Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

SPIS SHELTIE

Wystawy sheltie w 2010 roku

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2010

 

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

STYCZEŃ 2010
24 Głogów (O/Legnica) – krajowa / nationale show – Theo Leenen (B) Zobacz wyniki

LUTY 2010
14
RZESZÓW – międzynarodowa / CACIB showJadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
13 Bydgoszcz – krajowa / nationale show – Jerzy Prywiński (PL) Zobacz wyniki
13/14 Bydgoszcz – nocna – Anna Dominiak (PL)
Zobacz wyniki
28 Leszno – championów / champion show – Janusz Opara(PL)
Zobacz wyniki

MARZEC 2010
7 Drzonków (O/Z.Góra) – krajowa / nationale show – Waldemar Mrowiec (PL)
Zobacz wyniki
14 Jarosław – krajowa / national show – Anna Kochan (PL)
Zobacz wyniki
28 KATOWICE międzynarodowa / CACIB ShowAndras KOROZS (H)
Zobacz wyniki
(Wyniki marcowej wystawy CRUFTS – DFS Crufts 2010 Results Shetland Sheepdog )

KWIECIEŃ 2010

11 Nowy Dwór Mazowiecki (O/Legionowo) – krajowa / nationale show – Zygmunt Jakubowski (PL) ODWOŁANA
Uroczystości żałobne w PL
17 Grudziądz – krajowa / nationale show –
ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
18 Częstochowa – krajowa / nationale show – Andrzej Zamoyski (PL) ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
(odbyła się 16.05.2010)

18 Inowrocław – krajowa / nationale show ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
24 OPOLE – międzynarodowa / CACIB SHOW – Andrzej Zamoyski (PL) Zobacz wyniki

MAJ 2010
1 ŁÓDŹ – międzynarodowa / CACIB SHOW Zygmunt Jakubowski
Zobacz wyniki
3 Bydgszcz – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz
Zobacz wyniki
8 Chorzów – krajowa psów pasterskich ras brytyjskich – Ulla Bergh-Persson (Szwecja)
Zobacz wyniki
9 Dobre Miasto (O/Olsztyn) – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL)
Zobacz wyniki
16 Jelenia Góra – krajowa / nationale show – Bożena Czempas (PL) Zobacz wyniki
16 Częstochowa – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL) Zobacz wyniki
16 Inowrocław – krajowa / nationale show – Stanisław Abłamowicz (PL) Zobacz wyniki
22 Grudziądz – krajowa / nationale show – Krystyna Szulc (PL) – Zobacz wyniki
22 Bytom – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik (PL) Zobacz wyniki
22 Radom – krajowa / nationale show – Mariola Semik (PL)
Zobacz wyniki
30 Słupsk – krajowa / nationale show
Anna Dzidt (PL) Zobacz wyniki
30 Płock – krajowa / nationale show – Joanna Adamowska (PL)
Zobacz wyniki

CZERWIEC 2010
5-6 LESZNO – międzynarodowa / CACIB SHOW – Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Zobacz wyniki
13 Kalisz – krajowa / nationale show Zobacz wyniki
13 Lublin – krajowa / nationale show – Bożena Kalinowska (PL) Zobacz wyniki
13 Racibórz – krajowa / nationale show Zobacz wyniki
19 SZCZECIN – międzynarodowa / CACIB SHOW – Peter Harsanyi (H)
Zobacz wyniki
27 Nowa Rudakrajowa / nationale show – Grzegorz Robak (PL) 
Zobacz wyniki
27 Przemyślkrajowa / nationale show – Jan Gajewski (PL) Zobacz wyniki 

LIPIEC 2010
3 Wrocław – krajowa psów pasterskich i zaganiających – Ildiko Muzslai (HU)
Zobacz wyniki
4 Bielsko-Biała – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL)
Zobacz wyniki
4 Gorzów Wlkp. – krajowa / nationale show – Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki
4 Olsztyn – krajowa / nationale show – Iwona Kocemba (PL)
Zobacz wyniki
9-11 WARSZAWA międzynarodowa/ CACIB SHOW – Anna Kochan Zobacz wyniki
18 Gdynia – krajowa / nationale show – Dorota Paź
Zobacz wyniki
18 Nowy Sącz – krajowa / nationale show – Bożena Czempas Zobacz wyniki
25
Koszalin – krajowa / nationale show – Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska Zobacz wyniki
25
Będzin – krajowa / nationale show – Krystyna Opara Zobacz wyniki

SIERPIEŃ 2010
1
Chojnice – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka (PL) Zobacz wyniki
1
Zakopane – krajowa / nationale show – Wiesława Misterka-Kluska Zobacz wyniki
8
Legnica – krajowa / nationale show – Dorota Paź (PL) Zobacz wyniki
14-15
SOPOT– międzynarodowa/ CACIB SHOW – Dusan Paunovic (SER) Zobacz wyniki
22
Nowy Targ – krajowa / nationale show – Anna Redlicka Zobacz wyniki
22
Toruń – krajowa / nationale show – Beata Klawińska Zobacz wyniki
22
Radom – krajowa / nationale show – Barbara Wójcik Zobacz wyniki
28-29
BIAŁYSTOK – międzynarodowa / CACIB SHOW – MACH Lizbeth (CH) Zobacz wyniki

WRZESIEŃ 2010
4-5
KRAKÓW– międzynarodowa/ CACIB SHOW – Vladimir Javorcik (SK) Zobacz wyniki
5
Włocławek – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz Zobacz wyniki
10-11
Warszawa – krajowa / nationale show – Grzegorz Robak Zobacz wyniki
12
Chorzów – krajowa / nationale show – Miranda Blake(GB) Zobacz wyniki
19
Zielona Góra – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik Zobacz wyniki
19
ŁÓDŹ – klubowa psów pasterskich niepolskich – Heidi Poschacher(A) Zobacz wyniki
25-26
WROCŁAW – międzynarodowa/ CACIB SHOW – Gabriela Ridarcikova(SK) Zobacz wyniki

PAŹDZIERNIK 2010
3
Rybnik – krajowa / nationale show –
Jadwiga Niciewicz Zobacz wyniki
10
Nowy Dwór Mazowiecki – krajowa (org. O/Legionowo) / nationale show – Andrzej Zamoyski Zobacz wyniki
17
Zabrze – krajowa / nationale show – Abdrzej Tyburczyk – Zobacz wyniki

LISTOPAD 2010
6
POZNAŃ – międzynarodowa/ CACIB Show – Ewa Bukład –  Zobacz wyniki
POZNAŃ – międzynarodowa/ CACIB Show – Katarzyna FiszdonZobacz wyniki
13-14
KIELCE – międzynarodowa/ CACIB Show – Andras Polgar –  Zobacz wyniki

GRUDZIEŃ 2010
4-5
Nowa Ruda – krajowa (org. O/Wałbrzych) / nationale show – Anna KochanZobacz wyniki 
12 Nowy Dwor Mazowiecki – krajowa / nationale show – Andrzej Stępiński Zobacz wyniki  

HODOWLE SHELTIE W POLSCE

Hodowle owczarka szetlandzkiego SHELTIE w Polsce

Spis alfabetyczny hodowli znajdujacych się na terytorium Polski

 

 

Abranera – Adrianna Agaciak, Szczecin http://www.szetland.com/
Ad-Sa – Sabina Powol, O/Zabrze
Algrazis – Grażyna Sztanka, Warszawa, http://www.piksel.waw.pl

Alkantara – Joanna Adamowska, Warszawa, http://www.alkantara.republika.pl
Amber Sun FCI – Alina Drogosz, Pniewy k/Poznania, http://www.amber-sun.fc.pl/
Amoreno FCI – Ewa i Monika Kubrak, Wrocław, http://amoreno.com.pl
Amor Fati – Bożena Krzyżewska, Ożarów Mazowiecki, http://www.amorfati.pl/
Anois FCI – Małgorzata Kucnerowicz, Komorniki k. Poznania, http://www.anois.eu
Antoria FCI – Anna Legieć, Bydgoszcz

Anuwa – Dorota Kaczmarczyk, Warszawa, http://www.sheltie.anuwa.webpark.pl
Archos Canis – Agata Piotrowska, Babice Stare k. Warszawy, http://shetland.pl
Armetarius FCI – Joanna Stroba, Katowice, http://sheltie.republika.pl
Asketila FCI– Jadwiga Wiśniewska, Wrocław www.asketila.pl
Basa Kosy – Barbara Kuś, Gryfino,: http://basakosy.webpark.pl
Beardedkowo z Szetlandu – Iwona Milewicz, O/Katowice
Bialkan – Anna Hryniewicka, Białystok
Caramel Melange FCIJoanna Kaczmarek, Wrocław, http://colliesheltie.pl

Casidi – Monika Tuliszewska, Nowogard, http://casidi.republika.pl
Di’Leila’s Shelties FCI– Dagmara Modzelewska, Halinów k. Warszawy, http://www.dileilassheltie.pl
Diabelskie Rozdroże – Małgorzata Janicka, Poznań, http://www.diabelskierozdroze.eu
Donariada FCI – Donata Rdzanek, Elbląg, http://www.sheltie.fc.pl/
Double Vision FCI– Anna Jarosz,Grodzisk Mazowiecki,www.doublevision.pl
Duma TaryUrszula, Krzysztof Kacperscy, Wrocław
Ewmardo – Ewa Dobak, Gostyń, http://www.ewmardo.republika.pl
Ekwiwalent Aleksandra Lubaszka, Wrocław, http://ekwiwalent.pl
Excellens Vivarium – Anna, Katarzyna Górka, http://sheltie.pl
Fidelis Cordis FCI– Barbara Ocios, Piaseczno k. Warszawy, http://www.fideliscordis.pq.pl
Figa Ruminy FCI – Ewa Sroga, Kraków, http://www.figaruminy.pl
Forest Land Chilabo FCI – Elwira, Łukasz Noras, Ryczów k. Wadowic, http://www.pastuchybrytyjskie-chilabo.pl
Fulfilled Dream FCI – Ewa Łazicka, Ciechanów, www.sheltie.net.pl
Ga-Nu-Ti – Bogusława Walczak, Knopin koło Olsztyna, http://www.ganuti.pl/

Grazula FCI – Grażyna Wojtkowiak, Grudziądz, http://grazula.prv.pl
Herbu Psia Łapa – Mariusz Podżus, Dębica, http://www.herbupsialapa.pl/sheltie.html
Iskierka Szetlandów – Małgorzata Segiet, Tychy, http://iskierkaszetlandówfci.republika.pl
Iskrariss – Elżbieta Kiczkajło, Kruzy k/Olsztyna, http://iskrariss.kiczkajlo.pl
Jettie’s Dream – Mariola Żółkiewska, Kraków, http://jettiesdream.republika.pl
Kasaleme – Małgozrata Sobolewska, Tychy, http://www.kasaleme_pastuchy.republika.pl/
Ko-To-Ra – Lucyna Zboralska, Rogów k. Łodzi, http://www.kotora-collies.com
Kropelka Oceanu – Władysław,Barbara Cisowscy, Bytom
Kulczyna Chatka – Małgorzata Wojciechowska, Kielce
Life Stream FCI – Alina Malec, okolice Warszawy

Limitless Love FCI – Ewa Iwańczyk, Olsztyn, http://www.limitlesslove.yoyo.pl/
Lohrien – Beata Ziemnicka, Łódź, http://www.lohrien.eu/index.htm
Lost in Love – Agata Niedbałowska, okolice Tarnowa  http://sheltiekennel.webs.com/    
Love.Log FCI – Anna Jagieło, Rybnik, http://szetland.info
Lovesome FCI – Helena i Robert Kabała, Lublin, http://www.sheltie.com.pl
Lucky Time – Jolanta Sadowska-Niedomagała, Łódź, http://www.luckytime.republika.pl
Magiczny Ogród – Ewa Kudukis, Łódź, http://www.magicznyogrod.republika.pl
Metamorfoza– Bożena Maślanka, Bielsko-Biała, http://www.owczarkiszetlandzkie.pl
Moda na sukces – Agata Brust, Brzesko, http://modanasukces.fm.interia.pl
Molto Bellissimi – Lucyna Nowak, http://www.sheltie.ocom.pl

Morvoren FCIAnna Kulawiak, Gdańsk, http://sheltia.yoyo.pl
Nabram-Poraj – Izabela Grzesiek, Gliwice
Nasza Piękność – Mariola Przybyła, Knurów

Navarette FCI – Emilia Najdek, Poznań, http://www.navarette.republika.pl
Nowoczesna – Magdalena Tomczak, Racibórz

Od Kieliszka – Ilona Kieliszkowska, Bydgoszcz
Od Szelki – Jolanta , Marcin Bielscy, Lublin, http://www.odszelki.lol.pl/
Pasada – Maria Pacynska, Rozajny Małe

Pastelowy RajIwona Chalińska
Pogoda Ducha – Joanna Ogińska-Czaja, Bydgoszcz
Polcolland FCI – Agnieszka Fortaszewska,Pabianice k.Łodzi, http://www.polcolland.pl
Polinezja – Ochaby (niedaleko Wisły)
Polly z M-3 – Kazimierz Ślusarek, Nędza, http://www.psy-raciborz.com.pl/www/h…/polly_z_m.htm
Quoys FCI – Aleksandra Stańczak, Kędzierzyn-Koźle http://www.quoys.pl

Rahandia – Marzena Woźniak, Kraków
Raj dla zwierząt – Iwona Tatera, Jeziorki
Sassura FCI Agata Zaborowska, Głogów
http://www.sassurasheltie.eu/
Serenczas – Sławomira Rozwadowska, Poznań, www.serenczas.com
Shel-Coll MerleJustyna Szymańska, Warszawa, http://www.shelcoll.tsx.pl/
Soulmate Forever Katarzyna Marek – okolice Łodzi
Stajnia Nowogród – Karolina Borys-Piotrkowska, Golub-Dobrzyń

Stanica Marwita – Władysław Witkowski, Lublin
Strażnica Kaszebstwa FCI – Franciszek Bones, Chojnice, http://www.sheltie.strona.pl
Suerte FCI – Dagmara Kobylańska, http://www.sheltiehilary.republika.pl
Surdykowska FCI – Bożena Surdykowska, Pruszcz Gdański, http://www.surdykowska.pl
Szafranowa Polana – Izabela Pisula, Kamińsko, http://www.shelties.fc.pl

Szelmowe Niewiniątko – Małgorzata Wojtysiak, Lublin
Szetlandzka Gwiazda – Wioletta Czarnecka,Dąbrowa Górnicza, http://owczarek_sheltie.republika.pl/
Szetlandzkia Ostoja – Andrzej Krzysztofczyk,
Szetlandzkia Przygoda – Arkadiusz Polaszek, Rybnik www.szetlandzkaprzygoda.pl
Śniada Maskotka – Iwona Kowalczyk, Warszawa
Tarantoga – Natalia Hally, Warszawa
Vangeldis – Ewa Peretjatkowicz, Warszawa/Grodzisk Mazowiecki, http://vangeldis.w.interia.pl
Vanilla Hills FCI – Gracjana Kruszel, Warszawa, http://www.vanillahills.eu
Vela LukaJarosław Czubak, Warszawa
Velvet– Krystyna Deląg, Opole, http://hodowla-velvet.blog.onet.pl
Ventora FCI – Patrycja, Jacek Piątek, Miłocice Małe (k. Wrocławia), http://ventora.com.pl
Veramente FCI – Agnieszka Sobczak, Warszawa, http://veramente.pq.pl
Vesca Montana – Anna Szulc, okolice Warszawy, http://vescamontana.nazwa.pl
Vicanella – Joanna Kuczer, Chełm, http://www.cyzmen.ovh.org
Voewick FCI– Monika Walczak, Plewiska k. Poznania, http://voewick.republika.pl
Wspólny Dom – Anna Tomczyk, Warszawa
Wyspiarski Wiatr FCI – Joanna Kapkowska,Warszawa, http://www.wyspiarskiwiatr.republika.pl/
Xantina FCI – Anna Kowalska, Radzyń Podlaski
Z Błękitnego Jeziora – Dorota Lesińska, okolice Wrocławia
Z Brodzieńskiego Grodu – Luiza Rębkowska, Warszawa, www.sheltie-hodowla.pl
Z Gwiazdy Porannej – Kinga Gadzała, Warszawa, http://www.gadzala.waw.pl/kiara.htm
Z Kojca Coli – Krzysztof, Krystyna Kiwak, Domaszczyn k. Wrocławia, http://www.zkojcacoli.pl
Z Łańcuta – Maria Stopyra, Rzeszów/Łańcut, http://www.zlancuta.dog.pl
Z Magicznego Wzgórza – Dorota Lesińska, O/Wrocław
Z Ogródka Ufoludka– Edyta Sorek, http://astorika.eu.interia.pl/stronaglowna.html
Z Puli Szczęścia FCI – Jarosław Bajczyk, Jarosław, http://www.zpuliszczescia.cba.pl/
Z Ratownika – Halina Pierzchała, Śląsk

Z Solnej ZiemiBartosz Janowski, Wieliczka, https://www.facebook.com/HodowlaOwczarkowSzetlandzkichZSolnejZiemi
Z Tucholskiego Boru – Marzena Stryszowska, Legbąd (gm. Tuchola)
Zguba Elfów – Alina Skupnik, Orzesze, http://www.zgubaelfow.szetland.info/
Znad Antałowskiego Potoku – Teresa Trzebunia, Zakopane, www.mojeszetlandy.pl

STRONY O SHELTIE:

OLIVER SWEET BOY METAMORFOZA http://www.sheltie22.republika.pl
PIKSEL WSPÓLNY DOM (Warszawa)http://www.piksel.waw.pl
STRONA ADIEGO (Lublin)http://amberadeling.freehost.pl/index.htm
STRONKA O GAPCI I AISHY http://szetlandzki_raj.republika.pl

Alfabetyczna lista championów

ALFABETYCZNA LISTA CHAMPIONÓW

Spis obejmuje 129  sheltie
Ostatnia aktualizacja 02..09.2014 r.
Prosimy o przesyłanie kopii uzyskanych championatów adres lovesome@interia.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

ACCA LARENTIA Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 59739; nr rej. 24109 / VII / 07; wł. M. i E. Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

ADHARA znad Antałowskiego Potoku
ur. 22.03.1999r; PKR I – 34593; nr rej. 2435 / XXVIII / 99; wł. Teraesa Trzebunia
— Champion Polski – 2006r

ALCIRA Rahandia
ur. 19.09.1999r; PKR I – 34688; nr rej. 21214 / II / 99; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r

ALERT DAREDEVIL Lohrien
ur. 02.09.2009; PKR I-65214; nr rej 28192 / II / 09; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2012r
 
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

ANKUS Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 60068; nr rej. 26582 / II / 07; wł. Małgorzata Musiałowicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I – 58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

AZRA z Magicznego Wzgórza
ur. 15.02.2007r; PKR I – 59630; nr rej. 4435 / XXIV / 07; wł. Izabella Grzesiek
— Champion Litwy – 2009r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Serbii – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Węgier – 2012r

BAKS z Liszek
ur. 14.07.1994r; PKR I – 21134; nr rej. 5370 / V / 94; wł. Anna Górka
— Champion Polski – 1998r

BALMY Asketila
ur. 7.12 1993r; PKR I – 19111; nr rej. 15536 / VII / 93; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 1997r

BAŚNIOWA SILJE Djabelskie Rozdroże(FCI)
ur.24.06.2008r; PKR I – 62243; nr rej. 43869/VIII/08; wł. Małgorzata Janicka
— Młodzieżowy Championat Polski – 2009r

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Słowenii – 2005r
— Champion Czech – 2005r
— Champion Węgier – 2005r
— Interchampion – 2005r
— Champion Litwy – 2006r

BEAUTIFUL GAZELE Asketila
ur. 13.07.2003r; PKR I – 52836; nr rej. 27871 / XXII / 03; wł. Anita Sędłak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2006r
— Interchampion – 2009r

BEAUTIFUL MILKY MADAM Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54186; nr rej. 12474 / XV / 04; wł. Krystyna Dylong
— Champion Polski – 2007r

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r
— Interchampion – 2003r
— Champion Słowacji – 2005r

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2005r

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
— Champion Polski – 2005r

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr rej 9933 / XXIV / 07; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champon Polski – 2008r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r
— Champion Polski – 2009r

BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

BETTI z Błękitnego Jeziora
ur. 23.10.2003r; PKR I – 52566; nr rej. 21851 / VII / 03; wł. Genowefa Markiewicz
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r

 

BLUEJAY Pasada
ur. 12.06.2012; PKR.I-71041; 5510/XXXVI/12; wł. Anna Cholewińska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

BONA DEA Figa Ruminy
ur. 01.10.2008r; PKR I – 62723; nr rej. 27428 / II / 08; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2011r

BONI Pastelowy Raj
ur. 27.11.2000r; PKR I – 37766; nr rej. 2167 / XLII / 00; wł. Bożena Surdykowska
— Champion Polski – 2003r

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54511; nr rej. 12011 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2006r

CARMEN Polcolland
ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2009r

Cataway’s BORN TO BE WILD
ur. 8.09.1993r; PKR I – 20823; nr rej. 51561 / I / 93; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1995r
— Interchampion – 1996r
— Champion USA – 1998r

Cataway’s MOST HAPPY FELLA
ur. 08.09.1993r; PKR I – 23410; nr rej. ; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r
— Interchampion – 1998r
— Champion Niemiec – 1999r

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2000r
— Champion Polski – 2001r
— Champion Rosji – 2001r
— Interchampion – 2002r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 2000r
— Interchampion – 2002r

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród
ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2007r

Cindahope KYLENE SHOW OFF
ur. 18.08.1991r; PKR I – LXXVI – 16071; nr rej. 47230 / I / 91; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 1994r
— Interchampion – 1994r

DANAE DIVIDA Figa Ruminy
ur. 26.04.2011; PKR I-68416; nr rej 85546/I/11; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Rosji 2014

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2005r

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I – 56521; nr rej. 9402 / XXIV / 05; wł.
Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

DIANA SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 18.01.1998r; PKR I – 30674; nr rej. 6718 / V / 98; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2000r

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r
— Champion Czech – 2006r

DUKE Ursynowskie Jary
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 42032 / I / 91; wł. Jolanta Rutkowska
— Champion Polski – 1993r

EBERHARD BLACK Amoreno
ur. 12.08.2007r; PKR I – 61319; nr rej. 24656 / VII / 07; wł. Marek Skrzypiński
— Champion Mołdawii – 2011r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

ELEKTRA Asketila
ur. 28.01.1991r; PKR I –L-10298; nr rej. 16618 / VII / 95; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1996r
— Champion Polski – 1997r

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

EOWINA ze Zguby Elfów
ur. 30.05.2005r; PKR I – 56371; nr rej. 4273 / XXXVI / 05; wł. Alina Skupnik
— Champion Polski – 2008r

FAROS Yavanna
ur. 9.09.2000r; PKR I – 38049; nr rej. 572 / XLV / 00; wł. Marek Węgrzyn
— Champion Polski – 2003r

FELICJANO Amoreno
ur. 24.09.2008r; PKR I – 62872; nr rej. 80460 / I / 08; wł. Justyna Stępień
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Champion Polski – 2011r

FIDO Czar Południa
ur. 22.07.1997r; PKR I – 28960; nr rej. 2971 / XXXIV / 97; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Weteranów Słowacji – 2006r

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
— Champion Polski – 2005r

FOXY LADY Casidi
ur. 28.08.1997r; PKR I – 29071; nr rej.9153 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 2001r

GHANDI Surdykowska FCI
ur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

GLENCHARM SOFIE Lovely Funny
ur. 6.04.2001r; PKR I – 50122; nr rej. 26888 / XXII / 01; wł. L. Zboralska, N. Himich
— Champion Polski – 2003r

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2003r
— Champion Polski – 2004r

GOLDEN GIRL Vesca Montana
ur. 12.12.1996r; PKR I – 28225; 57170 / I / 96; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r
— Interchampion – 2000r

GOLDEN PHOENIX Vesca Montana FCI
ur. 02.03.2008r; PKR I – 62375; nr rej. 10351 / XXIV / 08; wł. Anna Szulc, Anna Kowalska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

GUANTANAMERA Amoreno
ur. 12.02.2010; PKR I -665647; nr rej. 25790 / VII / 10; wł.Monika, Ewa Kubrak
Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r

GUSSI Asketila
ur. 3.05.1996r; PKR I – 26154; nr rej. 55416 / I / 96; wł. Anna Jarosz
— Champion Polski – 1998r
— Interchampion – 2000r

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. M. Wojciechowska
— Champion Polski – 2001r
— Champion Czech – 2002r

HIDALGO DE SANGRE Amoreno
ur. 19.08.2010; PKR I-66864; nr rej. 26106/VII/10; wł. Monika i Ewa Kubrak
— Champion Polski – 2012r

HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29763; nr rej. 18246 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

HOKUS POKUS Magiczny Ogród
ur. 16.03.2010r; PKR I – 65821; nr rej. 28347 / II / 10; wł. Katarzyna Sowa
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski 2012r

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r
— Champion Rumunii – 2006r
— Interchampion – 2008r

IN FRAGANTI Amoreno
ur. 21.11.2011r; PKR I-69636; nr rej. 26892/VII/11; wł. Aleksandra Sawicka-Starosta
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

INDIA Wyznawcy Kali
ur. 14.05.2003r; PKR I – 52441; nr rej. 21827 / VII / 03; wł. Małgorzata Szot
— Champion Polski – 2006r

IVET Asketila
ur. 14.06.1997r; PKR I – 28863; nr rej. 18032 / VII / 97; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
— Młodzieżowy Champion polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Champion Rosji – 2004r
— Champion Słowacji – 2005r
— Champion Ukrainy – 2005r
— Interchampion – 2005r

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara
ur. 20.09.2007r; PKR I – 60418; nr rej. 77898 / I / 07; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r

JEJMOŚCIANKA Nabram-Poraj
ur. 20.02.2011; PKR I – 68025; nr rej.; wł. Izabela Grzesiek
— Champion Węgier – 2012r

JIM BEAM Perla z Polabi
ur. 17.04.2010r; PKR I – 66866; nr rej. 11249 / XXIV / 10 ; wł. Robert Kabała, Magdalena Kozek, Marcela Hejdukova
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Interchampion 2013r

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2006r

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2006r

KAMA Złocista Preła
ur. 11.04.2003r; PKR I – 53254; nr rej. 39315 / VIII / 03; wł. Andrzej Najdek
— Champion Polski – 2006r

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
— Champion Polski – 2005r
— Champion Słowacji – 2006r
— Interchampion – 2008r
— Champion Czech – 2009r

KEEP THE FIRE BURNING Asketila
ur. 06.07.2011r ; PKR I – 69346; nr rej1204
/ XLIX / 11; wł. Sylwia Kucharska
— Champion Polski – 2013r

KEYTI z Kojca Coli 
ur. 17.10.2012; PKR I-72125; wł. Joanna Misiak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
— Champion Polski – 2005r

KLIWIA Asketila
ur. 21.01.1998r; PKR I – 30824; nr rej. 23222 / XXXII / 98; wł. Ewa Kudukis
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2000r

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
— Młodzieżowy champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

LAIRD Wyspiarski Wiatr
ur. 15.08.2004r ; PKR I – 54584; nr rej. 71929 / I / 04; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2006r

LEO Wspólny Dom
ur. 21.10.2009r ; PKR I – 64867; nr rej 4954 / XXXVI / 09; wł. Arkadiusz Polaszek
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Champion Polski – 2011r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r
— Interchampion 2013r

LEXUS Herbu Psia Łapa
ur. 03.10.2010r ; PKR I – 68106; nr rej 28968 / II / 10; wł. Magdalena Kordzi
— Champion Polski 2013r

LILLY Szetlandzka Gwiazda
ur. 20.04.2011; PKR I-68565; nr rej. 24781 / III / 11′ wł. Zbigniew Czarnecki
— Młodzieżowy Champion Polski 2013r
— Champion Polski 2013r

Lovesome CHERIE
ur. 18.05.2009r ; PKR I – 64789; nr rej. 10837 / XXIV / 09; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Polski – 2011r

Lovesome DREAMLIKE ROSE
ur. 23.04.2010; PKR I – 66956; nr rej. 11235 / XXIV / 10; wł. Robert Kabała/Anetta Smyk
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Mołdawii – 2013r

Lovesome DUKE OF DREAM-LAND
ur. 23.04.2010; PKR I – 66254; nr rej 7568 / XIV / 10; wł. Mariusz Podżus
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2011r

Młodzieżowy Champion Macedonii – 2011r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Polski – 2012r
— Champion Szwecji – 2013r

Lovesome KISS FROM A ROSE
ur. 20.02.2012; PKR I – 70261; nr rej. 11868 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała

Młodzieżowy Champion San Marino – 2013r
Młodzieżowy Champion Turcji – 2013r
Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2013r
— Młodzieżowy Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Młodzieżowy Champion Gruzji – 2013r
— Młodzieżowy Champion Kaukazu – 2013r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion Polski – 2014r
— Champion Mołdawii – 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Champion Basarabii 2014r
— Champion Rumunii 2014r
— Grand Champion Rumunii 2014r

Lovesome KNIGHT
ur. 20.02.2012r ; PKR I – 71493; nr rej. 12051/XXIV/12; wł. Małgorzata Wesołowska
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013r

Lovesome MAGICAL ROSE
ur. 22.08.2012; PKR I – 71201; nr rej. 12001 / XXIV / 12; wł. Robert Kabała/Agnieszka Sobala
— Młodzieżowy Champion Rumunii 2013r

— Champion Mołdawii – 2013r
— Grand Champion Mołdawii – 2013r
— Champion El Salvador – 2013

Lovesome MAGICAL BOY
ur. 22.08.2012; PKR I – 71634; nr rej. 36168 / XXII / 12; wł. Robert Kabała/ Katarzyna Marek 
Dyplom 0191,  wydany 04.10.2014
— Champion Mołdawii 2014r
— Champion Klubu Mołdawii 2014r
— Grand Champion Mołdawii 2014r

Lunar Kingdom Present (FCI) FOREST DWARF  
ur. 08.03.2013; PKR I-72534; wł. Magdalena Kordzi

— Młodzieżowy Champion Polski 2014r

MAŁY KSIĄŻĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61539; nr rej. 13496 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r

MAM NADZIEJĘ Casidi
ur. 15.02.2008; PKR I – 61540; nr rej. 13497 / XXI / 08; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Niemiec – 2009r
— Interchampion – 2011r

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
— Champion Polski – 2005r

MEGI Kropelka Oceanu
ur. 13.05.1992r; PKR I – LXXI – 15010; nr rej.7083 / XXI / 92; wł.Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 1997r

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
— Champion Polski – 2005r

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Federacji Rosyjskiej – 2008r
— Champion Rosji – 2008 r
— Champion Litwy – 2008r
— Champion Słowacji – 2009r

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
— Champion Polski – 2006r
— Champion Rumunii – 2008r
— Grand Champion Rumunii – 2008r
— Interchampion – 2009r

NICOLA NOKIA Asketila
ur. 9.08.1999; PKR I – 36338; nr rej. 19763 / VII / 99; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Champion Polski – 2002r

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Interchampion – 2007r
— Champion Clubu Niemiec – 2009r
— Champion Niemiec – 2009r

NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07; wł. Maciej Babiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2009r
— Champion Litwy – 2012r
— Champion Rumunii – 2012r
— Interchampion – 2012r

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium
ur. 16.08.2001r; PKR I – 46754; nr rej. 7825 / XXIV / 01; wł. Robert Kabała
— Champion Polski – 2006r

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces
ur. 21.04.2004r; PKR I – 54105; nr rej. 71441 / I / 04; wł. Gracjana Kruszel
— Champion Polski – 2007r

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 51397; nr rej. 21256 / III / 02; wł. Danuta Sorek
— Champion Polski – 2007r

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
—Młodzieżowy Champion Polski – 2005r

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
— Champion Polski – 2005r

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2004r

Overtop OSKAR
ur.2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
—Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2005r
— Champion Polski – 2007r
— Champion Rumunii – 2008r
— Champion Litwy – 2009r
— Interchampion – 2010r

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r
— Champion Polski – 2008r

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2004r
— Champion Polski – 2005r
— Champion Litwy – 2005r
— Interchampion – 2006r
— Champion Clubu Niemiec – 2007r
— Champion Rosji – 2007r
— Champion Austrii – 2008r
— Champion Niemiec – 2008r
— Champion Czech – 2008r
— Champion Węgier – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Grand Champion Rumunii – 2009r

Quashee OPERATION CHAOS
ur. 31.08.2009; PKR I-65667 (NHSB 2659745); nr rej 11111/XXIV/09; wł. Robert Kabała, Gracjana Kurszel
— Młodzieżowy Champion Białorusi – 2010r
— Młodzieżowy Champion Mołdawii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2010r
— Młodzieżowy Champion Serbii – 2010r
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2010r
— Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii – 2010r
Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Rumunii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r

— Champion Polski – 2012r
— Interchampion – 2012r
— Champion Ukrainy – 2013r

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
— Champion Polski – 2003r
— Interchampion – 2005r

RAMZES Rahandia
ur. 10.06.1998r; PKR I – 31789; nr rej. 20389 / II / 98; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 1999r
— Champion Polski – 2001r

REALLY WITH YOU Asketila
ur. 07.08.2012; PKR.I-71292; wł. Piotr Horczak
— Champion Polski – 2014r

REAGGE Domi Pearl (FCI)  
ur. 21.02.2013; PKR I-72735; wł. Monika Chudecka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r

ROSA Polly z M-3
ur. 15.07.1991; PKR I – LX – 12254; nr rej. 3089 / VII / 91; wł. Anna Haratyk
— Champion Polski – 1997r

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2001r
— Champion Polski – 2002r
— Interchampion – 2009r

SHARON Kropelko Oceanu
ur. 19.07.1997r; PKR I – 28961; nr rej.9089 / XXI / 97; wł. Monika Tuliszewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1998r
— Champion Polski – 1999r

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski 1997r
— Interchampion – 2003r

Smedjenas MARIKA
ur. 3.09.1994r; PKR I – 20000; nr rej. 50767 / I / 94; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1995r
— Champion Polski – 1996r

Smedjenas ORIGO
ur. 25.04.1986r; PKR I – XXXVIII – 8323; nr rej. 39751 / I / 86; wł. J. Adamowska
— Champion Polski – 1992r

SOMETHING ABOUT CRAZY GURL Asketila
ur. 11.08.2012; PKR I-71353; nr rej. 25135/III/12, wł. Sylwia Kucharska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2013r

SPLENDID Xantina
ur. 14.06.2005r; PKR I – 56372; nr rej. 22492 / III / 05; wł. A. Kowalska, M. Segiet
— Młodzieżowy Champion Polski – 2007r

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2002r
— Champion Polski – 2003r

TIMON z Łańcuta
ur. 20.09.2005; PKR I-58396; nr rej. 26004 / II / 05; wł. Ewa Puławska-Łazarz
— Champion Polski – 2008

Turmaja’s LOVESOME ROSE
ur. 17.09.2008r; PKR I – 62796; nr rej. 10525 / XXIV / 08; wł. Robert Kabała/Ewa Kalendova
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Champion Klubu Czech – 2010r 
— Champion Mołdawii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Super Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion Rumunii – 2013r
— Grand Champion Rumunii – 2013r

UNCAS z Puli Szczęścia
ur. 10.05.2011r; PKR I – 68449′ nr rej 1583 / XXXV / 11; wł. Ryszard Sarzyński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2012r
— Champion Macedonii – 2012r
— Champion Czarnogóry – 2012r
— Champion Gruzji – 2012r
— Champion Montenegro – 2012r
— Champion Polski – 2013r
— Champion Serbii – 2013r
— Champion Danii – 2014r
— Interchampion – 2014r

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
— Młodzieżowy Champion Polski – 2006r
— Champion Polski – 2007r

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
— Młodzieżowy Champion Polski – 2008r
— Champion Polski – 2008r
— Champion Litwy – 2009r

Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME
ur. 13.12.2007r; PKR I – 60817; nr rej. 10089 / XXIV / 07; wł. Robert Kabała
— Młodzieżowy Champion Litwy – 2009r
— Młodzieżowy Champion Rumunii – 2009r
— Młodzieżowy Champion Polski – 2009r
— Młodzieżowy Champion Słowacji – 2009r
— Champion Rumunii – 2009r
— Champion Polski – 2010r
— Champion Czech – 2010r
— Champion Litwy – 2010r
— Champion Słowacji – 2010r
— Champion Białorusi – 2010r
— Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Serbii – 2010r
— Grand Champion Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Czech – 2010r
— Champion Klubu Mołdawii – 2010r
— Champion Klubu Litwy – 2010r
— Interchampion – 2010r
— Champion Macedonii – 2011r
— Grand Champion Rumunii – 2011r
— Champion Ukrainy – 2012r
— Champion San Marino – 2013r
— Champion Turcji – 2013r
— Champion Azerbejdżanu – 2013r

— Grand Champion Azerbejdżanu – 2013r
— Champion Gruzji – 2013r
— Champion Kaukazu – 2013r,
— Super Grand Champion Mołdawii 2013r

Vanilla Hills ON THE MOVE
ur. 14.09.2009; PKR I – 65480; nr rej. 25742 / VII / 09; wł. Marek Skrzypiński
— Młodzieżowy Champion Polski – 2011r
— Champion Mołdawii – 2011 r
— Grand Champion Mołdawii – 2011r
— Champion Macedonii – 2011r

VOLAND SWEET BOY Metamorfoza
ur. 29.05.2006; PKR I – 59309; nr rej. 23147 / III / 06; wł. Zuzanna Lison
— Champion Polski – 2009r

XTREME DARK PLAYER Vom Ohmtalteufel
ur.
10.10.08; PKR I -62750; nr rej.13769/XXI/08; wł. Monika Tuliszewska
— Champion Polski – 2010r

YANKO z Puli Szczęścia  
ur. 08.0d.2013; PKR I-72523; wł. Paulina Sarzyńska
— Młodzieżowy Champion Polski – 2014r
— Młodzieżowy Champion Słowenii – 2014r
— Młodzieżowy Champion Macedonii – 2014r

YESTERDAY YET z Dablovy Studanky
ur. 7.07.2000r; PKR I – 46446; nr rej. 25934 / XXII / 00; wł. Lucyna Zboralska
— Champion Polski – 2002r

YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora
ur. 11.05.2012r; PKR I-66428; nr rej. 2257 / XLIV / 10; wł. Agata Zaborowska
— Champion Polski – 2012r 

Zarvo’s JINGLE JEWEL IN BLUE
ur. 14.09.1988r; PKR I – XLI – 8323; nr rej. 40319 / I / 88; wł. Joanna Adamowska
— Champion Polski – 1991r
— Interchampion – 1996r

Zavro’s MAGIC STARDUST
ur. 5.07.1992r; PKR I – LXV – 13326; nr rej. 45314 / I / 92; wł. Joanna Adamowska
— Młodzieżowy Champion Polski – 1993r
— Champion Ploski – 1994r
— Interchampion – 1996r

Championy – rok 2008

Rok 2008
Lista psów które w 2008 roku uzyskały tytuł Mł.Ch.Polski, Ch. Polski , Int.Ch. i inne championaty – wpisów 16
(ostatnia aktualizacja 12.03.2010 r.)

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2008 ROK

ACCA LARENTIA Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 59739; nr rej. 24109 / VII / 07; wł. M. i E. Kubrak
Nr dyplomu 12668 wydany 15.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 8.06.2008r Wałbrzych – Sędzia Anna Pulikowska-Klimonda
– wystawa krajowa 20.09.2008r Łódź – Sędzia Helena Borisova
– wystawa międzynarodowa 27.09.2008r Wrocław – Sędzia Karel Horak

ANKUS Figa Ruminy
ur. 31.03.2007r; PKR I – 60068; nr rej. 26582 / II / 07; wł. Małgorzata Musiałowicz
Nr dyplomu 12149 wydany 9.09 2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 28.06 2008r Kraków – Sędzia Erwin Deutscher
– wystawa międzynarodowa 11.07 2008r Warszawa – Sędzia Per Svarstad
– wystawa krajowa 20.07.2008r Nowy Sącz – Sędzia Ewa Bukład

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr erj. 9933 / XXIV / 07 wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 11577 wydany 20.05.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 5.04.2008 Legionowo – Sędzia Piotr Król
– wystawa międzynarodowa 28.03.2008 Katowice – Sędzia Natalia Nekrosiene
– wystawa krajowa 20.04 2008 Lublin – Sędzia Katarzyna Fiszdon

JASMINE BLUE QUINTESSENCE Alkantara
ur. 20.09.2007r; PKR I – 60418; nr rej. 77898 / I / 07; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 12670 wydany 15.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 9.08.2008r Sopot – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa krajowa 12.09.2008r Warszawa – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa krajowa 17.11.2008r Kielce – Sędzia Katarzyna Fiszdon


NOBEL z Puli Szczęścia
ur. 3.02.2007r; PKR I – 59597; nr rej. 7929 / VI / 07
Nr dyplomu 12349 wydany 16.10.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 5.07.2008r Olsztyn – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa 8.06.2008r Lublin – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa międzynarodowa 10.11.2007r Poznań – Sędzia Natalia Nekrosiene

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
Nr dyplomu 11346 wydany 29.01.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 15.09.2007r Chorzów – Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa krajowa 1.12.2007r Nowa Ruda – Sędzia Anna Kochan

CHAMPION POLSKI – 2008 ROK

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I
58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
Nr dyplomu 28987 wydany 29.05.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 8.09.2007r Warszawa
Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce
Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa międzynarodowa 28.03.2008r Katowice
Sędzia Natalja Nekrosiene

EOWINA ze Zguby Elfów
ur. 30.05.2005r; PKR I – 56371; nr rej. 4273 / XXXVI / 05; wł. Alina Skupnik
Nr dyplomu 30532 wydany 2.12 2008r
Na podsrawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.10.2006r Rybnik – Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa 28.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa 5.10.2008r Rybnik – Sędzia Anna Redlicka


GHANDI Surdykowska FCIur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
Nr dyplomu 29560 wydany 24.07.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk
– wystawa międzynarodowa 9.02.2008r Rzeszów – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 7.06.2008r Wrocław – Sędzia Livia Vaitkeviciene

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 30534 wydany 2.12.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 9.03.2008r Jarosław – Sędzia Piotr Król
– wystawa międzynarodowa 31.05.2008r Leszno – Sędzia Lars Adeheimer
– wystawa krajowa 5.10.2008r Rybnik – Sędzia Anna Redlicka

TIMON z Łańcuta
ur. 20.09.2005r; PKR I
58396; nr rej. 26004 / II / 05; wł. Ewa Puławska-Łazarz
Nr dyplomu 29270 wydany 30.06.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 15.07.2007r Nowy Targ
Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa krajowa 22.07.2007r Nowy Sącz
Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa
10.02.2008r Rzeszów Sędzia Krystyna Szulc

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
Nr dyplomu 29554 wydany 24.07.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.12.2007r Nowa Ruda – Sędzia Anna Kochan
– wystawa międzynarodowa 31.05.2008r Leszno – Sędzia Lars Adeheimer
– wystawa krajowa 8.06.2008r Wałbrzych – Sędzia Anna Pulikowska-Klimonda

Vanilla Hills FCI MINI STORM AHEAD
ur. 17.10.2006r; PKR I – 58932; nr rej. 76343 / I / 06; wł. G. Kruszel & G. Sztanka
Nr dyplomu 30252 wydany 28.11.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa championów 24.02.2008r Leszno – Sędzia Hans Müller
– wystawa międzynarodowa 11.07.2008r Warszawa – Sędzia Petr Svarstad
– wystawa międzynarodowa 27.09.2008r Wrocław – Sędzia Karel Horak


INTERCHAMPION 2008r


KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 239207 / II / 03; wł. Ewa SrogaDyplom wydany 25.06.2008r

Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 6.11.2004r Nitra
– wystawa międzynarodowa 29.01.1005r Trencin
– wystawa międzynarodowa 30.04.2005r Praha
– wystawa międzynarodowa 2.09.2006r Mlada Boleslav
– wystawa międzynarodowa 10.02.2008r Rzeszów


IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Dyplom wydany 4.03.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 6.11.2005r Poznań
– wystawa międzynarodowa 23.07 2006r Oberwart
– wystawa międzynarodowa 6.08.2006r targu Mures
– wystawa międzynarodowa 18.03.2007r Katowice

CHAMPIONATY INNYCH KRAJÓW 2008r

Championat Litwy

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I /05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 19.09.2008r

Championat Rosji

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 13.04.2008r


Championat Rumunii

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Dyplom wydany 19.04.2008r

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 27.09.2008r

BEST GOLDEN LOVE Vesca Montana
ur. 18.04.2007r; PKR I – 60118; nr erj. 9933 / XXIV / 07 wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.09.2008r

Grand Champion Rumunii

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.09.2008r

Championat Czech

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Na podstawie
dyplomu wydanego 07.04.2008r

Championat Austrii

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 17.09.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
1.10.2005r – Tulln
2.10.2005r – Tulln
13.08.2006r – Pinkafeld
30.09.2006r – Tulln
1.10.2006r – Tulln

Championat Niemiec

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 17.09.2008r
Na podstawie wyników z wystaw:
10.04.2005r – Berlin
9.10.2005r – Rostock
11.12.2005r – Kassel
1.04.2006r – Berlin
20.05.2006r – Bad Salzhausen

Championy – rok 2007

 Lista psów które w 2007 roku uzyskały tytuł Mł.Ch.PL, Ch.PL, Int.Ch i inne championaty.
Wpisów 21
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2007 ROK

Archos Canis VESNA LENA
ur. 23.04.2006r; PKR I – 58268; nr rej. 75651 / I / 06; wł. Agnieszka Sobczak
Nr dyplomu 10287 wydany 29.06.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.04.2007r Legionowo – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa krajowa 22.04.2007r Lublin – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa 5.05.2007r – Jaroslav Matyas

CARMEN Polcolland
ur. 10.10.2006r; PKR I – 58860; nr rej. 12365 / IV / 06; wł. Halina Pierzchała
Nr dyplomu 11119 wydany 11.12.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 16.09.2007r Chorzów – Sędzia Tomas Rohlin
– wystawa krajowa – 22.09.2007r Łódź – Sędzia Ildiko Muzsalai
– wystawa międzynarodowa – 17.11.2007r Kielce – Sędzia Svetlana Radjuk

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród
ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 10119 wydany 8.05.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 1.10.2005r Legionowo – Sędzia Grzegorz Robak
– wystawa krajowa 15.10.2006r Zabrze – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa międzynarodowa 18.03.2007r – Sędzia Barbara Müller

GHANDI Surdykowska FCI
ur. 3.07.2006r; PKR I – 58319; nr rej. 76003 / I / 06; wł. Piotr Felczak
Nr dyplomu 10286 wydany 29.06.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 22.04.2007r Lublin – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa 6.05.2007r Łódź – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa 20.05.2007r Radom – Sędzia Marek Słowik

KOSTEK z Puli Szczęścia
ur. 29.01.2006r; PKR I – 57131; nr rej. 1214 / XXXV / 06; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 10909 wydany 11.10.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski
– wystawa krajowa 10.03.2007r Jarosław – Sędzia Joanna Adamowska
– wystawa międzynarodowa 28.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała

PLATERO z Kojca Coli
ur. 18.08.2006r; PKR I – I 58561; nr rej. 23807 / VII / 06; wł. Marek Skrzypiński
Nr dyplomu 10597 wydany 23.08.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 27.05 2007r Wałbrzych – Sędzia Eugeniusz Giczela
– wystawa międzynarodowa – 23.06 2007r Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa międzynarodowa – 7.07.2007r Warszawa – Sędzia Andrzej Zamoyski

SPLENDID Xantina
ur. 14.06.2005r; PKR I – 56372; nr rej. 22492 / III / 05; wł. A. Kowalska, M. Segiet
Nr dyplomu 9880 wydany 10.01.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 26.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa krajowa – 4.06.2006r Gorzów Wlkp – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa krajowa – 10.09.2006r Przemyśl – Sędzia Barbara Wójcik

CHAMPION POLSKI – 2007 ROK

BEAUTIFULL MILKY MADAM Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54186; nr rej. 12474 / XV / 04; wł. Krystyna Dylong
Nr dyplomu  27379 wydany 10.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 28.08.2005r Racibórz – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa 24.04.2007r Opole – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa 05.08.2007r Legnica – Sędzia Grzegorz Robak

CHILLI ALKANTARA Magiczny Ogród

ur. 28.12.2005r; PKR I – 56783; nr rej. 74177 / I / 05; wł. Joanna Adamowska
Nr dyplomu 278532 wydany 15.11.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 31.03.2007r Legionowo – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa międzynarodowa 11.08.2007r Sopot – Sędzia Andrzej Stępiński
– wystawa krajowa 7.10.2007r Legionowo – Sędzia Anna Kochan

Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I-56521; nr rej. 9402/XXIV/05, wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 26313 wydany 19.04.2007 r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 23.07.2006 Nowy Sącz – Sędzia Justyna Jeziernicka-Kulik
– wystawa krajowa – 27.08.2006 Nowy Targ – Sędzia Marek Czerniakowski
– wystawa championów – 25.02.2007 Leszno – Sędzia Ewa Bukład

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 26261 wydany 20.04.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 12.05.2006r Sopot – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 23.09.2006r Wrocław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa krajowa – 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 8492 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa klubowa 17.09.2006r Łódź – Sędzia Petr Harsanyi
– wystawa championów 25.02.2007r Leszno – Sędzia Ewa Bukład

OCTAVIA LILAC WHISPER Moda na Sukces
ur. 21.04.2004r; PKR I – 54105; nr rej. 71441 / I / 04; wł. Gracjana Kruszel
Nr dyplomu 27075 wydany 31.07.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 22.04.2006r Grudziądz – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa krajowa – 23.04.2006r Inowrocław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 16.06.2007r Szczecin – Sędzia Judit Korozs Papp

OLIVER SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 51397; nr rej. 21256 / III / 02; wł. Danuta Sorek
Nr dyplomu 26245 wydany 2.04.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 9.10.2005r Zabrze – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 20.11.2005r Kielce – Sędzia Barbara Larska
– wystawa międzynarodowa – 18.11.2006r Kielce – Sędzia Blaz Kavcic

Overtop OSKAR
ur. 2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
Nr dyplomu 26466 wydany 17.05.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 6.08.2006r Legnica – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda
– wystawa klubowa 17.09.2006r Łódź – Peter Harsanyi
– wystawa międzynarodowa 17.03.2007r Katowice – Barbara Müller

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Nr dyplomu 27560 wydany 28.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 10.12.2005r Nowy Dwór Maz. – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa – 11.02.2006r Bydgoszcz – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa międzynarodowa – 25.08.2007r Białystok – Sędzia Zygmunt Jakubowski

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 27527 wydany 27.09.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 4.02.2007r Rzeszów – Sędzia Jerzy Olszewski
– wystawa międzynarodowa – 23.06.2007r Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa krajowa – 5.08..2007r Zakopane – Sędzia Anna Dominiak

INTERCHAMPION – 2007 ROK

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 28.11.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 13.08.2006r Sopot
– wystawa międzynarodowa 24.09.2006r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 21.04.2007r Czeskie Budziejowice
– wystawa międzynarodowa 29.07.2007r Kalinigrad
– wystawa międzynarodowa 3.08.2007r Palanga
– wystawa międzynarodowa 4.08.2007r Palanga
– wystawa międzynarodowa 25.08.2007r Białystok

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany07.11.2007r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 1.04.2006r Berlin
– wystawa międzynarodowa 29.04.2006r Opole
– wystawa międzynarodowa 17.06.2006r Szczecin
– wystawa międzynarodowa 12.08.2006r Sopot
– wystawa międzynarodowa 25.03.2007r Berlin
– wystawa międzynarodowa 4.08. 2007r Palanga

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2007 ROK

Championat Klubu Niemiec

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany: marzec 2007r

Championat Rosji

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany: 13.03.2007r

Championat Federacji Rosyjskiej

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 08.10.2007r

Championy – rok 2006

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2006 ROK
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME
ur. 13.04.2005r; PKR I– 56521; nr rej. 9402 / XXiV / 05; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 9209 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 12.03.2006r Jarosław – Sędzia Justyna Jezieniecka-Kulik
– wystawa krajowa – 14.05.2006r Chybie – Sędzia Ireneusz Picheta
– wystawa międzynarodowa – 17.06.2006r Szczecin – Sędzia Lei Herman Wilberg

Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY
ur. 26.04.2005r; PKR I – 56082; nr rej. 73550 / I / 05; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 9324 wydany 11.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa międzynarodowa – 29.04.2006r Opole – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Otakar Vondorous

Overtop OSKAR
ur.2.01.2005r; PKR I – 56337; nr rej. 23135 / VII / 05; wł. Aleksandra Lubaszka
Nr dyplomu 9030 wydany 28.07.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 21.01.2006r Głogów – Sędzia Bożena Czempas
– wystawa krajowa – 21.05.2006r Bytom – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 27.05.2006r Leczno – Sędzia Zvi Kupferberg

WHISPER ze Shetlandu
ur. 25.09.2005r; PKR I – 57152; nr rej. 25567 / II / 05; wł. Marzena Woźniak
Nr dyplomu 9710 wydany 29.11.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 20.08.2006r Rzeszów – Sędzia Anna Kochan
– wystawa krajowa – 3.09.2006r Częstochowa – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa klubowa – 17.09.2006r Łódź – Sędzia Peter Harsanyi

CHAMPION POLSKI – 2006 ROK

ADHARA znad Antałowskiego Potoku
ur. 22.03.1999r; PKR I – 34593; nr rej. 2435 / XXVIII / 99; wł. Teresa Trzebunia
Nr dyplomu 23558 wydany 17.03.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 30.06.2001r Kraków – Sędzia Jones Hudh
– wystawa krajowa – 6.10.2001r Kraków – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 28.08.2005r Nowy Targ – Sędzia Anna Kochan

ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003; PKR I-52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
Nr dyplomu 23336 wydany 27.01.2006
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005 Łódź – Sędzia Jose Francisko Cabrera
– wystawa międzynarodowa – 25.06.2005 Kraków – Sędzia Peter Harsanyi
– wystawa krajowa – 10.12.2005 Legionowo – Sędzia Krystyna Szulc

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
Nr dyplomu 24529 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.05.2005r Jelenia Góra – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa – 12.06.2005r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa Międzynarodowa – 29.04.2006r Opole – Sędzia Ewa Bukład

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 24530 wydany 28.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa -24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 24.03.2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke
– wystawa międzynarodowa – 27.05.2006r Leszno – Sędzia Zvi Kupferberg

BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54511; nr rej. 12011 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 24386 wydany 21.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa championów 26.02.2006r Leszno – Sędzia Sandor Szabo
– wystawa krajowa 21.05.2006r Słupsk – Sędzia Anna Redlicka

INDIA Wyznawcy Kali
ur. 14.05.2003r; PKR I – 52441; nr rej. 21827 / VII / 03; wł. Małgorzata Szot
Nr dyplomu 23345 wydany 3.02.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 23.04.2005r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa – 15.05.2005r Jelenia Góra – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 6.11.2005r Poznań – Sędzia Aleksandra Lubaszka

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
Nr dyplomu 23951 wydany 19.06.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 6.03 2005r Rzeszów – Sędzia Anna Pulikowska – Klimonda
– wystawa krajowa – 6.03.2005r Jarosław – Sędzia Anna Redlicka
– wystawa międzynarodowa – 26.03 2006r Katowice – Sędzia Peter Fricke

KAMA Złocista Preła
ur. 11.04.2003r; PKR I – 53254; nr rej. 39315 / VIII / 03; wł. Andrzej Najdek
Nr dyplomu 24574 wydany 5.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 11.09.2006r Zielona Góra – Sędzia Anna Dominiak
– wystawa krajowa 11.02.2006r Bydgoszcz – Sędzia Andrzej Tyburczyk
– wystawa międzynarodowa 27.05.2006r Leszno – Sędzia Zvi Kupferberg

LAIRD Wyspiarski Wiatr
ur. 15.08.2004r ; PKR I – 54584; nr rej. 71929 / I / 04; wł. Joanna Kapkowska
Nr dyplomu 24677 wydany 12.09.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 10.12.2005r Legionowo – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 21.05.2006r Radom – Sędzia Krystyna Opara
– wystawa międzynarodowa 24.06.2006r Kraków – Sędzia Jadwiga Niciewicz

Moorwood HOT NEWS
ur. 11.11.2004r; PKR I – 55382; nr rej. 73023 / I / 04; wł. Anna Szulc
Nr dyplomu 25322 wydany 18.12.2007r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 8.04.2006r Nowy Dwór Mazowiecki – Sędzia Anna Dominiak
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Vondrous Otokar
– wystawa krajowa – 15.10.2006r Zabrze – Sędzia Jaroslav Matyas

OBSERVO RES MIRA Excellens Vivarium
ur. 16.08.2001r; PKR I – 46754; nr rej. 7825 / XXIV / 01; wł. Robert Kabała
Nr dyplomu 25344 wydany 27.12.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 11.03.2006r Jarosław – Sędzia Justyna Jezienicka
– wystawa międzynarodowa – 6.05.2006r Łódź – Sędzia Vondrous Otokar
– wystawa międzynarodowa – 18.11.2006r Kielce – Sędzia Blaz Kavcic

INTERCHAMPION – 2006 ROK

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 239206 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Dyplom wydany 31.10.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 12.02.2005r Bron
– wystawa międzynarodowa 26.03.2006r Katowice
– wystawa międzynarodowa 19.08.2006r Bratysława
– wystawa międzynarodowa 20.08.2006r Bratysława

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 10.03.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 25.09.2004r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 10.04.2005r Berlin
– wystawa międzynarodowa 23.04.2005r Opole
– wystawa międzynarodowa 26.06.2005r Kraków
– wystawa międzynarodowa 6.08.2005r Trakai
– wystawa międzynarodowa 3.09.2005r Mlada Bolesław
– wystawa międzynarodowa 2.10.2005r Tulln
– wystawa międzynarodowa 9.10.2005r Rostock
– wystawa międzynarodowa 5.11.2005r Nitra
– wystawa międzynarodowa 6 11.2005r Poznań

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2006 ROK

Championat Czech

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Dyplom wydany 23.11.2006r

Championat Słowacji

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 618 / 2006 wydany 30.08.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 6.11.2004r Nitracanis
– wystawa 29.01.2005r Trencin
– wystawa 8.05.2005r Banska Bystrica
– wystawa 7.05.2006r Banska Bystrica

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 619 / 2006 wydany 30.08.2006r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa 4.11.2004r Nitracanis
– wystawa 29.01.2005r Trencin
– wystawa 8.05.2005r Banska Bystrica
– wystawa 19.08.2006r Bratislava
– wystawa 20.08.2006r Bratislava
– wystawa 16.07.2006r Kosice

Championat Litwy

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 16.03.2006 r.
Zatwierdzony przez przewodniczącego LKD p. Komelija Butrimova.

Championat Rumunii

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Nr i data wydania dyplomu 495 / 20.12.2006r

CHAMPION WETERANÓW (INNYCH KRAJÓW) – 2006 ROK

Championat Słowacji

FIDO Czar Południa
ur. 22.07.1997r; PKR I – 28960; nr rej. 2971 / XXXIV / 97; wł. Izabela Grzesiek
Nr dyplomu 19 / 2006 wydany 7.11.2006r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 5.11.2005r Nitracanis
– wystawa 18.03.2006r Nitracanis
– wystawa 4.11.2006r Nitracanis

Championy – rok 2005

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2005 ROK
ALFA z Brodzieńskiego Grodu
ur. 10.10.2003r; PKR I – 52405; nr rej. 69567 / I / 03; wł. Luiza Rębkowska
Nr dyplomu 7674 wydany 23.05.2005r.
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.07.2004r Warszawa – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Nowy Dwór Mazowiecki – Sędzia Terrie Cousins
– wystawa międzynarodowa – 20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper

BEAUTIFUL HONEY STAR Asketila
ur. 20.09.2003r; PKR I – 53002; nr rej. 22028 / VII / 03; wł. Jadwiga Wiśniewaka
Nr dyplomu 7475 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Legnica – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa klubowa – 19.09.2004r Łódź – Sędzia Tibor Gellen

BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila
ur. 20.05.2004r; PKR I – 54759; nr rej. 22593 / VII / 04; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 8009 wydany 9.09.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa -20.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Cabrera
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 7474 wydany 24.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.04.2004r Opole – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa krajowa – 29.08.2004r Białystok – Sędzia Paweł Szemraj

NIE TRAĆ NADZIEI Casidi
ur. 13.09.2004r; PKR I – 55096; nr rej. 12114 / XXI / 04; wł. Monika Tuliszewska
Nr dyplomu 8492 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 18.06.2005r Szczecin – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa 9.07.2005r Warszawa – Sędzia Zbigniew Jakubowski
– wystawa krajowa 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

ONE OF THE BOYS Vesca Montana
ur. 19.06.2004r; PKR I – 54037; nr rej. 11917 / XXI / 04; wł. Katarzyna Borysewicz
Nr dyplomu 8141 wydany 30.09.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Słupsk – Sędzia Iwona Matuszewska
– wystawa międzynarodowa – 10.07.2005r Warszawa – Sędzia Zygmunt Jakubowski
– wystawa krajowa – 24.07.2005r Koszalin – Sędzia Jerzy Prywiński

PIKSEL Wspólny Dom
ur. 30.03.2004r; PKR I – 54106; nr rej. 71447 / I / 04; wł. Grażyna Sztanka
Nr dyplomu 8244 wydany 2.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.06.2005r Płock – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 13.08.2005r Sopot – Sędzia Freddie Klindrup
– wystawa krajowa – 21.08 2005r Toruń – Sędzia Adam Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 2005 ROK

BESSY Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 52260; nr rej. 38422 / VIII / 03; wł. Lidia Nowak
Nr dyplomu 21640 wydany 12.04.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.06.2004r Kalisz – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa 13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński

BERGENIA Magiczny Ogród
ur. 10.03.2003r; PKR I – 51705; nr rej. 27459 / XXII / 03; wł. Ewa Kudukis
Nr dyplomu 23003 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa -13.02.2005r Bydgoszcz – Sędzia Jerzy Prywiński
– wystawa międzynarodowa – 28.05.2005r Leszno – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa krajowa 28.08.2005r Białystok – Sędzia Barbara Wójcik

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
Nr dyplomu 21239 wydany 21.01.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 2.04.2004r Warszawa – Sędzia Brita Scheel
– wystawa krajowa 17.04.2004r Kwidzyn – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa krajowa 17.10.2004r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 22999 wydany 8.12.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 5.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa championów – 27.02.2005r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa 12.06.2005r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski

FIGIEL z Liszek
ur. 12.05.2001r; PKR I – 48677; nr rej. 22718 / II / 01; wł. Krystyna Biedacha
Nr dyplomu 21389 wydany 10.02.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.06.2003r Kraków – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 24.08.2003r Rzeszów – Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa krajowa – 16.05.2004r Kielce – Sędzia Barbara Wójcik

IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza
ur. 24.08.2000r; PKR I – 46293; nr rej. 7767 / V / 00; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 23311 wydany 29.12.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa 13.07.2003r Ustroń – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa krajowa 15.05.2005r Chybie – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 24.09.2005r Wrocław – Sędzia Jadwiga Niciewicz

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 22820 wydany 7.11.2005r
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r Katowice – Sędzia Elke Peper
– wystawa krajowa – 21.08.2005r Rzeszów – Sędzia Paweł Szemraj

KENIA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52564; nr rej. 23907 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 21736 wydany 17.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 11.09.2004r Chorzów – Sędzia Daniel Stanko
– wystawa krajowa – 3.10.2004r Rybnik – Sędzia Petr Rehanek
– wystawa międzynarodowa – 18.03.2005r – Sędzia Elke Peper

KLIO SWEET GIRL Metamorfoza
ur. 1.09.2001r; PKR I – 48275; nr rej. 7860 / V / 01; wł. Bożena Maślanka
Nr dyplomu 22819 wydany 7.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 26.06.2004r Kraków – Sędzia Lilian Hanniste
– wystawa krajowa 4.07.2004r Ustroń – Sędzia Bożena Czempas
– wystawa krajowa 3.07.2005r Ustroń – Sędzia Krystyna Szulc

MEGAN BIS Casidi
ur. 16.04.2000r; PKR I – 36658; nr rej. 34722 / VIII / 00; wł. Roman Statucki
Nr dyplomu 21228 wydany 14.01.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 3.08.2003r Zakopane – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa międzynarodowa – 7.11.2004r Poznań – Sędzia Krystyna Łukasiewicz

MONA z Pałacyku Szustra
ur. 17.06.2001r; PKR I – 48877; nr rej. 66308 / I / 01; wł. Joanna Kapkowska
Nr dyplomu 21933wydany 17.06.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 17.08.2003r Toruń – Sędzia Piotr Król
– wystawa krajowa – 12.10.2003r Legionowo – Sędzia Jadwiga Niciewicz
– wystawa międzynarodowa – 30.04.2005r Łódź – Sędzia Francisko Jose Cabrera

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza
ur. 16.07.2002r; PKR I – 50700; nr rej. 21029 / III / 02; wł. Katarzyna Górnicka
Nr dyplomu 22117 wydany 12.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.2004r Łódź – Sędzia Hans Bierwolf
– wystawa międzynarodowa – 14.08.2004r Sopot – Sędzia Ralf Campbell
– wystawa krajowa – 22.05.2005r Bytom – Sędzia Anna Redlicka

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Nr dyplomu 21738 wydany 19.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 29.05.2004r Leszno – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa – 1.08.2004r Głogów – Sędzia Milivoje Urosevic
– wystawa krajowa – 4.12.2004r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała

INTERCHAMPION – 2005 ROK

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 1.07.2005r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa Ljubljana 28.03.2004r
– wystawa międzynarodowa Miskolc 11.04 2004r
– wystawa międzynarodowa Łódź 1.05.2004r
– wystawa międzynarodowa Kaliningrad 24.07.2004r
– wystawa międzynarodowa Poznań 7.11.2004r
– wystawa międzynarodowa Ljubliana 15.01.2005r
– wystawa międzynarodowa Subotica 10.04.2005r

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04.2000r; PKR I – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 15.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 24.01.2004r Trencin
– wystawa międzynarodowa 24.07.2004r Kaliningrad
– wystawa międzynarodowa 14.08.2004r Uzhgorod
– wystawa międzynarodowa 29.01.2005r Trencin

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
Dyplom wydany 28.07.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 30.03.2003r Katowice
– wystawa międzynarodowa 6.04.2003r Warszawa
– wystawa międzynarodowa 26.04.2003r Opole
– wystawa międzynarodowa 4.09.2004r Mlada Bolesław
– wystawa międzynarodowa 20.08.2005r Bratysława

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2005 ROK

Championat Czech

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 29.03.2005r

Championat Litwy

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Dyplom wydany 18.08.2005r

Championat Słowacji

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 8.02.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 13.03.2004r Nitracanis
– wystawa 9.05.2004r Banská Bystrica
– wystawa 29.01.2005r Trenčin

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Dyplom wydany 10.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 4.11.2000r Nitracanis
– wystawa 12.05.2001r Zvolen
– wystawa 19.08.2001r Bratislava
– wystawa 30.09.2001r Prešov

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 8.11.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 24.01.2004r Trenčin
– wystawa 29.01.2005r Trenčin
– wystawa 12.03.2005r Nitracanis
– wystawa 8.05.2005r Banská Bystrica

Championat Słowenii

BEAUTIFUL BONNIE Asketila

ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 10.07.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 28.03.2004r Ljubljana
– wystawa 15.01.2005r Ljubljana
– wystawa 15.01. 2005r Ljub-spec
– wystawa 16.04.2005r Vrtojba

Championat Ukrainy

JANTAR Polly z M-3

ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Numer dyplomu D092/05 wydany 2005r

Championat Węgier

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 2.05.2005r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa 10.04.2004r Miskolc – Sędzia D. Harsányi
– wystawa 11.04.2004r Miskolc – Sędzia S. Szabó
– wystawa 9.04. 2005r Szeged – Sędzia T. Gellén
– wystawa 21.05.2005r Kiskunfélhegyháza – Sędzia P. Szabó B.

Championy – rok 2004

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2004 ROK
BEAUTIFUL GAZELE Asketila
ur. 13.07.2003r; PKR I – 52836; nr rej. 27871 / XXII / 03; wł. Anita Sędłak
Nr dyplomu 7129 wydany 18.10.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.05.2004r Łódź – Sędzia Hans Bierwolf
– wystawa krajowa – 23.05.2004r Radom – Sędzia Dariusz Skorek
– wystawa krajowa – 5.09.2004r Włocławek – Sędzia Jadwiga Niciewicz

BETTI z Błękitnego Jeziora
ur. 23.10.2003r; PKR I – 52566; nr rej. 21851 / VII / 03; wł. Genowefa Markiewicz
Nr dyplomu 7401 wydany 30.12.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa 26.09.4004r Wrocław – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa 10.10.2004r Zabrze – Sędzia Anna Kochan
– wystawa krajowa 17.10.2004r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg

ELECTRA BLUE Kulczyna Chatka
ur. 9.03.2003r; PKR I – 51994; nr rej. 21684 / VII / 03; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 6877 wydany 5.08.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 17.04.2004r Kwidzyń – Sędzia Krystyna Szulc
– wystawa międzynarodowa – 29.05.2004r Leszno – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa krajowa 13.06.2004r Wałbrzych – Sędzia A. Pulikowska-Klimonda

JON BON JOVI Ventora
ur. 26.01.2003r; PKR I – 52289; nr rej. 21452 / III / 03; wł. Małgorzata Segiet
Nr dyplomu 6720, wydany 22.06.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 7.03.2004r Jarosław – Sędzia Mariola Semik
– wystawa międzynarodowa – 21.03.2004r Katowice – Sędzia Andras Korozs
– wystawa międzynarodowa – 24.04.2004r Opole – Sędzia Jadwiga Niciewicz

KAMA Raj dla Zwierząt
ur. 2.05.2003r; PKR I – 52563; nr rej. 23906 / II / 03; wł. Ewa Sroga
Nr dyplomu 7261, wydany 18.11.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 16.05.2004r Kielce – Sędzia Barbara Wójcik
– wystawa międzynarodowa – 26.06.2004r Kraków – Sędzia Lilian Hanniste
– wystawa krajowa – 22.08.2004r Rzeszów – Sędzia Anna Redlicka

PRIMA GLORIA z Kojca Coli
ur. 23.01.2003r; PKR I – 51476; nr rej. 21538 / VII / 03; wł. Ewa Kubrak
Nr dyplomu 6607, wydany 19.04.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 9.11.2003r Poznań – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa krajowa – 6.12.2003r Nowa Ruda – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 24.01.2004r Głogów – Sędzia Petr Rehanek

CHAMPION POLSKI – 2004 ROK

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Nr dyplomu 19351 wydany 9.01.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 24.05.2003r Leszno – Sędzia Iwona Matuszewska
– wystawa międzynarodowa – 9.08.2003r Sopot – Sędzia Barbara Müller
– wystawa krajowa – 6.12.2003r Nowa Ruda – Sędzia Piotr Śliwka

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Nr dyplomu 19850, wydany 17.05.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 14.09.2003r Zielona Góra – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa -9.11.2003r Poznań – Sędzia Jaroslav Matyas
– wystawa międzynarodowa – 21.03.2004r Katowice – Sędzia Andreas Korozs

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 20343 wydany 5.08.2004r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 1.12.2002r Poznań – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matysa
– wystawa krajowa – 17.04.2004r Kwidzyń – Sędzia Krystyna Szulc

INTERCHAMPION – 2004 ROK

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
Dyplom wydany 12.10.2004r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 2.11.2002r Nitra
– wystawa międzynarodowa 29.06.2003r Kraków
– wystawa międzynarodowa 9.08.2003r Sopot
– wystawa międzynarodowa 11.10.2003r Budapeszt
– wystawa międzynarodowa 28.03.2004r Ljubljana
– wystawa międzynarodowa 4.04. 2004r Warszawa

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2004 ROK

Championat Rosji

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Dyplom wydany 21.09.2004r
Na podstawie dyplomu wydanego przez Sekretariat RKF i podpisanego przez
M. Smietanina

BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Dyplom wydany 21.09.2004r
Na podstawie dyplomu wydanego przez Sekretariat RKF i podpisanego przez
M. Smietanina

 

Championy – rok 2003

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2003 r
BEAUTIFUL BONNIE Asketila
ur. 3.01.2002r; PKR I – 48679; nr rej. 20660 / III / 02; wł. Joanna Stroba
Nr dyplomu 5761 wydany 22.05.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 6.10.2002r Rybnik – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 20.10.2002r Częstochowa – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa międzynarodowa – 4.04.2003r Warszawa – Sędzia Theo Kjellstrom

DARING DOG Asketila
ur. 25.06.2002r; PKR I – 50849; nr rej. 9147 / XIX / 02; wł. Ewa Iwańczyk
Nr dyplomu 5947 wydany 9.08.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa krajowa – 1.05.2003r Dobre Miasto – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa krajowa – 15.06.2003r Ostróda – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa – 21.06.2003r Szczecin – Sędzia Jaroslav Matyas

DON PEDRO Kulczyna Chatka
ur. 5.06.2002r; PKR I – 49912; nr rej. 4496 / XVII / 02; wł. Małgorzata Wojciechowska
Nr dyplomu 5859, wydany 30.07.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.03.2003r Katowice – Sędzia Luis Pinto Texeira
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jarosław Matyas
– wystawa krajowa – 11.05.2003r Jelenia Góra – Sędzia Paweł Szemraj

GOLDEN EYE Ventora
ur. 9.05.2001r; PKR I – 46615; nr rej. 20572 / VII / 01; wł. Jacek Piątek
Nr dyplomu 5581 wydany 22.01.2003r
Na podstawie wyników z wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 28.09.2002r Wrocław – Sędzia P. Zimmer
– wystawa krajowa – 12.05.2002r Jelenia Góra – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 13.10.2002r Zabrze – Sędzia Andrzej Zamoyski

CHAMPION POLSKI – 2003 r

BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
Nr dyplomu 18205, wydany 19.05.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 14.07.2002r Warszawa – Sędzia Joanna Pożarowszczyk
– wystawa międzynarodowa – 1.12.2002r Poznań – Sędzia Mirosław Redlicki
– wystawa międzynarodowa – 4.04.2003r Warszawa – Sędzia Theo Kjellstrom

BONI Pastelowy Raj
ur. 27.11.2000r; PKR I – 37766; nr rej. 2167 / XLII / 00; wł. Bożena Surdykowska
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 21.07.2002r Gdynia – Sędzia Katarzyna Fiszdon
– wystawa międzynarodowa – 10.08.2002r Sopot – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 20.07.2003r Gdynia – Sędzia Piotr Król

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa 18.08.2002r Rzeszów Sedzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa międzynarodowa 1.12.2002r Poznań Sędzia Mirosław Redlickli
– wystawa międzynarodowa 28.03 2003r Katowice Sędzia Luis Pinto Teixeira

FAROS Yavanna
ur. 9.09.2000r; PKR I – 38049; nr rej. 572 / XLV / 00; wł. Marek Węgrzyn
Nr dyplomu 18971 wydany 1.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10.08.2002r Sopot – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa krajowa – 13.07.2003r Koszalin – Sędzia Krystyna Łukasiewicz
– wystawa międzynarodowa – 09.08.2003r Sopot – Sędzia Hans Müller

GLENCHARM SOFIE Lovely Funny
ur. 6.04.2001r; PKR I – 50122; nr rej. 26888 / XXII / 01; wł. L. Zboralska, N. Himich
Nr dyplomu 19302 wydany 19.12.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 12.04.2003r Grudziądz – Sędzia Elżbieta Chwalibóg
– wystawa klubowa – 21. 09.2003r Łódź – Sędzia Ildko Muzslai
– wystawa krajowa – 19.10.2003r Częstochowa – Sędzia Jadwiga Niciewicz

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 18294 wydany 9.06.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 16.06.2002r Wałbrzych – Sędzia Andrzej Zamoyski
– wystawa krajowa – 16.02.2003r Leszno – Sędzia Piotr Śliwka
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas

QUEST KING Asketila
ur. 18.05.2001r; PKR I – 46342; nr rej. 891 / XLIV / 01; wł. Mirosław Mastaliński
Nr dyplomu 18600 wydany 28.07.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 4.08.2002r Legnica – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa krajowa – 6.10.2002r Legionowo – Sędzia Paweł Szemraj
– wystawa międzynarodowa – 26.04.2003r Opole – Sędzia Jaroslav Matyas

INTERCHAMPION – 2003 r

BELLA Kropelka Oceanu
ur. 8.04.1998r; PKR I – 30730; nr rej. 7759 / XVI / 98; wł. Barbara Cisowska
Dyplom wydany 9.09.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 29.04.2000r Opole
– wystawa międzynarodowa 17.06.2000r Szczecin
– wystawa międzynarodowa 4.11.2000r Nitra
– wystawa międzynarodowa 14.04.2001r Szilvasvarad
– wystawa międzynarodowa 28.04.2001r Opole
– wystawa międzynarodowa 19.04.2003r Szilvasvarad
– wystawa międzynarodowa 26.04.2003r Opole

SHOW ON Casidi
ur. 29.05.1994r; PKR – I – 19130; nr rej. 7675 / XX / 94; wł. Monika Tuliszewska
Dyplom wydany 6.02.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystaw międzynarodowa 12.10.1997r Kraków
– wystaw międzynarodowa 14.08.1999r Sopot
– wystaw międzynarodowa 12.03.2000r Katowice
– wystaw międzynarodowa 3.04.2000r Berlin
– wystaw międzynarodowa 19.04.2000r Opole
– wystaw międzynarodowa 17.06.2000r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 12.05.2001r Leszno
– wystaw międzynarodowa 16.06 2001r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 11.08.2001r Sopot
– wystaw międzynarodowa 22.06.2002r Szczecin
– wystaw międzynarodowa 24.08.2002r Bratislava
– wystaw międzynarodowa 25.08.2002r Bratislava

Championy – rok 2002

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI – 2002 r
BEST FRIEND Vision
ur. 13.04.2001r; PKR I – 48510; nr rej. 66007 / I / 01; wł. Anna Jarosz
Nr dyplomu 5054, wydany 27.07.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 5.04.2002r Warszawa – Sędzia Mariola Semik
– wystawa krajowa – 12.05.2002r Kielce – Sędzia Janusz Opara
– wystawa krajowa – 26.05.2002r Radom – Sędzia Jadwiga Niciewicz

EMI z Puli Szczęścia
ur. 1.04.2001r; PKR I – 38557; nr rej. 899 / XXXV / 01; wł. Jarosław Bajczyk
Nr dyplomu 18995 wydany 17.10.2003r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa 9.06.2002r Lublin – Sędzia Joanna Pożarowszczyk
– wystawa międzynarodowa 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal
– wystawa krajowa 21.07.2002r Krosno – Sędzia Ewa Bukład

TIFFANY TRIUMF Asketila
ur. 25.02.2001r; PKR I – 46461; nr rej. 20541 / VII / 01; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 4919 wydany 5.06.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 1.12.2001r Nowa Ruda – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 19.01.2002r Głogów – Sędzia Ewa Bukład
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002r Opole – Sędzia Barbara Wójcik

CHAMPION POLSKI – 2002 ROK

JANTAR Polly z M-3
ur. 24.04. 2000r; PKR – 36335; nr rej. 3367 / XXXIV / 00; wł. Izabela Grzesiek
Nr dyplomu 17120, wydany 20.09.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 6.10.2001 Kraków – Sędzia Ewa Pyrchała
– wystawa krajowa – 17.02.2002 Leszno – Tomasz Borkowski
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002 Opole – Barbara Wójcik

NICOLA NOKIA Asketila
ur. 9.08.1999; PKR I – 36338; nr rej. 19763 / VII / 99; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 16566 wydany 6.06.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Jelenia Góra – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa krajowa – 5.08.2001r Legnica – Sędzia Anna Pulikowska-Kilmonda
– wystawa międzynarodowa – 27.04.2002r Opole – Sędzia Barbara Wójcik

OUR LITTLE BOY ze Shetlandu
ur. 7.09.1999r; PKR I – 35137; nr rej. 19730 / III / 99; wł. Bożena Czempas
Nr dyplomu 17010 wydany 3.09.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Bielsko-Biała – Sędzia Barbara Wójcik
– wystaw międzynarodowa – 22.03.2002r Katowice – Sędzia Uwe Fischer
– wystaw międzynarodowa – 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal

ROXA Asketila
ur. 15.04.2000r; PKR I – 37407; nr rej. 20093 / VII / 00; wł. Jadwiga Wiśniewska
Nr dyplomu 16354 wydany 18.04.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa krajowa – 15.07.2001r Jelenia Góra – Sędzia Aleksandra Lubaszka
– wystawa klubowa – 23.09.2001r Łódź – Sędzia Teresa Stupnicka
– wystawa krajowa – 19.01.2002r Głogów – Sędzia Ewa Bukład

YESTERDAY YET z Dablovy Studanky
ur. 07.07.2000r; PKR I – 46446; nr rej. 25934 / XXII / 00; wł. Lucyna Zboralska
Nr dyplomu 16900 wydany 23.08.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa – 10.11.2001r Poznań – Sędzia Janusz Opara
– wystawa międzynarodowa – 22.03.2002r Katowice – Sędzia Uwe Fischer
– wystawa międzynarodowa – 29.06.2002r Kraków – Sędzia Wera Hubenthal

INTERCHAMPION – 2002 r

CHARLENE NIGHT ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 29762; nr rej. 18247 / VII / 97; wł. Anna Haratyk
Dyplom wydany 14.02.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa 25.09.1999r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 10.10.1999r Kraków
– wystawa międzynarodowa 16.10.1999r Chorzów
– wystawa międzynarodowa 8.04.2000r Berlin
– wystawa międzynarodowa 2.07.2000r Kraków
– wystawa międzynarodowa 23.09.2000r Wrocław
– wystawa międzynarodowa 8.04.2001r Wieselburg
– wystawa międzynarodowa 1.07.2001r Kraków

Cataway’s RISING SUN
ur. 29.01.1999r; PKR I – 34457; nr rej. 61670 / I / 99; Wł. Anna Szulc
Dyplom wydany 5.02.2002r
Na podstawie wyników wystaw:
– wystawa międzynarodowa Warszawa 2000r
– wystawa międzynarodowa Wilno 2001r
– wystawa międzynarodowa Opole 2001r
– wystawa międzynarodowa Katowice 2001r
– wystawa międzynarodowa Mińsk 2001r
– wystawa międzynarodowa Łódź 2001r
– wystawa międzynarodowa Kaliningrad 2001r

CHAMPION INNYCH KRAJÓW – 2002 ROK

Champion Czech

HANDSOME BLACK ze Shetlandu
ur. 25.11.1997r; PKR I – 34198; nr rej. 4093 / XVII / 97; wł. Małgorzata Wojciechowska
Dyplom wydany dnia 24.01.2002r

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Tags