Największy serwis Owczarka szetlandzkiego Sheltie

Lista reproduktorów

Lista reproduktorów

LISTA REPRODUKTORÓW RASY OWCZAREK SZETLANDZKI (SHELTIE) W POLSCE

Ostatnia aktualizacja 14.02.2015 r.

Oddział ZK – BĘDZIN

ORFEUSZ SWEET BOY Metamorfoza (Ch.Pl.,Zw.Kl.PL) – śniady, ur.16.07.2002, PKR I-50700, nr rej. 90/XLIX/02, wł. Katarzyna Górnicka
KEEP THE FIRE BURNING Asketila (Ch.PL. Mł.Ch.PL) –  sniady z białym, ur. 06.07.2011, PKR I-69346, nr.rej. 1204/XLIX/11, wł. Bożena Napierska

Oddział ZK – BIAŁYSTOK

BONNY BOY of Bialkan – śniady, ur.18.04.2002, PKR I-49723, nr rej. 6454/VI/02, wł. Kinga Kot-Tuz
CITY MEN Bialkan, (Ch.PL, PT I,II) – ciemno śniady, ur. 01.11.1995, PKR.I-25256, nr rej. 5138/VI/95, wł. Urszula Świetlicka
KLUSEK z Alkowy Oleńki – śniady, ur.26.11.1997, PKR I-30672. wł. Anna Całpińska
NOBEL z Puli Szczęścia (Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.Eur.Środk. i Wsch.’07, Mł.Zw.PL’07) – śniady, ur.03.02.2007, PKR.I-59597, nr. rej. 7929/VI/07, wł. Maciej Babiński

Oddział ZK – BIELSKO BIAŁA

* ABSOLUTE MAN Kropelka Oceanu (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl.) – śniady, ur. 07.05.1999, PKR I-33435, nr rej. 7083/V/99 wł. Helena Skorupa
* BAKS z Liszek (Ch.PL) – śniady, ur. 14.07.1994, PKR.I-21134, nr rej. 5370/V/94, wł. Anna Górka
GREWADIER GRAF Excellens Vivarium – śniade z białym, ur. 29.05.2005, PKR.I-57272, nr rej. 9304/V/05, wł. Anna i Katarzyna Górka
IDOL IMPOSSIBLE Metamorfoza – blue-merle, ur. 24.08.2000, PKR I-46293, r rej. 7767/V/00 wł. Bożena Maślanka
KARSNELL BLUE Snezny Tygr (Ch.Pl.) – blue-merle, ur. 11.05.1999, PKR I-34553, nr rej. 7202.V/99 wł. Anna Górka
KERSEY BLACK Snezny Tygr – tricolor, ur. 11.05.1999, PKR I-34555, nr rej. 7201/V/99, wł. Anna Górka
KILLER Kolyba u Grapy – tricolor, ur.19.05.2000, PKR I-37322, nr rej. 7527/V/00, wł. Helena Skorupa
PICASSO Odyssey – bicolor, ur. 08.04.2006, PKR.I-58886, nr rej. 9633/V/06, wł. Katarzyna Górka

Oddział ZK – BYTOM

SMALL PRINCE Kropelka Oceanu – śniade z białym, ur. 14.03.2004, PKR.I-65924, nr rej. 8746/XVI/04, wł. Maria Wawrzyniak

Oddział ZK – CHOJNICE

DŻEF Strażnica Kaszebstwa (Mł.Ch.Pl.) – śniady, ur. 29.04.2005, PKR I-56561, nr rej. 2867/XXXI/05 wł. Franciszek Bones

Oddział ZK – CZĘSTOCHOWA

AMIR Trofeum FCI (Mł.Ch.Pl.) – śniady z białym, ur.16.04.2013, PKR I-72521, nr rej. 8894/XXIX/13 wł. Monika Więcław
 

 

Oddzia ZK – GORZÓW WIELKOPOSKI
 

RANDE VOUS Ventora – tricolor, ur. 16.03.2008, PKR.I-62637, nr rej.6222/XXVII/08, wł. Janina Szostak

Oddział ZK – GDAŃSK

* AGIO Poniedziałkowy Świt – śniady, ur. 08.01.1996, PKR I-26737, nr rej. wł. Żaneta Romer
* DAAB Yawanna śniady, ur. 29.12.1997, PKR I-31833, nr rej. 24733/X/97, wł. Dominika Kiszewska

Oddział ZK – GDYNIA

CEDRYK Surdykowska FCI– śniady z białym, ur. 27.03.2004, PKR I-54837, nr rej. 3214/XLII/04, wł.Anna Orzechowska

Oddział ZK – KATOWICE

CYRON z Zielonej Niwy – śniady, ur.04.04.1998, PKR I-31500, nr rej. 19074/III/98, wł. Urszula Bogłowska
DALI Magiczny Ogród – śniady z białym, ur. 2006.07.06, PKR.I-60149, nr rej 23275/III/06, wł. Rabęda Witold
JONY WALKER Ventora (Mł.Ch.Pl.) – tricolor, ur. 26.01.2003, PKR I-51866, nr rej. 21363/III/03, wł. Iwona Milewicz
JON BON JOVI Ventora (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl.) – tricolor, ur. 26.01.2003, PKR I-52289, nr rej. 21452/III/03, wł. Małgorzata Segiet.
Lovely Funny GEORGEOUS GREGORY – tricolor, ur.29.08.2000, PKR I-50335, nr rej. 20973/III/00, wł. Anna Cioch.
OLIVER SWEET BOY Metamorfoza (Ch.PL) – śniade, ur. 16.07.2002, PKR: I-51397, nr rej. 21256/III/02, wł Sorek Danuta
OUR LITTLE BOY ze Shetlandu (Int.Ch.,Ch.Pl., Zw. SK’04) – ur. 07.09.1999, śniady, PKR I–35137, nr rej. 19731/III/99, wł. Bożena Czempas
SHREK BLACK STAR Beardedkowo z Szetlandu – tricolor, ur.20.02.2002, PKR I-49486, nr rej. 20816/III/02, wł. Iwona Milewicz
VOLAND SWEET BOY Metamorfoza
(Mł.Ch.PL) – śniade, ur. 2006.05.29, PKR: PKR I-59309, nr rej.23147/III/06, wł. Lison Zuzanna

Oddział ZK – KIELCE

* DON PEDRO Kulczyna Chatka (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Ch.Cz.) – tricolor, ur. 05.06.2002, PKR I-49912, wł. Małgorzata Wojciechowska

Oddział ZK – KOSZALIN

SHADOW Xantina, – śniade z białym, ur.14.06.2005, PKR I-57454, nr rej.7611/IX/05, wł. Inga Piechucka

Oddział ZK – KRAKÓW

ALERT DAREDEVIL Lohrien, (Mł.CH.PL) śniady z białym, 02-09-2009, PKR I-65214,nr rej. 28192/II/09, wł. Katarzyna Sowa
FIGIEL z Liszek , śniady, 12-05-01, PKR I-48667, wł. Krystyna Biedacha
HOKUS-POKUS Magiczny Ogród, tricolor, ur. 16.03.2010, PKR-65281, wł. Katarzyna Sowa
MATRIX Moda na Sukces
– bicolor, ur. 15.01.2005, PKR.I-58737, wł:, wł:Agata Brust
PRINCE SILVER Moda na Sukces , blue-merle, 16-09-99, PKR I-34686, nr rej. 21201/II/99, wł. Agata Brust
RAMZES Rahandia (Ch.PL Mł.Ch.PL), tricolor, 10-06-98, PKR I-31789, nr rej. 20389/II/98, wł. Marzena Woźniak
TIMON z Łańcuta – śniade, ur. 20.09.2005, PKR.I-58396, wł. Ewa Puławska-Łazarz

Oddział ZK – LEGIONOWO

Lovesome JEROME, 01.01.2012, tricolor, PKR.I-70390, nr rej. 2838/XLVIII/12 Legionowo, wł. Joanna Misiak, 05-140 Izbica, Serock

Oddział ZK – LUBLIN

COLLIN Kropelka Oceanu – śniady, ur. 05.02.2001, PKR I-37904, wł. Tamara Koter
Dawnville ZETOS FOR LOVESOME (Mł.Ch.Pl,Ch.Pl) – tricolor, ur.13.04.2005, PKR I–56521, nr rej. 9402/XXIV/05, wł. Robert Kabała
GOLDEN PHOENIX Vesca Montana (Mł.Ch.PL,CH.PL, Int.Ch.), śniady z białym, ur. 02.03.2008, PKR I-62375, wł. Anna Szulc – Anna Kowalska
GOLDEN STAR Vesca Montana
(Int.Ch) – śniady, ur. 12.12.1996, PKR I-26530, wł. Anna Kowalska
JIM BEAM Perla z Polabi (Ch.PL,UA,Mł.Ch.PL) – tricolor, ur. 17.04.2010, PKR I-66866, wł. Magdalena Kozek, Robert Kabała, Marcela Hejdukova
MACZO z Hultajskiej Trójki (Zw.Pl, Ch.Pl), śniady, ur. 25.07.2002, PKR I-50294, wł. Małgorzata Kowalska
Quashee OPERATION CHAOS (Int.Ch.,Ch.PL,MD,RO,UA,Ch.Kl.MD,CZ, Grand.Ch.MD,RO, Super Grand Ch.MD, Mł.Ch.PL,BY,LT,MD,SRB,Mł.Grand.CH.MD, Mł.Zw.Klubu LT’10, Zw.Klubu UA’12) – śniady, ur. 31.08.2009, PKR I65667, wł. Robert Kabała/Gracjana Kruszel
*SPARK Stanica Martwita
(Ch.Pl) – śniady, ur. 26.07.1997, PKR I-29758, wł. Władysław Witkowski
Vanilla Hills NO STRINGS ATTACHED LOVESOME (Int.Ch,Ch.RO,SK,PL,CZ,BY,SRB,MD,LT,MAC,UA,TK,SM,HU, Ch.Kl.CZ,Ch.Kl.LT,Ch.KL.MD,  Mł.Ch.LT,PL,RO,SK, Grand Ch.MD,RO,BY, Mł.Zw.PL,RO,Zw.Grand Prix SK, Mł.Zw.Kl SK’09,Zw.Kl PL’09,LT’10, Zw.Transylvani) – blue merle, ur. 13.12.2007, PKR I-60817, wł. Robert Kabała 
Lovesome KNIGHT (Mł.Ch.PL, Ch,PL,RO,Grand.Ch.RO) śniady, ur. 20.02.2012, PKR I-71493, nr rej. 12051/XXIV/12, wł. Małgorzata Wesołowska

Oddział ZK – ŁÓDŹ

*BLACK JACK Polcolland (Zw) – tricolor, ur. 29.01.1996, PKR I-26709, nr rej.21730/XXII/96, wł. Agnieszka Fortaszewska
HOOLIGAN Polcolland (Ch.PL) – tricolor, ur. 24.11.2003, PKR.I-54989, Nr rej.28940/XXII/03, wł. Agnieszka Fortaszewska
Landover Blach Ash – tricolor, ur.17.11.2002, PKR I– 54230, nr rej. 28631/XXII/02, wł. Lucyna Zboralska
* LAVELI ENDZHEL VASILEK (Ch.PL,RUS,LV) – śniade z białym, ur. 20.10.1997, PKR.I-53094, Nr rej. 27999/XXII/97, wł.Agnieszka Fortaszewska
* LUSTROUS DUMBLDOR – bicolor, ur. 15.06.2006r, PKR I-58577, Nr rej. 30455/XXII/06, wł. Agnieszka Fortaszewska
Lovesome MAGICAL BOY (Ch.MD,Grand.Ch.MD,Ch.BAS, Grand CH.BAS) – śniady, ur. 22.08.2012, PKR I-71634 nr rej. 36168/XXII/12 wł. Katarzyna Marek
ROMASHEV’S DASHLING DREAMFLIGHT (Mł.Ch.PL, Ch.PL) – śniade, ur. 06.05.2005, PKR I-56949, Nr rej. 29870/XXII/05, wł. Agnieszka Fortaszewska
SLAVIC HASHEESH FROM Beardedkowo z Szetlandu – tricolor, ur. 24.06.2005, PKR I-56564, Nr rej. 29606/XXII/05, wł. Beata Mroczek
* Trademark’s RUN FOR THE ROSES (Ch. Pl) – śniady, ur. 06.05.1995, PKR I-31521, nr rej. 22824/XXII/95, wł. Agnieszka Fortaszewska
YESTERDAY YET z Dablovy Studanky (Ch.Pl) – śniady, 07.07.2000, PKR I-46446, nr rej. 25904/XXII/00, wł. Lucyna Zboralska
VALERINA ROSS DANISH BREEZE
(RUS JUNIOR Ch.,RUS. Ch., RUS.GRAND CH, CH.PL) – śniade, ur. 16.04.2002, PKR I-53907, Nr rej.28506/XXII/02, wł. Agnieszka Fortaszewska

Oddział ZK – OLSZTYN

DARING DOG Asketila (Mł.Ch.Pl, Ch.Pl.) – śniady, ur.25.06.2002, PKR I-50849, nr rej. 9147/XIX/02, wł. Ewa Iwańczyk
RISS Asketila
(Ch.Pl) – śniady, ur. 15.04.2000, PKR I-36719, nr rej. 8363/XIX/00, wł. Elżbieta Kiczkajło

Oddział ZK – PŁOCK
KALIMERO Perla z Polabi (Pies Pasterski klasa 3) – blue-merle, ur. 2.05.2011, PKR I-69080, wł. Aleksandra Rosiak

Odział ZK – POZNAŃ

BLACK STONE Vesca Montana – tricolor, ur. 18.04.2007, PKR.I-59736, nr rej.:42638/VIII/07, wł. Sandra Kustarz, Andrzej Najdek
KARO Ventora tricolor, ur. 10.03.2005, PKR.I-55256, nr rej.: 40533/VIII/05, wł. Lidia Ruskowiak
NESH SUNNY BOY ze Skalni vyhlidky
, maść złota , ur. 12.12.2010r., PKR I-68421,wł.Alina Drogosz
XARO IN GOLD Polcolland (MŁ.CH.PL.;CH.PL.) – śniada, ur. 10.05.1998, PKR.I-31-502, nr rej.:32231/VIII/98, wł. Andrzej Krzysztofczyk
AXSER Szetlandzka Ostoja – tricolor , ur. 27.08.2007, PKR.I-62090, nr rej. 43806/VIII/07, wł. Andrzej Krzysztofczyk

Oddział ZK – PRZEMYŚL

INDI z Puli Szczęścia – śniady, ur. 20.05.2004, PKR. I-54911, nr rej. 1102/XXXV/04, wł. Lucyna Pieczonka
KOSTEK z Puli Szczęścia – (Mł.Ch.PL, Ch.PL) śniady, ur. 29.01.2006, PKR.I-57131, wł. Jarosław Bajczyk
YANKO z Puli Szczęścia . Mł. Ch. PL, MK, SLO, Slovenian JW, Slovenian JCW, Crufts Qualification, śniada z białym, 08.03.2013, 1745/XXXV/13, PKR. 72523   wł. Paulina Sarzyńska
UNCAS z Puli Szczęścia  . IntCh, ChPL, DK, SRB, MAC, GEO, MNE, Zw. Kl, Mł. Ch. Pl, śniada z białym, 10.05.2011, 1583/XXXV/11, PKR.68449   wł. Paulina Sarzyńska

Oddział ZK – RYBNIK

BLUE JAY Pasada  (MŁ.CH.PL, MŁ.CH.SK, MŁ.ZW.SK 2013 ) – blue-merle ur. 12.06.2012r,  PKR.I-71041 , nr rej.5510/XXXVI/12, wł. Anna Cholewińska
DARK Kolyba u Grapy – tricolor, ur. 21.03.2002, PKR I-50313, nr rej. 3815/XXXVI/02, wł. Anna Jagiełło

KANDAHAR Polly z M-3 – tricolor, ur. 18.11.2001, PKR I-48509, nr rej. 3681/XXXVI/01, wł. Alina Skupnik
KARAT Polly z M-3 – śniady, ur. 18.11.2001, PKR I-49866, nr rej. 3784/XXXVI/01, wł. Teresa Zygmanowska
LEO Wspólny Dom, (Int.Ch, Ch.PL, Ch.RO, Gr.Ch.RO,Mł.Ch.PL) śniady z białym, ur. 21.10.2009, PKR I-64687, nr rej. 4954/XXXVI/09, wł. Arkadiusz Polaszek

Oddział ZK – RZESZÓW

Lovesome DUKE OF DREAM-LAND (Ch.PL,S, Mł.Ch.PL,MD,MAC,RO, Mł.Zw.Klubu PL, Mł.Zw.Eu.Śr-Wsch) – tricolor, ur. 23.04.2010, PKR I-66254, nr rej. 7568/XIV/10, wł. Mariusz Podżus
SURPRISE Lost in Love (Mł.Ch.PL) – śniady, ur. 29.07.2011, PKR I-69560, nr rje. 8019/XIV/11, wł. Agata Niedbałowska

Oddział ZK – SŁUPSK

Faros Javanna (Ch.Pl) – tricolor, ur. 09.09.2000, PKR I-38049, nr rej. 572/XLV/00, wł. Marek Węgrzyn

 

Oddział ZK – SOPOT
 

Catoma’s LITLLE BLUE HURRICANE – blue merle, ur. 8.12.2009, PKR.I-67042, nr rej. 31504/X/09, wł. Donata Rdzanek

Oddział ZK – SZCZECIN

Archos Canis TEEBO – tricolor, ur.13.12.2004, PKR I – 55257, nr rej. 40535/VIII/04, wł. Barbara Kuś
* Cataway’s MOST HAPPY FELLA (Int.Ch., Ch.Pl., VDH Ch., Zw.Pl., Zw. Kl.) śniady, ur.8.09.1993, PKR I-23410, nr rej. 8314/XXI/93, wł. Monika Tuliszewska
JOEY KELLY ze Shetlandu (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl) – śniady, ur.18.04.1998, PKR I – 31769, wł. Maria Oriana Jakubowska Jakubek
MAŁY KSIĄŻĘ Casidi (Mł.Ch.PL,Ch.PL, PT) – śniady, ur.15.02.2008, PKR-I-61539, rej. 13496/XXI/08, wł. Monika Tuliszewska
ONE OF THE BOYS Vesca Montana – śniade z białym, ur.19.06.2004, PKR-I-54037, rej. 11917/XXI/04, wł. Katarzyna Borysewicz
PLAYER BLACK ze Shetlandu (Mł. Ch.Pl) – tricolor, ur.16.09.1999, PKR I-36070, nr rej. 10197/XXI/99, wł. Maria Oriana Jakubowska Jakubek
RAFAELO  Ventora (Ch.PL) – tricolor, ur. 16.03.2008, PKR.I-61300, nr rej.13443/XXI/08, wł. Ewa Morawska

*SHOW ON Casidi (Int.Ch., Ch.Pl) śniady, ur.29.05.1994, PKR I-19130, nr rej. 7675/XXI/94, wł. Monika Tuliszewska
WERMUTH SEASONED Ventora (Ch.PL) – śniady, ur. 06.11.2009, PKR.I-64930, nr rej.14168/XXI/00, wł. Ewa Morawska

Oddział ZK – TORUŃ

ELVIS Strażnica Kaszebstwa (Mł.Ch.Pl.) – śniade z białym, ur.02.01.2006, PKR.I-57351, 8541/XVIII/06, wł. Zbigniew Płaszczyński

Oddział ZK – WARSZAWA
AIKI z Gwiazdy Porannej – śniady, ur. 24.02.2009, PKR.I- 63586, nr.rej 81211/I/09 Warszawa, wł. Urszula Gadzała
ASTOR Stanica Marwita – śniade z białym, ur.02.09.2004, PKR.I-55538, wł. Renata Filip
BEJ z Brodzieńskiego Grodu – śniade, ur.09.01.2007, PKR.I-60151, wł. Luiza Rębkowska
BEST FRIEND Vision (Ch.Pl., Mł. Ch.Pl) – śniady, ur. 13.04.2001, PKR I-48510, nr rej. 66007/I/01, wł. Anna Jarosz
BLACK DIAMOND Vesca Montana – tricolor, ur.18.04.2007, PKR.I-59890, wł. Mirosław Cygan
*Cataway’s RISING SUN – (Ch.Pl., Rus., Int.Ch., Mł.Ch.Pl., Zw.Kl., Zw.Pl. Zw. Eur. Śr. Wsch.) śniady, ur. 29.01.1999, PKR I-34457, nr rej. 61670/I/99, wł. Anna Szulc
DINKY ze Skalni vyhlidky – śniade, ur.30.11.2004, PKR.I-56167, wł. Anna Jarosz, Luiza Rębkowska
DODIX Wspólny Dom – śniade z białym, ur.23.05.2005, PKR.I-56638. wł. Anna Tomczyk
FELICJANO Amoreno (Mł.Ch.PL, Ch.PL) – śniady z białym, ur.24.09.2008, PKR.I-62872, nr rej. 80460/I/08, wł. Justyna Stępień
GHANDI Surdykowska FCI (Mł.Ch.PL), śniady z białym, ur. 03.07.2006, PKR I-58319, nr rej. 76003/I/06, wł. Piotr Felczak
*JABO Asketila tricolor, ur.20-09-1997, PKR.I-28880, wł. Anna Tomczyk
LAIRD Wyspiarski Wiatr (Ch.Pl) – śniady, ur. 5.08.2004, PKR I-54584, nr rej. 71929/I/04 , wł. Joanna Kapkowska
Lustrous ZODIAK – śniady, ur.19.09.2002, PKR I-50345, Wł. Dorota Kaczmarczyk
MILKY WAY IZ GRAFSKOGO POMESTIJA – blue merle, ur.25.05.2004, PKR.I-53908, wł. Dorota Karczmarczyk
Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY (Mł.Ch.Pl, Ch.Pl, Int.Ch.), tricolor, 26.04.2005, PKR.I-56082, nr.rej. 73550/I/05, wł. Anna Szulc
Moorwood HOT NEWS (Ch.Pl), śniady z białym, ur. 11.11.2004, PKR. I-55382, nr.rej. 73023/I/04, wł. Anna Szulc
MINI JUST JAGUAR Fantazija – blue-merle, ur.19.07.2001, PKR I-48943, nr rej. 66358/I/01, wł. M.i R. Kamińscy
MUF Ventora – tricolor, ur. 17.05.1998, PKR I-33181, nr rej. 60801/I/98, wł. Jolanta Anna Widowska
*Peblu Burnished Gold From Ileyda – śniady, ur. 19.05.1997, PKR.I-28583, nr rej. 57377/I/97, wł. Joanna Adamowska
PIKSEL Wspólny Dom (Int.Ch,Ch.PL,RO,LT,Mł.Ch.PL)- śniady z białym, ur. 30.03.2004, PKR. I-54106, nr rej. 71447/I/04 wł. Grażyna Sztanka
RASTY Wspólny Dom – śniade z białym, ur.01-04-2004, PKR.I-54302, 71574/I/04, wł. Anna Tomczyk
SOLO z Puli Szczęścia, śniady, ur. 30.05.2009, PKR I-63991, nr rej. 81757/I/09 Warszawa, wł. Urszula Gadzała
TRAPER Vela Luka – śniade z białym, ur.08.04.2005, PKR.I-56513, wł. Izabela Kowalska
UNIKAT Stanica Marwita – śniade z białym (CH.PL), ur.2002-06-10, PKR.I-50665, wł. Mirosław Cygan
Vanilla Hills MINI STROM AHEAD (Int.Ch., Ch.PL,LT, Mł.Ch.PL) – tricolor, ur. 17.20.2006, PKR. I-58932, nr rej. 76343/I/06 wł. Grażyna Sztanka / Gracjana Kruszel
YARPEN Ventora (IntCh, Ch.PL, Ch.LT, Ch. MNE, Ch.BG, Grand Ch.BG, Balkan Ch., Mł.Ch.PL)  tricolor, ur. 11.05.2010,PKR.I-66255; 83814/I/10, wł. Piotr Łuniewski, Sylwia Sękowska

Oddział ZK – WROCŁAW

AMIS z Błękitnego Jeziora (Mł. Ch.Pl, Ch.Pl.) – ur.21.04.2001, śniady, PKR I- 38468, nr rej. 20346/VII/01, wł. Maria Rechowicz Gwarecka
BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila (Mł.Ch.Pl, Ch.Pl), śniady, ur. 20.05.2004, PKR I-54759, nr rej. 22593/VII/04, wł. Jadwiga Wiśniewska
DANGEROUS LOVER Lohrien (CH.PL) śniady, ur.23.11.2010, PKR.I-67328, Nr rej: 26213/VII/10 Wrocław, wł. Alicja Bogusz
EBERHARD BLACK Amoreno  (Ch) – ur. 12.08.2007, PKR I-61319, nr rej. 24656/VII/07. wł. Marek Skrzypiński
FABER Surdykowska
– śniady z białym, ur. 27.06.2006, PKR I-59102, nr rej. 23992/VII/06, wł.: Karolina Ślipek
FERNANDO Amoreno – śniady z białym, ur. 24.09.2008, PKR I-63472,  nr rej. 25213/VII/08, wł. Marek Skrzypiński

*HAN od Macky – tricolor, ur.22.01.1993, PKR I-19400, nr rej. 15789/VII/93, wł. Ewa Urbanowicz
HERKULES HAGER Amoreno (Ch.PL)– tricolor, ur. 19.08.2010, PKR I-67109, nr rej. 26160/VII/X, wł. Sławomir Gawiński
HIDALGO DE SANGRE Amoreno – blue-merle, ur. 19.08.2010, PKR I-66864, nr rej. 26106/VII/10, wł. Ewa i Monika Kubrak
* HIGHLAND ROGUE ze Shetlandu (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Zw.Kl.) – tricolor, ur.25.11.1997, PKR I-29763, nr rej. 18246/VII/97, wł. Anna Haratyk
* GASSIN El-Fo, tricolor, ur.01.11.1993, PKR I-18338, nr rej. 15537/VII/93, wł. Jacek Piątek
Marwithall SPLENDID (Mł.Ch.Pl) – tricolor, ur. 01.12.2006, PKR I-59647, nr rej. 24130/VII/06, wł. Aleksandra Lubaszka
Overtop OSKAR (Mł.Ch.Pl,Ch.Pl) –śniady z białym, ur. 02.01.2005, PKR I-56337, nr. rej. 23135/VII/05, wł. Aleksandra Lubaszka
PARYS z Kojca Coli (Ch.Pl), ur.23.01.2003, śniady, PKR I-51995, nr rej. 21634/VII/03, wł. Krystyna Kiwak
PLATERO z Kojca Coli (Int.Ch, Ch..PL, Ch.RO, Mł.Ch.PL) – śniady, ur. 18.08.2006, PKR I-58561, nr rej. 23807/VII/06, wł.: Marek SKRZYPIŃSKI
POKI z Kojca Coli (Ch.Pl) – ur.23.01.2003, śniady, PKR I-52695, nr rej. 21911/VII/03, wł. Daniel Bodył
PRYMUS GOLD z Kojca Coli (MłCh.PL, Ch.PL) śniady z białym, ur. 18.06.2010, PKR I-67452, nr rej. 26249/VII/10 Wrocław, wł. Beata Pytlik
SHAGGY SHARK FROM Beardedetkowo z Szetlandu (Mł.Ch.Pl.,Egzamin Klasy I – Terenowy Pies Ratowniczy Państwowej Straży Pożarnej) – tricolor ur. 5-12-2003, PKR I-53155, nr.rej. 22053/VII/03, wł. Izabela Polewska

Oddział ZK – ZABRZE

*FIDO Czar Południa – śniady, ur. 22.07.1997, PKR I-21414, nr rej. 2971/XXXIV/97, wł Izabela Grzesiek
*JANTAR Polly z M-3 (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Ch.Rus., Ch.Ukrainy, Ch. SK, Zw. SK’2005, Int.Ch.) – śniady, ur. 24.04.2000, PKR I-36335, nr rej. 3367/XXXIV/00, wł. Izabela Grzesiek
CORNER Hajan – ur. 29.04.2001, śniady, PKR I-46163, nr rej. 3523/XXXIV/01, wł. Iwona Dobryniewska
UNIKAT NANDO Hajan – ur. 11.07.2000, śniady, PKR – I-37225, nr rej. 3428/XXXIV/00, wł. Iwona Dobryniewska

Oddział ZK – ZAKOPANE

* DATHI znad Antałowskiego Potoku – śniady, ur. 18.09.2002 r., PKR.I-51368, nr rej. 2651/XXVIII/02 Zakopane, wł.Teresa Trzebunia
HADD znad Antałowskiego Potoku śniady, ur. 24.05.2012 r., PKR.I-72221, nr rej. 3212/XXVIII/12 Zakopane, wł. Teresa Trzebunia
HUNDI znad Antałowskiego Potoku– śniady, ur. 24.05.2012 r.,PKR.I-72220, nr rej. 3211/XXVIII/12 Zakopane wł. Teresa Trzebunia

Brakujące wpisy reproduktorów prosimy przesyłać do admina.

 

* – taki reproduktor był w danym oddziale

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Tags