Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

TERMINARZE WYSTAW

Terminarze wystaw

Terminarz wystaw na 2013 rok

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2013

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

 

 

06.01  Koszalin  – krajowa / nationale show – Iwona Gisterek(PL)Wyniki/Results

13.01 Gdańsk (o/Gdynia) )  – krajowa / nationale show – Paweł Boniecki(PL) Wyniki/Results

20.01 – Będzin – krajowa / nationale show – Mirosław Redlicki(PL)Wyniki/Results

25-27.01 – Głogów – międzynarodowa / internationale show – Pauline Skyrme(GB) –  CACIB Wyniki/Results

02-03.02-Rzeszów międzynarodowa / internationale show – Iuza Beradze(GE) – CACIBWyniki/Results

09-10.02 Bydgoszcz – IX Walentynkowa Wystawa – krajowa / nationale show – Jerzy Prywiński(PL) Wyniki/Results

09-10.02 Bydgoszcz – IV Nocna Wystawa – krajowa / nationale show – Otakar Vondrous(CZ) Wyniki/Results

24.02 Lesznowystawa championów / champion show – Iwona Gisterek(PL) Wyniki/Results

02-03.03 Drzonków (o/Zielona Góra)- międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Tomasz Borkowski(PL) Wyniki/Results

09-10.03 Jarosław (o/Przemyśl)  – krajowa / nationale show – Małgorzata Hałas(PL) Wyniki/Results

09-10.03 Włocławek – krajowa / nationale show- Anna Redlicka(PL) Wyniki/Results

15-17.03-Katowice międzynarodowa / internationale show –  CACIB – psy Hans Wiblishauser(D), suki, BOB- Willemin van Dejl(N) Wyniki/Results

23-24.03 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – krajowa / nationale show Wyniki/Results

7.04 Zabrze– krajowa / nationale show – Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska(PL) Wyniki/Results

14.04 Częstochowa – krajowa / nationale show – Waldemar Mrowiec(PL) Wyniki/Results

20.04 Grudziądz – krajowa / nationale show – Jerzy Prywiński(PL) Wyniki/Results

21.04 Inowrocław – krajowa / nationale show – Dorota Paź(PL)Wyniki/Results

21.04 Lublin – krajowa / nationale show – Dina Korna(EST) Wyniki/Results

27-28.04 Opole – międzynarodowa / internationale show – CACIB – Janusz Opara(PL) Wyniki/Results

28.04 Opole klubowa pasterskich niepolskichGuido Vandoni(I) – Wyniki/Results

1.05 Dobre Miasto(o/Olsztyn) – krajowa / nationale show – Elżbieta Chwalibóg(PL) Wyniki/Results

03.05 Bydgoszcz krajowa / nationale show – Ewa Marcinkowska(PL) – Wyniki/Results

04-05.05 Łódź międzynarodowa / internationale show – CACIB – Klaus Frankenberger(D)Wyniki/Results

12.05 Krosno – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

19.05 Bytom – krajowa / nationale showEwa Pyrchała(PL) Wyniki/Results

19.05 Radom – krajowa / nationale show – Bożena Czempas-Chowaniec(PL) Wyniki/Results

26.05 Wałbrzych– krajowa / nationale show – Marija Kovcik(SLO) Wyniki/Results

26.05 Słupsk – krajowa / nationale show – Piotr Król(PL) Wyniki/Results

26.05 Płock – krajowa / nationale show – Barbara Wójcik(PL) Wyniki/Results

01-02.06 Leszno międzynarodowa / internationale show – CACIBGrzegorz Robak(PL)Wyniki/Results

02.06 Sanok – krajowa / nationale show – Andrzej Zamoyski(PL) – Wyniki/Results

09.06 Lublin – krajowa / nationale show – Krystyna Szulc(PL) Wyniki/Results

09.06 Kalisz – krajowa / nationale show – Marek Czerniakowski(PL) Wyniki/Results

09.06 Racibórz– krajowa / nationale show – Nebojsa Savicic(Serbia) Wyniki/Results

15.06 Kraków – krajowa / nationale show – 1 grupy FCI Andrzej Zamoyski(PL)Wyniki/Results

15-16.06 Kraków międzynarodowa / internationale show – CACIB – Giancarlo Sambucco(I) Wyniki/Results

23.06 Jelenia Góra – krajowa / nationale show– Wyniki/Results

23.06 Gdynia – krajowa / nationale show – Wiesława Misterka-Kluska(PL) Wyniki/Results

23.06 Nowy Targ – krajowa / nationale show Gabriela Ridarcikova(SK)Wyniki/Results

23.06 Wrocław– krajowa / nationale show- 1 grupy FCIBrenda Banbury(UK) Wyniki/Results
30.06
Ustroń (o/ Bielsko-Biała) – krajowa / nationale showIzabela Olejniczak(PL) Wyniki/Results

29-30.06 Szczecin międzynarodowa / internationale show – CACIBPeter Harsanyi(H) – Wyniki/Results

07.07 Olsztyn – krajowa / nationale show – Jerzy Olszewski(PL)Wyniki/Results

07.07 Gorzów Wlkp. – krajowa / nationale showBeata Klawińska(PL) Wyniki/Results

13-14.07 Warszawa – międzynarodowa / internationale show – CACIB – Aleksandra Lubaszka(PL) Wyniki/Results

20.07 Legnickie Pole(o/Legnica) – krajowa psów pasterskich – Karen O'Neill (IRL) Wyniki/Results

21.07 Koszalin – krajowa / nationale show – Anna Ziółkowska(PL) Wyniki/Results

28.07 Będzin – krajowa / nationale show – Beata Klawińska(PL) Wyniki/Results

28.07 Chojnice – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka(PL) Wyniki/Results

28.07 Wałbrzych – krajowa / nationale show– Wyniki/Results

03-04.08 Zakopane – międzynarodowa / internationale show – CACIB– Wyniki/Results

10-11.08 Sopot – międzynarodowa / internationale show – CACIB– Wyniki/Results

18.08 Nowy Sącz – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

18.08 Toruń – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

24-25.08 Białystok  – międzynarodowa / internationale show – CACIB – Wyniki/Results

07.09 Chorzów – krajowa brytyjskich ras pasterskich/ nationale show – Wyniki/Results

08.09 Chorzów – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

08.09 Włocławek – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

08.09 Przemyśl – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

14.09 Warszawa krajowa / nationale show – Wyniki/Results

22.09 Radom – krajowa / nationale show – Wyniki/Results

22.09 Bytom – krajowa / nationale show– Wyniki/Results

28-29.09 Wrocław  – międzynarodowa / internationale show – CACIB

05.10 Miastko (o/Słupsk) – krajowa / nationale show

06.10 Rybnik – krajowa / nationale show

06.10 Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – krajowa / nationale show

13.10 Zabrze – krajowa / nationale show

13.10 Gorzów Wielkopolski – krajowa / nationale show

20.10 Częstochowa – krajowa / nationale show

26.10 Poznań – międzynarodowa / internationale show – CACIB

27.10 Poznań  – międzynarodowa / internationale show – CACIB

09-10.11 Kielce – międzynarodowa / internationale show – CACIB

11.11 Koszalin – krajowa / nationale show

23-24.11 Bydgoszcz – krajowa / nationale show

30.11-02.12 Wałbrzych – krajowa / nationale show

07-08.12 Legionowo – krajowa / nationale show

Terminarz wystaw 2012

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2012

 

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

 

06.01  Mielno(o/Koszlin)  – krajowa / nationale show –Maciej Kozber(PL) WYNIKI / RESULTS

8.01 Gorzów Wlkp. – krajowa / nationale show – przełożona na październik

15.01 Gdańsk (o/Gdynia) )  – krajowa / nationale show Anna Pulikowska-Klimonda (PL) WYNIKI / RESULTS

22.01 – Będzin – krajowa / nationale show – Andrzej Zamoyski(PL)WYNIKI / RESULTS 

27-29.01 – Głogówmiędzynarodowa / internationale show –  CACIB Mervin Casling (GB)WYNIKI / RESULTS

11-12-02-Rzeszów międzynarodowa / internationale show –  CACIB George Schogol(GRU)WYNIKI / RESULTS

11-12.02 Bydgoszcz – krajowa / nationale show – walentynkowa – Andrzej Stępiński(PL)WYNIKI / RESULTS

11.02 Bydgoszcz – krajowa / nationale show – walentynkowa BIS – nocna – Mariola Semik(PL)WYNIKI / RESULTS

26.02 Lesznowystawa championów / champion show – Anna Pulikowska-Klimonda(PL)WYNIKI / RESULTS

3-4.03 Jarosław (o/Przemyśl)  – krajowa / nationale show – Katarzyna Fiszdon(PL)WYNIKI / RESULTS

3-4.03 Drzonków (o/Zielona Góra) – krajowa / nationale show – Anna Kochan(PL)WYNIKI / RESULTS

20-03-2011 –Katowice międzynarodowa / internationale show –  CACIB Gerard JIPPING (NL)WYNIKI /RESULTS

31.03-1.04 Legionowo – krajowa / nationale show Anna Kochan(PL)WYNIKI / RESULTS

 14.04 Grudziądz– krajowa / nationale show Beata Klawińska(PL)WYNIKI / RESULTS

15.04 Zabrze– krajowa / nationale show – Ewa Marcinkowska(PL) WYNIKI / RESULTS

15.04 Inowrocław – krajowa / nationale show – Grzegorz Robak(PL)WYNIKI / RESULTS

22.04 Częstochowa – krajowa / nationale show – Mirosław Redlicki(PL)WYNIKI / RESULTS

22.04 Lublin – krajowa / nationale show – Izabela Olejniczak(PL)WYNIKI / RESULTS

28-29.04 Opole międzynarodowa / internationale show –  CACIBYana A. Gavrilova(RUS)WYNIKI / RESULTS

1.05 Dobre Miasto(o/Olsztyn) – krajowa / nationale show – Mariola Semik(PL)WYNIKI / RESULTS

3.05 Bydgoszcz – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS   

5-6.05 Łódź międzynarodowa / internationale show – CACIB ERIK PEDERSEN (D)WYNIKI / RESULTS

12.05 Rzeszów krajowa / nationale show – Andrzej Tyburczyk(PL)WYNIKI / RESULTS  

12.05 Świerklaniec (o.Chorzów)- krajowa psów pasterskich ras brytyjskichKlaus Frankenberger(G)WYNIKI / RESULTS

13.05 Krosno – krajowa / nationale show – Ireneusz Picheta(PL)WYNIKI / RESULTS

13.05 Jelenia Góra– krajowa / nationale show – Piotr Król(PL)WYNIKI / RESULTS

20.05 Bytom – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik(PL)WYNIKI / RESULTS

20.05 Radom – krajowa / nationale show – Anna Kochan(PL)WYNIKI / RESULTS

27.05 Ustka (o/Słupsk) – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka(PL) WYNIKI / RESULTS

27.05 Płock – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS   

2-3.06 Leszno międzynarodowa / internationale show – CACIBBarbara Wójcik(PL) WYNIKI / RESULTS

10.06 Lublin – krajowa / nationale show – Paweł Boniecki(PL) WYNIKI / RESULTS

10.06 Kalisz – krajowa / nationale show – Anna Pulikowska-Klimonda(PL)WYNIKI / RESULTS

10.06 Racibórz– krajowa / nationale show – Iwona Gisterek(PL)WYNIKI / RESULTS

16.06 Krakówkrajowa / nationale show –  1 grupy FCI – WYNIKI / RESULTS 

16-17.06 Kraków międzynarodowa / internationale show – CACIBAleksandra Lubaszka(PL) WYNIKI / RESULTS

23-24.06 Szczecin międzynarodowa / internationale show – CACIB – STEFAN SINKO (SLO) –  WYNIKI / RESULTS

01.07 Olsztyn – krajowa / nationale show – Beata Klawińska(PL)WYNIKI / RESULTS

01.07 Bielsko-Biała – krajowa / nationale show – Bożena Czempas-Chowaniec(PL)WYNIKI / RESULTS

01.07 Gorzów Wlkp. – krajowa / nationale show – Edyta Sweklej(PL) WYNIKI / RESULTS

07-08.07 Warszawa międzynarodowa / internationale show – CACIB – Tantiana Raschikhmarova(RUS) WYNIKI / RESULTS

15.07 Gdynia – krajowa / nationale show – Urszula Charytonik(PL)WYNIKI / RESULTS

15.07 Nowy Targ – krajowa / nationale show – leksandra Lubaszka(PL)WYNIKI / RESULTS

22.07 Koszalin – krajowa / nationale show – Igoris Zizevskis (LT) WYNIKI / RESULTS

22.07 Będzin – krajowa / nationale show – Małgorzata Supronowicz(PL) WYNIKI / RESULTS

29.07 Wałbrzych – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka(PL)WYNIKI / RESULTS

04.08 Legnickie Pole(o/Legnica) – krajowa psów pasterskich Geraldine McEntee (GB)WYNIKI / RESULTS

05.08 Chojnice – krajowa / nationale show – Jan Gajewski WYNIKI / RESULTS

05.08 Zakopane – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka(PL) WYNIKI / RESULTS

11-12.08 Sopot międzynarodowa / internationale show – CACIB Grzegorz Robak (PL) WYNIKI / RESULTS

19.08 Nowy Sącz – krajowa / nationale show – Andrzej Tyburczyk(PL)WYNIKI / RESULTS

19.08 Toruń – krajowa / nationale show – Beata Klawińska(PL) WYNIKI / RESULTS

25-26.08 Białystok  międzynarodowa / internationale show – CACIBShamil Abrakimov(RUS)  WYNIKI / RESULTS

02.09 Włocławek krajowa / nationale show –  1 grupy FCI  Barbara Larska(PL) WYNIKI / RESULTS 

02.09 Radom – krajowa / nationale show – Ewa Marcinkowska(PL) WYNIKI / RESULTS

08.09 Warszawa krajowa / nationale show – Dorota Paź(PL) WYNIKI / RESULTS

15.09 Chorzów – krajowa / nationale show – Ireneusz Picheta(PL)   WYNIKI / RESULTS

23.09 Przemyśl – krajowa / nationale show – Tomasz Borkowski(PL)WYNIKI / RESULTS

23.09 Zielona Góra – krajowa / nationale show – Iwona Gisterek(PL)WYNIKI / RESULTS

23.09 Łódź – klubowa pasterskich niepolskich – Loes Mouchart (NL)WYNIKI / RESULTS

29-30.09 Wrocław  międzynarodowa / internationale show – CACIBJaroslav Matyas(Słowacja) WYNIKI / RESULTS

06-07.10 Miastko (o/Słupsk) – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS

07.10 Rybnik – krajowa / nationale show – Anna Kochan(PL) WYNIKI / RESULTS

14.10 Zabrze – krajowa / nationale show – Ewa Pyrchała(PL) WYNIKI / RESULTS

14.10 Legionowo – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS

20.10 Poznań międzynarodowa / internationale show – CACIBPiotr Król(PL)WYNIKI / RESULTS

21.10 Poznań  międzynarodowa / internationale show – CACIBEwa Pyrchała(PL)WYNIKI / RESULTS

28.10 Częstochowa – krajowa / nationale show – Małgorzata Hałas(PL)WYNIKI / RESULTS

10-11.11 Kielce międzynarodowa / internationale show – CACIB – Wyacheslav Werbitskij (BLR)WYNIKI / RESULTS

18.11 Koszalin – krajowa / nationale show – Kornelija Butrimova (LV)WYNIKI / RESULTS

30.11-02.12 Wałbrzych – krajowa / nationale show – Tibor Havelka (SK)WYNIKI / RESULTS

08-09.12 Legionowo – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS

Alfabetyczny kalendarz wystaw na rok 2012

altAlfabetczny kalendarz wystaw na rok 2012

 

Będzin

22.01.12 Będzin – krajowa

22.07.12 Będzin – krajowa

Białystok

29.07.12 Białystok – krajowa – owczarków niemieckich

25.08.12 Białystok – krajowa – III GR.

25.08.12-26.08.12 Białystok – międzynarodowa

26.08.12 Białystok – krajowa – II GR FCI

Bielsko-Biała

01.07.12 Bielsko-Biała – krajowa

Bydgoszcz

11.02.12-12.02.12 Bydgoszcz – krajowa – walentynkowa i nocna

03.05.12 Bydgoszcz – krajowa

04.05.12 Bydgoszcz – klubowa – spanieli i psów dowodnych

04.05.12 Bydgoszcz – krajowa – szwajcarskich psów pasterskich

08.09.12 Bydgoszcz – krajowa – yorkshire terier

06.10.12 Bydgoszcz – klubowa – szpiców

07.10.12 Bydgoszcz – krajowa – ras myśłiwskich podlegjącym próbom pracy

Bytom

19.05.12 Bytom – krajowa – terierów i czarnego teriera

20.05.12 Bytom – krajowa

Chojnice

13.05.12 Minikowo (O. Chojnice) – krajowa – V GR

05.08.12 Chojnice – krajowa

Chorzów

12.05.12 Chorzów – krajowa – brytyjskich ras pasterskich

30.06.12 Chorzów – krajowa – owczarków niemieckich

15.09.12 Chorzów – krajowa

Częstochowa

21.04.12 Częstochowa – krajowa – psów myśliwskich podl.próbom pracy

22.04.12 Częstochowa – krajowa

08.09.12 Częstochowa – europejska – chartów

09.09.12 Częstochowa – klubowa – chartów i chartów polskich

28.10.12 Częstochowa – krajowa

Gdynia

15.01.12 Gdynia – krajowa

15.07.12 Gdynia – krajowa

Gorzów Wlkp.

08.01.12 Gorzów Wlkp. – krajowa

01.07.12 Gorzów Wlkp. – krajowa

Grudziądz

14.04.12 Grudziądz – krajowa

Inowrocław

15.04.12 Inowrocław – krajowa

Jelenia Góra

13.05.12 Jelenia Góra – krajowa

Kalisz

10.06.12 Kalisz – krajowa

Katowice

16.03.12-18.03.12 Katowice – międzynarodowa

26.05.12 Katowice – krajowa – Cavalier King Charles Spaniel

18.08.12 Katowice – klubowa – briardów i beauceronów

19.08.12 Katowice – europejska – briardów

Kielce

10.11.12-11.11.12 Kielce – międzynarodowa

Klub Nowofundlandów

01.09.12 Swolszewice Małe (O. Klub Nowofundlandów) – klubowa – nowofundlanów i landserów Klub Terierów Typu Bull

26.05.12 Charzykowy (O. Klub Terierów Typu Bull) – krajowa – terierów typu bull

09.09.12 Warszawa (O. Klub Terierów Typu Bull) – krajowa – terierów typu bull

Koszalin

06.01.12 Koszalin – krajowa

01.05.12 Manowo (O. Koszalin) – krajowa – psów myśliwskich podl.próbom pracy

03.06.12 Manowo (O. Koszalin) – krajowa – gończych górskich

21.07.12 Koszalin – krajowa – II GR

22.07.12 Koszalin – krajowa

18.11.12 Koszalin – krajowa

Kraków

29.04.12 Moszna (O. Kraków) – klubowa – bassetów

16.06.12-17.06.12 Kraków – międzynarodowa

16.06.12 Kraków – krajowa – I grupy FCI

17.06.12 Kraków – krajowa – II grupy FCI

Krosno

13.05.12 Krosno – krajowa

Legionowo

31.03.12-01.04.12 Legionowo – krajowa

13.10.12 Legionowo – klubowa – sznaucerów i pinczerów

14.10.12 Legionowo – krajowa

08.12.12-09.12.12 Legionowo – krajowa

Legnica

27.01.12-29.01.12 Głogów (O. Legnica) – międzynarodowa

04.08.12 Legnica – krajowa – psów myśliwskich podl.próbom pracy

Leszno

26.02.12 Leszno – championów

02.06.12-03.06.12 Leszno – międzynarodowa

03.06.12 Leszno – krajowa – VIII GR

Lublin

22.04.12 Lublin – krajowa

10.06.12 Lublin – krajowa

01.09.12 Pruszków (O. Lublin) – klubowa – welsh corgi

Łódź

05.05.12 Łódź – krajowa – dobermanów i pinczerów krótkowłosych

05.05.12-06.05.12 Łódź – międzynarodowa

18.08.12 Piotrków Trybunalski (O. Łódź) – klubowa – posokowców

18.08.12 Piotrków Trybunalski (O. Łódź) – klubowa – ogarów i gończych polskich

19.08.12 Piotrków Trybunalski (O. Łódź) – krajowa – myśliwskich podlegającym próbom pracy

08.09.12 Łódź – klubowa – dogów niemieckich

09.09.12 Łódź – europejska – dogów niemieckich

23.09.12 Łódź – klubowa – ogarów i gończych polskich

23.09.12 Łódź – klubowa – pasterskich niepolskich

Nowy Sącz

19.08.12 Nowy Sącz – krajowa

22.09.12 Nowy Sącz – krajowa – owczarków niemieckich

Nowy Targ

15.07.12 Nowy Targ – krajowa

Olsztyn

01.05.12 Dobre Miasto (O. Olsztyn) – krajowa

01.07.12 Olsztyn – krajowa

Opole

28.04.12 Opole – klubowa – psów do towarzystwa

28.04.12-29.04.12 Opole – międzynarodowa

09.06.12 Strzelce Opolskie (O. Opole) – krajowa – ras polskich

Płock

27.05.12 Płock – krajowa

09.09.12 Płock – krajowa – psów myśliwskich podl. próbom pracy

Poznań

21.04.12 Skoki (O. Poznań) – krajowa – owczarków niemieckich

26.05.12 Antoninek (O. Poznań) – krajowa – ras myśliwskich

26.05.12 Piła (O. Poznań) – krajowa – rottweilerów

27.05.12 Antoninek (O. Poznań) – klubowa – psów gończych

27.05.12 Piła (O. Poznań) – klubowa – rottweilerów

27.05.12 Goraj (O. Poznań) – klubowa – jamników

20.10.12 Poznań – międzynarodowa

21.10.12 Poznań – międzynarodowa

Przemyśl

03.03.12-04.03.12 Jarosław (O. Przemyśl) – krajowa

09.09.12 Przemyśl – krajowa

Racibórz

10.06.12 Racibórz – krajowa

28.10.12 Racibórz – krajowa – Terierów i Czarnego Teriera Rosyjskiego

Radom

19.05.12 Radom – krajowa – psów myśliwskich podl. próbom pracy

20.05.12 Radom – krajowa

02.09.12 Radom – krajowa

Rybnik

09.06.12 Rybnik – krajowa – owczarków niemieckich

06.10.12 Rybnik – klubowa – wyżłów

06.10.12 Rybnik – krajowa – myśliwskich podl. próbom pracy

07.10.12 Rybnik – krajowa

Rzeszów

18.02.12-19.02.12 Rzeszów – międzynarodowa

12.05.12 Rzeszów – krajowa – I Grupy

Słupsk

27.05.12 Ustka (O. Słupsk) – krajowa

06.10.12-07.10.12 Miastko (O. Słupsk) – krajowa

Sopot

11.08.12 Sopot – krajowa – beagle

11.08.12-12.08.12 Sopot – międzynarodowa

12.08.12 Sopot – krajowa – VIII gr

Szczecin

23.06.12-24.06.12 Szczecin – międzynarodowa

23.06.12 Lubieszyn (O. Szczecin) – krajowa – sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów

24.06.12 Lubieszyn (O. Szczecin) – krajowa – terierów

28.07.12 Grębowo (O. Szczecin) – krajowa – jamników

Toruń

19.08.12 Toruń – krajowa

Wałbrzych

04.08.12 Wałbrzych – krajowa – V GR.

05.08.12 Wałbrzych – krajowa

30.11.12-02.12.12 Wałbrzych – krajowa

Warszawa

07.07.12-08.07.10 Warszawa – międzynarodowa

08.09.12 Warszawa – krajowa

09.09.12 Warszawa – klubowa – molosów i szwajcarskich ras pasterskich

Włocławek

02.09.12 Włocławek – krajowa

Wrocław

29.09.12-30.09.12 Wrocław – międzynarodowa

Zabrze

14.10.12 Zabrze – krajowa

Zakopane

11.02.12 Bukowina Tatrzańska (O. Zakopane) – krajowa – owczarków podhalańskich

04.08.12 Zakopane – klubowa – terierów i czarnego teriera

05.08.12 Zakopane – krajowa

19.08.12 Zakopane – klubowa – owczarków podhalańskich

27.10.12 Brzesko (O. Zakopane) – krajowa – owczarków niemieckich

Zielona Góra

03.03.12-04.03.12 Drzonków (O. Zielona Góra) – krajowa

23.09.12 Zielona Góra – krajowa


Terminarz wystaw w 2011 r.

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2011

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

 

 

 

 

 

16.01  Gdańsk – krajowa / nationale show   (org. O/Gdynia) – Jerzy Prywiński (PL)WYNIKI / RESULTS

28-30.01  Głogów / Legnica  – międzynarodowa / nternational show –  CACIB – Sandra Wigglesworth (GB) WYNIKI / RESULTS

12-13.02  Bydgoszcz  –  krajowa / nternat show – walentynkowa –  WYNIKI / RESULTS

12.02  Bydgoszcz – krajowa / nationale show – walentynkowa BIS – nocna –  – WYNIKI / RESULTS

19-20.02  Rzeszów – międzynarodowa / internationale show –  CACIB  –  Roberto Schill (ROM) –  WYNIKI / RESULTS

27.02  Leszno – wystawa championów / champion show – Lisbetch Mach (CH) WYNIKI / RESULTS

5-6.03 Jarosław – krajowa / nationale show –  (org. O/Przemyśl) Grzegorz Robak (PL) WYNIKI / RESULTS

5-6.03 Drzonków – krajowa / nationale show –  (org. O/Zielona Góra) – Jerzy Prywiński (PL) WYNIKI / RESULTS

18-20.03  Katowice – międzynarodowa / internationale show – CACIB –  Andrzej Zamoyski (PL) WYNIKI / RESULTS

9-10.04 Legionowo – krajowa / nationale show –Piotr Król(PL)WYNIKI / RESULTS

10.04.2011 Zabrze –  krajowa / nationale show –Anna Kochan(PL) WYNIKI / RESULTS

16.04  Grudziądz – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz(PL) WYNIKI / RESULTS

17.04  Częstochowa – krajowa / nationale show –Petr Rehanek (CZ) WYNIKI / RESULTS

17.04  Inowrocław – krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS

17.04  Lublin – krajowa / nationale show – Andrzej Zamoyski(PL) WYNIKI / RESULTS

30.04-1.05 Opole – międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Rita Reyniers(B)  – WYNIKI / RESULTS

1.05  Dobre Miasto – krajowa / nationale show – Joanna Adamowska (PL)  (org. O/Olsztyn) –   WYNIKI / RESULTS

3.05  Bydgoszcz  – krajowa / nationale show –  Leos Jancik (CZ)  WYNIKI / RESULTS

7-8.05  Łódź – międzynarodowa / internationale show –  CACIB –Bozena Ovesna (Czechy)  – WYNIKI / RESULTS

14.05 Rzeszów – krajowa / nationale show –  1 grupy FCI – Anna Kochan(PL) WYNIKI / RESULTS

15.05 Krosno – krajowa / nationale show –  Bożenia Czempas(PL)  WYNIKI / RESULTS

15.05  Jelenia Góra – krajowa / nationale show – Milan Krinke (CZ)   WYNIKI / RESULTS

22.05  Bytom – krajowa / nationale show –  Anna Kochan(PL)    WYNIKI / RESULTS

22.05  Radom – krajowa / nationale show –Dariusz Skorek (PL)  WYNIKI / RESULTS

29.05  Słupsk –  krajowa / nationale show – Ewa Bukład(PL) – WYNIKI / RESULTS

29.05  Płock – krajowa / nationale show – Joanna Adamowska(PL) WYNIKI / RESULTS

29.05  Nowa Ruda – krajowa / nationale show –   (org. O/Wałbrzych)  – Andrzej Zamoyski(PL)  WYNIKI / RESULTS

4-5.06  Leszno – międzynarodowa / internationale show –  CACIB –Piotr Król(PL) – WYNIKI / RESULTS

11.06 Wrocław – krajowa / nationale show – 1 grupy FCI – Claus Peter Fricke WYNIKI / RESULTS

12.06 Lublin – krajowa / nationale show –Katarzyna Fiszdon WYNIKI / RESULTS

12.06 Kalisz –  krajowa / nationale show –Iwona Matuszewska WYNIKI / RESULTS

12.06 Racibórz – krajowa / nationale show –Anna Dzidt WYNIKI / RESULTS

18-19.06 Szczecin – międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Maciej KozberWYNIKI / RESULTS

25-26.06 Kraków  –  międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Grzegorz Robak-  WYNIKI / RESULTS

2.07 Olsztyn – krajowa / nationale show –Jadwiga Niciewicz WYNIKI / RESULTS

3.07 Bielsko-Biała – rajowa  – Izabela Olejniczak WYNIKI / RESULTS

3.07 Gorzów Wlkp. –  krajowa / nationale show – WYNIKI / RESULTS

10.07 Gdynia – krajowa / nationale show – Beata KlawińskaWYNIKI / RESULTS

10.07 Nowy Targ – krajowa / nationale show –  Mariola SemikWYNIKI / RESULTS

16-17.07 Warszawa – międzynarodowa / internationale show –  CACIB –Maija Heinilä (NOR)WYNIKI / RESULTS

24.07 Koszalin – krajowa / nationale show –  Anna Ziółkowska WYNIKI / RESULTS

24.07 Będzin – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik WYNIKI / RESULTS

7.08 Chojnice – krajowa / nationale show – Dorota Paź WYNIKI / RESULTS

7.08  Kościelisko-Kiry – krajowa / nationale show –  (org. O/Zakopane) –Marek Słowik WYNIKI / RESULTS

13-14.08 Sopot  – międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Krystyna Szulc PL  – WYNIKI / RESULTS

21.08  Nowy Sącz – krajowa / nationale show – Wiesława Misterka-Kluska WYNIKI / RESULTS

21.08  Toruń – krajowa / nationale show –   Mariola Semik   WYNIKI / RESULTS

27-28.08  Białystok – międzynarodowa / internationale show –  CACIB  – Astrid Lundava(EST)WYNIKI / RESULTS

4.09  Włocławek – krajowa / nationale show – Ewa Stolarsk a  WYNIKI / RESULTS

4.09  Przemyśl – krajowa / nationale show –Ireneusz Picheta  WYNIKI / RESULTS

4.09  Radom – krajowa / nationale show – Andrzej Tybuczyk WYNIKI / RESULTS

10.09  Warszawa – krajowa / nationale show –Ewa Stolarska WYNIKI / RESULTS

11.09  Chorzów – krajowa / nationale show – Dorota Paź WYNIKI / RESULTS

18.09 Zielona Góra – krajowa / nationale show –Aleksandra Lubaszka  WYNIKI / RESULTS

18.09 Łódź – klubowa pasterskich niepolskich –  Malcolm Hart(GB)WYNIKI / RESULTS

24-25.09  Wrocław – międzynarodowa / internationale show – CACIB – Gabriele Hollbacher (A)   – WYNIKI / RESULTS

2.10  Rybnik – krajowa / nationale show –Stanisław Abłamowicz WYNIKI / RESULTS

2.10  Miastko – krajowa / nationale show – (org. O/Słupsk) – Jerzy OlszewskiWYNIKI / RESULTS

2.10  Legionowo – krajowa / nationale show – Andrzej Tyburczyk   WYNIKI / RESULTS

9.10  Zabrze – krajowa / nationale show –  Bożena Czempas-ChowaniecWYNIKI / RESULTS

22.10  Poznań – międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Mirosław Redlicki   – WYNIKI / RESULTS

23.10  Poznań – międzynarodowa / internationale show –  CACIB –Iwona Matuszewska   – WYNIKI / RESULTS

19-20.11  Kielce – międzynarodowa / internationale show –  CACIB – Anna Kochan WYNIKI / RESULTS

3-4.12 Świebodzice  –  krajowa / nationale show – (org. O/Wałbrzych) – Iwona Gisterek   WYNIKI / RESULTS

11.12.2011 Nowy Dwór Mazowiecki – krajowa / nationale show – (org. O/Legionowo) – Elżbieta ChwalibógWYNIKI / RESULTS

Petr Rehanek (CZ)

Wystawy sheltie w 2010 roku

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2010

 

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

STYCZEŃ 2010
24 Głogów (O/Legnica) – krajowa / nationale show – Theo Leenen (B) Zobacz wyniki

LUTY 2010
14
RZESZÓW – międzynarodowa / CACIB showJadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
13 Bydgoszcz – krajowa / nationale show – Jerzy Prywiński (PL) Zobacz wyniki
13/14 Bydgoszcz – nocna – Anna Dominiak (PL)
Zobacz wyniki
28 Leszno – championów / champion show – Janusz Opara(PL)
Zobacz wyniki

MARZEC 2010
7 Drzonków (O/Z.Góra) – krajowa / nationale show – Waldemar Mrowiec (PL)
Zobacz wyniki
14 Jarosław – krajowa / national show – Anna Kochan (PL)
Zobacz wyniki
28 KATOWICE międzynarodowa / CACIB ShowAndras KOROZS (H)
Zobacz wyniki
(Wyniki marcowej wystawy CRUFTS – DFS Crufts 2010 Results Shetland Sheepdog )

KWIECIEŃ 2010

11 Nowy Dwór Mazowiecki (O/Legionowo) – krajowa / nationale show – Zygmunt Jakubowski (PL) ODWOŁANA
Uroczystości żałobne w PL
17 Grudziądz – krajowa / nationale show –
ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
18 Częstochowa – krajowa / nationale show – Andrzej Zamoyski (PL) ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
(odbyła się 16.05.2010)

18 Inowrocław – krajowa / nationale show ODWOŁANA Uroczystości żałobne w PL
24 OPOLE – międzynarodowa / CACIB SHOW – Andrzej Zamoyski (PL) Zobacz wyniki

MAJ 2010
1 ŁÓDŹ – międzynarodowa / CACIB SHOW Zygmunt Jakubowski
Zobacz wyniki
3 Bydgszcz – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz
Zobacz wyniki
8 Chorzów – krajowa psów pasterskich ras brytyjskich – Ulla Bergh-Persson (Szwecja)
Zobacz wyniki
9 Dobre Miasto (O/Olsztyn) – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL)
Zobacz wyniki
16 Jelenia Góra – krajowa / nationale show – Bożena Czempas (PL) Zobacz wyniki
16 Częstochowa – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL) Zobacz wyniki
16 Inowrocław – krajowa / nationale show – Stanisław Abłamowicz (PL) Zobacz wyniki
22 Grudziądz – krajowa / nationale show – Krystyna Szulc (PL) – Zobacz wyniki
22 Bytom – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik (PL) Zobacz wyniki
22 Radom – krajowa / nationale show – Mariola Semik (PL)
Zobacz wyniki
30 Słupsk – krajowa / nationale show
Anna Dzidt (PL) Zobacz wyniki
30 Płock – krajowa / nationale show – Joanna Adamowska (PL)
Zobacz wyniki

CZERWIEC 2010
5-6 LESZNO – międzynarodowa / CACIB SHOW – Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Zobacz wyniki
13 Kalisz – krajowa / nationale show Zobacz wyniki
13 Lublin – krajowa / nationale show – Bożena Kalinowska (PL) Zobacz wyniki
13 Racibórz – krajowa / nationale show Zobacz wyniki
19 SZCZECIN – międzynarodowa / CACIB SHOW – Peter Harsanyi (H)
Zobacz wyniki
27 Nowa Rudakrajowa / nationale show – Grzegorz Robak (PL) 
Zobacz wyniki
27 Przemyślkrajowa / nationale show – Jan Gajewski (PL) Zobacz wyniki 

LIPIEC 2010
3 Wrocław – krajowa psów pasterskich i zaganiających – Ildiko Muzslai (HU)
Zobacz wyniki
4 Bielsko-Biała – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL)
Zobacz wyniki
4 Gorzów Wlkp. – krajowa / nationale show – Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki
4 Olsztyn – krajowa / nationale show – Iwona Kocemba (PL)
Zobacz wyniki
9-11 WARSZAWA międzynarodowa/ CACIB SHOW – Anna Kochan Zobacz wyniki
18 Gdynia – krajowa / nationale show – Dorota Paź
Zobacz wyniki
18 Nowy Sącz – krajowa / nationale show – Bożena Czempas Zobacz wyniki
25
Koszalin – krajowa / nationale show – Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska Zobacz wyniki
25
Będzin – krajowa / nationale show – Krystyna Opara Zobacz wyniki

SIERPIEŃ 2010
1
Chojnice – krajowa / nationale show – Aleksandra Lubaszka (PL) Zobacz wyniki
1
Zakopane – krajowa / nationale show – Wiesława Misterka-Kluska Zobacz wyniki
8
Legnica – krajowa / nationale show – Dorota Paź (PL) Zobacz wyniki
14-15
SOPOT– międzynarodowa/ CACIB SHOW – Dusan Paunovic (SER) Zobacz wyniki
22
Nowy Targ – krajowa / nationale show – Anna Redlicka Zobacz wyniki
22
Toruń – krajowa / nationale show – Beata Klawińska Zobacz wyniki
22
Radom – krajowa / nationale show – Barbara Wójcik Zobacz wyniki
28-29
BIAŁYSTOK – międzynarodowa / CACIB SHOW – MACH Lizbeth (CH) Zobacz wyniki

WRZESIEŃ 2010
4-5
KRAKÓW– międzynarodowa/ CACIB SHOW – Vladimir Javorcik (SK) Zobacz wyniki
5
Włocławek – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz Zobacz wyniki
10-11
Warszawa – krajowa / nationale show – Grzegorz Robak Zobacz wyniki
12
Chorzów – krajowa / nationale show – Miranda Blake(GB) Zobacz wyniki
19
Zielona Góra – krajowa / nationale show – Justyna Jezienicka-Kulik Zobacz wyniki
19
ŁÓDŹ – klubowa psów pasterskich niepolskich – Heidi Poschacher(A) Zobacz wyniki
25-26
WROCŁAW – międzynarodowa/ CACIB SHOW – Gabriela Ridarcikova(SK) Zobacz wyniki

PAŹDZIERNIK 2010
3
Rybnik – krajowa / nationale show –
Jadwiga Niciewicz Zobacz wyniki
10
Nowy Dwór Mazowiecki – krajowa (org. O/Legionowo) / nationale show – Andrzej Zamoyski Zobacz wyniki
17
Zabrze – krajowa / nationale show – Abdrzej Tyburczyk – Zobacz wyniki

LISTOPAD 2010
6
POZNAŃ – międzynarodowa/ CACIB Show – Ewa Bukład –  Zobacz wyniki
POZNAŃ – międzynarodowa/ CACIB Show – Katarzyna FiszdonZobacz wyniki
13-14
KIELCE – międzynarodowa/ CACIB Show – Andras Polgar –  Zobacz wyniki

GRUDZIEŃ 2010
4-5
Nowa Ruda – krajowa (org. O/Wałbrzych) / nationale show – Anna KochanZobacz wyniki 
12 Nowy Dwor Mazowiecki – krajowa / nationale show – Andrzej Stępiński Zobacz wyniki  

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2009

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2009

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

 

STYCZEŃ 2009
25 Głogów (O/Legnica) – krajowa / nationale show – Maciej KOZBER (PL) Zobacz wyniki

LUTY 2009
7-8 RZESZÓW – międzynarodowa / CACIB show Natalia NEKROSIENE (LT) Zobacz wyniki
14-15 Bydgoszcz – krajowa Beata KLAWIŃSKA (PL) Zobacz wyniki


MARZEC 2009

1 Leszno – championów / champion show
Erwin Deutscher (Austria) Zobacz wyniki
7-8 Drzonków (O/Z.Góra) – krajowa / nationale show Iwona Matuszewska (PL) Zobacz wyniki
15 Jarosław – krajowa / national show – Jerzy Prywiński (PL) Zobacz wyniki
20-22 KATOWICE międzynarodowa / CACIB ShowAllessandra Jouseppe (Włochy) Zobacz wyniki

KWIECIEŃ 2009
4-5 Legionowo – krajowa / nationale show –
Małgorzata Supronowicz (PL) Zobacz wyniki
18 Grudziądz – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
19 Częstochowa – krajowa / nationale show –
Grzegorz Robak (PL) Zobacz wyniki
19 Inowrocław – krajowa / nationale show Beata Klawińska (PL) Zobacz wyniki
19 Lublin – krajowa I, II, VI grupy / nationale show – Edyta SWEKLEJ (PL) Zobacz wyniki
25-26 OPOLE – międzynarodowa / CACIB SHOW – Paweł SZEMRAJ (PL)
Zobacz wyniki

MAJ 2009
1 Dobre Miasto (O/Olsztyn) – krajowa /
nationale show – Beata Klawińska (PL) zobacz wyniki
2-3 ŁÓDŹ – międzynarodowa / CACIB SHOW Jarosław Matyas (SK) Zobacz wyniki
17 Bydgszcz – krajowa / nationale show Dorota Paź (PL) Zobacz wyniki
17 Jelenia Góra – krajowa / nationale show – Jadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
17 Bytom – krajowa / nationale show Waldemar Mrowiec (PL) Zobacz wyniki
23-24 LESZNO – międzynarodowa / CACIB SHOW Ludmila Nikitina (Rosja) Zobacz wyniki
24 Radom – krajowa / nationale show Dorota Paź (PL) Zobacz wyniki
31 Krosno – krajowa / nationale show Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki
31 Słupsk – krajowa / nationale show Piotr Król (PL) Zobacz wyniki

CZERWIEC 2009
6 Wrocław – krajowa psów pasterskich i zaganiających / nationale sheepdog show – Erika Heintz (D) Zobacz wyniki
7 Wałbrzych – krajowa / nationale show Mariola Semik (PL) Zobacz wyniki
7 Płock – krajowa / nationale showKrystyna Szulc (PL) Zobacz wyniki
14 Kalisz – krajowa / nationale show – Katarzyna Fiszdon Zobacz wyniki
14 Lublin – krajowa / nationale show – Dorota Paź Zobacz wyniki
14 Racibórz – krajowa / nationale show – Anna Dzidt Zobacz wyniki
20-21 SZCZECIN – międzynarodowa / CACIB SHOW – Anna Kochan (PL) Zobacz wyniki
27-28 KRAKÓW – międzynarodowa / CACIB SHOW – Mirosław Redlicki (PL) Zobacz wyniki

LIPIEC 2009
5 Bielsko Biała – krajowa / nationale show Waldemar Mrowiec (PL) Zobacz wyniki
5 Gorzów Wlkp – krajowa / nationale show Ewa Stolarska (PL) Zobacz wyniki
5 Olsztyn – krajowa / nationale show Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki
10-12 WARSZAWA – międzynarodowa / CACIB SHOW Jadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
19 Gdynia/Sopot – krajowa / nationale show Anna Dominiak (PL) Zobacz wyniki
19 Nowy Sącz – krajowa / nationale show Bożena Kalinowska (PL) Zobacz wyniki
26 Koszalin – krajowa / nationale show Justyna Jezienicka-Kulik(PL) Zobacz wyniki
26 Będzin – krajowa / nationale show Jadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki

SIERPIEŃ 2009
2 Chojnice – krajowa / nationale show Tibor Gellen Zobacz wyniki
2 Legnica – krajowa / nationale show Andrzej Stępiński(PL) Zobacz wyniki
2 Zakopane – krajowa / nationale show Marek Słowik(PL) Zobacz wyniki
8-9 SOPOT – międzynarodowa / CACIB SHOW Peter Harsanyi (H) Zobacz wyniki
16 Nowy Targ – krajowa / nationale show Aleksandra Lubaszka(PL) Zobacz wyniki
23 Toruń – krajowa / nationale show Aleksandra Lubaszka(PL) Zobacz wyniki
23 Radom – krajowa / nationale show Anna Dzidt(PL) Zobacz wyniki
29-30 BIAŁYSTOK – międzynarodowa / CACIB SHOW Andrzej Zamoyski(PL) Zobacz wyniki

WRZESIEŃ 2009
6 Przemyśl – krajowa / nationale show – Bożena Czempas(PL) Zobacz wyniki
6 Włocławek – krajowa / nationale show – Iwona Kocemba(PL) Zobacz wyniki
11-12 Warszawa – krajowa / nationale show – Dorota Paź(PL) Zobacz wyniki
12 Świerklaniec (o.Chorzów) – krajowa pasterskich – Eva ERIKSSON(S) Zobacz wyniki
13 Chorzów – krajowa / nationale show – Brian HAWKINS(GB) Zobacz wyniki
19 Łódź – krajowa I, II, V grupy / nationale show – Terri Cousins(GB) Zobacz wyniki
20 Łódź – klubowa ras pasterskich niepolskich / CLUBSHOW – Lidija Oklescen (Slowenia) Zobacz wyniki
20 Zielona Góra – krajowa / nationale show – Anna Dzidt (PL) Zobacz wyniki
26-27 Wrocław – międzynarodowa / CACIB SHOW – Claudio de Giuliani(I) Zobacz wyniki

PAŹDZIERNIK 2009
4 Nowy Dwór Mazowiecki (o.Legionowa) – krajowa / nationale show Zobacz wyniki
4 Rybnik – krajowa / nationale show – Krystyna Szulc(PL) Zobacz wyniki
11 Zabrze – krajowa / nationale show – Anna Redlicka(PL) Zobacz wyniki

LISTOPAD 2009
8 Poznań – międzynarodowa / CACIB SHOW – Piotr Król (PL) Zobacz wyniki
14-15 Kielce – międzynarodowa / CACIB SHOW – Svetlana Radjuk (BY) Zobacz wyniki

GRUDZIEŃ 2009
5-6 Nowa Ruda (o.Wałbrzych) – krajowa / nationale show Zobacz wyniki

WYSTAWY 2008

KALENDARZ WYSTAW SHELTIE W POLSCE w roku 2008

Spis wystaw w Polsce, gdzie można wystawiać sheltie:

STYCZEŃ
25-27. 01.2008 Głogów (O/Legnica) – krajowa / nationale – Małgorzata Supronowicz (PL) Zobacz wyniki

LUTY
9-10.02.2008 RZESZÓW – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOWKrzystyna Szulc (PL) Zobacz wyniki
16-17.02.2008 Bydgoszcz – krajowa / nationale – Mariola Semik (PL) Zobacz wyniki
24.02.2008 LESZNO – championów / championshow Hans Muller Zobacz wyniki

MARZEC
09.03.2008 Jarosław (O/Przemyśl) – krajowa / nationale – Piotr Król (PL) Zobacz wyniki
28-30.03.2008 KATOWICE – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW Natalja NEKROŠIENĖ (LTU) Zobacz wyniki

KWIECIEŃ
5-6.04.2008 Legionowo – krajowa / nationale – Piotr Król (PL) Zobacz wyniki
19.04.2008 Grudziądz – krajowa / nationale – Zygmunt Jakubowski (PL) Zobacz wyniki
20.04.2008 Częstochowa – krajowa / nationale – Krystyna Opara (PL)Zobacz wyniki
20.04.2008 Inowrocław – krajowa / nationale – Ewa Dorota Sobolta (PL)Zobacz wyniki
20.04.2008 Lublin – krajowa / nationale – Katarzyna Fiszdon (PL) Zobacz wyniki
26-27.04.2008 OPOLE – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOWAndrzej Zamoyski (PL) Zobacz wyniki

MAJ
1.05.2008 Dobre Miasto (O/Olsztyn) – krajowa / nationale – Anna Dominiak (PL) Zobacz wyniki
2.05.2008 Bydgoszcz – krajowa / nationale – Krystyna Szulc (PL) Zobacz wyniki
3-4.05.2008 ŁÓDŹ – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOWSophia Kaluzniacki (USA) Zobacz wyniki
11.05.2008 Płock – krajowa / nationale – Anna Redlicka (PL) Zobacz wyniki
11.05.2008 Krosno – krajowa / nationale – Grzegorz Robak (PL) Zobacz wyniki
18.05.2008 Bytom – krajowa / nationale – Justyna Jezienicka-Kulik Zobacz wyniki
18.05.2008 Jelenia Góra – krajowa / nationale – Anna Kochan (PL) Zobacz wyniki 
25.05.2008 Radom – krajowa / nationale – Ewa Bukład (PL) Zobacz wyniki 
31.05.1.06.2008 LESZNO – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOWLars Adeheimer (Szwecja) Zobacz wyniki  

CZERWIEC

07.06.2008 Wrocław – krajowa pasterskich / nationale sheepdog – Livia Vaitkevičiene (Litwa) Zobacz wyniki  
08.06.2008 Gorzów Wlkp.– krajowa / nationale –Grzegorz Robak (PL) Zobacz wyniki  
08.06.2008 Lublin – krajowa / nationale –Anna Redlicka (PL) Zobacz wyniki  
08.06.2008 Wałbrzych – krajowa / nationale – Anna Pulikowska-Klimonda (PL) Zobacz wyniki  
15.06.2008 Kalisz – krajowa / nationale –Marek Czerniakowski (PL) Zobacz wyniki  
15.06.2008 Racibórz – krajowa / nationale – Grzegorz Robak (PL)  Zobacz wyniki  
21-22.06.2005 SZCZECIN – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW Anne Indergaard (Nor) Zobacz wyniki  
28-29.06.2008 KRAKÓW – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW – Erwin Deutscher (Austria) Zobacz wyniki

LIPIEC
06.07.2008 Bielsko-Biała – krajowa / nationale –Bożena Czempas (PL) Zobacz wyniki 
06.07.2008 Koszalin – krajowa / nationale – Anna Kochan (PL) Zobacz wyniki 
06.07.2008 Olsztyn – krajowa / nationale –Krystyna Łukasiewicz (PL)  Zobacz wyniki  
11-13.07.2008 WARSZAWA – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW – Per Svarstad (S) Zobacz wyniki 
20.07.2008 Gdynia – krajowa / nationale – Anna Pulikowska Klimonda (PL) Zobacz wyniki 
20.07.2008 Nowy Sącz – krajowa / nationale – Ewa Bukład (PL) Zobacz wyniki 
27.07.2008 Będzin – krajowa / nationale – Ireneusz Picheta (PL) Zobacz wyniki
27.07.2008 Chojnice – krajowa / nationale – Paweł Szemraj (PL) Zobacz wyniki
27.07.2008 Włocławek – krajowa / nationale –Ewa Marcinkowska (PL) Zobacz wyniki

SIERPIEŃ
03.08.2008 Legnica – krajowa / nationale – Justyna Jezienicka-Kulik (PL) Zobacz wyniki 
03.08.2008 Zakopane – krajowa / nationale – Bożena Kalinowska (PL) Zobacz wyniki 
09-10.08.2008 SOPOT (O/Gdańsk) – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW – Mirosław Redlicki (PL) Zobacz wyniki 
17.08.2008 Nowy Targ – krajowa / nationale – Anna Kochan (PL) Zobacz wyniki
17.08.2008 Toruń – krajowa / nationale – Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki 
24.08.2008 Radom – krajowa / nationale –  Dariusz Skorek (PL) Zobacz wyniki
30-31.08.2008 BIAŁYSTOK – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW – L.H.Wilberg (Nor.) Zobacz wyniki  

WRZESIEŃ
07.09.2008 Przemyśl – krajowa / nationale – Mirsolav Vaclavik (CZ) Zobacz wyniki 
07.09.2008 Słupsk – krajowa / nationale – Joanna Adamowska (PL) Zobacz wyniki 
13.09.2008 Warszawa – krajowa / nationale – Andrzej Tyburczyk (PL) Zobacz wyniki
13.09.2008 Chorzów – krajowa pasterskich i zaganiających / nationale – Stella Clark (Anglia) Zobacz wyniki  
14 .09.2008 Chorzów – krajowa / nationale – Charlotte Hoier (Dania) Zobacz wyniki 
20.09.2008 Łódź – krajowa / nationale: I, III i IV grupy – Elena Borisova (Białoruś) Zobacz wyniki 
21.09.2008 ŁÓDŹ – KLUBOWA PSÓW PASTERSKICH NIEPOLSKIH / CLUBSHOW – Irina Azen (Białoruś) Zobacz wyniki
21 .09.2008 Zielona Góra– krajowa / nationale – Anna Redlicka (PL)
Zobacz wyniki

27-28.09.2008 WROCŁAW – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOW Karel Horak (Czechy)  Zobacz wyniki


PAŹDZIERNIK
05.10.2008 Rybnik – krajowa / nationale – Anna Redlicka (PL) 
Zobacz wyniki
12.10.2008 Nowy Dwór Mazowiecki – krajowa / nationale – Joanna Adamowska (PL) Zobacz wyniki
12 .10.2008 Zabrze – krajowa / nationale – Bożena Kalinowska (PL)  Zobacz wyniki

LISTOPAD
08-09.11.2008 POZNAŃ – MIĘDZYNARODOWA / CACIB SHOWJadwiga Niciewicz (PL) Zobacz wyniki
17 .11.2008 Kielce – krajowa / nationale – Katarzyna Fiszdon (PL) Zobacz wyniki

GRUDZIEŃ
06-07.12.2008 Nowa Ruda (O/Wałbrzych) – krajowa / nationale Grzegorz Robak (PL) Zobacz wyniki  

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Tags