany 1.09.1997r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa klubowa – 12.10.1995r Łódź – Sędzia Alena Kocurova
– wystawa krajowa – 25.05 1997r Leszno – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa – 27.07 1997r Jelenia Góra – Barbara Wójcik

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 9284, wydany 30.09 1997r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 14.03.1997r Katowice – Sędzia Eryk Nowak
– wystawa międzynarodowa – 28.06.1997r Szczecin – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa krajowa – 21.09.1997r Toruń – Sędzia Jerzy Olszewski

 

Championy – rok 1996 i lata wcześniejsze

Championy z 1996 i lata wcześniejsze
1996 rok – wpisów 3

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 1996 ROK

ELEKTRA Asketila
ur. 12.03.1995r; PKR I – 23082; nr rej. 16618 / VII / 95; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu wydany 11.06.1996r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 23-24.03.1996r Warszawa – Sędzia E.D.Sobolta
– wystawa międzynarodowa -20-21.04.1996r Opole – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa – 2.06.1996r Wałbrzych – Sędzia Jadwiga Niciewicz

CHAMPION POLSKI – 1996 ROK

Smedjenas MARIKA
ur. 3.09.1994r; PKR I – 20000; nr rej. 50767 / VII / 94; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 8181 wydany 7.10.1996r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 23-24.03.1996r Warszawa – Sędzia E.D. Sobolta
– wystawa międzynarodowa – 20-21.04.1996r Opole – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 28-29.09.1996r Wrocław – Sędzia Judit Papp

INTERCHAMPION – 1996 r

Cataway’s BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 23.10.1996r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa Opole 1995r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1995r
– wystawa międzynarodowa Bytom 1995r
– wystawa międzynarodowa Szczecin 1995r
– wystawa międzynarodowa Warszawa 1995r
– wystawa międzynarodowa Debrecen 1995r
– wystawa międzynarodowa Poznań 1995r
– wystawa międzynarodowa Brno 1996r
– wystawa międzynarodowa Opole 1996r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1996r
– wystawa międzynarodowa Bytom 1996r

1995 rok – wpisy 2


MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 1995r

Smedjenas MARIKA
ur. 3.09.1994r; PKR I – 20000; nr rej. 50767 / I / 94; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 521 wydany 13.09.1995r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 8-9.07.1995r Warszawa – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa -10.09.1995r Białystok – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa Krajowa – 13.08.1995r Włocławek – Sędzia E.D. Sobolta


CHAMPION POLSKI – 1995r

Cataway’s BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 7455, wydany 27.10.1995r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 9.04.1995r Katowice – Sędzia Eryk Nowak
– wystawa międzynarodowa – 27/28.05 1995r Bytom – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 15.10.1995r Zabrze – Sędzia Mirosław Redlicki

1994 rok – wpisów 3

CHAMPION POLSKI – 1994 ROK

Zavro’s MAGIC STARDUST
ur. 5.07.1992r; PKR I – LXV – 13326; nr rej. 45314 / I / 92; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 6214 wydany 18.04.1994r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10.10.1993r Zabrze – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 6-7.11.1993r Poznań – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 17.04.1994r Katowice – Sędzia Andrzej Drożdż

Cindahope KYLENE SHOW OFF
ur. 18.08.1991r; PKR I – LXXVI – 16071; nr rej. 47230 / I / 91; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 6215, wydany 20.04.1994r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10/11.07.1993r Warszawa – Sędzia T. Kjelletrom
– wystawa międzynarodowa – 12.09.1993r Łódź – Sędzia T. Śpiewankiewicz
– wystawa międzynarodowa – 17.04.1994r Katowice – Sędzia A Drożdż

INTERCHAMPION – 1994 ROK

Cindahope KYLENE SHOW OFF
ur. 18.08.1991r; PKR I – LXXVI – 16071; nr rej. 47230 / I / 91; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 10.11.1994r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Warszawa 1993r
– wystawa międzynarodowa Opole 1994r
– wystawa międzynarodowa Timisoara 1994r
– wystawa międzynarodowa Wiedeń 1994r
– wystawa międzynarodowa Debrecen 1994r

1993 rok – wpisy 2

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 1993 ROK

Zavro’s MAGIC STARDUST
ur. 5.07.1992r; PKR I – LXV – 13326; nr rej. 45314 / I / 92; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 6 wydany 5.07.1993r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1-2.05.1993r Łódź – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 6.06.1993r Lublin – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 20.06.1993r Kraków – Sędzia Mirosław Redlicki

CHAMPION POLSKI – 1993 ROK

DUKE Ursynowskie Jary
ur. 28.01.1991r; PKR I –L-10298; nr rej. 42032 / I / 91; wł. Jolanta Rutkowska
Nr dyplomu 5765 wydany 24.06.1993r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa  – 14.06.1992r Płock – Sędzia E.Kamiński
– wystawa – 06.06.1993r Lublin – Sędzia J.Niciewicz
– wystawa  – 16.05.1993r Bydgoszcz – Sędzia H.Dereziński

1992 rok – wpis 1

CHAMPION POLSKI – 1992 ROK

Smedjenas ORIGO
ur. 25.04.1986r; PKR I – XXXVIII – 8323; nr rej. 39751 / I / 86; wł. J. Adamowska
Nr dyplomu 5232 wydany 20.06.1992r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 06.10.1991r Łódź– Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa krajowa – 09.06.1991r Kraków – Sędzia Eryk Nowak
– wystawa międzynarodowa – 03.05.1992r Łódź – Sędzia Henryk Dereziński

1991 rok – wpis 1

CHAMPION POLSKI – 1991 ROK

Zarvo’s JINGLE JEWEL IN BLUE
ur. 14.09.1988r; PKR I – XLI – 8323; nr rej. 40319 / I / 88; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 4727 wydany 20.04.1991r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 27/28.10.1990r Poznań – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 7.10.1990r Rybnik – Sędzia Andrzej Drożdż
– wystawa międzynarodowa – 21.04.1991r Opole – Sędzia Henryk Dereziński

 
Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Tags